[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19312
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2217
x 13421

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Gojdź za to irytuje już samą twarzą w próbce tańca :lol: Uwielbiam Lerę, ale to mój absolutny faworyt do wylotu w 1 programie.
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
Posty: 1814
Rejestracja: 01 sty 2018, 13:13
x 846
x 1017

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 3rd »

Myślę, że wylot Gojdzia w pierwszym odcinku zależeć będzie od tego, czy powie o przeznaczonej gaży na cel charytatywny. Jeżeli nie powie - raczej wylatuje.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Ale, że nawet Wydarzenia nie mogą ujawnić par, to już naprawdę ciekawie pomyślano. Szkoda, że już dawno te pary wyszły na jaw :) Ciekawy materiał o TzG.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19312
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2217
x 13421

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

BTW mam wrażenie że akcent Oli jakoś się zmienił w stosunku do tego z wywiadu w DDTVN, czyżby pomysł Rooyensa na Krupę bis? :lol:
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
Posty: 1814
Rejestracja: 01 sty 2018, 13:13
x 846
x 1017

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 3rd »

@pulkownik, odniosłem dokładnie takie samo wrażenie. Niestety, ale widzę już "zapominanie" polskich wyrażeń i wplatanie w zdania zwrotów angielskich.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19312
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2217
x 13421

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Może to przez to, że była bardziej przygotowana, że to było osiem lat temu? Ale jeśli był prikaz, żeby kreowała się językowo na Krupę to... tani chwyt. Nie pierwszy, nie ostatni, w wykonaniu szalonego Holendra :D
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
Posty: 3852
Rejestracja: 03 lut 2012, 22:41
x 252
x 412

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nina »

pulkownik pisze:Gojdź za to irytuje już samą twarzą w próbce tańca :lol:
Gojdź zawsze irytuje :P Mam nadzieję, że szybko poleci, nawet jak będzie się podlizywał tekstem o nagrodzie na cele ;)
pulkownik pisze: Ale jeśli był prikaz, żeby kreowała się językowo na Krupę to... tani chwyt. Nie pierwszy, nie ostatni, w wykonaniu szalonego Holendra :D
Bardzo tani niestety i irytujący :angry: Nowa jurorka na prawdę świetnie mówi po polsku, aż byłam pod wrażeniem. Nie słyszałam wywiadu z Jej "nowomową" a`la Krupa, ale jeśli rzeczywiście pójdzie w tę stronę to straszny kwas, niestety, i zupełnie niepotrzebny.
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6108
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 515
x 1582

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

Havana pisze:Czarny to jednak kolor Pavlović, zdecydowanie prezentuje się w nim najlepiej i najmłodziej. Liczę na to, że Oli Jordan uda się wzniecić w Iwonie to, co najdłużej panująca jurorka zatraciła w edycjach Polsatu. Tak naprawdę nie udałoby się to ani gdyby obok zasiadła chociażby Mazurówna, ani tym bardziej żadna z aktorek.
A tu się nie zgadzam, KM by doświadczeniem ją zagryzła doświadczeniem, więc po dwóch ochrzanach IP chodziłaby jak w zegarku.
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
Posty: 3852
Rejestracja: 03 lut 2012, 22:41
x 252
x 412

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nina »

KM to raczej tancerka z wyższej tanecznej półki, z całym szacunkiem dla Pavlović, poza tym, co prawda dawno to było, ale KM chyba nie lawirowała tak opiniami, w zależności od potrzeb ;) jak Pavlović, Jej oceny były bardzo profesjonalne, nawet może aż za bardzo jak na takie lekkie, taneczne show.
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19312
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2217
x 13421

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Oj KM potrafiła dowalić do pieca, ale nigdy nie była stronnicza, przez 2 sezony Polsat miał dwa brylanty w jury jednocześnie - Mazurównę w GTD i Korę w MBTM, obu nie można odmówić wyjątkowego życiorysu, ogromnej kariery i ciętego języka ;)
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
Posty: 1814
Rejestracja: 01 sty 2018, 13:13
x 846
x 1017

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 3rd »

Mój wpis, w którym została wymieniona pani Krystyna, nie miał na celu absolutnie nic jej umniejszyć, kompletnie nie to miałem na myśli. Po prostu wydaje mi się, że na Pavlović obecność Mazurówny nie zrobiłaby większego wrażenia. To będzie nieładne co napiszę, ale może trochę z racji wieku starszej koleżanki po fachu? :-\ Natomiast Ola Jordan będzie na świeczniku i nie zdziwię się, jak rzeczywiście w mediach zajmie miejsce coraz mniej obecnej Krupy. Jest piękna i jest profesjonalistką, osobowość zdaje się mieć równie ciekawą (i tu broń Boże też nic nie ujmuję pani Krystynie, tak jak napisał @pulkownik - Kora i Mazurówna - to było coś), bo nie bez przyczyny te brytyjskie brukowce ją uwielbiają. ;) Tak więc wierzę, że w tym wypadku Iwonka jednak wykaże się jakimś instynktem samozachowawczym, bo niepotrzebne jej jest kolejne ośmieszanie się, tym razem na tle drugiej profesjonalistki, która z dużym prawdopodobieństwem może stać się ulubienicą publiczności.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6108
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 515
x 1582

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

Nic nie powiększam Mazurównie. Po prostu delikatnie się z tobą nie zgadzam ;) Ja zawsze postulowałem czwórkę profesjonalistów - 3 to nie jest zły wynik, Jordan przywróci do porządku Iwonę, a Michał po prostu będzie robić swoje. Te absurdalne "10" najgorszym tancerzom mu jeszcze wybaczę, bo to incydenty są, które nie mają wielkiego wpływu na rywalizację.
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
Posty: 1814
Rejestracja: 01 sty 2018, 13:13
x 846
x 1017

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 3rd »

Rektor pisze:Nic nie powiększam Mazurównie.
Przecież nigdzie tak nie twierdziłem.
Mój poprzedni post był pewnego rodzaju wytłumaczeniem, ponieważ nie chciałem, żeby zostało coś źle odebrane.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6108
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 515
x 1582

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

To była taka żartobliwa kontra ;) Uzasadniłeś swoje zdanie i nie odbieram tego jakkolwiek źle :)
ulacie2
Użytkownik
Posty: 110
Rejestracja: 25 lut 2018, 10:25
x 23
x 13

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ulacie2 »

Zawsze mnie dziwi czemu nie dadzą Tańca z Gwiazdami w niedziele tak jak w Tvn. Tam oglądalność była po 5/6 milionów, a tutaj ledwo 3 . Na pewno w niedziele mieliby większą oglądalność, wtedy każdy siedzi w domu w telewizji chyba i tak nic nie leci.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości