[TVN] Mam talent!

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
kolos
Obserwator
Posty: 584
Rejestracja: 20 lut 2016, 22:08
x 1
x 18

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kolos »

Bo TVN oszczędza sobie na kosztach produkcji dogorywającego formatu?
Nie oglądam kłamliwego i stronniczego TVN-u.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

Nie powiedziałbym, że MT dogorywa. Owszem, najlepsze lata zdecydowanie ma za sobą, ale jeszcze kilka sezonów pociągnie. Na horyzoncie brak godnego następcy na jesienne sobotnie wieczory.

Nie wiemy, jaki jest trend jeśli chodzi o liczbę chętnych. Niewykluczone, że z roku na rok malejący i może stąd zmniejszona liczba castingów.
2009-2021
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

kolos pisze:Bo TVN oszczędza sobie na kosztach produkcji dogorywającego formatu?
A na czym ma oszczędzać, skoro program zarabia na siebie 3-4 razy tyle, co kosztuje?

W dzisiejszych czasach, gdy mamy tak zaawansowaną technikę informatyczną metody poszukiwania talentów takie jak research internetowy, czy scouting produkcyjny są tańsze, łatwiejsze, ale i efektowniejsze niż tradycyjne precastingi na które trzeba dojechać oraz przygotować sprzęt i zatrudnić do każdego z nich komisję. Owszem, na te precastingi przyjeżdża coraz mniej osób, ale przyczyną nie jest to, że program traci markę. Ci, co mają przyjechać, i tak przyjadą. Bardziej nielogiczne jest organizowanie takich precastingów na które zjawi się garstka, a nie tłumy przez co niepotrzebnie traci się pieniądze.

Owszem - "Mam Talent" nie jest takim hitem jak jeszcze kilka lat temu, kiedy TVN nokautował konkurencję tak, że nie miała tam czego szukać, ale każda z 10 edycji dała TVN-owi pozycję lidera pasma w dwóch (a od niedawna w trzech) najważniejszych grupach wiekowych, więc pogłoski o doogrywaniu są dalece przedwczesne. Zgodzę się z kolegą po fachu @Directem, bo chyba nikt z nas nie chce, by show pokroju "Hipnozy" zastąpił program w którym realizacyjnie jest jak najbardziej wiele do poprawy, ale wciąż dzięki niemu miliony włączają TVN.
Pozdrawiam, Trzeciak
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

Kto pamięta ? https://www.youtube.com/watch?v=P4CVgRaa2Yw :)

Heh to już 10 rok mija, jak ten czas leci ! Moim zdaniem najlepszy występ w "Mam talent !" (coś mie w kole piszczy) :P Warto nadmienić, że Duet Orion nie tylko w TVN się pojawił ale wystąpił również w serialu "Święta wojna" oraz w eliminacjach do "Disco Star" (tylko pan wokalista bez tancerki).
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

W minioną niedzielę we Wrocławiu odbył się pierwszy precasting do programu:
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Dziś trwają preeliminacje do programu w Zabrzu, a tymczasem wiele wskazuje na to. że we wrześniu zobaczymy dość niecodziennego uczestnika. Hołownia się ucieszy. :) A jak wróci Wojewódzki to już będzie jazda po bandzie: http://www.pomorska.pl/styl-zycia/rozma ... ,13093099/

A tymczasem wczoraj rozpoczęła się 12 edycja "Britain's Got Talent!" w UK.

A to zdjęcia z castingu w Zabrzu:
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

To jak się potoczyły losy małoletnich uczestników, którzy byli w "Mam Talent!" i już wyrośli: https://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/ ... 58229.html

To druga część relacji precastingu z Zabrza: A to relacje z niedzielnego castingu w Poznaniu:
http://www.gloswielkopolski.pl/styl-zyc ... ,13119346/
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Dziś na koniec DDTVN wystąpił najbardziej niezasłużony zwycięzca programu.

Może nie było takiej tragedii jak 4 lata temu, ale nadal bardzo daleko droga przed Makarem. Dziwny angielski, wysokie dźwięki krzyczane a nie śpiewane. No i fałsze jednak są, choć mniejsze...

Gdyby wystartował dzisiaj w MT też jego wygraną uznałbym to totalnie nieporozumienie...
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Makar wystąpił już dwa tygodnie temu, gdzie wspominano uczestników, którzy wystąpili w "MT!" jeszcze będąc dziećmi. Był tam też Olaf Bressa, finalista 4 edycji "Mam Talent!" i Krajowych Eliminacji do Konkursu Piosenki Eurowizji w zeszłym roku.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
kolos
Obserwator
Posty: 584
Rejestracja: 20 lut 2016, 22:08
x 1
x 18

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kolos »

Jordi pisze:Dziś na koniec DDTVN wystąpił najbardziej niezasłużony zwycięzca programu.

Może nie było takiej tragedii jak 4 lata temu, ale nadal bardzo daleko droga przed Makarem. Dziwny angielski, wysokie dźwięki krzyczane a nie śpiewane. No i fałsze jednak są, choć mniejsze...

Gdyby wystartował dzisiaj w MT też jego wygraną uznałbym to totalnie nieporozumienie...
Myślę że w historii MT byli bardziej nie zasłuźeni zwycięscy od Adriana Makara min. Jakub Herfort z IX edycji.
Nie oglądam kłamliwego i stronniczego TVN-u.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Herfort chociaż czysto śpiewał. A że wszystko na jedno kopyto...

Dla mnie ewidentnie największą pomyłką pośród zwycięzców jest Makar. Wygrał dramatyczną historią o walce o lepsze życie dla siebie i siostry, zabijając przy tym kilka piosenek swoimi fałszami i brakiem jakiegokolwiek nawet minimalnego warsztatu...
Awatar użytkownika
kolos
Obserwator
Posty: 584
Rejestracja: 20 lut 2016, 22:08
x 1
x 18

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kolos »

Adrian Makar miał słaby tylko półfinalowy występ, reszta była w porządku. Nie bardzo mam pomysł kto by miał wygrać jak nie on. Chyba tylko Lowzar ale ich finalowy występ błyskotliwy nie był i skończyło się 5 miejscem.

Nie rozumiem hejtu na Makara, tak samo nie rozumiem hejtu jaki dlugo był na Magdę Welc. Oboje wygrali zasłużenie, a Makar nawet nie miał szczególnie mocnej konkurencji.

Zwycięsców trzech ostatnich edycji też trudno uznać za wielkie, zapadające w pamięć osobowości sceniczne. Po prostu nasz polski "Mam Talent" jest mocno przeciętny.
Nie oglądam kłamliwego i stronniczego TVN-u.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

kolos pisze:Adrian Makar miał słaby tylko półfinalowy występ, reszta była w porządku. Nie bardzo mam pomysł kto by miał wygrać jak nie on. Chyba tylko Lowzar ale ich finalowy występ błyskotliwy nie był i skończyło się 5 miejscem.
Chociażby Berenika Nienadowska, czy Łukasz Świrk.
kolos pisze:Zwycięsców trzech ostatnich edycji też trudno uznać za wielkie, zapadające w pamięć osobowości sceniczne. Po prostu nasz polski "Mam Talent" jest mocno przeciętny.
Z tej trójki to najszybciej zapomnieć można Jakuba Herforta, bo i Ola Kiedrowicz, i Lukas Gogol to jednak sceniczne.ie osobowości sceniczne.

A to relacja z przedostaniego precastingu w Gdańsku:
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

NBC ogłosiła, że zimą 2018/2019 zostanie pokazana specjalna mistrzowska edycja "America's Got Talent!", w której udział wezmą najleosi uczestnicy z dotychczasowych sezonów programu, a także niektórzy uczestnicy z edyci "Got Talent!" na świecie, być może i z polskiego "Mam Talent!": https://www.hollywoodreporter.com/live- ... on-1111355
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38067
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3626

[TVN] Mam Talent!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Potwierdzono skład ekipy, który jest bez zmian i start programu we wrześniu.

http://prasa.tvn.pl/informacje-prasowe/ ... 60296.html
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 14 gości