[TVP2] The Voice of Poland

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
R_321
Obserwator
Posty: 690
Rejestracja: 20 mar 2016, 13:59
x 15
x 164

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: R_321 »

Ogromny plus dla produkcji za to , że pozbyli się wreszcie tych opatrzonych od kilku sezonów twarzy ! Szpak świetnie sprawdził się w poprzednim sezonie , Markowska w 2 edycji także wypadła całkiem nieźle. Cugowski wydaje się doskonałym wyborem . Facet ma kawał głosu i na pewno sporą wiedzę , którą może przekazać uczestnikom. Jedyny i to duży zgrzyt to Hyży nie mam pojęcia czym kierowała się produkcja zapraszając go do udziału. Śpiewa , bo śpiewa komercyjne pioseneczki , ale charyzmy i ogromnej wiedzy w nim nie widzę . Produkcja ponownie poszła szlakiem 1 trenerka i trzech trenerów . Mi również brakuje w tym składzie kogoś z dużym dorobkiem artystycznym ze starszego pokolenia , np. Rodowicz, Skawiński ( który podobno kiedyś dostał propozycję ) i kogoś nieoczywistego pokroju Koteluk czy Zalewski . Chociaż przyznam , że Cugowski jest małym zaskoczeniem , bo do tej pory raczej stronił od programów rozrywkowych :-)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

To mamy rekord, bo tak wcześnie (ponad 3 miesiące przed premierą) składu trenerskiego programu jeszcze nigdy nie ogłoszono. Dotychczas tak szybko trenerów ogłoszono przed szóstą edycją na początku czerwca 2015 roku, ale ta wtedy pierwotnie miała się odbyć wiosną.

Rzeczywiście - skład zaskakujący, i nawet nieco rewolucyjny. Angaż Hyżego rzeczywiście jest na razie jedynym nieporozumieniem (widać, że z żoną sporo zarobią na udziałach w programach telewizyjnych tej jesieni ;)). Natomiast także mnie cieszy powrót Markowskiej, która w drugiej edycji wniosła sporo pozytyanej energii. :)
annawoj1104 pisze:OMG jeśli to sie sprawdzi to bieda, jakby w naszym kraju nie było artystów z jakimś dużym i wieloletnim dorobkiem artystycznym.
No ok dali Szpaka, był przyciągnął młodych przed TV, dobra ok nie ma problemu, ale Markowska (która w poprzedniej edycji w której była, mogła sie uczyć śpiewac od uczestników, a chyba powinno byc na odwrót) czy Hyży, (typowy komercyjny twór do wykonywania komercyjnych pioseneczek) to dla mnie to już obniża rangę programu.
Cugowski na tym tle, to jednak artysta z dorobkiem i mega talentem
Markowska nie ma wiele mniejszego dorobku artystycznego od Cugowskiego. ;)

Trzeba pochwalić także za nowy spot promujący zgłoszenia do programu. Taki nieco inny wizualnie, z klimatem. Widać, że przy tej produkcji od początku przykłada się do takich detali. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
Posty: 1807
Rejestracja: 01 sty 2018, 13:13
x 844
x 1009

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 3rd »

To widzę, że póki co jesteśmy zgodni co do Grzegorza Hyżego, ale tak sobie pomyślałem, że zawsze mógł tam zasiąść Rafał Brzozowski. :lol:
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Tyle, że Brzozowski i tak już ma zajęcie tej jesieni. W końcu "Koło Fortuny" powróci po wakacjach. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Markowska fajnie, że wraca. Szpak wiadomo było, że zostanie.

Co do nowych uważam, że Cugowski to bardzo dobry wybór. Stroni raczej od takich rozrywek, ale jak już występuje, to jest bardzo fajny, konkretny facet :)

Hyży... Nie wiem czym się kierowano przy jego wyborze, bo jest nijaki do bólu, ma megaprzeciętny głos i serio... Osobiście naprawdę go nie trawię i jego "hitów" i jego "wokalu" wyjącego. Nie było nikogo lepszego w podobnej cenie? Postokroć wolałbym Nykiel - ona jest chociaż "jakaś".
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
Posty: 1807
Rejestracja: 01 sty 2018, 13:13
x 844
x 1009

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 3rd »

Dodatkowo uważam, że naprawdę bardzo ciekawe byłoby zobaczenie jednocześnie Markowskiej i Nykiel w roli trenerek - spotkanie po pięciu latach już po jednakowej stronie barykady. ;) Angaż Hyżego dziwi i niczego szczególnego się po nim nie spodziewam, to jest mimo wszystko jednak taka "mimoza", podobnie jak jego obecna małżonka. Margaret mi nie szkoda, natomiast Nykiel tak - mogliby zrobić świeży motyw, o którym pisałem wyżej, w dodatku nie wiem, czy kiedykolwiek już taka sytuacja w przypadku "The Voice" na świecie miała miejsce. Chociaż przypomniałem sobie, że całkiem niedawno w Finlandii wydarzyła się sytuacja podobna, choć nie taka sama - Saara Aalto, tegoroczna reprezentantka Finlandii w Konkursie Eurowizji, brała swego czasu udział w programie "The Voice of Finland", w którym mentorował jej Michael Monroe i ten sam duet spotkał się kilka miesięcy temu w panelu jurorskim innego programu, tym razem "X Factor Suomi". ;)
Awatar użytkownika
Michał56
Poster
Posty: 1683
Rejestracja: 12 sie 2017, 11:40
Lokalizacja: Kraków
x 548
x 366

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Michał56 »

FinalAnswer98 pisze:Szpak zostaje? Lubię to.
Powrót Markowskiej? Spoko.
Piotr Cugowski? Nie widzi mi się to.
Grzegorz Hyży? NIE, NIE, NIE!!! To jest takie "drewno", że... ech.

Czyli raczej ten sezon odpuszczę - sorry, ale tym razem strzały w stopy zrobiła produkcja wybierając taki skład.
Wreszcie jakieś konkretne zmiany i wreszcie nie będzie Afromentali. :afro:
Co wy macie do tego Hyżego, może sie sprawdzi. :)
^-^
adijos98d
Activist
Posty: 2517
Rejestracja: 04 kwie 2016, 15:28
x 539
x 170

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: adijos98d »

Wreszcie nie będzie Afro i Sadowskiej :D :D
Co do Hyżego to się przekonamy, może akurat nas zaskoczy, chociaż wydaje mi się że będzie "oazą spokoju" jak Piasek haha :D
Mam nadzieję że nie będzie znowu 4 prowadzących tylko wrócą do 3 prowadzących.. Kammel,Musiał i pewnie będzie Zawadzka lub Kurdej-Szatan.
Awatar użytkownika
Michał56
Poster
Posty: 1683
Rejestracja: 12 sie 2017, 11:40
Lokalizacja: Kraków
x 548
x 366

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Michał56 »

Wiemy, że Andrzej sam zrezygnował. Ciekawe czy Sadowska i Afromentale sami odeszli, czy im produkcja podziękowała. :D
^-^
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
Posty: 1807
Rejestracja: 01 sty 2018, 13:13
x 844
x 1009

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 3rd »

Michał56 pisze:Co wy macie do tego Hyżego, może sie sprawdzi. :)
Sądzę, że każdy z nas natknął się chociaż na jeden wywiad z jego udziałem i zdążył zauważyć, że nie jest zbyt porywającą postacią i nawet Andrzej Piaseczny wypada przy nim jak showman, a oprócz tego posiada wadę wymowy.
adijos98d
Activist
Posty: 2517
Rejestracja: 04 kwie 2016, 15:28
x 539
x 170

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: adijos98d »

Większość pisała że Szpak sobie nie poradzi itd. a okazał się najlepszym trenerem :D
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
Posty: 1807
Rejestracja: 01 sty 2018, 13:13
x 844
x 1009

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 3rd »

Szpak jest jednak osobowością i miał za sobą bardzo duży sukces na Eurowizji, a Grzegorz Hyży ma na koncie wyłącznie pare "radiówek".
lisa
Użytkownik
Posty: 145
Rejestracja: 09 lis 2016, 11:01
x 1

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: lisa »

adijos98d pisze:Większość pisała że Szpak sobie nie poradzi itd. a okazał się najlepszym trenerem :D
Akurat polemizowałabym z tym stwierdzeniem. Szpak uzbierał najlepszą drużynę, może właśnie dlatego, że był świeżą krwią i uczestnicy byli go równie ciekawi jak widzowie, ale z jego wiedzy merytorycznej jako trenera bym nie przeceniała.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Michał56 pisze: Co wy macie do tego Hyżego, może sie sprawdzi. :)
Jego dotychczasowa kariera w TV (XF, Mali Giganci, inne programy rozrywkowe) pokazują, że osobowość ma niezbyt ciekawą - jak tu ktoś napisał "mimoza". Po prostu wydaje się okropnie nijaki, a jak niby robi coś szalonego, to czuć dużą sztuczność - tu dobrali się idealnie z żoną Hyżą ;)


Szpak może nie ma tych 3-4 hitów jak Hyży, ale za to miażdży go doszczętnie wokalnie i osobowościowo.

Ogólnie Szpak super, powrót Markowskiej okej, Cugowski naprawdę dobry pomysł, ale Hyży no nie no...
Awatar użytkownika
Michał56
Poster
Posty: 1683
Rejestracja: 12 sie 2017, 11:40
Lokalizacja: Kraków
x 548
x 366

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Michał56 »

Poczekajmy do września z tymi opiniami, może jednak Hyży się odnajdzie w tym programie. :)
^-^
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Arok, giga.talent120 i 14 gości