25 lat Polsatu

Forum poświęcone najstarszej ogólnopolskiej telewizji komercyjnej.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

25 lat Polsatu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

dawid333 pisze: Zgadzam sie, że to były najlepsze występy. Jeżeli jednak chodzi o porównanie liczby wyświetleń to nie jest ono sprawiedliwe z prostej przyczyny. Występ Grzeszczak razem filmem jest oczywiście promowany na wszystkich portalach, a Natalię media mają oczywiście daleko gdzieś no bo przecież Grzeszczak. Natalia choćby nie wiadomo jak lepiej zaśpiewała od Sylwii to i tak będzie tą gorszą :( a media będą się rozpływać nad Sylwią. I tak było i tym razem, bo uważam że to Natalia miała na gali najlepszy występ. Chociaż Sylwia również była dobra.

Nie jako fanowi Natalii jest strasznie przykro i mam żal z tego powodu :( Nikt w mediach jej występu nie docenił. A Sylwia nawet jakby odstawiła chałturę to będą wszyscy wniebowzięci.
Zgadzam się z tobą choć myślę że tym razem obydwie panie (chciałem powiedzieć dziewczyny ale chyba nie wypada) wypadły równie dobrze wspólnie przyćmiewając pozostałych wykonawców. Tak więc im obydwóm należą się gratulacje za poniedziałkowe występy.
Poland - Aktywnie najlepszy!
lukaa
Junior
Posty: 1091
Rejestracja: 02 paź 2013, 23:43
x 3
x 3

25 lat Polsatu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: lukaa »

Przez tyle godzin udało się zrobić tylko jedną przerwę. Można? Można! Ale jakby to leciało co innego, pewnie by zrobili 10 przerw ;) "12,5 lat" reklam przez to się odbyło. Hehe :)
xyz
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

25 lat Polsatu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

kajtek900 pisze:
Trzeciak pisze:Rodowicz zaśpiewała wigilijny hit pt. "Jest taki dzień". Co jak co, ale o wiele bardziej adekwatnym do sytuacji byłby utwór pt. "Ale to już było". :)
Też się spodziewałem "Ale to już było", choć słowa "i nie wróci więcej" nie brzmiały by dobrze.

A Rodowicz wykonała utwór "Dzień jeden w roku", a nie "jest taki dzień".
Taki tytuł podano też na stronie Polsatu, choć wiem, że w "JTM?" bym poległ. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
Frontowiec
VIP Expert
Posty: 4539
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:24
Lokalizacja: Szczecin / Kamień Pomorski
x 54
x 169
Kontakt:

25 lat Polsatu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Frontowiec »

Polsat pokaże dzisiaj o godz. 19:30 reportaż Małgorzaty Ziętkiewicz pt. ''25 urodziny Polsatu - reportaż z gali z Teatru Wielkiego w Warszawie''.
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
lukaa
Junior
Posty: 1091
Rejestracja: 02 paź 2013, 23:43
x 3
x 3

25 lat Polsatu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: lukaa »

Zaczynają od najlepszych występów :)
xyz
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

25 lat Polsatu

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

W zapowiedziach promujących "Sylwestrową Moc Przebojów" w Katowicach widnieje logo Polsatu ze słynnym czerwonym podpisem "#25latpolsat", więc to pewnie ta impreza zwieńczy obchody jubileuszu ćwierćwiecza stacji, mimo, że moment kulminacyjny mamy już za sobą.
Pozdrawiam, Trzeciak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Grupa Polsat Plus”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości