[TVN] Mam talent!

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Kuba uciął chyba ewentualne spekulacje o sporze z Augustinem
Awatar użytkownika
kolos
Obserwator
Posty: 588
Rejestracja: 20 lut 2016, 22:08
x 1
x 18

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kolos »

No cóż, przewidywałem jak widać nie słusznie się że Julia Kucemba wygra ale wiedziałem ze to raczej byłaby mocno nie zasłużona wygrana. Najwyraźniej wszyscy spodziewali się ze może wygrać i wielu zagłosowało na przekór zakładajać ze i tak dostanie sporo głosów :). Tak się nie stało a 8 miejsce to jednak mimo wszystko trochę za nisko. Luzik 1 był raczej bez szans (na pewno lepsze formacje taneczne były w tym programie) na top 3 więc 5 miejsce dla nich to i tak bardzo dużo.. Moim zdaniem powinien był wygrać iluzjonista Piotr Denisiuk. Natomiast zwycięstwo jakiegoś przeciętnego akordeonisty uważam za nieporozumienie. Jak na mizerię tego sezonu to i tak było z kogo wybierać w finale i można było wybrać lepiej.. Widać jaki TVN tacy zwycięscy Mam Talent, Najwyraźniej lubują się w akordeonistach. W Brytyjskim czy Amerykańskim "Got Talent" tego typu występ nie miałby szans nie tylko na wygraną ale pewnie i na awans do dalszych etapów.

Trochę ubolewam na poziom śpiewu - od kilku sezonów jest fatalny, a przecież ten rodzaj talentu był zawsze wizytówką tego programu. Tak jest na świecie w "Got Talentach" tak było kiedyś i w polskim 'Mam Talent". A teraz nie am czego słuchać...
Nie oglądam kłamliwego i stronniczego TVN-u.
Awatar użytkownika
Q-W-E-R-T-Y-U-I-O-P
Obserwator
Posty: 316
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:25
x 1
x 11

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Q-W-E-R-T-Y-U-I-O-P »

Spór nie spór- Agustin podczas tego odcinka miałem wrażenie że stracił 70 % pewności siebie- było po nim wydać że czuję się co najmniej nieswojo przy Kubie. Mimo wszystko fajnie, gdyby 11 edycja "Mam Talent" odbyła się właśnie z tą czwórką. Farmazonów Gosi nie sposób czasami słuchać, ale szczerze nie wyobrażam sobie tego programu bez niej. Gdyby jeszcze Kuba był jurorem na stałe i czasami odnosił się do komentarzy Gosi, to myślę że to mogłoby być mistrzostwo- jak to wczoraj powiedział Hołownia "Szkoda że nie mogę zapytać Kuby o opinię opinii Gosi"- jego miny podczas jej oceny po prostu wymiotły ;)
Trochę zrąbano to od strony wizualnej- czy to naprawdę takie duże koszty aby powiesić krzyżyk z napisem "Kuba" nad sceną i powiększyć ten stół, dodać czerwony przycisk? Zupełnie inaczej by to wyglądało, a tak Kuba wyglądał jak piąte koło u wozu przy tym stole. Tak odrobinę liczyłem na to, że Hołownia i Prokop zaczną jak za dawnych lat z reżyserki ten finał i padnie słynne "Start czołówka", no ale to też nie miało miejsca, troszkę szkoda.
Na duży plus zasługują także grupy wsparcia uczestników które były na widowni. Jak oglądam "Mam Talent' to czasami mam wrażenie że widownia tam po prostu jakby spała. W "Must Be The Music" chociażby ta publiczność jakoś żywiej reagowała na żarty jurorów, prowadzących, a tutaj to czasami naprawdę śpią Ci ludzie. Wczoraj wreszcie wyglądało to tak, jak na takie show przystało. Mały szczegół, ale sprawiający że program ogląda się zupełnie inaczej.
Hołownia- nie wiem czy powrót Kuby to sprawił, czy jak, ale miałem wrażenie że przyćmił nawet Prokopa wczoraj niektórymi tekstami, co zdarza się rzadko. W każdym razie to i tak najlepszy duet prowadzących i wizytówka "Mam Talent", bez której ciężko wyobrazić sobie to show.
No i też nie wiem, kiedy wreszcie w "Mam Talent" doczekamy się ekranu ledowego na castingach. Przecież nawet ten złoty przycisk przy tym lepiej by wyglądał. Mamy 2017 rok, a nie 2008, mam nadzieję że z nową edycją ktoś w końcu to zrozumie. Tak samo studio programów na żywo- ono jest małe. I takie samo od początku, oprócz ekranu za prowadzącymi niewiele się zmieniło. Szkoda że od tej strony ten program jest tak zaniedbany, to już praktycznie ostatnie tak duże show w TVN-ie, powinni na nie chuchać i dmuchać, a nie wycisnąć ile się da i wyrzucić. Nie wiem też kto wpadł na pomysł rezygnacji z aplikacji mobilnej, ale był to duży błąd. Jednak fajnie jak jakaś integracja z widzami jest, fajnie jak widz może poczuć, że ma chociaż wpływ na ten pasek który pojawia się w programie, bo sms-ów pewnie większość widzów programu nie wysyła.
;)
Awatar użytkownika
kolos
Obserwator
Posty: 588
Rejestracja: 20 lut 2016, 22:08
x 1
x 18

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kolos »

Sądzę że TVN woli robić ten program za pół darmo, (skoro realizowany w ten sposób tak ma jeszcze jaką taką oglądalność) niż zainwestować jednak grubszą sumę pieniędzy w lepszą realizację i oprawę a efektu (czyli zysku) może nie być. Trochę takie błędne koło.

Pewnie kwestia z dodatkowym "x" ta sama - szkoda inwestować w wyposażenie które byłoby wykorzystane tylko jeden raz (na finał). Wydaje mi się (choć mogę się mylić) że w Amerykańskim "Got Talent" ci rotacyjni jurorzy też nie mają swojego "X" z imieniem.
Nie oglądam kłamliwego i stronniczego TVN-u.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Program dalej hitem TVN, oglądało go średnio 2,9 mln widzów, największym hitem finał -3,4 mln widzów !

TVN liderem we wszytskich grupach.

https://media2.pl/media/146829-X-edycja ... m-TVN.html
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13182
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2256
x 2446

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Finał miał ponad 400 tysięcy widzów więcej niż przed rokiem. Chyba obecność Wojewódzkiego rzeczywiście trochę pomogła :D.

Widownia programu się starzeje, w grupie ogólnej większy udział MT! niż w grupie komercyjnej - powinno być na odwrót. Dobrze byłoby odświeżyć ten program, polepszyć realizację.
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Mam nadzieję, że jeśli nie było planu udziału Kuby w 11 edycji, to te wyniki wpłyną też na stację i jego samego by tak zrobić.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

No i plotki o przegranej MT z VOP w 16-49 okazały się jednak nieprawdą.

W trakcie emisji TVN gromi TVP2 w tej grupie (17,53 do 12,02%).

VOP ciężko podliczać, bo zawsze kończył się 25 minut później, a lajwy wręcz godzinę później...
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Oficjalnie powraca ''Mam Talent''.
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
Posty: 1814
Rejestracja: 01 sty 2018, 13:13
x 845
x 1017

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 3rd »

Mam nadzieję, że z Kubą Wojewódzkim w roli czwartego jurora. Temu programowi z pewnością przyda się odświeżenie w postaci dodatkowego członka w jury i zmiany tej archaicznej płachty na castingach na ekrany LED. Ani za Wojewódzkim, ani za samym formatem "Got Talent" specjalnie nie przepadam, ale nie da się ukryć, że Kuba jest po prostu stworzony do takiej stricte rozrywkowej formuły talent show. Coś, co w "X Factor" było żenu(lku)jące i niezjadliwe, tu spisuje się zdecydowanie lepiej.
Awatar użytkownika
Łotr1SW_TVN
Poster
Posty: 1863
Rejestracja: 24 mar 2016, 7:34
Lokalizacja: Katowice-Holandia
x 9
x 12
Kontakt:

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Łotr1SW_TVN »

Ruszyła właśnie zapowiedz castingów do nowej edycji Mam Talent
[ Spoiler ]
"I AM Groot"
( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13182
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2256
x 2446

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

8 kwietnia casting we Wrocławiu, tydzień później w Zabrzu - jak wynika z tej zapowiedzi.
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49672
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

W zapowiedzi, która leciała w przerwie "Iron Majdan" fragmenty ze wszystkich edycji. Wygląda to jak najbardziej OK. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Niestety jury bez zmian i oczywiście chodzi o brak Kuby.

http://prasa.tvn.pl/informacje-prasowe/ ... 55075.html
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49672
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Do maja jeszcze nieco się może zmienić, więc spokojnie. Mnie za to zastanawia dlaczego jest tylko 5 precastingów?
Pozdrawiam, Trzeciak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: kubaj0 i 21 gości