15 lat Polsatu

Forum poświęcone najstarszej ogólnopolskiej telewizji komercyjnej.
ARTUR B.

15 lat Polsatu

Post autor: ARTUR B. »

Ale ja z tobą w ogóle nie chciałem dyskutować. Powiedziałem tylko że twoja strona nie jest wiarygodnym źródłem informacji i wciąż tak uważam. To Ty zacząłeś tą rozmowę, nie wiadomo po co
Michaal
Obserwator
Posty: 458
Rejestracja: 02 sie 2006, 18:30
x 2

15 lat Polsatu

Post autor: Michaal »

Dobrze. Dziękuję za opinię. Każda krytyka jest ważna. PS. Gdyby serwis tvpolsat.info nie był wiarygodny to nie powoływałyby się na niego satkurier.pl, wirtualnemedia.pl i wiele innych serwisów. Pozdrawiam Cię Arturze.
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Posty: 2722
Rejestracja: 25 maja 2006, 0:21
Lokalizacja: Białystok
x 1
Kontakt:

15 lat Polsatu

Post autor: Axel »

A wracając do tematu głównego to czy dzisiaj w "Sie kreci" pokazali coś ciekawego ? Ja oglądałem tylko kawałek i nie widziałem niczego ciekawego oprócz wywiadów z gwiazdami na korytarzu. Oczywiście jako ciekawe rzeczy mam na myśli materiały archiwalne Polsatu - pokazali coś ?
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

15 lat Polsatu

Post autor: Karol »

Michaal pisze:Ten współczynnik np. na media2 jest inny. Tu newsy własne to niewielki procent i to media2 częściej korzysta z informacji innych serwisów bo wielkokrotnie widzę tu newsy z Pressa. A
Bzdura. Nie kopiujemy tekstów z Pressa. Jedynie wspomagamy się pojedynczymi zdaniami lub też wypowiedziami niektórych poważniejszych osób, z którymi sami nie zdołaliśmy się skontaktować. Z kolei wierz lub nie ale większość nieoficjalnych serwisów takich jak tvpolsat.info, tvnfakty.pl czy radiozet.net będzie dla mnie niewiarygodna, ponieważ ich wiarygodność nie będzie nigdzie potwierdzona. Co do powoływania się na twój serwis przez WM - jednostkowy przypadek, którego jest fan tego typu serwisów, nasz były kolega z Media2. Potrzebował z pewnością informacji o historii Polsatu, bowiem napisał o 15-leciu stacji kilometrowy tekst. Źródło podał chyba tylko z czystej łaski. Nie podniecaj się tak, bo Media2.pl cytowane jest przez "Rzepę", "GW" i profesjonalny "Presserwis". KONIEC OFFu.
Awatar użytkownika
dominooo
Użytkownik
Posty: 108
Rejestracja: 02 lis 2007, 10:50
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

15 lat Polsatu

Post autor: dominooo »

Axel pisze:A wracając do tematu głównego to czy dzisiaj w "Sie kreci" pokazali coś ciekawego ? (...)Oczywiście jako ciekawe rzeczy mam na myśli materiały archiwalne Polsatu - pokazali coś ?
Pokazali kilko sekundowy materiał archiwalny z pierwszego reality show. :)
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
Posty: 1586
Rejestracja: 21 lip 2006, 23:08
x 78
x 743

15 lat Polsatu

Post autor: Kryterium0 »

dominooo pisze:Pokazali [...] materiał archiwalny z pierwszego reality show. :)
To ciekawe, bo również oglądałem "Się kręci" i nie widziałem w nim fragmentów "Dwóch światów".

Jedyne, co pokazali to czołówka "Na każdy temat", pierwszy jingiel, no i był też materiał z Kariną Szafrańską. Nic z reality show nie było.
Awatar użytkownika
dominooo
Użytkownik
Posty: 108
Rejestracja: 02 lis 2007, 10:50
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

15 lat Polsatu

Post autor: dominooo »

Kryterium0 pisze:
dominooo pisze:Pokazali [...] materiał archiwalny z pierwszego reality show. :)
Jedyne, co pokazali to czołówka "Na każdy temat"
Właśnie o ten program mi chodziło, tylko źle napisałem ;)

Ps.To mój setny post. Mały rekord, ale zawsze coś :)
Michaal
Obserwator
Posty: 458
Rejestracja: 02 sie 2006, 18:30
x 2

15 lat Polsatu

Post autor: Michaal »

Karol pisze:
Michaal pisze:Ten współczynnik np. na media2 jest inny. Tu newsy własne to niewielki procent i to media2 częściej korzysta z informacji innych serwisów bo wielkokrotnie widzę tu newsy z Pressa. A
Bzdura. Nie kopiujemy tekstów z Pressa. Jedynie wspomagamy się pojedynczymi zdaniami lub też wypowiedziami niektórych poważniejszych osób, z którymi sami nie zdołaliśmy się skontaktować. Z kolei wierz lub nie ale większość nieoficjalnych serwisów takich jak tvpolsat.info, tvnfakty.pl czy radiozet.net będzie dla mnie niewiarygodna, ponieważ ich wiarygodność nie będzie nigdzie potwierdzona. Co do powoływania się na twój serwis przez WM - jednostkowy przypadek, którego jest fan tego typu serwisów, nasz były kolega z Media2. Potrzebował z pewnością informacji o historii Polsatu, bowiem napisał o 15-leciu stacji kilometrowy tekst. Źródło podał chyba tylko z czystej łaski. Nie podniecaj się tak, bo Media2.pl cytowane jest przez "Rzepę", "GW" i profesjonalny "Presserwis". KONIEC OFFu.
Karol, ale ja nie napisałem, że kopiujecie newsy z Pressa, tylko że z nich korzystacie i podobnie robi przecież wiele innych serwisów. Media2 ma zaplecze, pieniądze itp. więc nie ma się co dziwić, że ktoś się na was powołuje, a tvpolsat.info to mały serwis i cieszymy się, gdy ktoś docenia naszą pracę i pisze źródło nawet z łaski, jak to ująłeś. Dziwią mnie więc takie ataki na nasz serwis, które spotykam tylko na tym forum. Jeśli macie jakieś uwagi to proszę je zgłaszać na łamach serwisu, a nie na forum media2.
eliter
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 15 gru 2007, 20:27

15 lat Polsatu

Post autor: eliter »

sorki ze tak odchodze troche od tematu ale jaki ma tytół ta piosenka wykonana przez Zakopower na tej gali ?? z góry dzieki za odpowiedż ;]
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Posty: 2722
Rejestracja: 25 maja 2006, 0:21
Lokalizacja: Białystok
x 1
Kontakt:

15 lat Polsatu

Post autor: Axel »

Kryterium0 pisze:
dominooo pisze:Pokazali [...] materiał archiwalny z pierwszego reality show. :)
To ciekawe, bo również oglądałem "Się kręci" i nie widziałem w nim fragmentów "Dwóch światów".

Jedyne, co pokazali to czołówka "Na każdy temat", pierwszy jingiel, no i był też materiał z Kariną Szafrańską. Nic z reality show nie było.
Powiedzcie mi czy warto nagrać powtórkę tego programu ? Bo może wśród tych pokazanych archiwalnych rzeczy niektore nie były wcześniej pokazywane na gali Polsatu ani w "Wydarzeniach".

Co prawda mam sporo własnych archiwaliów z Polsatu z lat 90 ale dzięki takim przypomnieniom z okazji 15-lecia Polsatu mogę uzupełnić pewne rzeczy, które w przyszłości mogą nam sie przydać.
eliter
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 15 gru 2007, 20:27

15 lat Polsatu

Post autor: eliter »

sorki ze tak odchodze troche od tematu ale jaki ma tytół ta piosenka wykonana przez Zakopower na tej gali ?? z góry dzieki za odpowiedż ;]
Awatar użytkownika
dominooo
Użytkownik
Posty: 108
Rejestracja: 02 lis 2007, 10:50
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

15 lat Polsatu

Post autor: dominooo »

@Axel wydaje mi się, że możesz nagrać. Dasz to na YouTuba i będziemy mieli pamiątkę :)
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Posty: 2722
Rejestracja: 25 maja 2006, 0:21
Lokalizacja: Białystok
x 1
Kontakt:

15 lat Polsatu

Post autor: Axel »

Tą gale Polsatu to mam już nagraną i pytałem czy warto nagrać jeszcze to co jest w "Sie kreci". Dobrze zawsze mieć coś dodatkowo ale pytałem bo może nie warto nagrywać skoro materiały archiwalne mogą być powielone.
No ale dobra, zobaczę kiedy jest powtórka na Polsacie 2 i nagram...
forum-polsat
Użytkownik
Posty: 221
Rejestracja: 17 lut 2007, 19:50
x 2

15 lat Polsatu

Post autor: forum-polsat »

TVN, a dokładniej Szymon Majewski, właśnie świętował 15-lecie Polsatu, lol. xD
Świetną piosenkę, która wyśmiała Polsat, wykonał zespół - znany wam dobrzez z tej stacji - Weekend. :D
Awatar użytkownika
max
Użytkownik
Posty: 102
Rejestracja: 19 sie 2007, 17:29
Lokalizacja: Springfield

15 lat Polsatu

Post autor: max »

Może zrzucicie tą piosenkę na youtube ??
Zablokowany

Wróć do „Grupa Polsat Plus”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości