[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert

Postautor: pulkownik » 21 maja 2018, 18:57

Z drugiej strony stokroć wolę nienachalnego :D Hyżego od div Górniak i Steczkowskiej - ta pierwsza świetnie wypadła w dziecięcym Voice, w przeciwieństwie do "dorosłych" edycji, a druga była strawna wyłącznie w obecności Marka, Patrycji i Afro.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert

Postautor: Rektor » 21 maja 2018, 19:12

Gdyby zaangażowali zamiast Hyżego Nykiel, a obaj bracia Cugowscy by zasiedli, nie narzekałbym tak bardzo. Hyży jest ładny, ale nie zapamiętywalny jakkolwiek.
Obrazek Obrazek
Damianou18
Activist

Postautor: Damianou18 » 21 maja 2018, 19:38

O jeju :o co za zmiany :O

Po kolei. Piasek wiadomo. Afro pewnie odeszli, ze względu na dziecięcego Voica. Za dużo by ich było XDDD Sadowska się wypaliła i dobrze, że też odeszła.

Nowości. Markowskiej powrót spoko, Cugowski wydaję mi się być też na plus tutaj w tym gronie :D nie wiem czemu, ale Hyży też nawet spoko :) no ale zobaczymy jak debiutanci i powracająca oraz Szpak się dogadają i jaka będzie atmosfera. Oby dobra :)
Awatar użytkownika
Dejmian
Junior

Postautor: Dejmian » 21 maja 2018, 20:56

Ja i tak jestem w szoku że Markowska zdecydowała się wrócić. Pamiętam jak wypowiadała się po drugiej edycji że to był dla niej ciężki emocjonująco czas. Chyba ochłonęła...?
Awatar użytkownika
havanew
Junior

Postautor: havanew » 21 maja 2018, 21:11

Miała na to ochłonięcie okrągłe pięć lat, a też pamiętam, że 2. edycja była podobno dosyć "oszczędna" i największą gażę miała dostawać Steczkowska - ponoć 6 tysięcy złotych za odcinek, przez ten okres program stał się flagowym w swojej stacji, zbudował własną markę, więc i możliwe, że tym razem Patrycja miała się czym powachlować w celu ostudzenia emocji. :) Piszę to oczywiście pół żartem-pół serio, bo akurat ten powrót bardzo mnie cieszy i trochę nawet na to wydarzenie od kilku lat czekałem.
When strangers are coming...
Awatar użytkownika
Liberat
Użytkownik

Postautor: Liberat » 21 maja 2018, 21:32

Się pozmieniało... :o Moja opinia w skrócie:
- Michał Szpak - przeogromne tak! Świetnie sprawdził się w poprzedniej edycji.
- Patrycja Markowska - kolejne przeogromne tak! Jedna z moich ulubionych trenerek w TVoP, mimo, iż na fotelu trenerskim miała okazję siedzieć tylko przez jedną edycję, tak więc cieszę się, że ponownie będziemy mogli ją ujrzeć.
- Piotr Cugowski - jestem na tak, ale również uważam go za największą niewiadomą, także jego "trenerowania" ciekawy jestem najbardziej.
- Grzegorz Hyży - podzielam dość wszechstronną opinię, że nie do końca tu pasuje, ale nie skreślam go na starcie i liczę na to, że pozytywnie mnie zaskoczy.

Z jednej strony szkoda trochę chłopaków, do których już się przyzwyczaiłem i byli moimi ulubieńcami co edycję, ale z drugiej zgadzam się, że czuć było od nich powiew zmęczenia i zmiana w jury była konieczna. Z tego co wyczytałem, nadal pozostają w The Voice Kids, także urazu żadnego nie ma. :D
Inspiration comes in the middle of the night when you should be doing homework.
Awatar użytkownika
FinalAnswer98
VIP Expert

Postautor: FinalAnswer98 » 22 maja 2018, 0:03

Tak jak rano napisałem co sądzę o zmianach...

Rano ja tak jeszcze pisze:Szpak zostaje? Lubię to.
Powrót Markowskiej? Spoko.
Piotr Cugowski? Nie widzi mi się to.
Grzegorz Hyży? NIE, NIE, NIE!!! To jest takie "drewno", że... ech.

Czyli raczej ten sezon odpuszczę - sorry, ale tym razem strzały w stopy zrobiła produkcja wybierając taki skład.

...to po większych przemyśleniach teraz uważam, że jednak skład (poza Hyżym, tu nie zmienię zdania, co widać po moim obecnym avatarze) może faktycznie dobrze się sprawdzić. Zatem mimo wcześniejszej zapowiedzi dam jednak szansę tej edycji - ciekawe jak to wyjdzie :)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Postautor: Trzeciak » 22 maja 2018, 0:33

Genialnie wyszedł Ci ten awatar. A sam mam małą polewkę. ;D

Jak wynika z informacji Wirtualnych Mediów - prowadzący nie ulegną zmianie, a trzeci rok z rzędu partnerem radiowym będzie Radio Eska: http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/th ... owski-hyzy
Pozdrawiam, Trzeciak
annawoj1104
Obserwator

Postautor: annawoj1104 » 22 maja 2018, 0:53

Nie wiem czy to było,ale ponoć produkcja pod uwagę na trenerkę tej edycji brała też Anję Orthodox, no ale nic z tego. Szkoda, bo to mogłaby być bomba
adijos98d
Poster

Postautor: adijos98d » 22 maja 2018, 13:02

Znowu 5 prowadzących.. bez sensu..
Może jeśli jest taka zmiana to zmienia fotele :D
Osiula
Obserwator

Postautor: Osiula » 22 maja 2018, 20:55

O matko, ci nowi jurorzy to spore zaskoczenie :o Dobrze, że Szpak zostaje, był najlepszym ogniwem w poprzedniej edycji, na duży plus Markowska i Cugowski, ta pierwsza była w mojej opinii świetną trenerką, ten drugi raczej unika tego typu programów, a co za tym idzie nikomu się nie przeje, no i dobry wokal ma.
Jedynie ten Hyży... Żaden z niego dobry wokalista a już tym bardziej osobowość, charyzmą nawet nie nadrobi... Czuję, że będzie przynudzał mocno.

Ale zmianę oceniam jednak na duży plus, Afro już się wypalili i przejadli, a w poprzedniej edycji nie mieli tak naprawdę nic ciekawego do zaoferowania, Piasek przynudzał ostro, a Sadowska wybitnie mnie irytowała swoją egzaltacją.
Awatar użytkownika
Dejmian
Junior

Postautor: Dejmian » 22 maja 2018, 21:16

Może w końcu doczekamy się foteli takich jak w zagranicznych wersjach. Do dziś nie rozumiem czemu mamy inne fotele.
Awatar użytkownika
havanew
Junior

Postautor: havanew » 22 maja 2018, 21:24

W każdym kraju fotele różnią się od siebie. :) Chociaż trzeba przyznać, że nasze na tle innych wersji wypadają dosyć ubogo.
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert

Postautor: pulkownik » 22 maja 2018, 21:31

Nic nie przebije foteli z pierwszej edycji, które odwracały się "ekstremalnie" szybko :lol: Niestety i ta pierwsza wersja, obita jakimś welurem, jak i druga, wyglądały słabo, szczególnie jeden, mocno porysowany fotel.
Awatar użytkownika
havanew
Junior

Postautor: havanew » 22 maja 2018, 21:46

Ogólnie cała scenografia "Przesłuchań w ciemno" jest moim zdaniem niezbyt estetyczna w porównaniu z innymi krajami. Kwadratowa, spiczasta, mało nowoczesna. Bardzo podoba mi się natomiast jak wygląda to na Ukrainie:

Wróć do „Talent show”