Hit ramówki Polsatu na jesień

Forum poświęcone najstarszej ogólnopolskiej telewizji komercyjnej.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Hit ramówki Polsatu na jesień

Post autor: Poland »

...to program taneczny mandaryny



Jedno upomnienie nic nie nauczyło kolegi @kisiel205? /RaPi

W tej chwili Kisiel205 otrzymuje drugie. Ostrzegam, że trzecie wiąże się z pożegnaniem/ IZA

Iza cofnij mi poprawiłem !
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Luk@sz
Użytkownik
Posty: 227
Rejestracja: 24 maja 2006, 20:03
Lokalizacja: Poznań
x 1
x 1
Kontakt:

Hit ramówki Polsatu na jesień

Post autor: Luk@sz »

Czy hit to zobaczymy,ale widze ze POLSAT za wszelka cene chce uzyskac sukces jaki odniosl "Taniec z gwiazdami"...
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Posty: 1449
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:35
Lokalizacja: z domu
x 1
Kontakt:

Hit ramówki Polsatu na jesień

Post autor: stevie »

Zobaczymy,czy będzie to hit. Może(ale nie musi) się ten program okazać niewypałem.Próbują coś zrobić,aby TVN znowu ich nie wyprzedził.
Pozdrawiam.

Stevie
ARTUR B.

Hit ramówki Polsatu na jesień

Post autor: ARTUR B. »

Może być dobre. Może Mandaryna nie jest dobrą piosenkarką, ale jest świetna tancerką. To może być dobry ruch. TVN nie planuje rewolucji, a ktoś z Polsatu zapowiadał, że bedzie dużo atrakcji tej jesieni. Tylko Polsat musi pamiętać by ruszyć z nową ramówką od 1 września, bo wprowadzanie nowych programów w połowie sezonu, to samobójczy ruch.
Jania
Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: 15 lip 2006, 13:52
Lokalizacja: rawicz
Kontakt:

Hit ramówki Polsatu na jesień

Post autor: Jania »

Hmm... co do Mandarynki ][_, ([ ]) ][_, nie zycze jej zle ale mam nadzieje ze nie bedzie spiewac. Niech tanczy umie sie wyginac hehe ale spiew jej nie idzie, tak jak jej kolezance po fachu Pani DODZIE hehehehe Pozdro
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Hit ramówki Polsatu na jesień

Post autor: Poland »

Wirtualnemedia piszą:
Polsat rusza z nowym tanecznym show

W roli głównej zobaczymy Martę Wiśniewską. Dwa pilotażowe odcinki programu Polsat pokaże 20 i 27 sierpnia.

- Potem zdecydujemy co dalej - mówi "Dziennikowi" Marcin Perzyna, szef impresariatu stacji. - Pokażemy je z myślą o jesiennej ramówce. Oczywiście zdecydują wyniki oglądalności - dodaje Katarzyna Kanclerz, menedżerka Mandaryny i współproducentka „Let's dance".

Pomysł na program narodził się, gdy była żona Michała Wiśniewskiego zaczęła myśleć o swojej szkole tańca. -TVN ma wspaniały program „Taniec z gwiazdami", w którym jednak taniec wydaje się niesamowicie trudny. My chcemy to zmienić i pokazać widzom, że i oni mogą nauczyć się tańczyć - tłumaczy Kanclerz.

Celem programu jest wyłonienie profesjonalnej grupy tancerzy, którzy będą rywalizować w konkursie. Po drodze jednak tajniki tańca będą poznawać osoby niezwiązane z tą dziedziną, m.in. policjanci. W „Let's dance" nie zabraknie też znanych osób, które pokażą swoje umiejętności na parkiecie.

Chętnie to obejrze !
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
Posty: 1874
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:38
Lokalizacja: Poland
x 2
Kontakt:

Hit ramówki Polsatu na jesień

Post autor: RaPi »

Jak dla mnie to kopia tanca z gwiazdami.... Żdanego z tych programów nie mam zamiaru oglądać.....
Awatar użytkownika
polsat_info
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 06 cze 2006, 11:24

Hit ramówki Polsatu na jesień

Post autor: polsat_info »

Ah nie ma jak to kopia > wpisz sobie to słowo w wikipedie i przestudiuj a później się wypowiadaj. Z chęcią oglądne program napewno będzie ubaw:D
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
Posty: 1874
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:38
Lokalizacja: Poland
x 2
Kontakt:

Hit ramówki Polsatu na jesień

Post autor: RaPi »

Doskonale wiem co to jest kopia możesz sobie darować pouczanie mnie :mad:
Po prostu ten program to kolejny shit jaki oferuje nam Polsat. Wg mnie bardzo szybko zniknie on z anteny jak to było np z ShowTime....
Kryterium0

Hit ramówki Polsatu na jesień

Post autor: Kryterium0 »

RaPi pisze:Wg mnie bardzo szybko zniknie on z anteny jak to było np z ShowTime....
A to ciekaw, bo "Show!time" zakończył emisję w planowanym wcześniej dniu - po prostu program był złożony z 7 odcinków - 4 eliminacje, 2 półfinały i 1 finał. Wyemitowany każdy z nich, zmienili tylko godzinę nadawania. O żadnym wcześnijeszym zdjęciu z anteny nie ma mowy...
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
Posty: 1874
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:38
Lokalizacja: Poland
x 2
Kontakt:

Hit ramówki Polsatu na jesień

Post autor: RaPi »

Program miał taką formułę że musieli wyemitować wszystkie odcinki. Chodzi mi o to że nie zrobili kolejnej edycji i nie słyszy się żeby mieli zamiar robić. Chyba każdy wie ze showtime miał być konkurencja dla Tańca....
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Hit ramówki Polsatu na jesień

Post autor: Poland »

Ten program to "szkoła tańca"więc co innego.Chętnie się poucze (to zaszczyt mieć taką nauczycielkę :) )
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
Posty: 1874
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:38
Lokalizacja: Poland
x 2
Kontakt:

Hit ramówki Polsatu na jesień

Post autor: RaPi »

kisiel205 pisze:to zaszczyt mieć taką nauczycielkę :)
Co ty nie powiesz :lol:
To może jeszcze na lekcje śpiewu zgłoś sie do Mandaryny...
Pawel

Hit ramówki Polsatu na jesień

Post autor: Pawel »

RaPi pisze:Program miał taką formułę że musieli wyemitować wszystkie odcinki. Chodzi mi o to że nie zrobili kolejnej edycji i nie słyszy się żeby mieli zamiar robić. Chyba każdy wie ze showtime miał być konkurencja dla Tańca....
Nie widzę w tym nic dziwnego. To normalne że najpierw się robi 1 sezon programu i gdy będzie on miał wystarczającą oglądalność wtedy można myśleć o 2 sezonie. W przypadku Showtime oglądalność była raczej słaba, mieliśmy przeniesienie na inną godzinę co też jej nie poprawiło i program znika z anteny. Normalna rzecz.
RaPi pisze:
kisiel205 pisze:to zaszczyt mieć taką nauczycielkę :)
Co ty nie powiesz :lol:
To może jeszcze na lekcje śpiewu zgłoś sie do Mandaryny...
O ile o śpiewie Mandaryny nie ma co dyskutować (bo nie ma o czym :lol:) o tyle akurat tańczyć to ona umie.
Awatar użytkownika
przemkob
VIP Expert
Posty: 536
Rejestracja: 26 maja 2006, 9:06
Lokalizacja: Zielona Góra
x 1
Kontakt:

Hit ramówki Polsatu na jesień

Post autor: przemkob »

A tak wogóle planuje ktoś z was to oglądać ?
PRZEMKOB
Zablokowany

Wróć do „Grupa Polsat Plus”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości