[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert

Postautor: pulkownik » 21 maja 2018, 17:26

Nikt przy zdrowych zmysłach nie powie, że nie zaproszono go do udziału albo przegrał na zdjęciach próbnych, najczęściej mówi się, przy stałych bywalcach jury, o nowych wyzwaniach itp, a jaka prawda jest, to każdy wie. ;)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

Postautor: wiatriwoda » 21 maja 2018, 17:30

Wyniki były dobre, ale przegrana ze starym, ale jarym MT też była, a ważniejsze, to wypalenie trenerów, których większość już miała dość. Ale warto czytać ze zrozumieniem, napisałem, że ''to groziło programowi'', w nadchodzącym sezonie.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Postautor: Trzeciak » 21 maja 2018, 17:49

A kiedy "TVoP" wygrało z "MT!"? A poza tym pisałeś, że trzeba ratować program dając pole do sugestii.

Przy takim formacie jakim jest "The Voice", to żadne gwałtowne spadki oglądalności nie grożą. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

Postautor: wiatriwoda » 21 maja 2018, 17:55

Oj, oj wszystko trzeba tłumaczyć, skoro w paśmie MT, TVN jest liderem we wszystkich grupach, to znaczy, że wygrywa, widać to po wynikach, te odcinki Voice'a po 21 mają większą oglądalność, bo już nie ma MT. Oczywiście Voice też jest liderem, ale w paśmie innym, gdy już MT nie ma. Ale to powinieneś już wiedzieć, nie wiem po co się tu produkuje. Ale chyba może dla innych, żeby wiedzieli.
Awatar użytkownika
havanew
Junior

Postautor: havanew » 21 maja 2018, 17:56

Moim zdaniem też zimowa edycja "The Voice Kids" i szum jaki się wokół niej narodził (kolosalna wręcz oglądalność występów na YouTube) może mieć bardzo dobry wpływ na oglądalność głównego wydania jesienią, ludzie są coraz bardziej ciekawi tego formatu, a prywatnie mam też nadzieję na duży spadek oglądalności "Mam Talent!", bo tam zmian nie ma żadnych, a od wielu, wielu lat jest to już zwykłe odcinanie kuponów od tego, co udało się głównie w latach 2008-2010, pomijając już tę samą przestarzałą scenografię, co jak dla mnie jest już zwykłym brakiem szacunku do oglądających.
When strangers are coming...
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Postautor: Trzeciak » 21 maja 2018, 17:59

wiatriwoda pisze:Oj, oj wszystko trzeba tłumaczyć, skoro w paśmie MT, TVN jest liderem we wszystkich grupach, to znaczy, że wygrywa, widać to po wynikach, te odcinki Voice'a po 21 mają większą oglądalność, bo już nie ma MT. Oczywiście Voice też jest liderem, ale w paśmie innym, gdy już MT nie ma. Ale to powinieneś już wiedzieć, nie wiem po co się tu produkuje. Ale chyba może dla innych, żeby wiedzieli.

Dlatego powtórzę pytanie. Czy kiedyś "TVoP" wygrało z "MT!"? Oczywiście odpowiedzi nie oczekuję.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

Postautor: wiatriwoda » 21 maja 2018, 18:01

Nie wiem o co Ci chodzi chodzi, ale jakoś mnie to nie dziwi :)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Postautor: Trzeciak » 21 maja 2018, 18:06

Oto, że kierujesz jakieś dziwne, nieuzasadnione zarzuty dotyczące oglądalności "TVoP". A to, że są tacy, a nie inni trenerzy - tak naprawdę nie ma zbytniego wpływu na oglądalność. Ważniejsze jest to co pokażą uczestnicy.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

Postautor: wiatriwoda » 21 maja 2018, 18:11

Spoko, awatar zobowiązuje, miłego popołudnia :)
Awatar użytkownika
havanew
Junior

Postautor: havanew » 21 maja 2018, 18:22

W ramach przypomnienia napiszę, że kiedy Patrycja Markowska po raz pierwszy zasiadała w czerwonym fotelu, jej obecny kolega z programu - Grzegorz Hyży - brał udział w III edycji programu X Factor. :) To zestawienie bardzo wyraźnie pokazuje, jak długie pięć lat to było. Tylko tu znów zastanawiam się, dlaczego sięgają po raz kolejny do podwórka konkurencji? Nie twierdzę oczywiście, że Rafał Brzozowski, Antek Smykiewicz czy Sarsa nadawaliby się do roli trenerów, ale tego braku zapowiadanej Natalii Nykiel kosztem nijakiego Hyżego jednak póki co odżałować nie mogę. :P
Awatar użytkownika
Dejmian
Junior

Postautor: Dejmian » 21 maja 2018, 18:35

Powiem tak: jestem w szoku! Szczena mi opadła! Nie ma Afro! :D
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert

Postautor: pulkownik » 21 maja 2018, 18:36

Być może Natalia miała na tyle pokory, iż uznała, że to jeszcze nie czas, by oceniać młode talenty, natomiast na miejscu Grześka widziałbym jakąś kobietę nie do końca związaną z nurtem popowym, chociażby Melę Koteluk albo Anię Rusowicz, bo na udział Brodki w jakimkolwiek show muzycznym nie liczę :P

Niemniej skład zapowiada powrót pozytywnych emocji z II sezonu, wtedy ten program osiągnął swój szczyt, oby tylko uczestnicy dopisali, aczkolwiek nie spodziewam się takich perełek jak "Bille Jean" Kamila i Nykiel albo "Only girl in the world" Tul i Wasylik. ;)
Awatar użytkownika
Dejmian
Junior

Postautor: Dejmian » 21 maja 2018, 18:41

Nareszcie można oglądać znowu program, bo to "stare" grono trenerskie strasznie już nużyło.
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert

Postautor: pulkownik » 21 maja 2018, 18:43

Tak, z edycji na edycję było coraz słabiej z Sadowską, Afro i Piaskiem, apogeum było rok temu, gdy Maria z chłopakami chciała dominować nad Michałem, a to Szpak skradł show. ;)
Awatar użytkownika
havanew
Junior

Postautor: havanew » 21 maja 2018, 18:53

Również najmilej wspominam II sezon. :) Taki poziom całej edycji, ukonorowany wyjątkowym finałem z najlepszymi, jest już chyba nie do powtórzenia. Markowska, Szpak i Cugowski zwiastują powrót do tych czasów świetności, ale... no właśnie, zawsze musi być jakieś "ale". :P

Wróć do „Talent show”