[TTV] Dżentelmeni i wieśniacy

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Awatar użytkownika
kacper3100
Activist
Kontaktowanie:

Postautor: kacper3100 » 01 sie 2017, 6:58

http://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/dz ... enia-w-ttv
Jesienią powstanie zmodyfikowana wersja Dam i wieśniaczek. PL.
Awatar użytkownika
kacper3100
Activist
Kontaktowanie:

Postautor: kacper3100 » 13 sie 2017, 21:08

Premiery w soboty o 21:00. Start od 2 września. Będzie 12 odcinków 1 sezonu.
Jordi
VIP Expert

Postautor: Jordi » 31 sie 2017, 23:11

Pierwszy ep, a ja już płaczę ze śmiechu XD

Żona wieśniaka to hit miesiąca! Jak ją pokazali, to byłem przerażony, ale z każdą kolejną minutą mnie rozwalała coraz bardziej :lol:

Dżentelmen zadufany w sobie Narcyz (to ściąganie koszulki i zmoczenie się wodą w zwolnionym tempie :P ) , chociaż jakieś niezbyt wielkie pokłady normalności ma.

Wieśniak niestety biedny, ale i niestety zacofany strasznie i przez to głupi... A już prośba, żeby pójść w Wawie do klubu disco-polo mnie załamała. No i pojęcia nie miał, że patrzy na Pałac Kultury i Nauki - to już naprawdę jest żenujące.
Awatar użytkownika
Jakob
VIP Expert

Postautor: Jakob » 04 wrz 2017, 13:00

Wszystko OK, ale czołówkę to jednak mogli nową stworzyć, a nie że wykorzystali czołówkę "Dam i wieśniaczek".
Awatar użytkownika
Ama18
VIP Expert
Kontaktowanie:

Postautor: Ama18 » 07 wrz 2017, 18:05

Iść po linii najmniejszego oporu - to dewiza TTV. Ciągle to samo i robione tak samo. No ile można? Widocznie aż do znudzenia.
Awatar użytkownika
Jakob
VIP Expert

Postautor: Jakob » 08 wrz 2017, 7:03

Zauważyłem, że TTV dokonało zmiany planowego odcinka. Jako pierwszy odcinek wyemitowany zupełnie inny epizod (wieśniak mieszka w Małopolsce i jest bezrobotnym fanem disco polo) niż jest opisany na stronie:
http://prasa.tvn.pl/informacje-prasowe/ ... 39564.html
W pierwszym odcinku poznamy Michała, który z natury jest łowcą i liderem. Prowadzi agencję modelek w Warszawie. Dodatkowo zarządza międzynarodową firmą transportową. Spełnia się również jako model. Piękne kobiety, szybkie samochody, dalekie podróże, polowania i drogie gadżety to dla niego standard. (...) Miejskim wyzwaniom stawi czoła Robert, z warmińsko-mazurskiej wioski Buczyniec. Jest skromnym i pracowitym wulkanizatorem z zacięciem do majsterkowania. Jako jedyny zarabia na utrzymanie rodziny.
Awatar użytkownika
PPM
VIP Expert

Postautor: PPM » 14 wrz 2017, 22:37

Włączyłem właśnie TTV żeby z ciekawości zobaczyć dzisiejszego dżentelmena i wieśniaka. Litości skąd oni wzięli tego dżentelmena Ariela. Co to za typ... Już współczuje wieśniakowi. Przepraszam za dobór słów ale wieśniak to chłop z jajami czego moim zdaniem brak u dżentelmena.
Jordi
VIP Expert

Postautor: Jordi » 15 wrz 2017, 10:42

Na razie to ewidentnie najsłabszy z dotychczasowych 3 epów. Wieśniak ogarnięty, ale ten dżentelmen to taki, że słoma mu z butów wychodziła taki burak...

Najlepszy był 1 odcinek na razie z "cudowną" żoną wieśniaka Kasią, która skradła całe szoł :lol:
tv_fan
Użytkownik

Postautor: tv_fan » 22 wrz 2017, 11:16

We wczorajszym odcinku dżentelmen zachowywał się poniżej krytyki, na każdym kroku starał się podkreślać swoją wyższość wobec mieszkańców wsi A wieśniak... jak to wieśniak, swoją drogą on występował w Polsatowskich "Chłopakach do wzięcia", nazywali go tam Kapsel.
Awatar użytkownika
Jakob
VIP Expert

Postautor: Jakob » 22 wrz 2017, 18:34

PPM pisze: Litości skąd oni wzięli tego dżentelmena Ariela.

Myślę, że osoby odpowiadające za produkcję programu, specjalnie dobierają takie osoby, by budziły kontrastowe emocje. Nie ważne jak mówić, byleby mówić. Dżentelmen Ariel niech się cieszy, że miał przyzwoite warunki mieszkaniowe i ogólne zadania do wykonania, bo wielu innych dżentelmenów czy dam miało gorzej.
Jordi
VIP Expert

Postautor: Jordi » 23 wrz 2017, 2:17

Ostatni ep był koszmarny...

Dżentelmen wyglądał jak bezdomny - koszmarny wprost styl, a włosy to w ogóle wiocha na całego. I te jego mądrości na wsi - nie dziwię się chłopom i ich wkurzeniu na niego. Nie cierpię takich ludzi, "coach'ów" - to zmora naszych czasów, a nie zawód. Pomijając, że miał się za Pana na włościach, a słoma butami wychodziła i brak szacunku dla innych...

Wieśniak niestety nie lepszy. No sorry, ale jak usłyszałem to:

- Tutaj masz jagnięcinę.
- To jakaś ryba jest, czy coś takiego?

Odjęło mi mowę na kilka minut :o

1ep był naprawdę okej, ale co kolejny to bardziej irytujący...
tv_fan
Użytkownik

Postautor: tv_fan » 19 mar 2018, 22:54

W kolejnym odcinku tego programu,który zostanie wyemitowany w najbliższy czwartek, jako wieśniak, wystąpi Ryszard "Szczena" znany z Polsatowskich "Chłopaków do wzięcia".
Awatar użytkownika
lukaa
Junior

Postautor: lukaa » 20 mar 2018, 0:42

Hehhe :) Będzie się działo
Pozdro LuKa! Miłego dnia i wieczoru :)
Obrazek
Jordi
VIP Expert

Postautor: Jordi » 22 mar 2018, 22:41

Właśnie oglądam i o matko :lol: No takiego prawdziwego "wieśniaka" to dawno nie było. Jaki problem był z przeczytaniem blichtru xD Volvo zostało Volkswagenem i takie inne...

I tak najlepsza mamusia. Czekam aż będzie pić herbatkę z słoiczka jak to ma w zwyczaju :D
Awatar użytkownika
lukaa
Junior

Postautor: lukaa » 23 mar 2018, 0:26

A ja cholera, przegapiłem odcinek, skleroza ;P
Pozdro LuKa! Miłego dnia i wieczoru :)
Obrazek

Wróć do „Reality show”