[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Damianou18
Activist
Posty: 4282
Rejestracja: 13 mar 2016, 17:18
Lokalizacja: Szczecin
x 1013
x 88

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damianou18 »

O to moja klasyfikacja za dzisiejszy odcinek :)

10 - Guzik (druga z rzędu 10ka, dzisiaj jak dla mnie rozwaliła system swoją Ałłą)
7 - Szczepaniak (kolejny jego bardzo dobry występ, po kilku ciut słabszych, ale do pobicia Anki troszkę zabrakło)
6 - Lato (fajny ten Derulo wyszedł w jego wykonaniu, na wygraną no nawet zasłużył :D)
5 - Młynarczyk (SZOK! Że tak wysoko, ale tak zasłużył :P byłby wyżej może, ale niestety dla mnie to było bardziej granie na gitarze niż śpiewanie)
4 - Ruda (Kolejny SZOK! Bardzo fajny Kupicha :D pośmiałem się, ale też naprawdę poradziła sobie, dlatego tak wysoko :))
3 - Traczyk (poprawny występ, ale tylko na tyle)
2 - Krakowiak (strasznie słaba Beyonce i do tego swoim głosem :( niestety dlatego tak nisko...)
1 - Miko (dzisiaj dla mnie była najgorsza :/ mimo, że występ nawet spoko, ale coś brakło na wyżej)

Klasyfikacja po 7. odcinkach:

52 - Szczepaniak
44 - Guzik (To Ci niespodzianka! :D)
42 - Krakowiak
34 - Traczyk
30 - Miko
24 - Ruda
23 - Lato
17 - Młynarczyk

Szczepaniak znowu się umacnia i tym samym jest już w mojej finałowej 4ce ;), no ale wysokie miejsce Anki mnie zadziwia :D ale naprawdę dwa ostatnie występy były MEGA! O ostatnie miejsce w finałowej czwórce raczej powalczą Janek z Izą, Ruda i Filip raczej nie mają szans.
West
Użytkownik
Posty: 138
Rejestracja: 02 sty 2017, 2:29
x 5
x 17

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: West »

Moje pkt:
10 - Guzik
7 - Ruda
6 - Lato
5 - Szczepaniak
4 - Krakowiak
3 - Młynarczyk
2 - Traczyk
1 - Miko
---
Szczepaniak - 47
Krakowiak - 46
Guzik - 38
Ruda - 37
Traczyk - 35
Miko - 26
Lato - 23
Młynarczyk - 16
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
Posty: 6216
Rejestracja: 30 sie 2007, 13:43
x 144
x 600

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamilo »

Osiula pisze:Cieszę się z prowadzenia Filipa, dla mnie to było prawie identyczne :)
Było bardzo dobre i - dodając głównie choreografię -niełatwe dla faceta, który dopiero półtora roku temu pojawił się na przesłuchaniach do VoP. W zasadzie już od pierwszego odcinka i Jamesa Blunt’a wiadomo, że warto w niego pompować.

Sporym zaskoczeniem tej edycji jak dotąd jest też Anna Guzik, bo kojarząc ją z zupełnie przeciętnych, mało spektakularnych, bardzo zbliżonych do siebie ról aktorskich, kompletnie nie spodziewałbym się aż takiego talentu.
Ostatnio zmieniony 22 kwie 2018, 0:16 przez Kamilo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
Posty: 1814
Rejestracja: 01 sty 2018, 13:13
x 845
x 1017

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 3rd »

Moje oceny:
10 - Anna Guzik
7 - Krzysztof Szczepaniak
6 - Joanna "Ruda" Lazer
5 - Andrzej Młynarczyk


4 - Izabella Miko
3 - Filip Lato
2 - Natalia Krakowiak
1 - Janek Traczyk


Punktacja po siedmiu odcinkach:
1. Krzysztof Szczepaniak - 51 (10, 5, 10, 10, 6, 3, 7)
2. Natalia Krakowiak - 42 (4, 10, 7, 5, 7, 7, 2)
3. Anna Guzik - 38 (7, 6, 1, 3, 1, 10, 10)
4. Izabella Miko - 36 (5, 7, 6, 7, 3, 4, 4)

5. Joanna "Ruda" Lazer - 30 (3, 2, 3, 6, 5, 5, 6)
6. Janek Traczyk - 28 (1, 4, 2, 4, 10, 6, 1)
7. Andrzej Młynarczyk - 22 (2, 3, 5, 2, 4, 1, 5)
8. Filip Lato - 19 (6, 1, 4, 1, 2, 2, 3)
liriel
Użytkownik
Posty: 163
Rejestracja: 21 mar 2017, 23:17
x 8

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: liriel »

Liberat pisze:
Jordi pisze:Jak wygra Lato, to zejdę... będzie najbardziej niesprawiedliwy zwycięzca tej edycji O.o
Mam info od osoby, która była na nagraniach, że Lato jako Derulo był praktycznie 1:1, ale oczywiście efekt telewizyjny wszystko schrzanił. :/
Jak to sie dzieje, ze efekt telewizyjny az tak przeklamuje?
Osiula
Poster
Posty: 1516
Rejestracja: 01 kwie 2018, 9:21
x 454
x 913

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Osiula »

Oj tak, Anka mega pozytywnie zaskakuje, świetnie śpiewa, a dzisiejsza Ałła to był aktorski majstersztyk! W ogóle genialny jest ten sezon, byłam za przerwą po pomyłce, jaką była 8. edycja (pięknym ukoronowaniem był brak fenomenalnego Marcela Sabata w finale i nijaki Antkowiak na drugim miejscu), ale, jak się okazuje, niepotrzebnie. Świetnie dobrani uczestnicy, mnóstwo nowych postaci i przede wszystkim genialne wykony! Oby finał wszystkiego nie zepsuł ;)
Awatar użytkownika
Liberat
Obserwator
Posty: 633
Rejestracja: 26 lut 2018, 16:55
x 57
x 127

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Liberat »

@liriel Tak jakoś już po prostu jest. Nagranie dźwięku i obrazu często zmienia efekt występu, tym samym jego odbiór przez telewidzów. Na żywo byłem pod wrażeniem Rudiego Andrzeja, a potem w telewizji - totalna klapa. Tak samo mogło być z występem Filipa. Również ja zawsze po nagraniach obawiam się, czy występy, które podobały mi się, nie stracą na jakości w telewizji.
Inspiration comes in the middle of the night when you should be doing homework.
Damianou18
Activist
Posty: 4282
Rejestracja: 13 mar 2016, 17:18
Lokalizacja: Szczecin
x 1013
x 88

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damianou18 »

Tak patrząc za tydzień... Ten Andrzej to naprawdę tragedia, kolejny facet i do tego taki dziwny xd Rudy i Miko występy mogą być ciekawe :P ale Natalio proszę żebyś nie schrzaniła Sylwii, jak Beyonce :P Krzysiek to wyzwanie :D a Filip będzie bekowo :D
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
Posty: 6216
Rejestracja: 30 sie 2007, 13:43
x 144
x 600

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamilo »

Osiula pisze:W ogóle genialny jest ten sezon, byłam za przerwą po pomyłce, jaką była 8. edycja
Również jestem bardzo pozytywnie zaskoczony tą edycją. Dotąd na TTBZ zerkałem sporadycznie, bo słabo mnie to przekonywało, a teraz - kiedy wydawało się, że program już na wypaleniu - dobrano taką ekipę, że na prawdę fajnie zaczęło się oglądać.
Tylko permanentny śmiech Skrzyneckiej mógłby już robić za dźwięk budzika. I Kuszewski to piąte koło u wozu, ale kwestia jury to już temat rzeka.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Damianou18 pisze:Tak patrząc za tydzień... Ten Andrzej to naprawdę tragedia, kolejny facet i do tego taki dziwny xd
Głosowo panowie są prawie identyczni. Dlatego to na pewno będzie brzmieć minimum przyzwoicie, bo Andrzej prawie nic nie musi pracować nad tym ;)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

Re: [POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Ciekawe czy Wiśniewski po TzG zawita do TTBZ :)
Awatar użytkownika
Lupus28
VIP Expert
Posty: 2351
Rejestracja: 23 lut 2012, 19:47
Lokalizacja: Kraków/Biecz
x 2109
x 1049

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lupus28 »

No to teraz moje podsumowanie. Bardzo wysoki poziom dzisiaj i nawet ostatni dzisiaj u mnie występ Izy Miko nie był zły, początek zaśpiewała naprawdę świetnie. Co do losowania - już wspominałem co myślę o ósmym z kolei mężczyźnie dla Młynarczyka, więc nie będę się na ten temat rozpisywał. Na plus pojawienie się "Zaproś przyjaciela", tylko dlaczego tak późno i tak rzadko?
Oceny:
10 - Guzik
7 - Szczepaniak
6 - Lato
5 - Młynarczyk
4 - Ruda
3 - Traczyk
2 - Krakowiak
1 - Miko

Po 7 odcinkach (zrobiło się dość ciasno w pierwszej szóstce):
44 - Szczepaniak
40 - Krakowiak
37 - Guzik
35 - Lato
34 - Ruda
33 - Traczyk
23 - Miko
20 - Młynarczyk
Awatar użytkownika
Christianus
User of the Year 2022!
Posty: 1690
Rejestracja: 29 sie 2007, 9:26
x 1221
x 1895

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Christianus »

Kolejny bardzo udany odcinek. Swoją punktację wrzucę jak przesłucham jeszcze raz na spokojnie wszystkich wykonań, ale wygrana Filipa dzisiaj jak najbardziej zasłużona. Miał naprawdę trudne wyzwanie, a wybrnął z tego najlepiej jak mógł.

Ogromny plus za umieszczenie w kołowrotku opcji "Zaproś przyjaciela". Szkoda tylko, że dopiero w przedostatnim odcinku przed finałem. Czy tylko ja pomyślałem, że Andrzej Młynarczyk zaprosi do występu Małgorzatę Pieńkowską? Jakiś czas temu aktorka dodała na swojego Instagrama ich wspólne zdjęcie z podpisem "Już niedługo będziecie mogli usłyszeć nas w nowej/starej odsłonie". Przypominam, że to właśnie ona w oryginale śpiewała słynne "Chciałabym, chciała..." w "Klubie wesołego szampana". Jeżeli tak, to zapowiada nam się rodzinne spotkanie w programie, a Kacper będzie mógł ocenić nie tylko swojego serialowego szwagra, ale również siostrę ;)
Fame Is The Name of the Game :D
Kamil29t
Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: 08 lis 2017, 17:51

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil29t »

Moja punktacja za wczorajszy odcinek wygląda następująco:

1.Natalka Krakowiak-Beyonce (Bardzo słaba kreacja,najgorsza Bey w historii)
2.Iza-Anna Jurksztowicz (Wbrew pozorom nie poszło jej zbyt dobrze)
3.Krzysiek-Redfoo (Mnie absolutnie nie przekonał)
4.Janek-Gloria Gaynor (Myślałem,że stworzy Glorię lepiej niż Grzesiek Wilk,ale niestety.Jednakże występ poprawny)
5.Andrzej-Tadeusz Nalepa (Zdecydowanie dobry występ,ale tyłka nie urywa,że tak powiem)
6.Asia-Piotr Kupicha (Nie jestem za bardzo przekonany co do tej oceny,ponieważ tutaj był taki występ,który trudno MI ocenić,aczkolwiek Aśki mężczyzna najlepszy!)

7.Ania-Ałła Pugaczowa (Olbrzymi dylemat,czy dać Ani "10" po raz już 4,czy też docenić Filipa,aczkolwiek tutaj Ania dostaje myślę notę bardzo odpowiednią,poza tym w mojej klasyfikacji zbytnio nie ucierpi)
10.Filip-Jason Derulo (Bardzo fajny występ i myślę,że po tych słabych jakby nie patrzeć postaciach,mógł trochę się wykazać)

Tabela ogólna:
Ania Guzik-54 pkt
Jan Traczyk-41 pkt
Ruda-37
Filip Lato-34

Iza-32
Natalka-29
Krzysiek-25
Andrzej-14

**U mnie na razie Ania jest pewną finalistką.Janek i Ruda mogą też mieć dużą szansę.Największa walka o finał w mojej klasyfikacji jak widać toczy się między Filipem,Izą i jeszcze Natalką,
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

Re: [POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Przyjaciel jeden raz na kołowrotku, bo wątpię by był też w kolejnym odcinku, to też dziwna konstrukcja i znów tyczy się Andrzeja.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 9 gości