[POLSAT] World of Dance - Polska (2018)

Archiwalne programy Telewizji Polsat.
Fankatvshow
Junior
Posty: 814
Rejestracja: 15 sty 2018, 16:49
x 718
x 142

[POLSAT] World of Dance - Polska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Fankatvshow »

Mnie tam też nie dziwi marna oglądalność, sama mimo, że tanczyłam zawodowo, oglądam ale momentami przysypiam. "Dużo hałasu o nic", może gdyby to jury miało coś więcej do powiedzenia, prowadzący są nijacy,może gdyby lepiej zmontowano ( tak by przeplatać występy spokojne z energetycznymi, sama nie wiem)
No i najważniejsze, nie chcę nikogo obrażać ale Polska to naród, który bardziej cieszy i bawi kicz i tandeta niż coś, co ma jakość. Taniec lubimy ale tylko w wydaniu, gdzie przed ekranem pajacują celebryci i to najlepiej
z wątpliwą reputacją. Festiwale też, najlepiej disco-polo itp.
W WoD taniec jest na wysokim poziomie ale co z tego, gdy szary Kowalski na tańcu zna się tak, jak ksiądz na prowadzeniu rodziny.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49674
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

[POLSAT] World of Dance - Polska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Jordi pisze:Prowadzący są naprawdę słabi, jury prócz Malita cienizna (Roofi w 2 epie tylko potwierdza moje obawy przedpremierowe, że się nie sprawdzi)... Emocji tyle co na grzybobraniu momentami - dość częstymi momentami zaznaczmy.
Jednak przewrotnie będę bronił ciała jurorskiego, a szczególnie - żeby były kontrowersje - Edyty Herbuś, która w drugim odcinku już nie zawsze oceniała najwyżej i nawet temperowała panów w ocenach. Malitowski w ostatnim odcinku moim zdaniem czasem był zbyt surowy, a Kamiński zbyt łagodny. Prowadzących póki co za dużo nie ma, więc ciężko ocenic całokształt, ale w rozmowie z uczestnikami wypadają całkiem nieźle.
Jordi pisze:Ja dopiero późnym wieczorem nadrobiłem 2 ep i to chyba do lajwów był ostatnim, który obejrzałem. Co z tego, że studio bardzo fajne, że poziom jest naprawdę wysoki, jak... program mimo to jest po prostu nudny :/
Z tezą o wysokim poziomie bym dyskutował, bo póki co mamy powtórkę z "Got to Dance" sprzed 5 lat, a brakuje tu świeżości. A nawet w Tajlandii, o USA nie wspomnę było już lepiej na pierwszym etapie niż w Polsce. Mimo, że będę śledził dalej, to też nie mogę się doczekać już pojedynków.
Jordi pisze:Nie wiem, czy Nina nie wróci do 2 edycji TzG na rok, bo czego ostatnio nie tyka, to klapa (wyjątek to Story Of My Life, ale z takimi wynikami WOD, to 2 sezon może stratić sporo widzów...)

Oby się nie okazało, że "The Story..." osiągnie lepsze wyniki od "WoD". Obawiam się, że ostatnią deską ratunku za rok w piątkowym paśmie może być dziecięcy "TzG", skoro już zajawki z USA nie napawają optymizmem.

Przyczepię się jeszcze do montażu. W momencie, gdy są pokazywane noty od jurorów - już po podkładzie można usłyszeć, czy uczestnicy przechodzą dalej, czy nie.
Pozdrawiam, Trzeciak
Patryk M

[POLSAT] World of Dance - Polska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Patryk M »

Obejrzałem 2 odcinki tego programu, i niestety jak dla mnie to tylko kolejne, zwykłe, przeciętne talent show. Jury jest naprawdę mdłe, trójka Chylińska-Egurrola-Foremniak w "MT" jest wyraźnie przyjemniejsza w odbiorze. Rola prowadzących jest tu zaskakująco mała, ale gdybym miał oglądać nadmiernie słodzącą i mizdrzącą się Kalicką, to może i lepiej. Do Niecikowskiego nie mam zastrzerzeń.

Studio nie jest jednak tak wielkie, jak się początkowo spodziewałem, ale prezentuje się ciekawie. Poziom taneczny jak na ten format przystało jest wysoki, ale czasami rzeczywiście za bardzo przypomina się "GtD".

Polsat po raz kolejny pokazał, że za im droższy format się bierze, tym bardziej go psuje. Naprawdę tak jest od dłuższego czasu. Klęski jeszcze nie ma jeśli chodzi o widownię, ale i tak nie zmienia to faktu, że narazie "WoD" jest porażką. Może pora spróbować z jakimś teleturniejem? Już jakiś tam sukces "Jokera" powinien zachęcić Ninę do dania tego typu programu na główną antenę. :rolleyes:
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49674
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

[POLSAT] World of Dance - Polska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Póki co z zapowiedzi 3 odcinka wynika, że być może wreszcie ujrzymy już występy godne poziomu "WoD", a nie "GTD", ale odcinek wszystko zweryfikuje. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6107
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 515
x 1582

[POLSAT] World of Dance - Polska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

Po dwóch odcinkach raczej będę czekać na live, jeśli w ogóle. Ten format jest w porządku, ale to chyba za mało na hit. Obawiam się, że 1,5mln będzie marzeniem już do końca.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49674
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

[POLSAT] World of Dance - Polska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Zaczynamy dziś od samby. Na początku trio Kashira (Dorośli)

Oceny: (80) (83) (80). Średnia 81,0.

I już mamy przerwę po pierwszym występie.

I zostajemy w gorących rytmach. Teraz Klaudia Kundera i Grzegorz Cybulski (Dorośli).

Oceny wyjątkowo zgodne (78) (78) (78). Średnia, co nie trudno policzyć 78.

Teraz Ildar (Dorośli) tańczący taniec współczesny.
Pozdrawiam, Trzeciak
Fankatvshow
Junior
Posty: 814
Rejestracja: 15 sty 2018, 16:49
x 718
x 142

[POLSAT] World of Dance - Polska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Fankatvshow »

Nie wiem, czy zauważyliście. Na początku podawali najlepszych w każdej kategorii i Jackowi i Hani ujęli 10pkt, pokazując że zdobyli 83.3.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49674
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

[POLSAT] World of Dance - Polska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Cezaremu Borowikowi także odjęto 10 punktów.

A po występie widać, że jest to jego godny konkurent.

Wyniki (95) (98) (93) Średnia 95,3.
Pozdrawiam, Trzeciak
Fankatvshow
Junior
Posty: 814
Rejestracja: 15 sty 2018, 16:49
x 718
x 142

[POLSAT] World of Dance - Polska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Fankatvshow »

Tego nie bylam pewna, bo akurat zniknęło mi. To jeszcze ciekawiej. Serio takie to było skomplikowane do sprawdzenia ;D
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49674
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

[POLSAT] World of Dance - Polska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Teraz Eudezet Skillz (Formacje). Widzimy skrót występu.

Oceny (82) (82) (81). Średnia 81,7.

I czwarty dziś uczestnik z klasy (Dorośli). Mariusz "Popping Mario" Lubawy.

Oceny: (86) (79) (79). Średnia 81,3. Roofi ratuje uczestnika przed eliminacją.

Teraz Nikola Pośnik (Juniorzy).

Oceny (90) (86) (85). Średnia 87,0.

Po przerwie Kasia i Stefano (Dorośli). Ten drugi wygrał ostatnią edycję "YCD". Aż się Herbuś popłakała.

Punktacja: (99) (98) (90). Średnia 95,7.

I kolejna formacja kojarzona z "GTD'" - Wolf Junior Gang (Juniorzy)

Punktacja (81) (80) (78). Średnia 79,7. Gdyby Malit dał punkt więcej - mielibyśmy formację w pojedynkach.

I kolejna formacja znana z "GTD" - East Side Crew (Formacje).

Punktacja: (92) (95) (88). Średnia 91,7.

Teraz 17-letni Czarek Jereczek (Juniorzy). Inspiruje się Les Twins. Oceny: (88) (88) i (84). Średnia 86,7.

Kolejni w kolejce dziś to tancerze z Formacji Efekt (Formacje) tańczącej taniec towarzyski.

Oceny: (88) (82) (81). Średnia 83,7.

Ostatnia dziś formacja Lil D (Formacje) z Kijowa.

Oceny: (89) (85) (87). Średnia 87.0.
Pozdrawiam, Trzeciak
Eduardo
Obserwator
Posty: 512
Rejestracja: 01 sie 2017, 15:45
x 50
x 268

[POLSAT] World of Dance - Polska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Eduardo »

Widać że zainteresowanie tym programem na tym forum jest naprawdę spore. Pewnie z oglądalnością jest bardzo słabo. Ale dla mnie to żadne zaskoczenie. Kolejny format który zakończy się po pierwszym sezonie.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49674
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

[POLSAT] World of Dance - Polska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Miało być wielkie wybicie po niefortunnej "Wyspie przetrwania" w piątkowe wieczory, a wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że będzie to kolejna jesienna klęska Polsatu za grube miliony. Oglądalność na razie taka, jak wyspiarskiego show stacji, a udziały w grupie komercyjnej jeszcze gorsze:
Obrazek
Obrazek

Więcej: https://[link zakazany]/artykul/o ... ci-w-rynku

Tak to jest jak dział PR i autopromocji w Polsacie nie potrafi promować swoich propozycji i myśli, że nazwisko J. Lo. załatwi całą robotę. Przypomnę, że w USA premiera okazała się wielkim sukcesem, bo była przemyślana kampania począwszy od teaseru w postaci specjalnego spotu, po odpowiednie podnoszenie napięcia w kolejnych reklamówkach już ze studia, występy jurorów i prowadzącej w innych programach talk-show, na dniu otwartym i specjalnych warsztatach z uczestnikami i trenerami - i to grubo przed premierą programu - kończąc. Nawet "The Voice of Poland" - i to przed pierwszą edycją - miał dużo lepszą promocję, a w przypadku "WoD" - gdyby nie to, że znam format, to nie czułbym tego, że debiutuje naprawdę wyjątkowy projekt. Oczywiście swoje robi także absurdalnie krótki czas odcinka, czy brak takich nazwisk jak Jujka, czy Nowakowska, która w "Bake Off Junior" się marnuje.

Swoje trzy grosze do porażki nawet większej w skutkach, niż "Wyspa Przetrwania" (większej, bo klapa w Polsce praktycznie przekreśla szanse na powstanie kolejnej europejskiej wersji programu) dołożyli także formatodawcy z NBC Universal narzuczając absurdalny klucz jury rodem z USA. Tam jest nieco inny rynek showbizu, gdzie większość gwiazd popowych ma spore umiejętności taneczne, i chyba oni nie czują tego, że w Europie wygląda to trochę inaczej.
Pozdrawiam, Trzeciak
Patryk M

[POLSAT] World of Dance - Polska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Patryk M »

To jest wielkie zaskoczenie, że "All Together Now" radzi sobie lepiej w komercyjnej niż "World of Dance". Niewiele, ale jednak.

Jeśli Solorz znowu daruje Terentiew tak kosztowną porażkę, to ja już nie wiem, do jakiej ruiny musiałaby ona doprowadzić Polsat, aby wysłał ją na emeryturę.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[POLSAT] World of Dance - Polska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

3ep to już naprawdę blamaż 1,17mln :o Kolejny raz lokomotywa ramówkowa za krocie okazuje się być klapą. Ciekawe ile klap i porażek musi zanotować Nina, żeby zrezygnować, bo jak po WP, czy cienkiej wiośnie Solorz jej nie wywalił, to chyba nigdy tego nie zrobi...

Z wyników wychodzi, że OMSNM jest liderem pasma i to cieszy mnie najbardziej z tych tabelek ;)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49674
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

[POLSAT] World of Dance - Polska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Tylko mam wrażenie, że sam Solorz już nie wie w jakim kierunku ma zmierzać grupa Cyfrowy Polsat.
Pozdrawiam, Trzeciak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy Polsatu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości