Hit ramówki Polsatu na jesień

Forum poświęcone najstarszej ogólnopolskiej telewizji komercyjnej.
Awatar użytkownika
Golbi
Obserwator
Posty: 310
Rejestracja: 24 maja 2006, 19:22

Hit ramówki Polsatu na jesień

Post autor: Golbi »

Tomek pisze:
kisiel205 pisze:Ten program to odpowiedź na Werdykt Tele 5. Może się Polsat ruszy i zrobi "W imieniu prawa 2"
Nie fandzol :P. TVN ruszył z produkcja tego programu dlatego, bo był w Niemczech popularny.
Golbi pisze:TVN zaczyna powtarzac i taka prawda nie tylko filmy ale i programy Sędzia Anna Maria Wesołowska juz chyba 3 koło zrobił tenv serial
Taaak. I dlatego, że powtarza jeden program jest gorszy od Polsatu :P.
Jeden przed chwila ogladalem W11 i co powtórka.
Był, bedzie, jest Czeladzki CKS

www.cks1924.boo.pl i www.cks1924.pl
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8081
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 139
x 950
Kontakt:

Hit ramówki Polsatu na jesień

Post autor: Tomek »

A co mają nadawać o 13? "Taniec z gwiazdami" na żywo? Zresztą na Polsacie jest jeszcze gorzej, bo leci powtórka "Pierwszej Miłości" czy innego dennego polskiego serialiku :P.
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Hit ramówki Polsatu na jesień

Post autor: Poland »

Tomek pisze:A co mają nadawać o 13? "Taniec z gwiazdami" na żywo? Zresztą na Polsacie jest jeszcze gorzej, bo leci powtórka "Pierwszej Miłości" czy innego dennego polskiego serialiku :P.
Nom mnie też wkurzają te powtórki w sobotę a czemu polsat dwa razy powtarza tennowy serial a ani razu niema powtórki Kiepskich ?
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Posty: 2722
Rejestracja: 25 maja 2006, 0:21
Lokalizacja: Białystok
x 1
Kontakt:

Hit ramówki Polsatu na jesień

Post autor: Axel »

No jak nie ma Kiepskich jak powtarzają bodajże w sobotę i w poniedziałki (właśnie oglądam ;))
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
Posty: 1586
Rejestracja: 21 lip 2006, 23:08
x 78
x 743

Hit ramówki Polsatu na jesień

Post autor: Kryterium0 »

kisiel205 pisze:czemu polsat dwa razy powtarza tennowy serial a ani razu niema powtórki Kiepskich ?
Już brak mi do Ciebie słów...
Jakbyś uważnie czytał tematy, to byś się dowiedział, że powtórki Kiepskich są w poniedziałki o 15:15 , czyli teraz :). Zresztą poinformował specjalnie Ciebie o tym jeden z userów, gdy Ty poprosiłeś o streszczenie odcinka "Świata wg Kiepskich".
ARTUR B.

Hit ramówki Polsatu na jesień

Post autor: ARTUR B. »

Denerwuje mnie w Polsacie dwukrotne powtarzanie jakiś programów i seriali. TVN ten czas przynajmniej zapych jakimiś amerykańskimi serialami. W weekend i tak nie mam czasu na TV, więc mi jest obojętne co puszczają, a jak nie wychodze z domu, cto zawsze obejrze jakis filmik na DVD albo na Cinemaxie
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Hit ramówki Polsatu na jesień

Post autor: Poland »

Nom oglądałem przed chwilą :) Dzięki
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Posty: 1449
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:35
Lokalizacja: z domu
x 1
Kontakt:

Hit ramówki Polsatu na jesień

Post autor: stevie »

Także oglądałem przed chwilą.Dzięki Axel za przypomnienie.Znowu bym zapomniał.
Pozdrawiam.

Stevie
Pawel

Hit ramówki Polsatu na jesień

Post autor: Pawel »

BZYK pisze:Denerwuje mnie w Polsacie dwukrotne powtarzanie jakiś programów i seriali. TVN ten czas przynajmniej zapych jakimiś amerykańskimi serialami.
I to jest główny minus TVN jak dla mnie. Że świetne amerykańskie seriale stanowią u nich tylko rodzaj zapychacza czasu/ramówki.
Dobrze że jest torrent ;).
Awatar użytkownika
Golbi
Obserwator
Posty: 310
Rejestracja: 24 maja 2006, 19:22

Hit ramówki Polsatu na jesień

Post autor: Golbi »

Mnie najbardziej denerwuje w Polsacie to pasmo powtórkowe bajazel totalny według mnie powinni tylko powtorzyc ramo Pierwszą miłość o 08:00 Samo zycie o 08:45 i Gre w ciemno o 09:30 pozniej dac teleturniej interaktywny, telenowele i jakies seriale amerykanskie niekoniecznie nowe
Był, bedzie, jest Czeladzki CKS

www.cks1924.boo.pl i www.cks1924.pl
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Hit ramówki Polsatu na jesień

Post autor: Poland »

Golbi pisze:Mnie najbardziej denerwuje w Polsacie to pasmo powtórkowe bajazel totalny według mnie powinni tylko powtorzyc ramo Pierwszą miłość o 08:00 Samo zycie o 08:45 i Gre w ciemno o 09:30 pozniej dac teleturniej interaktywny, telenowele i jakies seriale amerykanskie niekoniecznie nowe
No masz racje takie Ale się kręci jest powtarzane 2 razy !!!


(Post 600)
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Hit ramówki Polsatu na jesień

Post autor: Karol »

W najbliższy poniedziałek Polsat pokaże "Spider-Mana". Wczoraj byli "Faceci w czerni 2". W sumie oba filmy są już stare... ale żadna stacja o nich nie pomyślała wcześniej (z wyjątkiem HBO).
ARTUR B.

Hit ramówki Polsatu na jesień

Post autor: ARTUR B. »

To chyba normalne, ze najpierw film emituje HBO lub Canal+, a potem stacja ogólna. Chyba, że procucentem danego filmu był właśnie ten kanał, to zmienia podstawę. Polsat ostatnio emituje premiery, które zostały zapomniane.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Hit ramówki Polsatu na jesień

Post autor: Karol »

ARTUR B. pisze:To chyba normalne, ze najpierw film emituje HBO lub Canal+, a potem stacja ogólna. Chyba, że procucentem danego filmu był właśnie ten kanał, to zmienia podstawę. Polsat ostatnio emituje premiery, które zostały zapomniane.
Kurde, nie wiedziałem.... nie pisz mi tego co oczywiste. Nie zawsze HBO i Canal+ mają pierwszeństwo w emisji premier filmowych, bo nie mają podpisanych umów ze wszystkimi wytwórniami. Ale cóż... widzę, że to ty jesteś tu mądry.
Awatar użytkownika
Pawop
Obserwator
Posty: 340
Rejestracja: 25 maja 2006, 12:45
Lokalizacja: Warszawa
x 51

Hit ramówki Polsatu na jesień

Post autor: Pawop »

Mają umowy praktycznie ze wszystkimi wytwórniami. Nieprzypominam sobie, żeby jakiś liczący się film był wcześniej na kanale otwartym.
Zablokowany

Wróć do „Grupa Polsat Plus”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości