[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

Postautor: wiatriwoda » 12 mar 2018, 15:29

Nie wiem, czy to ktoś już pisał, ale doktorek ma taniec zdaje się do ''Żono moja'' :) Swoja drogą mógłby to zaśpiewać Jasionowski, super uczestnik TTBZ, niepasujący do społeczności disco-polo ;)
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert

Postautor: Rektor » 12 mar 2018, 15:40

Zaśpiewał już to w poprzedniej edycji i na dodatek ładnie, dajmy mu spokój ;)
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

Postautor: wiatriwoda » 12 mar 2018, 19:26

Pojawiła się zapowiedź odcinka w formie jakby czołówki w stylu bajkowo-weselnym z uczestnikami :)
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert

Postautor: pulkownik » 12 mar 2018, 22:46

Iza Janachowska w punkt o nowej jurorce:

Prosicie o opinie na temat nowej członkini jury i ja mam tylko jedną: no ten tego, to tamto, fajnie, fajnie mhm, tak, tak mhm - parodiowała Jordan była tancerka. Ale na pewno jest perełką, jeśli chodzi o urodę tego jury

https://www.pudelek.pl/artykul/126459/j ... ok_pudelek
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

Postautor: wiatriwoda » 13 mar 2018, 17:10

Ta edycja jest tak promowana ze wszystkich stron, Popek i Renia, Ibisz, nowa jurorka, Beata i Kret, teraz awantura z Muchą i Maserakiem oraz Janachowska o Jordan i wiele mniejszych wątków. Lepiej sobie produkcja wymarzyć nie mogła, sama też miała jednak na to wpływ :) Taka promocja często jest lepsza niż celowa, prowadzona przez stację.
Fankatvshow
Obserwator

Postautor: Fankatvshow » 13 mar 2018, 18:57

Mnie ta oglądalność nie cieszy lecz martwi, bo to tylko pokazuję, jak rozrywka o niskim poziomie przyciąga społeczeństwo. To do niczego dobrego nie prowadzi, my jako społeczność będziemy zadawalac się coraz to większym chłamem. Strach pomyśleć nad nazwiskami kolejnej edycji
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert

Postautor: pulkownik » 13 mar 2018, 19:04

Nie ma to jak samokrytyka - sama przeżywasz każdą plotę, po czym później ze swadą eksperta prawisz o "niskich lotach" :o
Awatar użytkownika
havanew
Junior

Postautor: havanew » 13 mar 2018, 19:12

Przyznam, że bardzo mocno mnie te kolejne 3 miliony zaskoczyły, ponieważ emocje zdążyły już opaść, ale jako fana formatu oczywiście cieszy takie "odrodzenie" programu.
Trudno się chociaż po części nie zgodzić z Janachowską, "ładnie" i "fajnie" to rzeczywiście dwa ulubione słowa nowej jurorki.
W tej edycji niespodziewanie najbardziej przeszkadza mi Mucha, nigdy jakoś się w tę "karierę" nie zagłębiałem, oprócz tego że odbiło mi się o uszy że Angelika jest wziętą pisarką, ale zawsze myślałem że to ktoś w typie Maffashion albo J. Mercedes, niegroźna postać w sieci, a tu się okazuje że dziewczyna jest znana ze swojej choroby umysłowej.
Ostatnio zmieniony 13 mar 2018, 19:17 przez havanew, łącznie zmieniany 1 raz.
When strangers are coming...
Fankatvshow
Obserwator

Postautor: Fankatvshow » 13 mar 2018, 19:16

pulkownik pisze:Nie ma to jak samokrytyka - sama przeżywasz każdą plotę, po czym później ze swadą eksperta prawisz o "niskich lotach" :o

Ja nic nie przeżywam bardziej dziwię się tym co się dzieje i jestem w szoku( sprawa Kreta, teraz Rafala z Mucha), z resztą to nie o to chodzi.
Chodzi o to, że takie osoby jak Popek czy Angelika zapewne przyciągają bardzo dużo widowni i to mnie boli. Tak naprawdę pokazuje to, że wystarczy być pustą osoba albo z przeszłością kryminalną i jesteś idolem nastolatków. Bo naprawdę dla mnie te osoby nie reprezentują ze sobą nic wartościowego. To już od biedy pan doktor coś dobrego pokazuje,rzuci parę groszy dla chorych za co można go pochwalić.
I nie mów mi, że program nie traci na jakości coraz bardziej. Sexmasterka i siostry Godlewskie to tylko kwestia czasu a ja uważam, że jakiś minimalny szacunek dla tego formatu i dla normalnych widzów się należy.
Awatar użytkownika
havanew
Junior

Postautor: havanew » 13 mar 2018, 19:23

Małgorzata i Esmeralda Godlewskie mają już nawet pomysł na swój udział - pojedynek silikonów, przepraszam, sióstr. :lol: Po angażu stalkerki, która wybiła się na swojej obsesji, nie zdziwi mnie udział tych nowo odkrytych talentów. Szczególnie, że nawiązując do obecnej edycji, może produkcji już marzy się, by wystąpiły z braćmi Jeschke. ;D Pomyśleć, że jeszcze kilka lat temu Iwona Węgrowska i Gosia Andrzejewicz były na "czarnej liście" kandydatów... ;)
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert

Postautor: pulkownik » 13 mar 2018, 19:29

Swoją drogą jestem baaardzo ciekawy oceny piątkowego tańca psychofanki i Maseraka przez Iwonę, padły za ostre słowa by to przemliczeć, zresztą produkcja pewnie czeka na jakieś spięcie.
Fankatvshow
Obserwator

Postautor: Fankatvshow » 13 mar 2018, 19:34

To zaszło dość daleko więc nie wiem czy będą roztrząsać na wizji. Może przeproszą Iwonkę w 4 oczy, wytłumaczą, że to prowokacja fanek i będą udawać, że jest ok. Nie będą Pana Maseraka narażać na jakieś straty wizerunkowe :P
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert

Postautor: Rektor » 13 mar 2018, 19:35

Padną słowa, że Iwonka jest profesjonalistką i nie przejmuje się jakimiś słowami, że jest ponad to i mogłaby być mściwa, ale nie jest. Potem da 2 lub 3 :D
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

Postautor: wiatriwoda » 13 mar 2018, 19:36

Nie spodziewam się wielkiej wojny, ale Iwona kąśliwie i z klasą coś powinna nadmienić.

Obiektywnie też mi się wiele postaci składu nie podoba, ale od razu gdy potwierdzono edycję, mówiono, że pojawią się ludzie internetu, Mucha wyłącznie, a Popek też głównie, to ich przedstawiciele, ten pomysł wypalił. Chodziło o przyciągnięcie tych, którzy wcześniej na program nie zerkali, więc w kolejnej edycji na bank będą szukać podobnych osób, w tym Renulki, jako czarnego charakteru :), która teraz jest aniołem :) To, że popularne jest to co niekoniecznie jest świetne jakościowo, to stara prawda dobrze znana, większość programów dużych stacji ma się podobać większości, która nie ma wygórowanych oczekiwań, a może bardziej można powiedzieć, dość pospolite i kiczowate :) Negatywne komentarze czy opinie nie pisze ta większość, tylko mniejszość. Oczywiście nie zawsze uda się wstrzelić w gust, ten powszechny, ale bardzo często :) A by też nie stracić tych innych widzów, tworzy się jakąś maleńką cząstkę ramówki, tej lepszej jakości :)
Awatar użytkownika
havanew
Junior

Postautor: havanew » 13 mar 2018, 19:40

Kiedy kilka lat temu w brytyjskim The X Factor jedna z uczestniczek, Misha B, zastraszała pozostałe grono kandydatów za kulisami, jurorka Tulisa wyciągnęła tę sprawę w programie na żywo, co zresztą poróżniło zwycięską mentorkę edycji i opiekunkę Mishy, Kelly Rowland, aż do końca trwania programu. Nie inaczej było w tegorocznych preselekcjach do Eurowizji na Ukrainie, gdzie jurorka eliminacji, Jamala - zwyciężczyni ESC 2016, również dostawała pogróżki od fanów ostatecznego zwycięzcy i tegorocznego reprezentanta naszych wschodnich sąsiadów. I mam nadzieję, że i u nas w Polsce taka sprawa nie zostanie zamieciona pod dywan. Padły za obrzydliwe słowa ze strony tej dziewczyny, która każdym swoim gestem i słowem woła o pomoc, ale również jej tanecznego partnera, który wydawałoby się, że powinien być bardziej obyty.

Wróć do „Talent show”