[POLSAT] #Supermodelka Plus Size (2017)

Archiwalne programy Telewizji Polsat.
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert

[POLSAT] #Supermodelka Plus Size

Postautor: Medyk24 » 28 wrz 2017, 22:11

Czekam teraz na promocję u Kiepskich. :P
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Postautor: Trzeciak » 28 wrz 2017, 22:16

Gdyby był jeszcze "Idol" lub "MBTM", to jedna z uczestniczek programu nawet pojawiłaby się u boku Macieja Rocka. :D

Teraz chyba mało kogo dziwi większa oglądalność "#SPS" od "Wyspy przetrwania".
Pozdrawiam, Trzeciak
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Patryk M
Junior

Postautor: Patryk M » 29 wrz 2017, 1:36

Duża promocja podciąga ten program, sprawia że jakoś utrzymuje się w trudnym środowym paśmie. I dobrze, bo po ostatnich dwóch klapach w postaci "TC-GoK" i "Idola", ten program jest zupełnie dobry i nie zasługuje na spadek z anteny po jednej edycji. Niech Polsat w kontekście promocji kuje żelazo póki gorące, to może chociaż z puszystymi modelkami spotkamy się w następnym sezonie. Bo nie ma chyba co się łudzić że powstanie druga edycja "WP" :P
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Postautor: Trzeciak » 04 paź 2017, 22:16

Dziś po spotkaniu z psychologiem, sesji z bliskimi oraz sesji ze strażakami z programem pożegnały się Monika Denisiuk i Żaneta Kurkowska. W obu sesjach najlepiej wypadła Justyna Czajka, która wyrasta na faworytkę programu.

Za tydzień faworytka podobno stanie się nieco arogancka, a dziewczyny staną się cheerleaderkami na meczu Ligi Światowej Siatkarzy. Choreografię przygotuje Kris Adamski - świetnie znany z "TTBZ".
Pozdrawiam, Trzeciak
Jordi
VIP Expert

Postautor: Jordi » 05 paź 2017, 9:46

No i moja znajoma odpadła. Najlepsze, że powód po prostu żenująco słaby. Tak naprawdę odpadła, bo nie miała "tragicznej" historii chyba jako jedyna z 15 :angry:

Dalej nie oglądam, bo program sam w sobie zły nie jest, ale i nie przyciąga specjalnie.
Awatar użytkownika
sebastiannn
Junior

Postautor: sebastiannn » 11 paź 2017, 22:19

Dziś z programem pożegnały się Julita Czerwińska i Katarzyna Nikiciuk. Wszystkie dziewczyny są przeciwko Justynie, która jak uważają dziewczyny - gra. Dali jej szansę, Justyna coś powiedziała jurorom, że nie gra (lub coś takiego) Ewa Minge jej uwierzyła i takim sposobem musiała się Kasia pożegnać.
Za tydzień czeka dziewczyny naga sesja.
To już rok na forum! ^-^
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Postautor: Trzeciak » 12 paź 2017, 0:28

Już pomijając niestosowne zachowanie Justyny (przy okazji Ewa Minge świetnie doprowadziła ją pionu), to trzeba przyznać, że coraz bardziej widzę ją w finale programu. Pomimo całego szacunku do Kasi, to w sytuacji, gdzie program wkracza w decydującą fazę nie widziałem jej w roli faworytek programu.

Warto dodać, że przy wizytówce Krisa Adamskiego przypomniano fragmenty z "TTBZ", w tym słynną choreografię do utworu "Try" P!NK z I edycji w której wystąpił razem z Katarzyną Skrzynecką wcielającą się w piosenkarkę, oraz ostatnią Sylwestrową Moc Przebojów w Katowicach.

Ponadto z tego, co wynika przy zapowiedzi konkursu po ostatniej przerwie reklamowej - finałowy odcinek programu i tym samym ogłoszenie zwyciężczyni zostaną prawdopodobnie nadane na żywo. :)
Jordi pisze:No i moja znajoma odpadła. Najlepsze, że powód po prostu żenująco słaby. Tak naprawdę odpadła, bo nie miała "tragicznej" historii chyba jako jedyna z 15 :angry:

Czy to przypadkiem nie przy tej dziewczynie Emil Biliński mocno i stanowczo wyraził swoje niezadowolenie z decyzji reszty jury o eliminacji z programu? :)
Pozdrawiam, Trzeciak
Jordi
VIP Expert

Postautor: Jordi » 12 paź 2017, 1:32

Nie. Ta druga ;) Ten Biliński powiedział, że zabawę sobie robi z tego programu i nie pasuje. Reszta prawie nic nie powiedziała, tylko że były lepsze itp itd. Przepuścili dwie kobity, które totalnie nawaliły na pokazie, a poleciała moja znajoma, bo rozpoznała znajomych i się zaśmiała - żenada do kwadratu to żyri :angry:

Stek bzdur...
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Postautor: Trzeciak » 18 paź 2017, 20:49

Dzisiejszy odcinek otwiera sesja w Domu Modelek zorganizowaną przez Emila Bilińskiego.

No i wraca wątek zeszłotygodniowej eliminacji i zachowania Justyny Czajki. Panie sporo e sobą wyjaśniają.

No i gościem specjalnym jest Rafał Maserak, który przeprowadza z dziewczynami warsztaty taneczne.

No i teraz prawdziwy test, czyli naga sesja.

No i Zuzanna Zakrzewska najlepsza na nagiej sesji. Z kolei Patrycja Greinke przeżyła dość mocno swoją nagą sesję.

Teraz czas na pokaz w Teatrze Wielkim w Waszawie. Dziewczyny ubiorą prawdziwe teatralne kostiumy.

No i odpadła dość sensacyjne Justyna Czajka, która dość sensacyjne odpadła z programu i mocno przeżyła porażkę. Joanna Cesarz obwinia za to Patrycję Greinke, za to, ona kosztem lepszej osoby przeszła do programu

Za tydzień ćwierćfinał.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Postautor: Trzeciak » 19 paź 2017, 18:06

1 listopada nie ma emisji programu. Finałowy odcinek na żywo podczas którego widzowie głosami SMS-owymi wybiorą pierwszą polską "Supermodelkę Plus SIze" 15 listopada.
Pozdrawiam, Trzeciak
Memorex_94
Poster

Postautor: Memorex_94 » 19 paź 2017, 18:21

Cóż jako ze mieszkam w tym samym mieście co pani PG, powiem tylko tyle. Typowa osoba z ambicją dojścia po trupach do celu. Ale grunt, że coś się dzieje a o to w takich programach chodzi, mnie to jednak kompletnie nie ruszyło i mam nadzieje, ze drugiej edycji tego programu nie będzie.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Postautor: Trzeciak » 19 paź 2017, 19:10

Widać szczególnie, że także Justyna Czajka (co było widać po wczorajszej eliminacji - a nie tego się spodziewałem) i Joanna Cesarz cierpią na przerost ambicji - szczególnie ta druga, która w sposób dziecinny wręcz próbowała zrzucić winę na Patrycji Greinke, za to, że niesłusznie została wyeliminowana przez jury Czajka, a nie sądzę by w takich programach jury nie widziało mniej, niż widzowie przed telewizorami. W tej sytuacji finałowa trójka jest wręcz klarowna i mam nadzieję, że 8 listopada się ona potwierdzi.

Co do drugiej edycji, to z tego co wiem, to jest prawdopodobna, i to nawet już na najbliższą wiosnę.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Postautor: Trzeciak » 26 paź 2017, 19:22

Po wczorajszym odcinku bogatym we wrażenia (sesja w stylu retro, odwiedziny uczestniczek w ich rodzinnych domach, spot reklamowy ze zwierzakami, czy pokaz dla jurorów, gdzie trzeba było w dwie minuty zmienić kreację) z programem pożegnała się Patrycja Greinke. Za tydzień rzecz jasna nie ma emisji programu, a 8 listopada półfinał, który wyłoni finalistki pierwszej polskiej edycji programu.

Szkoda tylko, że Polsat znów dał ciała i we wczorajszej końcówce zobaczyliśmy informację, że kolejny odcinek za tydzień. Jakoś w produkcjach Rochstara w TVP bez problemu w zapowiedzi kolejnego odcinka pojawia się informacja o przerwie emisji, gdy nie ma za tydzień odcinka, ale nie w Polsacie. No ale chyba tam nie ogląda się odcinków przed emisją w telewizji, czego "Wyspa przetrwania" jest doskonałym przykładem.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Postautor: Trzeciak » 05 lis 2017, 0:25

Widziałem zapowiedź półfinału programu. Niestety koszmarne pomysły na zapowiedzi za czasów "Top Chefa" i Hell's Kitchen" wróciły do Polsatu.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Postautor: Trzeciak » 08 lis 2017, 20:49

Dziś półfinałowa sesja w teatrze. Gościem jest Mateusz Banasiuk - uczestnik "TzG" i "TTBZ".

No i w dniu nagrania odcinka Kasia Bochenkiewicz obchodziła urodziny.

Na sesji gdzie odgrywane są sceny filmowe najlepiej wypadła Wiktoria Kula. I nie zdziwę się jak wygra cały program.

No i Joanna Cesarz gościnnie bierze udział w "Pierwszej Miłości". Odcinek z jej udziałem zobaczymy w piątek 24 listopada.

No i teraz zadanie z prawdziwym weteranem Polsatu - Markiem Horczyczakiem. :)

No i na przykładzie Joanny Cesarz widać dlaczego aktorzy przeważnie nie są dobrymi prezeterami. A samo zadanie absurdalne - ani nie pasuje do branży, ani nie oddaje realiów prezentera pogody (tekst prezenterzy mają zwykle na propterze). Nie wspomnę o tym, że prognozy pogody przewaźnie lecą z puszki.

Na dzisiejszej półfinałowej sesji uczestniczki występują w kreacjach autorstwa Ewy Minge. Śmiało można go nazwać małym finałem, szczególnie, że gośćmi pokazu są wszyscy eksperci, którzy w ciągu całej edycji przygotowywali uczestniczki w programie.

No i Biliński świetnie rozliczył jedną z uczestniczek z arogancji.

No i przed finałem odpadła Wiktoria Kula. Ewa Minge uczestniczce da nawet swoją sukienkę. Uczestniczki są bardzo zaszokowane.

W finale mamy Joannę Cesarz, Katarzynę Bochenkiewicz i Zuzannę Zakrzewską.
Pozdrawiam, Trzeciak

Wróć do „Programy Polsatu”