[TVP2] The Voice of Poland

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19312
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2217
x 13421

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Tak, z edycji na edycję było coraz słabiej z Sadowską, Afro i Piaskiem, apogeum było rok temu, gdy Maria z chłopakami chciała dominować nad Michałem, a to Szpak skradł show. ;)
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
Posty: 1814
Rejestracja: 01 sty 2018, 13:13
x 846
x 1017

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 3rd »

Również najmilej wspominam II sezon. :) Taki poziom całej edycji, ukonorowany wyjątkowym finałem z najlepszymi, jest już chyba nie do powtórzenia. Markowska, Szpak i Cugowski zwiastują powrót do tych czasów świetności, ale... no właśnie, zawsze musi być jakieś "ale". :P
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19312
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2217
x 13421

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Z drugiej strony stokroć wolę nienachalnego :D Hyżego od div Górniak i Steczkowskiej - ta pierwsza świetnie wypadła w dziecięcym Voice, w przeciwieństwie do "dorosłych" edycji, a druga była strawna wyłącznie w obecności Marka, Patrycji i Afro.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6108
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 515
x 1582

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

Gdyby zaangażowali zamiast Hyżego Nykiel, a obaj bracia Cugowscy by zasiedli, nie narzekałbym tak bardzo. Hyży jest ładny, ale nie zapamiętywalny jakkolwiek.
Damianou18
Activist
Posty: 4282
Rejestracja: 13 mar 2016, 17:18
Lokalizacja: Szczecin
x 1013
x 88

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damianou18 »

O jeju :o co za zmiany :O

Po kolei. Piasek wiadomo. Afro pewnie odeszli, ze względu na dziecięcego Voica. Za dużo by ich było XDDD Sadowska się wypaliła i dobrze, że też odeszła.

Nowości. Markowskiej powrót spoko, Cugowski wydaję mi się być też na plus tutaj w tym gronie :D nie wiem czemu, ale Hyży też nawet spoko :) no ale zobaczymy jak debiutanci i powracająca oraz Szpak się dogadają i jaka będzie atmosfera. Oby dobra :)
Awatar użytkownika
Dejmian
VIP Expert
Posty: 2525
Rejestracja: 01 sie 2009, 16:03
x 1992
x 660

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dejmian »

Ja i tak jestem w szoku że Markowska zdecydowała się wrócić. Pamiętam jak wypowiadała się po drugiej edycji że to był dla niej ciężki emocjonująco czas. Chyba ochłonęła...?
15 lat na forum! :)
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
Posty: 1814
Rejestracja: 01 sty 2018, 13:13
x 846
x 1017

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 3rd »

Miała na to ochłonięcie okrągłe pięć lat, a też pamiętam, że 2. edycja była podobno dosyć "oszczędna" i największą gażę miała dostawać Steczkowska - ponoć 6 tysięcy złotych za odcinek, przez ten okres program stał się flagowym w swojej stacji, zbudował własną markę, więc i możliwe, że tym razem Patrycja miała się czym powachlować w celu ostudzenia emocji. :) Piszę to oczywiście pół żartem-pół serio, bo akurat ten powrót bardzo mnie cieszy i trochę nawet na to wydarzenie od kilku lat czekałem.
Awatar użytkownika
Liberat
Obserwator
Posty: 633
Rejestracja: 26 lut 2018, 16:55
x 57
x 127

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Liberat »

Się pozmieniało... :o Moja opinia w skrócie:
- Michał Szpak - przeogromne tak! Świetnie sprawdził się w poprzedniej edycji.
- Patrycja Markowska - kolejne przeogromne tak! Jedna z moich ulubionych trenerek w TVoP, mimo, iż na fotelu trenerskim miała okazję siedzieć tylko przez jedną edycję, tak więc cieszę się, że ponownie będziemy mogli ją ujrzeć.
- Piotr Cugowski - jestem na tak, ale również uważam go za największą niewiadomą, także jego "trenerowania" ciekawy jestem najbardziej.
- Grzegorz Hyży - podzielam dość wszechstronną opinię, że nie do końca tu pasuje, ale nie skreślam go na starcie i liczę na to, że pozytywnie mnie zaskoczy.

Z jednej strony szkoda trochę chłopaków, do których już się przyzwyczaiłem i byli moimi ulubieńcami co edycję, ale z drugiej zgadzam się, że czuć było od nich powiew zmęczenia i zmiana w jury była konieczna. Z tego co wyczytałem, nadal pozostają w The Voice Kids, także urazu żadnego nie ma. :D
Inspiration comes in the middle of the night when you should be doing homework.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49675
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Genialnie wyszedł Ci ten awatar. A sam mam małą polewkę. ;D

Jak wynika z informacji Wirtualnych Mediów - prowadzący nie ulegną zmianie, a trzeci rok z rzędu partnerem radiowym będzie Radio Eska: http://[link zakazany]/artykul/th ... owski-hyzy
Pozdrawiam, Trzeciak
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3669
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 286
x 867

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

Nie wiem czy to było,ale ponoć produkcja pod uwagę na trenerkę tej edycji brała też Anję Orthodox, no ale nic z tego. Szkoda, bo to mogłaby być bomba
adijos98d
Activist
Posty: 2517
Rejestracja: 04 kwie 2016, 15:28
x 539
x 170

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: adijos98d »

Znowu 5 prowadzących.. bez sensu..
Może jeśli jest taka zmiana to zmienia fotele :D
Osiula
Poster
Posty: 1516
Rejestracja: 01 kwie 2018, 9:21
x 454
x 913

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Osiula »

O matko, ci nowi jurorzy to spore zaskoczenie :o Dobrze, że Szpak zostaje, był najlepszym ogniwem w poprzedniej edycji, na duży plus Markowska i Cugowski, ta pierwsza była w mojej opinii świetną trenerką, ten drugi raczej unika tego typu programów, a co za tym idzie nikomu się nie przeje, no i dobry wokal ma.
Jedynie ten Hyży... Żaden z niego dobry wokalista a już tym bardziej osobowość, charyzmą nawet nie nadrobi... Czuję, że będzie przynudzał mocno.

Ale zmianę oceniam jednak na duży plus, Afro już się wypalili i przejadli, a w poprzedniej edycji nie mieli tak naprawdę nic ciekawego do zaoferowania, Piasek przynudzał ostro, a Sadowska wybitnie mnie irytowała swoją egzaltacją.
Awatar użytkownika
Dejmian
VIP Expert
Posty: 2525
Rejestracja: 01 sie 2009, 16:03
x 1992
x 660

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dejmian »

Może w końcu doczekamy się foteli takich jak w zagranicznych wersjach. Do dziś nie rozumiem czemu mamy inne fotele.
15 lat na forum! :)
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
Posty: 1814
Rejestracja: 01 sty 2018, 13:13
x 846
x 1017

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 3rd »

W każdym kraju fotele różnią się od siebie. :) Chociaż trzeba przyznać, że nasze na tle innych wersji wypadają dosyć ubogo.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19312
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2217
x 13421

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Nic nie przebije foteli z pierwszej edycji, które odwracały się "ekstremalnie" szybko :lol: Niestety i ta pierwsza wersja, obita jakimś welurem, jak i druga, wyglądały słabo, szczególnie jeden, mocno porysowany fotel.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości