15 lat Polsatu

Forum poświęcone najstarszej ogólnopolskiej telewizji komercyjnej.
Awatar użytkownika
wojt.20
Obserwator
Posty: 252
Rejestracja: 11 wrz 2007, 21:29
Kontakt:

15 lat Polsatu

Post autor: wojt.20 »

Osobiście uważam ,że na tej gali najlepszym momentem były fragmenty talk show "Na każdy temat". Miło było wspomnieć pierwszy polski talk show o zwyczajnych ludziach.
Szkoda ,że Ninka Terentiew nie wpadła jeszcze ,że w daytime program typu talk show przydał by się Polsatowi. Choć kto wie ,może w końcu ktoś ją oświeci ,że na Polsacie nowe odcinki programów zaczynają sie dopiero o 18 - tragedia.
Propo gali to jeszcze miłym akcentem było wejście tej kobiety z "Gotowych na..." ,akurat tydzień temu w niedzielę oglądałem jak się powiesiła :cool:
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

15 lat Polsatu

Post autor: Poland »

Dla zainteresowanych oglądnięciem jeszcze raz gali urodzinowej mam dobrą wiadomość Polsat na życzenie widzów planuje powtórki gali :
Na samej urodzinowej stacji (Polsacie otwartym) już jutro o 14:00. W tej samej stacji dzisiaj o 14:45 w "Się Kręci" będą kulisy gali.
W kanale który choć też miał w tym roku jubileusz (10 lecia istnienia) ale władze stacji prawie tego nie uczciły (mówię tu o Polsacie 2) gala zostanie pokazana w Boże narodzenie o 11:00 oraz dzień później o 17:30.

Co wam się najbardziej podobało w gali ?? Mi prowadząca a także czołówka (tu zauważyłem ukryte nawiązanie do Polsatu 2 i jego jubileuszu).
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

15 lat Polsatu

Post autor: Karol »

A Polsat 2 jest stacją zamkniętą? Przecież jest bezpłatny w kablówkach i FTA na Hotbirdzie :)
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Posty: 2722
Rejestracja: 25 maja 2006, 0:21
Lokalizacja: Białystok
x 1
Kontakt:

15 lat Polsatu

Post autor: Axel »

Dzisiaj rano w programie motoryzacyjnym "Pasjonaci" tez były pokazywane kulisy gali. A dokładniej to obaj prowadzący program (czyli Włodzimierz i Maciej Zientarscy) pytali sie gości gali o ich marzenia samochodowe.
Evil
Junior
Posty: 1405
Rejestracja: 09 sie 2007, 14:46
x 2

15 lat Polsatu

Post autor: Evil »

kisiel205 pisze:na życzenie widzów planuje powtórki gali
Skąd takie źródło, że na życzenie widzów? xD
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

15 lat Polsatu

Post autor: Poland »

Informacja o tym pochodzi ze strony tvpolsat.info :)
Poland - Aktywnie najlepszy!
ARTUR B.

15 lat Polsatu

Post autor: ARTUR B. »

O tak wiarygodne źródło. Kisiel kiedy Ty zmądrzejesz?
Michaal
Obserwator
Posty: 458
Rejestracja: 02 sie 2006, 18:30
x 2

15 lat Polsatu

Post autor: Michaal »

A Kiedy Ty zmądrzejesz Arturku? To co według Ciebie jest wiarygodnym źródłem? Pewnie wyłącznie media2, które z niewiadomych przyczyn zrobiło Cię tu Vipem. Przykre i żałosne.
ARTUR B.

15 lat Polsatu

Post autor: ARTUR B. »

No wybacz od czasu do czasu wchodzę na twoją stronę i większość co widzę, to newsy skopiowane z innych serwisów. Poza tym za każdym razem jak ktoś skrytykuje twoją stronkę, to od razu wpadasz w furię i atakujesz ludzi agresją, zamiast starać się bronić sensownymi argumentami. Mi na żadnej funkcji na forum Media2 nie zależy i nie zależało, to nie jest dla mnie ważne. Poza tym nie jesteś żadną ciocią czy moją babcią by mówić do mnie zdrobniale. Proszę byś tak się do mnie już nie zwracał, bo nie lubię.
Michaal
Obserwator
Posty: 458
Rejestracja: 02 sie 2006, 18:30
x 2

15 lat Polsatu

Post autor: Michaal »

Gdyby to była konstruktywna krytyka to ok, ale ty podajesz kłamliwe informacje. Widocznie nie odwiedzasz tej strony. Pokaż mi news z ostatnich miesięcy, który skopiowany jest z innego serwisu. 95% newsów to informacje własne i komunikaty prasowe. Reszta to gazety i w konieczności informacje na podstawie poważnych serwisów. W pierwszych miesiącach istnienia rzeczywiście mniej było newsów własnych, ale to już się zmieniło. Ten współczynnik np. na media2 jest inny. Tu newsy własne to niewielki procent i to media2 częściej korzysta z informacji innych serwisów bo wielkokrotnie widzę tu newsy z Pressa. Arturze najpierw sprawdź i pomyśl, później napisz.
ARTUR B.

15 lat Polsatu

Post autor: ARTUR B. »

Nie mam zamiaru wchodzić na twoją stronę, bo mi się nie podoba pod względem graficznym i jego prowadzenia. Poza tym nie uważam, twojego serwisu za jakieś wiarygodne, więc dlatego wybieram doświadczone serwisy właśnie jak Media2, Press, czy Medialink. Poza tym nie uwierzę że coś się pojawi "na życzenie widzów", tylko się pojawi ze względu na wysoką oglądalność premiery, więc nie wciskaj kitu, bo próśb widzów jest wiele,a telewizje i tak ich nie spełniają.
Michaal
Obserwator
Posty: 458
Rejestracja: 02 sie 2006, 18:30
x 2

15 lat Polsatu

Post autor: Michaal »

No widzisz, bronisz się wyłącznie agresją. Jednak nie potrafisz wskazać skopiowanego newsa i niestety kłamałeś. Nie oczerniaj innych serwisów i nie depcz pracy innych. Szkoda, że nie można z Tobą wymienić poglądów.
Awatar użytkownika
dominooo
Użytkownik
Posty: 108
Rejestracja: 02 lis 2007, 10:50
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

15 lat Polsatu

Post autor: dominooo »

Natomiast dzisiejszy program "Się kręci" w całości poświęcony był gali i 15 leciu Polsatu. W programie pokazywali urywki z gali, a a także wywiady z różnymi aktorami którzy byli związani ze stacją.
ARTUR B.

15 lat Polsatu

Post autor: ARTUR B. »

Michaal pisze:No widzisz, bronisz się wyłącznie agresją. Jednak nie potrafisz wskazać skopiowanego newsa i niestety kłamałeś. Nie oczerniaj innych serwisów i nie depcz pracy innych. Szkoda, że nie można z Tobą wymienić poglądów.
Nie będę szukał dla szanownego pana newsów. Poza tym sam się przyznałeś, że kopiowałeś informacje i inni z tego forum też to widzieli wielokrotnie, więc nie kłamałem. Przestałem wchodzić na twój serwis, bo sam z początku stworzyłeś wizerunek o którym prędzej wspomniałeś. Poza tym podawanie informacji prasowych nie uprawnia twojego serwisu za wiarygodne źródło, a jedynie za serwis który powiela informacje. Serwisy medialne mają akurat wstęp do działu prasowego różnych instytucji. Ty wątpię...
Michaal
Obserwator
Posty: 458
Rejestracja: 02 sie 2006, 18:30
x 2

15 lat Polsatu

Post autor: Michaal »

Nie ma sensu z tobą dyskutować, ponieważ nie potrafisz się bronić, a wyłącznie atakujesz.

PS. Proszę moderatorów o wykasowanie tej rozmowy, bo nie ma ona nic wspólnego z tematem.
Zablokowany

Wróć do „Grupa Polsat Plus”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości