[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

Postautor: wiatriwoda » 16 sty 2018, 19:41

Rektor pisze:Chyba nie będzie edycji we wrześniu, bo w marcu będzie ;)

Tak, tak o to mi chodziło :)

pulkownik pisze:Zastanawia mnie ciągle, jak będzie wyglądał udział Renulki, prawda jest taka, że media jadą po niej nieustannie przez występ w Azja Express, sama sobie niejako na to zapracowała, ale w takim programie jak TZG dużo łatwiej sterować wizerunkiem, a jak jeszcze się okaże że ma talent taneczny, to moneta się odwróci i z antybohaterki pudelków nr 1 zmieni się w "Renatkę" :D

Przy całym zrozumieniu, że to trudne, mam nadzieję, że jury nie będzie uprzedzone. I cały czas liczę na jakąś nową twarz w nim :)
Fankatvshow
Użytkownik

Postautor: Fankatvshow » 16 sty 2018, 19:44

wiatriwoda pisze:Kaczorowska nie wiedziała, że nie będzie edycji w marcu, wtedy by nie wzięła udział na bank bo faktycznie otwierała szkołę tańca. Teraz będzie mogła ją reklamować :) Co jak co, ale to najbardziej medialna tancerka i akurat stacji bardzo zależy na jej udziale zawsze.

Wątpię. W tej szkole nic wielkiego i ciekawego się nie dzieje a za coś ja utrzymać trzeba. Nie wiem czy wiecie ale godzina zajęć z Aga kosztuje 900 zl wiec nie kazdgo stać na ten luksus. Ten program to dla niej zastrzyk gotówki, nie spodziewala się że początki będą tak trudne więc grzecznie wraca do show
Nie będę ukrywać i pewnie czuć to, nie wzbudza mojej sympatii. Za dobrze znam jej życiorys
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert

Postautor: pulkownik » 16 sty 2018, 19:46

Kaczorowska nie wzbudza sympatii wielu osób, szczególnie tych, którzy znają światek taneczny nie tylko z Tańca z Gwiazdami ;)

Jeśli Renata dostanie Maseraka to na starcie ma zapewnione poplecznictwo blond jurorki :lol:
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

Postautor: wiatriwoda » 16 sty 2018, 19:50

Renulka ma ponoć 181 cm wzrostu, a Maserak 186 cm, nie wiem czy to prawdziwe dane.
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert

Postautor: pulkownik » 16 sty 2018, 19:52

Ela Romanowska i Marcelina Zawadzka mają po 180 cm, więc para Kaczoruk-Maserak nie jest wcale taka nieprawdopodobna. :)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

Postautor: wiatriwoda » 16 sty 2018, 19:54

Pewnie, no chyba że Maserak odmówi :lol: Dni treningów z nią mogą nie być łatwe :)
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert

Postautor: pulkownik » 16 sty 2018, 19:59

Swoją drogą od dłuższego czasu mówi się o "śmierci" TZG, a tu proszę - w dwa dni 6 nowych stron wątku :lol:

Ciekawe byłoby zestawienie Kaczorowskiej z Gojdziem :lol: Dotychczas miała młodych partnerów, przyda się odmiana. ;)

Lenka niejako potwierdza :)

Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert

Postautor: Rektor » 16 sty 2018, 20:02

Wiesz Pulkownik, to jest forum zrzeszające ludzi interesujących się mediami, więc nie jesteśmy grupą reprezentatywną :D
Obrazek Obrazek
Fankatvshow
Użytkownik

Postautor: Fankatvshow » 16 sty 2018, 20:12

Ciekawe byłoby zestawienie Kaczorowskiej z Gojdziem :lol: Dotychczas miała młodych partnerów, przyda się odmiana. ;)

Nie wiem czy powinnam się tym kierować ale Aga wystąpiła ostatnio w teledysku u Antka Smykiewicza więc może oni razem, choć jeśli nie umie tańczyć to czy Aga się zgodzi ?
A Doktor w jednym z wywiadów zachwycał się urodą Waleriji Żurawlewy
Awatar użytkownika
sebastiannn
Junior

Postautor: sebastiannn » 16 sty 2018, 20:17

Szkoda byłoby dać Lerke Krzyskowi, bo długo raczej nie potańczy choć patrząc na ten skład to wszystko możliwe jeszcze jest i moze sie okazać, że Krzysztof daleko zajdzie.
To już rok na forum! ^-^
Fankatvshow
Użytkownik

Postautor: Fankatvshow » 16 sty 2018, 20:32

Filip Bobek żartuje, że pomylono Bobka z Popkiem. Może to coś wiecej niż żart? Jeśli on weźmie udział, dla mnie ten program jest skończony
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

Postautor: wiatriwoda » 16 sty 2018, 20:34

Ma grać w ''Rytmie serca'', nie zdziwiłbym się za bardzo :)
Awatar użytkownika
Patryk M
Junior

Postautor: Patryk M » 16 sty 2018, 20:34

sebastiannn pisze:Szkoda byłoby dać Lerke Krzyskowi, bo długo raczej nie potańczy choć patrząc na ten skład to wszystko możliwe jeszcze jest i moze sie okazać, że Krzysztof daleko zajdzie.

Przed startem 19 edycji większość wróżyła Robertowi Wabichowi szybki wylot z programu ze względu na jego znikomą popularność, a jednak tak się nie stało. Mało tego, wygrał tę edycję. Więc nie można być pewnym, że Krzysiek długo nie potańczy. Nie może się jednak okazać drewnem, ani prezentować tanecznego poziomu Norbiego czy Tomasza Zimocha, bo wtedy nic mu nie pomoże popląsać na parkiecie "TzG" chociaż połowę sezonu. :P

A co do Popka, to oby nie pojawił się w tym programie, bo to będzie w zasadzie koniec dobrego "TzG".
Ostatnio zmieniony 16 sty 2018, 20:44 przez Patryk M, łącznie zmieniany 2 razy.
Fankatvshow
Użytkownik

Postautor: Fankatvshow » 16 sty 2018, 20:38

Patryk M pisze:Przed startem 19 edycji większość wróżyła Robertowi Wabichowi szybki wylot z programu ze względu na jego znikomą popularność, a jednak tak się nie stało. Mało tego, wygrał tę edycję. Więc nie można być pewnym, że Krzysiek długo nie potańczy. Nie może się jednak okazać drewnem, ani prezentować tanecznego poziomu Norbiego czy Tomasza Zimocha, bo wtedy nic mu nie pomoże popląsać na parkiecie "TzG" chociaż połowę sezonu. :P

Oby właśnie Popek nie okazał się tym ostatnim uczestnikiem petardą, bo to będzie w zasadzie koniec dobrego "TzG".

Co do Wabicha, facet miał w sobie to coś i jakis dryg i lekkośc i to jeszcze w tym wieku i z taką tuszą. Myślę, że faceci utożsamiali się z nim a kobitki widziały swoich mężów, z resztą bardzo sympatyczny i spokojny facet. Partnerkę tez trafił świetną. Gojdż wbrew pozorą jest znany ale moim zdaniem drewniany .

I "wywołaliśmy Popka z lasu" -WYSTĄPI :(
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

Postautor: wiatriwoda » 16 sty 2018, 20:40

Dokładnie, zatańczy z Kaczorowską!
http://party.pl/tv-show/popek-w-tancu-z ... -32003-r3/

Wróć do „Talent show”