[TVN] Iron Majdan (2018)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
Posty: 3852
Rejestracja: 03 lut 2012, 22:41
x 252
x 412

[TVN] Iron Majdan

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nina »

vissi pisze:
Mi tam program nie przeszkadza-nie ma takiego obciachu i zenady jak ta cała Hipnoza
Dokładnie tak. Np. oglądałam "Żony Hollywood" jak taką bajkę-dobranockę dla kobiet. Ten program to też taka bajeczka, którą ogląda się bez większych emocji lekko już przysypiając, efektu WOW na pewno nie było, dobry jest tytuł, logo, zajawki i to już wyczerpuje cały potencjał :)
Pysiula i Pączuszek :lol: Jak w dobranocce dla przedszkolaków :lol:
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
Posty: 1807
Rejestracja: 01 sty 2018, 13:13
x 844
x 1009

[TVN] Iron Majdan

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 3rd »

Z tym że od "Żon Hollywood" nikt nie oczekiwał nie wiadomo czego, a "Iron Majdan" zostało przedstawione jako jeden z najdroższych projektów w historii telewizji, program zapierający dech w piersiach, a wyszło... no nie wyszło z tego nic. :P
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[TVN] Iron Majdan

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Havana pisze:Ja natomiast uważam, że ten "rekord oglądalności" to nic innego jak najwyższe udziały w komercyjnej... Rekordy oglądalności to padały przy pierwszych edycjach Big Brothera, Tańca z Gwiazdami, Mam Talent, przypisanie sobie tego osiągnięcia przez Rozenek-Majdan do jej programu jest bardzo dużym nadużyciem.
Trochę przesadzasz. Jak ktoś jej powiedział, że rekord, to napisała. Przecież jak KR osiągnęły najwyższy wynik, też się pisało o rekordzie i dobrze. Nowe programy też mogą osiągać swoje rekordy, oczywiście śmieszne by było podawanie jakiś takich nieznaczących, ale jeśli jest to fakt, to potwierdzony liczbą, to czemu nie powołać się na niego, nie ważne jaka telewizja i jaki program.
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
Posty: 1807
Rejestracja: 01 sty 2018, 13:13
x 844
x 1009

[TVN] Iron Majdan

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 3rd »

Moim zdaniem takie "rekordy" to jednak nieco zaklinanie rzeczywistości i najbliższe tygodnie same to zweryfikują. ;)
vissi

[TVN] Iron Majdan

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vissi »

Nina pisze:
vissi pisze:
Mi tam program nie przeszkadza-nie ma takiego obciachu i zenady jak ta cała Hipnoza
Dokładnie tak. Np. oglądałam "Żony Hollywood" jak taką bajkę-dobranockę dla kobiet. Ten program to też taka bajeczka, którą ogląda się bez większych emocji lekko już przysypiając, efektu WOW na pewno nie było, dobry jest tytuł, logo, zajawki i to już wyczerpuje cały potencjał :)
Pysiula i Pączuszek :lol: Jak w dobranocce dla przedszkolaków :lol:

Mimo wszytsko Żony Hollywood lepiej mi sie ogladało
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
Posty: 3852
Rejestracja: 03 lut 2012, 22:41
x 252
x 412

[TVN] Iron Majdan

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nina »

Havana pisze: "Iron Majdan" zostało przedstawione jako jeden z najdroższych projektów w historii telewizji, program zapierający dech w piersiach, a wyszło... no nie wyszło z tego nic. :P
I dlatego dwójka bohaterów tego zapierającego dech hitu " Iron M" pisze o sobie Pysiula i Pączuszek :lol: Tak jak kiedyś Ptyś i Balbina, sympatyczna para z dobranocki dla dzieci w zamierzchłych czasach :D
vissi pisze: Mimo wszytsko Żony Hollywood lepiej mi sie ogladało
Mnie też :)
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
Posty: 1807
Rejestracja: 01 sty 2018, 13:13
x 844
x 1009

[TVN] Iron Majdan

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 3rd »

Nina pisze:
Havana pisze:"Iron Majdan" zostało przedstawione jako jeden z najdroższych projektów w historii telewizji, program zapierający dech w piersiach, a wyszło... no nie wyszło z tego nic. :P
I dlatego dwójka bohaterów tego zapierającego dech hitu " Iron M" pisze o sobie Pysiula i Pączuszek :lol:
@Nina, przecież wiesz chyba o co mi chodzi, sama wcześniej pisałaś:
Nina pisze: Sądzę, że nie taki był zamysł, pewnie mierzono wyżej, ale osobiście dość szybko doszłam do wniosku, że program przyciągnie głównie widzów "Warsaw Shore" :P
Wiadomo przecież, że ten program nie był szykowany ani jako "kołysanka", ani w ogóle na 22:30. Ze źródeł własnych wiem, że Małgorzacie marzyło się pasmo po "AE". To mógł być hit, ja ich prywatnie bardzo lubię, stąd też podwójnie szkoda, że ten potencjał został, krótko mówiąc, zaprzepaszczony.
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
Posty: 1586
Rejestracja: 21 lip 2006, 23:08
x 78
x 742

[TVN] Iron Majdan

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kryterium0 »

Rozenki, tfffuuu, Majdany, nie mają tyle charyzmy, żeby pociągnąć program na ścisły prime-time.

Oglądając "Iron Majdan" - całą tą mini otoczkę (rozmachu to tam za wielkiego nie było), miałem poczucie, że pomylono anteny. To jest program do stacji pokroju TTV.
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
Posty: 1807
Rejestracja: 01 sty 2018, 13:13
x 844
x 1009

[TVN] Iron Majdan

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 3rd »

Tutaj zabrakło może nie tyle charyzmy, co samego pomysłu i to, że Miszczak wrzucił ten program na taką godzinę chyba nikogo już nie dziwi. Popełniono ten sam błąd, co kiedyś przy innym programie Lady Majdan - "Piekielny Hotel". Tak uwierzono w jej doskonałość, że nie zrobiono przy tym programie praktycznie nic, by jakoś zainteresować widza, a co najlepsze tamten program był jeszcze przed wielkim boom po Azji. Tu jest to samo, były huczne zapowiedzi, interesujący zwiastun. I tyle. Majdany sprawdzają się idealnie w sytuacjach, w których muszą mierzyć się z czasem, z własnymi słabościami, co zresztą widać nawet w reklamówce Iron, gdy w jednym z najciekawszych nakręconych materiałów przerażona Małgorzata krzyczy "POPIE****IŁO WAS?! POPIE****IŁO WAS?!" i szkoda, że tu tak strasznie zabrakło dynamiki i ponownie uwierzono, że Rozenek-Majdan pociągnie swoją osobą wszystko. Ja w poniedziałkowe wieczory zostaję właśnie z TTV i wciąż świeżym i zabawnym, mimo ośmiu sezonów, "Gogglebox".
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVN] Iron Majdan

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Nina pisze:
Kryterium0 pisze: oglądalność na poziomie "Żon Hollywood"
Nawet lektor ten sam :P
Trudno się dziwić skoro program produkuje ta sama firma. :)

Zgodzę się z tym, że jeden "challenge" na odcinek to dość nieprzemyślana formuła. Fakt, że mimo wszystko po dwóch wielkich wtopach Majdany na razie ratują honor TVN-u.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13153
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2248
x 2434

[TVN] Iron Majdan

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

A ktoś pisał o czterech milionach :lol:
Obrazek
Mimo wszystko w grupie 16-49 dość satysfakcjonujący udział na rynku. Faktycznie mogli coś lepszego wybrać na początek, niż średni wrestling... ale nie uważam, żeby było jakoś szczególnie nudno. Ja tam póki co będę śledzić ten program. :) Na pewno lepsza nowość od przaśnej i badziewnej "Hipnozy".
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

[TVN] Iron Majdan

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Słabiutko... I oni są zadowoleni??

Ślub od pierwszego wejrzenia na jesieni miał aż 9 odcinków z wyższą widownią. Z czego aż 6 od 1.3 do ponad 1.6 miliona finał O.o

Zwłaszcza w 4+ słabo, bo Ślub przy 18% w komercyjnej miał nawet 1.3mln... Czyli gro widzów to komercyjna.
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11435
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 946
x 2199

[TVN] Iron Majdan

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

TVN był wtedy liderem, więc tak słabo nie było.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

[TVN] Iron Majdan

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Żony Hollywood miewały więcej widzów, a tu wpakowano masę kasy tylko dla niecałych 18% w komercyjnej, gdzie Ślub miał w 10 z 13 epów wyższe udziały będąc kilkukrotnie tańszym programem...

Moim zdaniem jest zaskakująco mała widownia, bo liczyłem na 1.5, a tu ledwo milion wyciułali :o No i ogromna wprost promocja przed premierą też nie pomogła zbytnio.
vissi

[TVN] Iron Majdan

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vissi »

Ale czarujemy rzeczywistość jak Małgonia napisała "Padł rekord ogladalności" i co najważniejsze portale to powielają, nie patrzac na realne wyniki. Sukces wiec odtrąbiony ;)
Nie zyczę źle-ale lubie takich bajeczek...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości