[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
Posty: 1807
Rejestracja: 01 sty 2018, 13:13
x 844
x 1009

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 3rd »

Nie, bez przesady. Tak przy okazji, temat JOŚ i Kasi Cichopek jest wałkowany przez Ciebie nieustannie. Trochę to dziwne biorąc pod uwagę fakt, że program zakończył swoją emisję prawie 10 lat temu.

Bardzo żałuję, że prócz osób związanych z teatrem nie ma w Polsce kogoś, kto na co dzień zajmowałby się zarówno muzyką, jak i tańcem. I w dodatku byłby na świeczniku. Stefano to trochę za mało. ;) Nie będę owijać w bawełnę, chodzi mi tu o kogoś na wzór Nicole Scherzinger. Polskiej wersji "Dancing With the Stars" przydałoby się takie odświeżenie, jakie Scherzy wprowadziła do panelu brytyjskiego "The X Factor" w 2012 roku. I niech nikomu tu do głowy nie przyjdzie Natasza Urbańska! :D
Fankatvshow
Junior
Posty: 814
Rejestracja: 15 sty 2018, 16:49
x 718
x 142

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Fankatvshow »

Od biedy mogliby galinskiego przywrócić ale wtedy przrwaga mezczyzn w jury. Dla mnie osobiście może to być ktoś z byłych tancerzy ale nie CELEBRYTÓW, ktos pokroju Kingi Jureckiej Fiksy, Oli Tomczak (ale Tomczakowie tańczą zwwodowo nadal) a nie jakas pusta lala . Panie typu Janachowska - dziękuję :/
A tym bardziej aktorki/piosenkarki itp to bez sensu :( choć stacja może złapać kogoś kto przyciagnie widza a niekoniecznie pasuje i się zna
adijos98d
Activist
Posty: 2517
Rejestracja: 04 kwie 2016, 15:28
x 539
x 170

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: adijos98d »

Wałkowany przez mnie jest nieustannie ? Bardzo ciekawe..nie zgadzam się z tym.. ale i tak każdy ma prawo wyrażać swoje zdanie i jeśli tobie się to nie podoba to nie czytaj moich wpisów..
Ps. I tak ta edycja będzie masakryczna więc Wieniewa lub Królikowski niech zasiądą w jury :P
Awatar użytkownika
sebastiannn
User of the Year 2023!
Posty: 5512
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:38
x 1173
x 1531

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sebastiannn »

Jak wszyscy wiemy - Wikipedia lubi kłamać co często robi. Tym razem podano, ze Beata Tadla zatańczy z Jankiem Klimentem, a Jarek z Lenką Klimentova. ;) Ponadto podano tez, ze ponoć Wiktoria ma tanczyc z Kamilem Kuroczko, a z Popkiem - Wiktoria Omyła. Usunięto z listy uczestników męża Siwiec, Martynę Kupczyk i Katarzynę Dziurska. ;) No ale czy cos prawdy w tym jest to zobaczymy. ;)
Już od 6 lat na forum.media2.pl :)
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6094
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 507
x 1575

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

Fankatvshow pisze:Od biedy mogliby galinskiego przywrócić ale wtedy przrwaga mezczyzn w jury.
SCD przez 14 edycji nie miało parytetu i jakoś to leciało, choć po (chyba) 6.edycji jedyna zrezygnowała, bo w stacji panował ageizm, czyli choroba, która dotknęła KM w GTD.
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
Posty: 1807
Rejestracja: 01 sty 2018, 13:13
x 844
x 1009

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 3rd »

Lepszy Galiński lub Józefowicz, niż któraś z poprzednich tancerek. Pewnie niektórzy się ze mną nie zgodzą, natomiast po obecności pana Janusza za stołem jurorskim w 13 edycji mam raczej dobre wspomnienia i bezdyskusyjnie wolałbym widzieć w programie po raz kolejny jego, niż pana Grabowskiego.
Fankatvshow
Junior
Posty: 814
Rejestracja: 15 sty 2018, 16:49
x 718
x 142

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Fankatvshow »

sebastiannn pisze:Jak wszyscy wiemy - Wikipedia lubi kłamać co często robi. Tym razem podano, ze Beata Tadla zatańczy z Jankiem Klimentem, a Jarek z Lenką Klimentova. ;) Ponadto podano tez, ze ponoć Wiktoria ma tanczyc z Kamilem Kuroczko, a z Popkiem - Wiktoria Omyła. Usunięto z listy uczestników męża Siwiec, Martynę Kupczyk i Katarzynę Dziurska. ;) No ale czy cos prawdy w tym jest to zobaczymy. ;)
Do mnie doszły informacje, że Kamil rzeczywiście zatańczy z Wiktoria Gasiewska a Klimentovie z Tadla i Kretem . Myślę że to się potwierdzi. Ciekawią mnie nowe twarze, czyżby ktoś z castingow ? Bo o powrotach znanych nam tancerzy cos by pisano
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
Posty: 3852
Rejestracja: 03 lut 2012, 22:41
x 252
x 412

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nina »

Havana pisze: Bardzo żałuję, że prócz osób związanych z teatrem nie ma w Polsce kogoś, kto na co dzień zajmowałby się zarówno muzyką, jak i tańcem. I w dodatku byłby na świeczniku.
Sądzę, że do tej kategorii można by było zaliczyć Małgorzatę Potocką z Sabatu, albo Ewę Kuklińską, obydwie po szkole baletowej (jak Mazurówna) i z doświadczeniem tanecznym, medialne, nietuzinkowe z ciekawymi życiorysami.
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
Posty: 1807
Rejestracja: 01 sty 2018, 13:13
x 844
x 1009

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 3rd »

Ewa Kuklińska, to byłby istny diament w gronie ekspertów! :) Bardzo wątpię w jej udział, ba, w to że w ogóle była brana pod uwagę, ale propozycja bardzo ciekawa. I choć w moim wpisie do którego się odniosłaś @Nina chodziło raczej o Panie przed 40-stym rokiem życia i podobną energią do wspomnianej przeze mnie Nicole Scherzinger, to kandydatura pani Ewy wyjątkowo przykuła moją uwagę.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38067
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3626

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Ojej, mogło być gorzej, ale jednak. Grażyna Szapołowska za Beatę! Rozmowy trwają.

http://www.fakt.pl/kobieta/plotki/grazy ... mi/h21lx3s
Awatar użytkownika
M@rcin
VIP Expert
Posty: 3357
Rejestracja: 14 cze 2012, 21:58
x 422
x 753
Kontakt:

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: M@rcin »

O dziwo stacja nie chce w jury żadnej celebrytki bez dokonań. Można tylko przyklasnąć.
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
Posty: 1807
Rejestracja: 01 sty 2018, 13:13
x 844
x 1009

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 3rd »

To wygląda na wymysły. I miejmy nadzieję, że się nie mylę. Za kilka dni, o ile nie już jutro, pewnie przeczytamy także o Liszowskiej, "wielkim transferze" Weroniki Marczuk i innych zasłużonych gwiazdach, które od tygodni dokładnie rozważają wszystkie za i przeciw... To wszystko utwierdza mnie tylko w przekonaniu, że przynajmniej na tę jedną edycję pomysł z czwartym-gościnnym jurorem wcale nie jest zły. Na finał może dałoby się ściągnąć któregoś z jurorów brytyjskiej wersji (lektor w tle jednego odcinka wcale nie byłby uciążliwy), i jeżeli zdrowie pozwoli, także panią Beatę.
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11282
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 659
x 1878

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Warto wspomnieć, że nie byłby to pierwszy raz Szapołowskiej w jury programu rozrywkowego, zasiadała również w jury w 1 edycji "Bitwy na głosy".
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38067
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3626

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Pod względem podobieństwa w wielu wymiarach do Beaty, to bliżej wybrać się chyba nie dało. I na pewno miejsce dla Tyszkiewicz byłoby zatrzymane.
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
Posty: 1807
Rejestracja: 01 sty 2018, 13:13
x 844
x 1009

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 3rd »

Panuje zbyt duża dezinformacja. Wczoraj na miejscu czwartego jurora miała zasiąść profesjonalistka w dziedzinie tańca, po czym to miejsce zostało kompletnie zlikwidowane na rzecz trzech jurorów, dziś jest to już pani Szapołowska. Ja jej tam nie widzę, przepraszam.

Co do mężów celebrytek w tegorocznej obsadzie - tu rzeczywiście może być coś na rzeczy. Nie wiem na ile informacje jakie posiadam są z rzetelnego źródła, ale ponoć kandydatem jest Rafał Szatan, mąż Basi Kurdej-Szatan. Jak na ostatniego uczestnika wśród panów nazwisko dosyć "kiepskie", wcale nie nawiązując do jednego z jurorów. ;D Sam widok Rafała w programie u większości widzów może wzbudzić uczucie "gdzieś dzwoni, ale nie wiadomo gdzie".
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości