[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Fankatvshow
Junior
Posty: 814
Rejestracja: 15 sty 2018, 16:49
x 718
x 142

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Fankatvshow »

Żeby nie było, zwolenniczką tych wypowiedzi z bluzgami nie jestem. Mam na myśli te typu "wypłakała Pani wygraną" itp. I to co zrobiła w końcówce, bardzo kiepskie jak na kobietę z klasą.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19204
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2204
x 13291

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

wiatriwoda pisze:Ale, że Lenka wbije szpilę Jarkowi to był lekki szok ;)
Co takiego powiedziała? Niestety na Ipli ucięto taniec i przygotowania do Despacito.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38067
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3626

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Gdy Beata wychwalała Janka, Lenka wtrąciła niepytana, że jest też najlepszym mężem, jakoś to zabrzmiało jako szpila dla Jarka, bo Beata wymieniała wszystkich, którzy ja wspierali, oczywiście bez niego.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19204
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2204
x 13291

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Po obejrzeniu finału - najbardziej widowiskowe było tango, szczególnie w wykonaniu Janji i Krzyśka, oni na parkiecie tworzą niesamowity klimat. Freestyle bardzo udane, oba inne ale równie dobre, chociaż Kasi wg mnie nieco przekombinowany.

Cieszy wygrana Beaty, to gwiazda przez duże G, nie miała absolutnie doświadczenia z tańcem ani że sceną. Taneczne miewała wzloty i upadki, pomógł jej cały dramat z Kretem, chociaż myślę że nawet gdyby się nie rozstali, to końcowy werdykt byłby podobny. Kasia nie wygrała, ale swoje ugrała, program ja wylansował, z anonimowej praktycznie osoby stała się dość rozpoznawalna.

Edycja ogólnie całkiem udana, cieszą nowości jak taniec bez znajomości muzyki czy odcinki tematyczne z lat 90 i o Wodeckim, dobrze też że nikt nie odpadł w pierwszym programie. Wreszcie było dużo nowej muzyki (swoją drogą słychać różnice w wykonaniu muzyki do foxtrota Beaty i Jana, pierw śpiewała Deren, wczoraj chyba Tul i Dereń wypadła przy Magdzie naprawdę słabo).

Za trzy - cztery miesiące pewnie rozkręci się karuzela nazwisk nowych uczestników, oby nie poszli jak w tej edycji w różnorodność, bo to się średnio sprawdziło tanecznie.'

Tymczasem panna Kaczorowska daje do zrozumienia że odchodzi, sam wpis w stylu "Korona mi z głowy nie spadła". Cóż, pycha kroczy przed upadkiem ;)
Fankatvshow
Junior
Posty: 814
Rejestracja: 15 sty 2018, 16:49
x 718
x 142

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Fankatvshow »

I tym oto wpisem pokazała swe prawdziwe oblicze. Zero podziękowań dla fanów i Antka za ostatnią edycję ?! Wyszła słoma z butów. Po tym wpisie jeszcze bardziej się cieszę, że nie będę musiała oglądać jej twarzy. Przynajmniej Lenka ma pewne miejsce (o ile zechce wystąpić) .
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3668
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 285
x 866

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

Pewnie z jedna edycję jej nie bedzie, a potem wróci z podkulonym ogonem. Ich "głośniejsze" pozegnanie tym szybszy powrót
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19204
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2204
x 13291

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Z ostatniej chwili - produkcja chce powrotu Tyszkiewicz, ale nie w miejsce Oli Jordan, ale jako piątej jurorki, sama Tyszkiewicz też chce wrócić.

https://www.pudelek.pl/artykul/129409/t ... j_brakuje/
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38067
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3626

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Może i dobrze, ale popracować nad Olą by się przydało, by była bardziej zbliżyła do Iwony, która w tej edycji, wg mnie dzięki także Oli, była bardzo dobrą jurorką, a na pewno dużo lepszą niż wcześniej, a nie było jej bliżej do Grabowskiego czy Tyszkiewicz.
Ostatnio zmieniony 13 maja 2018, 17:45 przez wiatriwoda, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Lupus28
VIP Expert
Posty: 2347
Rejestracja: 23 lut 2012, 19:47
Lokalizacja: Kraków/Biecz
x 2102
x 1045

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lupus28 »

Ktoś tam chyba upadł na głowę, po co aż 5 jurorów?
tv_fan
Obserwator
Posty: 658
Rejestracja: 06 gru 2016, 20:08
x 42
x 139

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tv_fan »

Dziwię się pani Tyszkiewicz, że chce wrócić, oczywiście życzę jej dużo zdrowia ale... lepiej, żeby nie wracała do jury. Jej opinie w poprzedniej edycji niewiele wnosiły, jednak wiek robi swoje. Szczerze mówiąc, nie bardzo sobie wyobrażam jej powrót przyszłej wiosny.
Patryk M

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Patryk M »

Według mnie Tyszkiewicz nie powinna już wracać do jury. Po co je znowu postarzać, jak w miarę nieźle udało się je odmłodzić? Bez sensu. No chyba, że wzorem z ubiegłorocznej edycji "MT" Beata dołączyłaby jako dodatkowa jurorka tylko na finał. Mogłoby to być jednocześnie zwieńczenie jej historii w polskim "TzG", którego bez wątpienia pozostanie legendą.
Ostatnio zmieniony 13 maja 2018, 19:10 przez Patryk M, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38067
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3626

Re: [TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Mówicie "nie powinna", ale przecież produkcja wyraźnie mówiła, że nie wystąpi teraz, ale może wróci, że drzwi otwarte i sama Beata tego nie wykluczała. Jak zadzwoniła do nich, to co mieli zrobić z legendą kina i Tv, wobec wcześniejszych słów.
Awatar użytkownika
Dejmian
VIP Expert
Posty: 2524
Rejestracja: 01 sie 2009, 16:03
x 1979
x 659

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dejmian »

Moim zdaniem Ola powinna pozostać jurorką. Jest bardzo sympatyczna i z pewnością się rozwinie. ;) Beata Tyszkiewicz jest legendą programu i jeśli miałaby wrócić to najlepiej tylko jako piąty juror.
15 lat na forum! :)
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19204
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2204
x 13291

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Ech, pisanie o "postarzaniu" jury - ageizm :/ Nie zachwycałby mnie powrót Tyszkiewicz na miejsce Jordan, bo ta druga ma zadatki, może się jeszcze rozwinie, wyostrzy ;) natomiast pięcioosobowy skład to już za dużo, najlepiej byłoby pozbyć się męczącego Grabowskiego ;) Serio, te wałkowane od kilku lat potyczki "Beatki" z "Iwonką" ogląda mi się dużo przyjemniej niż ględzącego trzy po trzy Andrzeja, do tego w kilku programach ewidentnie mu coś "zaszkodziło", szczególnie w pierwszym odcinku i tym weselnym...

Jeszcze a'propos podsumowania mijającej edycji - mieliśmy aż cztery nowe twarze wśród tancerzy, trochę z przymusu po odejściu braci Jeschke, Hani i Wiktorii, niestety uważam, że po części wybory nowych tancerzy były nietrafione. Nie mówię rzecz jasna o Lence, która jest zwierzęciem parkietu, jest przesympatyczna i ma świetną energię i myślę że jej angaż na wiosnę przyszłego roku to tylko formalność. Dalej Kasia i Michał - oboje wg mnie poprawni, ale bez tej ikry, którą mają np. Jacek czy Wiktoria, wiem że Michał bardzo pomagał Kasi i Tomkowi po odpadnięciu, ale niestety oboje są dla mnie osobami, o których za chwilę się zapomina. Z drugiej strony Lera, Hania czy Kamil Kuroczko (jemu akurat było bliżej do Dziedzica niż Jeziorowskiego w moim odbiorze), też początkowo nie były zwierzętami telewizyjnymi.

Na koniec mój "ulubieniec" - koń trojański dla celebrytek, jak swego czasu pięknie określił go @havanew, Oskar Dziedzic. Cóż, wg mnie to on był głównym powodem tak szybkiego (i nie zasłużonego) odpadnięcia Wiktorii Gąsiewskiej, chłopak jest irytujący, nie odmawiam mu absolutnie talentu tanecznego, ale nie jest, jak kiedyś określił mój profesor, "telegeniczny". Trzymam natomiast z całych sił kciuki aby Kaczorowska wreszcie dotrzymała słowa i zrezygnowała (chociaż na tę jedną edycję) - jej zachowanie po odpadnięciu, brak podziękować, butne wpisy w mediach społ. - brak słów, dziewczyno, ucz się klasy od Klimentovej.

Cieszy powrót Barańskiego, jest w świetnej formie, oby też już go nie zabrakło. Maserak dostał niezłego prztyczka w nos - najpierw histeryczna i nieobyta partnerka, później, gdy już się rozluźniła, nagła odpadka. Po serii świetnych tanecznie partnerek i nieco słabszej na parkiecie, ale nadrabiającej energią, Moniki, taki kubeł zimnej wody na pewno mu się przyda ;)

Wiosną prawdopodobnie zabraknie w składzie tancerek Janji, nad czym bardzo ubolewam, ma nie być Kaczorowskiej, więc, zakładając że i Kasia i przede wszystkim Lenka zostaną w składzie, mamy wolne miejsca dla Hani i Wiktorii. Tyle że przez ten rok dziewczyny (razem z Jeschkami) albo zatęsknią za show, oby, albo stwierdzą, że TzG nie jest im już do niczego potrzebny.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6095
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 507
x 1576

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

Podpisuję się obiema rękami pod postem Pulkownika z jednym "ale": Kasia Vu Manh nie była zła, jedyny jej problem to przekombinowane choreografie, które gubiły biednego sztywnego Wieteskę. Piąty juror byłby dramatem na skalę podobnym do włoskiego TzG. Tam wspólnego z tańcem ma zaledwie jedna jurorka, która i tak nie ma stricte technicznych kryteriów. Reszta to pełna losowość, połączona z ignorancją, a ostatni juror to już w ogóle ocenia wg własnego widzimisię. Piąty juror byłby ok tylko jako opcja gościnna z założeniem profesjonalizmu. Nie chciałbym oglądać celebrytów dających "10" jak gwiazdy 6 w JOŚ.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ama18, giga.talent120, Liam, Mat212346, przemek94 i 22 gości