[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
Lupus28
Junior

Postautor: Lupus28 » 19 sty 2018, 20:49

O matko, trzech jurorów to byłaby porażka. Z całym szacunkiem do Beaty Tyszkiewicz, ale miałem nadzieję, że już jej w TzG nie zobaczymy, bo zmiany w jury są konieczne. A tu wychodzi na to, że w kolejnym sezonie może być jeszcze gorzej, a potem powrót do tego co było.
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert

Postautor: pulkownik » 19 sty 2018, 20:51

Tylko czy faktycznie, w przypadku kolejnych edycji TzG, Beata Tyszkiewicz by wróciła? Nie zapominajmy że to osoba w sędziwym wieku, aktywna zawodowo, ale jednak jej rezygnacja nie wzięła się bez przyczyny. No i zawsze istnieje prawdopodobieństwo, że nowa jurorka zadomowi się w programie i BT nie będzie miała gdzie wrócić.

W scenariusz trzech jurorów nie chce mi się wierzyć, a sytuacja z odejściem Tyszkiewicz nie jest żadnym zaskoczeniem - już w ubiegłym roku plotkowano o jej odejściu, gdy nasiliły się problemy zdrowotne aktorki. Nie zdziwi mnie, jeśli nowa jurorka już jest wybrana i podpisała kontrakt.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

Postautor: wiatriwoda » 19 sty 2018, 20:53

Promocyjnie dla Polsatu by przyciągać widzów co odcinek, ''ruchomy'' juror byłby dobrym rozwiązaniem. Można swoje programy wypromować, czasem większa gwiazdę na odcinek ściągnąć.
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert

Postautor: pulkownik » 19 sty 2018, 20:59

Ja nie lubię takich rozwiązań, owszem, to byłby dobry chwyt marketingowy, tylko że znając Polsat, oglądalibyśmy oceniającą Liszowską, Sienkiewicz czy inne, mniej lub bardziej promowane przez stację celebrytki, albo, co gorsza, kogoś z disco polo :lol: . Poza tym osoby z kręgu tzw. showbiznesu miałyby pewnie opory przed krytyką swoich kolegów i koleżanek, skończyłoby się jak w TTBZ, gdzie przepraszają za każdą słabą ocenę. Poza tym stali jurorzy mają tę zaletę, że na bieżąco widzą (albo nie chcą widzieć, jak I.P.) progres/regres uczestników, do tego jak na dłoni widać ich sympatie i antypatie (ponownie I.P.) :P Generalnie rzecz ujmując, kto by nie zastąpił na stałe Tyszkiewicz w wiosennej edycji będzie wg mnie lepszy niż "dochodzący" juror co odcinek, no chyba że rzeczywiście ktoś wpadnie na pomysł zatrudnienia chociażby takiej Janachowskiej, aczkolwiek ona na szczęście ma swoje poletko w TVN Style :D
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert

Postautor: Medyk24 » 19 sty 2018, 21:04

A może tancerz, który odpada w jednym odcinku byłby jurorem w kolejnym, tylko wtedy znając bliżej już uczestników mógłby być nieobiektywny, chociaż... przecież jury w TzG i tak nie jest obiektywne. :P
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

Re: [TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

Postautor: wiatriwoda » 19 sty 2018, 21:05

No wszystko ma swoje plusy i minusy. Oby tylko nie 3, choć słowa Rinke i Niny mogą niestety to zwiastować.
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert

Postautor: pulkownik » 19 sty 2018, 21:06

Z całym szacunkiem, ale niektórzy z nich mają problem, by sklecić poprawnie zdanie w języku polskim, już raz był Stefano, pomimo całej sympatii - niech pozostanie przy muzyce i tańcu, a w jurorowanie i konferansjerkę zostawi innym. :P
Ostatnio zmieniony 19 sty 2018, 21:32 przez pulkownik, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
havanew
Junior

Postautor: havanew » 19 sty 2018, 21:06

@Pulkownik moje obawy są identyczne jak Twoje. Co prawda na Sienkiewicz miło by się popatrzyło ;), ale to raz na 10 odcinków, pozostałe grono ekspertów musiałoby być związane bardziej z tańcem niż z show-biznesem. I tak jak przy Sienkiewicz nie obawiam się, że "bałaby się" oceniać Popka, Muchę czy Renulkę, bo to raczej nie jest jej grono przyjaciół, tak większe wątpliwości budzi to, w jaki sposób mogłyby oceniać swoich kolegów byłe tancerki programu. Światek taneczny jest pamiętliwy. ;)
When strangers are coming...
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert

Postautor: pulkownik » 19 sty 2018, 21:10

"Światek taneczny jest pamiętliwy" - i dlatego mam obawy, czy ktoś pokroju pani Sakowskiej zdecyduje się na udział w show. :/

Gdyby Tyszkiewicz miałaby zastąpić jakaś tancerka związana z show, to jedyną opcją wg mnie jest Kamila Kajak - profesjonalna, surowa, z sukcesami na parkiecie i w TzG.
k+b
VIP Expert

Postautor: k+b » 19 sty 2018, 21:11

Jeżeli co odcinek czwartym jurorem miałaby być inna osoba (co chyba nie jest szczęśliwym pomysłem z punktu widzenia ciągłości programu), to wybierać powinni wyłącznie z uczestników poprzednich edycji, którzy zaszli daleko w programie.
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert

Postautor: Medyk24 » 19 sty 2018, 21:18

Wracając do uczestników, pan Popek uważa, że wygra ten program śpiewająco :lol:
https://www.instagram.com/p/BeHPyAdFE83 ... atofficial

Niestety na dłuższą metę nie da się na niego patrzeć, wyjątkowo antypatyczna postać i nawet dziewczynka na jego ramionach nie ociepla jego wizerunku.
Awatar użytkownika
havanew
Junior

Postautor: havanew » 19 sty 2018, 21:22

pulkownik pisze:Gdyby Tyszkiewicz miałaby zastąpić jakaś tancerka związana z show, to jedyną opcją wg mnie jest Kamila Kajak - profesjonalna, surowa, z sukcesami na parkiecie i w TzG.

Zapomniałem o niej napisać w poprzednim poście. ;) Tylko tu pojawia się ten problem, że jest to była tancerka programu i nie wiem na ile jej oceny byłyby rzeczywiście fachowe, a na ile byłoby to ocenianie Skrzynki z TTBZ.
Jeżeli 4 juror ma być "nieruchomy" ;D i ma być to kobieta, to ja jednak poproszę o panią Krystynę Mazurównę. Co prawda podziękowano jej po dwóch edycjach innego tanecznego programu i to według mnie trochę ją wyklucza, to jednak mimo tego to ona jako pierwsza przychodzi na myśl w roli następczyni Beaty Tyszkiewicz.
Ostatnio zmieniony 19 sty 2018, 21:25 przez havanew, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert

Postautor: pulkownik » 19 sty 2018, 21:24

Problem z Mazurówną jest jeden - bardzo nieprzychylnie wypowiadała się o Terentiew po wyrzuceniu z GTD, a Caryca ma ponoć "pamięć słonia" ;)

Będzie cyrk, jeśli dobry frak i Omyła (?) zdziałają cuda i Popek zabłyśnie walcem w pierwszym odcinku :lol: Swoją drogą uważam że Wika ze swoim charakterkiem pasowałaby do niego i ustawiłaby go odpowiednio do pionu.
Awatar użytkownika
havanew
Junior

Postautor: havanew » 19 sty 2018, 21:25

k+b pisze:Jeżeli co odcinek czwartym jurorem miałaby być inna osoba (co chyba nie jest szczęśliwym pomysłem z punktu widzenia ciągłości programu), to wybierać powinni wyłącznie z uczestników poprzednich edycji, którzy zaszli daleko w programie.

No tak, "Było wspaniale, dla mnie 10!" to rzeczywiście najlepsza opcja z możliwych.
adijos98d
Junior

Postautor: adijos98d » 19 sty 2018, 22:26

Mi do głowy przychodzi tylko jedno nazwisko.. Liszowska.. była jurorką w "GTD" i na jedną edycje zastąpiła Cichopek w "JoŚ" a Cacyra będzie szukała kogoś kto będzie tą "dobrą ciocią".. ale liczę że się mylę.

Wróć do „Talent show”