[TVN] Mam talent!

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49676
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5350
x 3242

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

A to ostatnie relacje z precastingów w Warszawie:
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49676
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5350
x 3242

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Pierwszy półfinał "Britain's Got Talent!" rozpoczął się dość "wystrzałowo". Na tyle, że zerwało sygnał i ITV musiała przerwać transmisję. ;D

O 20:51 łącze wróciło. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38182
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3645

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Tak wygląda scena na 1 castingu w Krakowie:

Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49676
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5350
x 3242

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Czyli wszystko po staremu. A jedyną zmianą, która zaszła w jury jest... nowy image Chylińskiej. ;)

Tak z pesperktywy czasu - szkoda, że nie wykorzystano w pełni w minionym roku 10-lecia programu, i ograniczono się tylko do przypomnienia najbardziej pamiętnych występów w historii, do występów gości specjalnych oraz do gościnnego udziału Kuby Wojewódzkiego, Marcina Muszyńskiego i tortu w finale. Zabrakło mi takiego interwału, jak z finału 10 edycji "BGT!":
[ Spoiler ]
To co dotychczas działo się wczoraj w Krakowie: http://www.gazetakrakowska.pl/wiadomosc ... ,13230832/

A to jedna z uczestniczek, która już odpadła. Jeśli to prawda, co powiedzieli jurorzy, to ja nawet tego nie skomentuję:
[ Spoiler ]
I jeszcze trochę na temat zakończonej w niedzielę 12 edycji "BGT!". Wygrał ją niepełnosprawny, niemy i sparaliżowany komik Lost Voice Guy, który udowodnił, że nawet pomimo takich przeszkód można spełniać marzenia. :): https://zdrowie.radiozet.pl/Medycyna/Le ... Mam-Talent
Pozdrawiam, Trzeciak
Leon
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 09 maja 2018, 18:31

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Leon »

Czy naprawdę ciężko stacji tak doinwestować ten program? Jakoś You Can Dance czy Top Model potrafią mieć co sezon nową czołówkę i wiele nowych innowacyjnych rzeczy, które odróżniają dany sezon od poprzedniego. W przypadku Mam Talent wygląda to bardzo słabo. Etap Castingów Mam Talent można pomylić z programem talent show Polo TV.
Poprzedni sezon stracił 150 tyś widzów, więc TVN a szczególnie Fremantle Media jak czegoś nie zrobią to program spadnie z ramówki. Znając tą firmę to pewnie obudzą się jak oglądalność poleci łeb na szyję, bo tak było w przypadku X Factora, dopiero kiedy program dużo stracił to zaczęto go jakoś ratować, ale było już za późno. Oby teraz nie było za późno, bo format to samograj i jeżeli poleci oglądalność a Miszczak powie że format się po prostu wyczerpał to chyba nie wytrzymam ze śmiechu, bo jak na razie TVN korzysta z 60% tego co format daje. Widzimy to w BGT i AGT jakie są jeszcze możliwości :D
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49676
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5350
x 3242

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Akurat spadek 150 tys. widzów nie jest tak wielki w porównaniu z tym, że program wciąż śledzi prawie 3 mln widzów. Zgodzę się z Tobą z tym, że póki programowi nie spadnie znacząco widownia lub nie zacznie przegrywać z "The Voice", to dyskusji wśród produkcji o zmianach nie będzie.
Pozdrawiam, Trzeciak
lukaa
Junior
Posty: 1091
Rejestracja: 02 paź 2013, 23:43
x 3
x 3

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: lukaa »

Mnie interesuje, jak zareagują na występ tego Pana
Po namowach fanów, Rafał poszedł na casting :) Może jeszcze trafi na inne castingi np najlepiej by wypadł w "The Voice".

Podobają mi się jego covery

https://www.youtube.com/channel/UCW-Ql7 ... H9D_sIge6A
xyz
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49676
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5350
x 3242

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

A to relacja z drugiego dnia castingów: http://www.polskatimes.pl/dodatki/rozma ... ,13234397/
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Dejmian
VIP Expert
Posty: 2526
Rejestracja: 01 sie 2009, 16:03
x 1992
x 661

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dejmian »

Zastanawiam się dlaczego TVN tak bardzo boi się unowocześniać swoje programy? Lata lecą, programy są odświeżane, wprowadzana jest nowa scenografia i elementy, a w wersji TVN tradycyjnie stagnacja. Podejrzewam że gdyby "Taniec z Gwiazdami" był nadal w swojej matczynej stacji to nadal oglądalibyśmy tą samą scenografię co w ostatniej edycji w ich wykonaniu. Dziwi mnie to, bo inne stacje nie mają problemu z unowocześnianiem swoich programów, a tu jest z tym problem...
15 lat na forum! :)
Awatar użytkownika
kolos
Obserwator
Posty: 588
Rejestracja: 20 lut 2016, 22:08
x 1
x 18

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kolos »

Trzeciak pisze:Akurat spadek 150 tys. widzów nie jest tak wielki w porównaniu z tym, że program wciąż śledzi prawie 3 mln widzów. Zgodzę się z Tobą z tym, że póki programowi nie spadnie znacząco widownia lub nie zacznie przegrywać z "The Voice", to dyskusji wśród produkcji o zmianach nie będzie.
3 miliony widzów to w 10 edycji przekroczyły tylko 4 odcinki w tym finał który jednak z oczywistych względów zawsze ma pewną "premię", średnia całości wyniosła 2,8 mln i nie muszę dodawać żę była najniższa w historii. Ciekawe czy 11 edycja zejdzie ze średnią oglądalnością poniżej czy w granice 2,5 mln widzów. Całkiem prawdopodobne że tak będzie a to już by była może jeszcze nie katastrofa ale na pewno problem. Tzn. zawsze można "dożynać" format aż mu oglądalność spadnie ponad 2 mln ale jaki w tym sens?
Nie oglądam kłamliwego i stronniczego TVN-u.
Awatar użytkownika
Michał56
Poster
Posty: 1684
Rejestracja: 12 sie 2017, 11:40
Lokalizacja: Kraków
x 548
x 367

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Michał56 »

Dopóki hajs się będzie zgadzał to pewnie będą robić ten program.
Ciekawe tylko czy przebiją "Must be the music" który też miał 11 edycji.
^-^
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49676
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5350
x 3242

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Przebiją. W końcu "MT!" to program o światowej renomie, a "MBTM" nie. Przypomnę, że wielu wieszczyło muzycznemu show Polsatu zejście z anteny już po jednym sezonie, a "MT!" już przed premierą był wielkim faworytem do hitu. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Michał56
Poster
Posty: 1684
Rejestracja: 12 sie 2017, 11:40
Lokalizacja: Kraków
x 548
x 367

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Michał56 »

Czy przebiją czas pokaże, bo jak to mówią nigdy nie wiadomo co przyniesie przyszłość.
Ale jak widać program wcale nie musi posiadać światowej renomy aby okazał się sukcesem.
Bo 11 sezonów MBTM to jednak sukces. :)
^-^
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49676
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5350
x 3242

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Tylko "MT!" ma jeszcze z czego spadać. A "MBTM" to wyjątek potwierdzający regułę. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
R_321
Obserwator
Posty: 690
Rejestracja: 20 mar 2016, 13:59
x 15
x 164

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: R_321 »

MBTM miał swoją wierną widownię i końcowe edycje miały stabilną oglądalność , ale ostatni 11 sezon był zrobiony na siłę a kuriozalny finał tylko to potwierdził. Polski Mam Talent ma także wierną widownię i przez te lata wyrobił sobie ,, renomę '' wśród talent-show na naszym rynku. A spadek oglądalności pewnie będzie , ale nie aż taki żeby rezygnować z programu . Ten program tak jak i Kuchenne Rewolucje to samograj i kura znosząca złote jaja TVN-u . Patrząc na to jak realizowane są wersje brytyjska i amerykańska to aż się prosi o 4 jurora i zmianę scenografii :-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Damian1998 i 28 gości