20 lat Polsatu

Forum poświęcone najstarszej ogólnopolskiej telewizji komercyjnej.
Grzelich1996
Junior
Posty: 1019
Rejestracja: 11 lis 2010, 13:02
Lokalizacja: Kodeń
x 5

20 lat Polsatu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Grzelich1996 »

W tym roku Polsat obchodzi 20-lecie swojego istnienia. Tydzień temu w programie Się kręci pokazano fragmenty programów archiwalnych: Multimedialny odlot, Na każdy temat, Życiowa szansa, Awantura o kasę, Rosyjska ruletka.
http://www.youtube.pl/telefilmkoden2 - mój profil na YouTube
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11282
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 659
x 1878

20 lat Polsatu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Dziś w "Się kręci" natomiast przypomniano program "Disco relax".
urban1000
Obserwator
Posty: 449
Rejestracja: 01 wrz 2009, 13:41
Lokalizacja: warszawa
x 3
x 26

20 lat Polsatu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: urban1000 »

ja chciałbym aby w się kręci przypomnieli mi Disco Polo Live no i reality show Bar
Jedyny w swoim rodzaju.
urban1000
Obserwator
Posty: 449
Rejestracja: 01 wrz 2009, 13:41
Lokalizacja: warszawa
x 3
x 26

20 lat Polsatu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: urban1000 »

oglądajcie uważnie program się kręci dziś o godzinie 14:55 bo będzie się działo! przypomnijmy kolejny program z anteny TV Polsat! a co to będzie? musicie oglądać program uważnie!
Jedyny w swoim rodzaju.
Grzelich1996
Junior
Posty: 1019
Rejestracja: 11 lis 2010, 13:02
Lokalizacja: Kodeń
x 5

20 lat Polsatu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Grzelich1996 »

Dziś w Się kręci było wspomnienie o programie Idź na całość. Program ten był obecny na Polsacie od 1997 do 2001. Do 2000 prowadzącym ten teleturniej był Zygmunt Chajzer, z którym rozmowa była dziś w programie Się kręci. Od jesieni 2000 do końca istnienia prowadzącym był Krzysztof Tyniec. We wspomnieniu przypominano fragmenty teleturnieju Idź na całość (w tym pierwszego odcinka z 1997 roku). Pamiętam ten teleturniej i tych prowadzących, bardzo mi się podobał.

@urban1000 - nie mogłeś użyć opcji "Edytuj"? Pisałeś post pod postem.
http://www.youtube.pl/telefilmkoden2 - mój profil na YouTube
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8569
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 866

20 lat Polsatu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

Grzelich1996 pisze:@urban1000 - nie mogłeś użyć opcji "Edytuj"? Pisałeś post pod postem.
I co z tego, że pisał post pod postem? 4 dni odstępu wystarczy. A jakby z edytował post, to nikomu by się nie zaznaczyło, że jest nowy post w temacie.
Awatar użytkownika
Blank
VIP Expert
Posty: 2392
Rejestracja: 05 lip 2008, 13:22
Lokalizacja: Kraj
x 1
x 352

20 lat Polsatu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Blank »

Przydałby się jakiś nowy teleturniej w Polsacie, zawsze robił dobre teleturnieje...
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

20 lat Polsatu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Jak mówiła Terentiew - na wiosnę w paśmie, w którym emitowana była "Linia życia" będzie albo nowy teleturniej (zapewne z Ibiszem), albo serial paradokumentalny. Ale to chyba nie o tym wątek.
Pozdrawiam, Trzeciak
Grzelich1996
Junior
Posty: 1019
Rejestracja: 11 lis 2010, 13:02
Lokalizacja: Kodeń
x 5

20 lat Polsatu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Grzelich1996 »

Dziś w Się kręci przypominano sobie program pt. Multimedialny odlot z Piotrem Rubikiem jako prowadzącym i dziś Agnieszka Popielewicz przeprowadziła z nim rozmowę. Multimedialny odlot gościł w Polsacie w 1997 roku w niedzielne poranki. Program ten omawiał o grach komputerowych, jakie w tym czasie wyszły. Tę samą formułę miał program Gamebox, emitowany w niedzielne poranki w TVP1 w 2003 roku.
http://www.youtube.pl/telefilmkoden2 - mój profil na YouTube
urban1000
Obserwator
Posty: 449
Rejestracja: 01 wrz 2009, 13:41
Lokalizacja: warszawa
x 3
x 26

20 lat Polsatu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: urban1000 »

juz jutro w programie się kręci w cyklu "kronika telewizji polsat" przedstawimy tym razem kultowy program Hugo!!!!
jest to najlepszy program dla najmłodszych widzów jaki ukazał się w TV Polsat!!!
oglądajcie tv polsat jutro o 15:15
Jedyny w swoim rodzaju.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

20 lat Polsatu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

Dodam jeszcze, że Maciek Rock będzie rozmawiał z Piotrem Galusem, ostatnim prowadzącym "Hugo". Szkoda, że nie będzie pierwszej pary prowadzących, czyli Wojciecha Asińskiego i Andrzeja Krucza, bo oni byli fajniejsi ;). Pamiętam, jak oglądałem premierowy odcinek "Hugo" i aż dziw bierze, że to już 12 lat od tamtego czasu minęło :).
2009-2021
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8569
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 866

20 lat Polsatu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

urban1000 pisze:juz jutro w programie się kręci w cyklu "kronika telewizji polsat" przedstawimy tym razem kultowy program Hugo!!!!
jest to najlepszy program dla najmłodszych widzów jaki ukazał się w TV Polsat!!!
O tak, chyba wyjątkowo obejrzę "Się kręci" by przypomnieć sobie Hugo i obejrzeć rozmowę z Piotrem Galusem.
direct39 pisze:Szkoda, że nie będzie pierwszej pary prowadzących, czyli Wojciecha Asińskiego i Andrzeja Krucza
Z reguły tak jest, że dawnych osób telewizje nie zapraszają.
Grzelich1996
Junior
Posty: 1019
Rejestracja: 11 lis 2010, 13:02
Lokalizacja: Kodeń
x 5

20 lat Polsatu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Grzelich1996 »

Dziś w Się kręci, jak wspominał @urban1000, było przypomnienie programu Hugo, który był emitowany od 2000 do 28 lutego 2009. Został on zdjęty z anteny za niskie audytorium i brak pieniędzy na licencję. Najpierw był emitowany w niedziele o 9.00 rano (ja sam zresztą po dziś dzień pamiętam zwiastun tego programu, pod koniec zwiastunu Hugo powiedział "O dziewiątej"), prowadzili go Wojciech Asiński i Andrzej Klucz, którzy wcześniej prowadzili teleturniej wiedzowy dla młodzieży pt. Talent za talent (z którego pamiętam tylko czerwone i żółte balony). Od 7 września 2002 do 2 września 2006 pokazany był program Hugo Family (którego koniec czołówki i fragment pokazano w Się kręci), którego najpierw prowadziła Aleksandra Woźniak (znana jako Agata Gabriel ze Złotopolskich i z drugiej edycji programu Jak oni śpiewają), później Asiński i Klucz, a w końcu programy Hugo i Hugo Family prowadził Piotr Galus (z którym była rozmowa w dzisiejszym Się kręci). We wrześniu 2006 roku Hugo Family został zdjęty z anteny, a Hugo został na sobotę przeniesiony z niedzieli. Od 2003 do 2004 roku był emitowany Hugo Express, którego prowadził sam Hugo. Ta wersja była pokazana od poniedziałku do piątku wieczorem.
http://www.youtube.pl/telefilmkoden2 - mój profil na YouTube
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8569
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 866

20 lat Polsatu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

Grzelich1996 pisze:Aleksandra Woźniak (znana jako Agata Gabriel ze Złotopolskich i z drugiej edycji programu Jak oni śpiewają)
Nie wiem, jak dla was, ale dla mnie najbardziej jest znana jako Kasia z 13 posterunku
Grzelich1996 pisze:Od 2003 do 2004 roku był emitowany Hugo Express, którego prowadził sam Hugo. Ta wersja była pokazana od poniedziałku do piątku wieczorem.
O 17:30 o ile mnie pamięć nie myli.
Grzelich1996
Junior
Posty: 1019
Rejestracja: 11 lis 2010, 13:02
Lokalizacja: Kodeń
x 5

20 lat Polsatu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Grzelich1996 »

Dziś w Się kręci wspominany był teleturniej pt. Kalambury, który był emitowany od 1995 do 2000 roku. Później był powtarzany na "rozrywkowym" Polsacie 2 (istniejącym w latach 1997-2000) i TV 4, a później w "polonijnym" Polsacie 2 ("polonijnym" - czyli w obecnej formule). Program prowadziło wiele osób, jednym z nich był Piotr Gąsowski, z którym Agnieszka Popielewicz rozmawiała na temat tego programu. Oprócz Kalamburów, był materiał o corocznym balu dziennikarskim, a kilku dziennikarzy, którzy się tam zgromadzili, wspominali: Disco Polo Live, Disco Relax (w tym czołówka Lata z Disco Relax), Zerwane więzi, Piramidę (z Hubertem Urbańskim, znanym też z Milionerów, Bitwy na głosy i The Voice of Poland), Ring, Idola, Na każdy temat, Bar (był fragment drugiej edycji zrealizowanej jesienią 2002 roku, m.in. z udziałem Doroty Rabczewskiej, występującej wówczas w zespole Virgin, obecnie solistki) i 13 posterunku.
http://www.youtube.pl/telefilmkoden2 - mój profil na YouTube
ODPOWIEDZ

Wróć do „Grupa Polsat Plus”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości