[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Fankatvshow
Junior
Posty: 814
Rejestracja: 15 sty 2018, 16:49
x 718
x 142

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Fankatvshow »

Jest jeszcze Wiktoria z Oskar - może tu "romans" ? tylko Adam musiałby zniknąć :lol: Oskarek to ma diabliki w oczach, jakby się postarali to kto wie :P haha, na tym lodowisku dobrze się bawili .

Edit. Koniecznie obejrzycie nowe nagranie i opis na insta Beaty. Dla mnie to już dziecinada. Niech wyda oświadczenie jedno i drugie, że ich drogi się rozeszły i skończmy ten "dramat", bo mamy niezłą komedię, która robi się nudna.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19204
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2204
x 13294

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Wg mnie opis Beaty pod filmikiem jest zabawny, w duuużo lepszym tonie niż wypociny pogodynka.

Renata ma łacinę w piątek, Kasia standard, a dr Gojdź quickstepa.
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
Posty: 1807
Rejestracja: 01 sty 2018, 13:13
x 844
x 1009

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 3rd »

Kupczyk-Gojdź-Wieteska, w takiej kolejności jak na razie widzę eliminacje w trzech kolejnych odcinkach.

Post Beaty jest zabawny, ale rzeczywiście, zgodzę się, że robienie takich gimnazjalnych przepychanek w Internecie nie jest lepszym rozwiązaniem niż wydanie stosownego oświadczenia. Niemniej współczuję, nie samego rozstania, ale faktu, że znalazła się w sytuacji, która długo będzie się za nią ciągnęła, i której jak podejrzewam w żadnym wypadku nie planowała ani nie mogła jej przewidzieć. Szkoda jej na ten teatr, bo to mówiąc krótko fajna kobieta się wydaje. :)
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19204
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2204
x 13294

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Swoją drogą Kaczorowska w piątek nie podziękowała Smykiewiczowi za to zareklamowała swoją szkółkę, na instagramie też brak podziękowań za głosy i dla partnera, tylko zdjęcie z opisem "korona mi z głowy nie spadła". Za to Smykiewicz, Klimentova a nawet Kret podziękowali. :)
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
Posty: 1807
Rejestracja: 01 sty 2018, 13:13
x 844
x 1009

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 3rd »

Wychodzi kultura z człowieka. Kaczorowska funkcjonuje w przekonaniu, że finał należy jej się "za Bożenę".
Fankatvshow
Junior
Posty: 814
Rejestracja: 15 sty 2018, 16:49
x 718
x 142

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Fankatvshow »

Mnie rozbawiły wręcz zażenowały jej ostatnie słowa, że w końcu czy wreszcie bedzie mogła w całości poświęcić się swojej szkole - w poprzdniej edycji padły niemal identyczne deklaracje.
Zabrzmiało jakby łaskę robiła, że wystąpiła. Ja naprawdę płakać za nią nie będę, chętnie obejrzę Lenka i powrót Wiktorii Omyly lub Hani Zudziewcz. Dziewczyny bezpretensjonalne i profesjonalne.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19204
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2204
x 13294

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Kaczorowska była zjadliwa w swoich pierwszych trzech edycjach, gdzie widać było zaangażowanie w pracę z Wieszczkiem i Kadziewiczem, natomiast od duetu z Rozbickim mam wrażenie że ma focha na partnerów, gdy ci są mało taneczni i nie wykazują spodziewanego przez gwiazdę parkietu i telewizji ;) talentu. To jest wg mnie zupełnie nieprofesjonalne, nie przypominam sobie żeby np. Janja rzucała takie spojrzenia do Koterskiego, Lenka też zachowała się doskonale w stosunku do Jarka.
ulacie2
Użytkownik
Posty: 108
Rejestracja: 25 lut 2018, 10:25
x 23
x 13

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ulacie2 »

Kurcze jest tyle młodych tancerzy/ tancerek którzy na pewno chcieliby wystąpić w tzg a oni ciągle muszą Maseraka, Klimenta i Barańskiego, Valerije i kaczorowska.... Nudni już są. Ale skoro starzy nie mają nic innego do roboty..
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
Posty: 1807
Rejestracja: 01 sty 2018, 13:13
x 844
x 1009

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 3rd »

Nie przesadzałbym, większość tancerzy jest wizytówką programu. Uczestników mamy anonimowych, w połączeniu z anonimowymi tancerzami to jednak byłoby za wiele.
Fankatvshow
Junior
Posty: 814
Rejestracja: 15 sty 2018, 16:49
x 718
x 142

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Fankatvshow »

ulacie2 pisze:Kurcze jest tyle młodych tancerzy/ tancerek którzy na pewno chcieliby wystąpić w tzg a oni ciągle muszą Maseraka, Klimenta i Barańskiego, Valerije i kaczorowska.... Nudni już są. Ale skoro starzy nie mają nic innego do roboty..
Uważam, że trochę za ostro napisane. Fajne są nowe twarze. Bardzo polubilam braci Jeschke, Omyle i Żudziewicz(po cichu liczę na ich powrót). W tej edycji najbardziej zaplusowali u mnie Lenka i Michał, ktory jest co prawda spokojny ale pięknie tańczy standard.
Może po prostu powinni robić im urlopy na edycję/dwie, tym weteranom.
Aa i bardzo miło zaskoczyła mnie Janja ;)
Nie mniej jednak, dla mnie Pan Maserak i Kaczorowska mogliby zniknąć na dobre, denerwują mnie ludzie mający się za jakieś gwiazdy i Bogów w programie. Nikt nie jest niezastąpiony.
Ostatnio zmieniony 11 mar 2018, 19:10 przez Fankatvshow, łącznie zmieniany 1 raz.
ulacie2
Użytkownik
Posty: 108
Rejestracja: 25 lut 2018, 10:25
x 23
x 13

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ulacie2 »

Ale naprawdę kurcze chyba każdy miał przerwę oprócz Maseraka i Janka no ich można oglądać.. W tvn było wielu fajnych tancerzy szkoda że nikt z nich nie tańczy

Nie cytujemy ostatniego postu. FA98
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19204
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2204
x 13294

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Większość tancerzy z edycji TVN przewinęło się przez Polsat na dłużej (Kochanek, Żora, Soszyńska) lub krócej (małżeństwo Mosejcuków, Czarnecki, Janachowska). Ale to prawda, Rafałowi i Jankowi przydałaby się przerwa.
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
Posty: 1807
Rejestracja: 01 sty 2018, 13:13
x 844
x 1009

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 3rd »

Moim zdaniem Jan jest w jak najlepszej formie, Natalia w zeszłej edycji zaszczepiła w nim nową energię. W edycjach 4-6, gdzie partnerował kolejno Cleo, Wróblewskiej i Misheel, można było wyczuć w nim pewne "wypalenie", natomiast teraz wszystko jest w jak najlepszym porządku.
Fankatvshow
Junior
Posty: 814
Rejestracja: 15 sty 2018, 16:49
x 718
x 142

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Fankatvshow »

pulkownik pisze:Większość tancerzy z edycji TVN przewinęło się przez Polsat na dłużej (Kochanek, Żora, Soszyńska) lub krócej (małżeństwo Mosejcuków, Czarnecki, Janachowska). Ale to prawda, Rafałowi i Jankowi przydałaby się przerwa.
Janek jest już w dość zaawansowanym wieku jeśli chodzi o tancerza i w tym przypadku przerwa mogłaby być juz bez powrotu. Choć pewnie produkcja go lubi to i tak miałby otwarte drzwi.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6095
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 507
x 1578

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

pulkownik pisze:Kaczorowska była zjadliwa w swoich pierwszych trzech edycjach, gdzie widać było zaangażowanie w pracę z Wieszczkiem i Kadziewiczem, natomiast od duetu z Rozbickim mam wrażenie że ma focha na partnerów, gdy ci są mało taneczni i nie wykazują spodziewanego przez gwiazdę parkietu i telewizji ;) talentu. To jest wg mnie zupełnie nieprofesjonalne, nie przypominam sobie żeby np. Janja rzucała takie spojrzenia do Koterskiego, Lenka też zachowała się doskonale w stosunku do Jarka.
To zabawne, że nie dość, że ta dziewczyna ma fatalną prasę, bo odbiła narzeczonego (jego nie bronię) swojej koleżance, to zachowuje się tak tylko potwierdzając swoją nieznośność. Wielka szkoda, pozostałe tancerki, nawet znienawidzona przeze mnie Nina Tyrka miały jakąś klasę.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości