[TVP2] The Voice of Poland

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
adijos98d
Activist
Posty: 2517
Rejestracja: 04 kwie 2016, 15:28
x 539
x 170

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: adijos98d »

Jakoś nie widzę Natalii Nykiel w roli trenera.
Na pewno nie przegrała z Margaret bo Margaret nie dostała nawet takiej propozycji, gdyby dostała to by się nad nią zastanowiła.
Awatar użytkownika
Michał56
Poster
Posty: 1684
Rejestracja: 12 sie 2017, 11:40
Lokalizacja: Kraków
x 548
x 367

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Michał56 »

http://vajbs.pl/zmiana-jury-w-the-voice-of-poland/ Autorzy tego artykułu twierdzą, że nie zobaczymy również Afromentali i Sadowskiej. Cytując: "To pewne, w kolejnej edycji słynnego talent show w składzie jurorskim zajdą kolosalne zmiany! Na fotelu trenerskim nie zobaczymy już duetu z Afromental: Tomsona i Barona, którzy dzielili ze sobą wspólny fotel przez kilka edycji. Ze źródeł wynika, że z programem pożegna się także Andrzej Piaseczny. Maria Sadowska także nie będzie już trenerem." :afro:
^-^
R_321
Obserwator
Posty: 690
Rejestracja: 20 mar 2016, 13:59
x 15
x 164

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: R_321 »

No mam nadzieję , że te informacje się potwierdzą . Nie wiem czy angaż Nykiel to dobry pomysł . W prawdzie jest znana i lubiana , sukcesy ma , ale albo ona albo Szpak , bo dwóch trenerów z młodego pokolenia to przesada. Powrót Markowskiej / Kukulskiej , ktoś ze starszego pokolenia i najbardziej liczę , że pojawi się ktoś nieoczywisty , przedstawiciel niszowej muzyki ,np. Zalewski czy Koteluk . Bardzo często w tym programie pojawiają się uczestnicy wykonujący taką alternatywną muzykę i taki ,, niszowy'' trener byłby bardzo dobrym rozwiązaniem :-)
Awatar użytkownika
Dejmian
VIP Expert
Posty: 2525
Rejestracja: 01 sie 2009, 16:03
x 1992
x 660

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dejmian »

Który to już raz Afromental odchodzi? Co edycję ta sama śpiewka, a jak zawsze są i najpewniej teraz też będą (niestety).
15 lat na forum! :)
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
Posty: 1814
Rejestracja: 01 sty 2018, 13:13
x 845
x 1017

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 3rd »

Po przemyśleniu tych rewelacji wydaje mi się, że rzeczywiście może być coś na rzeczy z negocjacjami Nykiel, ale nie zapominajmy, że jest jeszcze "The Voice Kids". Udział Górniak ponoć jest niepewny, a piosenka Natalii "Pół kroku stąd" była wykonywana w 1. edycji programu, oprócz tego była gościem specjalnym pierwszej części finału, a poza tym - sama przecież zaczynała parę lat temu w "The Voice". Z drugiej strony - tworzenie muzyki jeszcze nigdy nie okazało się ważniejsze dla Górniak od programów rozrywkowych, więc i w tym przypadku pewnie podsyca tylko zainteresowanie, zresztą czego jak czego, ale składu "The Voice Kids" bym póki co nie ruszał. Wszystkiego powinniśmy dowiedzieć się wkrótce, wieści o Szpaku chyba zaczynały dobiegać w podobnym czasie, co dziś o Natalii. Będę zadowolony z jej angażu (najbardziej chyba byłby dla mnie ciekawy jednoczesny udział jej i Markowskiej), ale najbardziej liczę właśnie na powrót Patrycji i drugi z kolei udział Michała. Na powrót Piekarczyka również bym się nie obraził, chociaż podpisuję się obiema rękami pod postami, że w 4. i 5. edycji był niewiele lepszy jako trener (a może i gorszy) od Piasecznego, natomiast nie zapominajmy o edycjach 2-3, w których był świetny, a uczestnicy z jego wybranych 12-stek zajmowali dwie czołowe lokaty.
szefszefow
Obserwator
Posty: 293
Rejestracja: 27 kwie 2016, 19:33
x 14
x 35

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: szefszefow »

Cytując artykuł Eski (http://www.eska.pl/news/the_voice_of_po ... zem/152949)
"Kto zasiądzie na fotelach jury? Andrzeja Piasecznego zastąpi najprawdopodobniej Patrycja Markowska. Z niektórych doniesień wynika, że do programu powrócić ma również Justyna Steczkowska na miejsce Edyty Górniak."

Może faktycznie coś jest na rzeczy z Justyną? Nie będzie Edyty i według plotek - Marysi, więc mogłaby pójść w taki układ, szczególnie, że z Patrycją świetnie się dogadywała podczas drugiej edycji.
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
Posty: 1814
Rejestracja: 01 sty 2018, 13:13
x 845
x 1017

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 3rd »

Justyna Steczkowska ma powrócić do programu na miejsce Edyty Górniak, która ostatni raz w roli trenera "Voice of Poland" pojawiła się w... 2015 roku.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Chodzą plotki po pudlach i innych takich, że będzie Nykiel zamiast Margeret, bo... ta druga postawiła zaporowe warunki jeśli chodzi o wynagrodzenie.

Afro faktycznie mogliby też zejść, ale w obliczu braku Piaska i Sadowskiej, to nie wiem czy jeszcze nie zostaną. Pewniakiem póki co chyba tylko Szpak.
Awatar użytkownika
Michał56
Poster
Posty: 1684
Rejestracja: 12 sie 2017, 11:40
Lokalizacja: Kraków
x 548
x 367

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Michał56 »

Jedyne co jest pewne to brak Andrzeja, bo sam to przyznał w wywiadzie. Cała reszta to plotki brukowców, które nie wiadomo czy się sprawdzą. :)
^-^
Awatar użytkownika
kubatv10
Obserwator
Posty: 466
Rejestracja: 06 maja 2014, 14:24
x 37
x 14

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kubatv10 »

Trenerzy 9 edycji: Patrycja Markowska, Grzegorz Hyży, Michał Szpak i Piotr Cugowski.
Co ciekawe, filmik jest niedostępny do oglądania, miałem farta, że udało mi się uchwycić go na telewizorze :)

Obrazek
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3669
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 286
x 867

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

OMG jeśli to sie sprawdzi to bieda, jakby w naszym kraju nie było artystów z jakimś dużym i wieloletnim dorobkiem artystycznym.
No ok dali Szpaka, był przyciągnął młodych przed TV, dobra ok nie ma problemu, ale Markowska (która w poprzedniej edycji w której była, mogła sie uczyć śpiewac od uczestników, a chyba powinno byc na odwrót) czy Hyży, (typowy komercyjny twór do wykonywania komercyjnych pioseneczek) to dla mnie to już obniża rangę programu.
Cugowski na tym tle, to jednak artysta z dorobkiem i mega talentem
Awatar użytkownika
sebastiannn
User of the Year 2023!
Posty: 5528
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:38
x 1187
x 1540

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sebastiannn »

Już od 6 lat na forum.media2.pl :)
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
Posty: 1814
Rejestracja: 01 sty 2018, 13:13
x 845
x 1017

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 3rd »

Być może Piotr Cugowski zasiądzie w podwójnym fotelu razem z bratem. ;) Od dawna gdzieś tam ich widziałem w miejsce Afromental. Grzegorz Hyży mi tam nie pasuje, zresztą dwaj finaliści konkurencyjnego programu X Factor to jednak za dużo, dodatkowo obydwaj zajęli 2. miejsce. Szpak się sprawdził, w Hyżym ja osobowości nie widzę. W jego miejsce widziałbym zdecydowanie drugą trenerkę, choćby Kukulska czy Nykiel.

Jako ciekawostkę dodam fakt, że jesienią w USA również w roli trenerek zobaczymy dwie uczestniczki konkurencyjnego programu American Idol - Jennifer Hudson i Kelly Clarkson.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19304
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13417

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Z przyjemnością zasiądę we wrześniu do oglądania, wreszcie fajni trenerzy. Szkoda tylko że nie ma Nykiel (za Hyżego), Cugowski i Markowska na wielki plus!
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
Posty: 1814
Rejestracja: 01 sty 2018, 13:13
x 845
x 1017

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 3rd »

Piotr Cugowski jednak na pewno zasiądzie w fotelu w pojedynkę, więc będzie to dopiero druga edycja "The Voice" w Polsce, w której zabraknie trenerskiego duetu. Wszystko mi się niesamowicie podoba, na Sadowską pora była już rok temu, tylko ten Hyży... :rolleyes: Piaseczny chociaż nie miał wady wymowy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: kubaj0 i 13 gości