[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
soberTOMek
Użytkownik
Posty: 137
Rejestracja: 07 mar 2017, 17:53
x 14
x 8

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: soberTOMek »

odc. 7:
10pkt - Jason Derulo
7pkt - Alla Pugacheva
6pkt - Redfoo (LMFAO)
5pkt - Piotr Kupicha (Feel)
4pkt - Gloria Gaynor
3pkt - Tadeusz Nalepa
2pkt - Anna Jurksztowicz
1pkt - Beyoncé

RANKING PO 7 ODCINKACH:
1. Krzysztof Szczepaniak - 47pkt (4+7+10+6+10+4+6)
2. Filip Lato - 46pkt (10+5+6+7+5+3+10)
3. Natalia Krakowiak - 39pkt (3+10+7+10+6+2+1)
4. Janek Traczyk - 39pkt (5+4+5+4+7+10+4)
5. Anna Guzik - 29pkt (7+3+3+2+1+6+7)
6. Joanna "Ruda" Lazer - 26pkt (6+1+1+3+3+7+5)
7. Izabella Miko - 26pkt (2+6+2+5+4+5+2)
8. Andrzej Młynarczyk - 14pkt (1+2+4+1+2+1+3)
Osiula
Poster
Posty: 1510
Rejestracja: 01 kwie 2018, 9:21
x 449
x 905

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Osiula »

Liberat, zgadzam się z każdym twoim słowem. Sama uwielbiam Krzysia i dałam mu 4 za Eneja (i nie uważam, że była to zła decyzja), ale jeśli idziemy właśnie takim sposobem oceniania to dawanie jedynek Filipowi jest krzywdzące. Nie namawiam nikogo do zmiany zdania, nie próbuję nikogo przekonać, bo ile ludzi, tyle opinii, ale nie bądźmy hipokrytami. Nawet jeżeli Filip zafałszował jeden jedyny dźwięk, nawet jeżeli głosowo jest blisko do Derulo i "nie musiał się narobić" (choć to też nie do końca prawda) to sam taniec, który, w mojej opinii, rozwalił system, powinien zostać doceniony. Filipowi ani razu nie wkradła się zadyszka, ani razu nie wyszedł z roli - gdybym nie wiedziała, że to Filip Lato, to bym się nie domyśliła. Też nie bronię Filipa, ale uważam, że niektórzy krytykują go... bo tak. Bo miał najłatwiejsze zadanie (co absolutnie nie jest prawdą), że piosenka nie jest wymagająca (?), bo go nie lubią (??), a może po prostu dlatego, że ich faworyt nie wygrał. No cóż. Nasza wczorajsza dyskusja dowiodła, że każdy ma inny gust i nie będę nikogo tu negowała za wystawienie Filipowi trochę niższej oceny, tylko chciałam się podzielić swoim stanowiskiem w tym zamieszaniu :) Nikogo nie faworyzuję, żeby nie było, jestem po prostu zachwycona występem Filipa, który włożył w niego całe serducho.

A, no i żeby nie było - kocham też Krzysia i nie uważam, żeby był przeceniany, raczej chodzi mi o bycie fair w stosunku do innych uczestników :)
Ostatnio zmieniony 23 kwie 2018, 15:44 przez Osiula, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Liberat
Obserwator
Posty: 633
Rejestracja: 26 lut 2018, 16:55
x 57
x 127

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Liberat »

Fajnie, że mamy podobną opinię. :)
Inspiration comes in the middle of the night when you should be doing homework.
szefszefow
Obserwator
Posty: 292
Rejestracja: 27 kwie 2016, 19:33
x 14
x 34

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: szefszefow »

Znalazłem chwilę żeby nadrobić siódmy odcinek i lecę z punktacją :D
1 pkt - Iza Miko
2 pkt - Natalia Krakowiak
3 pkt - Janek Traczyk
4 pkt - Joanna "Ruda" Lazer
5 pkt - Krzysztof Szczepaniak
6 pkt - Filip Lato
7 pkt - Andrzej Młynarczyk
10 pkt - Ania Guzik

Punktacja ogólna:
1. Krzysztof Szczepaniak - 50 pkt (10+6+10+7+10+2+5)
2. Natalia Krakowiak - 41 pkt (6+10+5+4+7+7+2)
3. Ania Guzik - 40 pkt (5+7+4+3+1+10+10)
4. Iza Miko - 34 pkt (4+5+3+10+6+5+1)
5. Joanna "Ruda" Lazer - 32 pkt (7+3+2+6+4+6+4)
6. Janek Traczyk - 27 pkt (1+2+7+5+5+4+3)
7. Andrzej Młynarczyk - 22 pkt (3+4+1+2+2+3+7)
8. Filip Lato - 20 pkt (2+1+6+1+3+1+6)
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19204
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2204
x 13293

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Punkty za najnowszy odcinek:

1 pkt - Natalia (niestety)
2 pkt - Janek
3 pkt - Krzysiek
4 pkt - Ruda
5 pkt - Iza
6 pkt - Andrzej
7 pkt - Filip
10 pkt - Ania

Generalka:

Ogólna:
23 - Andrzej
21 - Filip
31 - Krzysztof
32 - Janek

35 - Ruda
38 - Iza
40 - Ania
41 - Natalia
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Czuję się nieco wywołany do tablicy w sprawie żali jaki to Filip jest niedoceniany, a Krzysiek przeceniany, więc oto moja opinia na temat jego występów.


Moim zdaniem przez część uzytkowników Filip jest naprawdę, ale przeceniany, a nie niedoceniany.

W moim przypadku zdobył w 7 odcinkach 17 punktów. Tak jak napisałem, nie jest najgorszy (gorszy jest Andrzej), ale taka też jest specyfika, że co odcinek to nieco inny poziom i tak się złożyło, że najlepsze moim zdaniem wykony Filipa trafiły na bardzo wysoki poziom, przez co zdobył on jako Blunt 5p u mnie, a jako Dean Martin 4p.

Dla mnie powyższe 2 wykony to jedyne, które w wykonaniu Filipa były naprawdę dobre. Reszta to głównie mieszanka bardzo nieudolnie robionych kobiet i słabo wykonani panowie mimo, że wydaje się, że byli oni dla Lato "po warunkach"...

Po kolei:

Blunt - totalnie po warunkach, ale zrobiony dobrze. Niestety 3 wykony bardziej mi się podobały.
Sia - koszmarek totalny.
Eleni - do dziś nie rozumiem, jak ktoś może uważać to za dobry wykon. To był poziom Sii i do tego kilka fałszów, a Filip jest piosenkarzem, więc uważam, że takie coś nie powinno mieć w ogóle miejsca.
Soler - jak Blunt wydawałoby się, że podobny głos, a totalny niewypał i zero emocji do tego.
Martin - chyba największe wrażenie, bo w końcu nie było parodii, a i naprawdę musiał się napracować, ale znowu trafił na bardzo mocny ep moim zdaniem i 3 czy 4 wykonawców tak samo lub bardziej mi się podobało.
Welch - kolejna kobita zrobiona naprawdę słabo, ale i tak chyba minimalnie lepiej niż Sia i Eleni, bo nie fałszował.

No i Derulo - niestety fałsz na wysokim dźwięku, ale i kilka dużo mniejszych, ale słyszalnych błędów (jestem po liceum muzycznym może mam bardziej wyczulone ucho nie wiem), układ taneczny moim zdaniem wcale nie taki trudny - w tej edycji nawet nie top5 najtrudniejszych układów, no i może jestem głuchy, ale dla mnie to nie był megapodobny wokal do oryginału, niestety przez większość piosenki wyraźnie słyszałem Filipa, tylko z minimalnie obniżonym głosem.


Także moim zdaniem Filip jest jednym z słabszych uczestników tej edycji i większość jego wykonów dla mnie naprawdę jest słaba i to moje zdanie - zawsze staram się oceniać zgodnie z swoim sumieniem i mimo, że Filip jest irytującą postacią, to nie biorę tego pod uwagę, tylko same występy ;)

Także jak ktoś mi wypomina, że faworyzuję Krzyśka, to ja to samo może powiedzieć kilku osobom, które mają Filipa na 2-3 miejscach w swoich klasyfikacjach, bo dla mnie on miał tylko 2 dobre wykony... Poza tym jeśli mam być szczery, to Krzysiek ma w większości o wiele trudniejsze zadania od Filipa i pomijając Enej aż w 6 podołał, w tym 2 bardzo trudne postaci kobiece. Filip nawalił z wszystkimi kobietami, jak i moim zdaniem niezbyt trudnym Solerem. Różnica ogromna...

Także co człowiek to inna opinia. Jednym podoba się Filip, a Krzysiek nie, a inni uwielbiają wykony Krzyśka, a nie za bardzo pasują im występu Filipa - i tak już będzie. No i dobrze, bo jakbyśmy byli jednomyślni, to ten temat miałby 50 stron, a nie 750 :)
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
Posty: 1807
Rejestracja: 01 sty 2018, 13:13
x 844
x 1009

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 3rd »

Podpisuję się pod wszystkim, co napisał @Jordi i nie rozumiem sytuacji, w których niektórzy starają się przekonać, czy też narzucić innym swoje opinie. Każdy z nas ogląda ten sam program, każdy z nas ocenia występy według własnego gustu, i co najważniejsze każdy z nas ma do tego prawo. Prywatnie z politowaniem patrzę na rankingi, w których Filip Lato wypada lepiej niż Krzysztof Szczepaniak, ale czy przekonywanie kogokolwiek do własnych odczuć byłoby w porządku? Moim zdaniem nie.
Severussoholiczka
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 04 paź 2017, 15:29

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Severussoholiczka »

A moim zdaniem to właśnie Krzysiek jest najbardziej przecenionym uczestnikiem tej edycji... Wiele osób tutaj wychwala go pod niebiosa i porównuje z Kacprem który był genialnym uczestnikiem, dla mnie najlepszym w całej historii TTBZ podczas gdy dzieli ich cała przepaść a Krzysiek większość występów ma słabe lub mierne. Jego dwa zwycięstwa i miejsce w czołówce w generalce to jak dla mnie podobne nieporozumienie jak wcześniejsza wysoka pozycja Antkowiaka. Co więcej znacznie lepsi od niego w każdym odcinku Iza czy Filip są niżej i mogą nie znaleźć się w finałowej czwórce. Poza tym właśnie ma wszystkie postacie dość zbliżone i bazuje głównie na swoich rzekomych zdolnościach komicznych podczas gdy Filip czy Iza czy Ruda mają postacie bardzo różnorodne i za każdym razem dają sobie świetnie radę. Tak czy inaczej nie rozumiem tych zachwytów nad Krzysztofem i zaznaczam odrazu że jest to moja obiektywna ocena i nie ma na celu nikogo urazić. Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru :-*
Ostatnio zmieniony 23 kwie 2018, 21:03 przez Severussoholiczka, łącznie zmieniany 1 raz.
Osiula
Poster
Posty: 1510
Rejestracja: 01 kwie 2018, 9:21
x 449
x 905

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Osiula »

Jordi, mój post nie był absolutnie atakiem w twoją stronę, to nie było nic personalnego, mówiłam ogółem :)

Absolutnie nie czepiam się twoich opinii - rozumiem i szanuję. Jedyne, do czego muszę się odnieść to fragment o przecenianiu Filipa - może nie jestem obiektywna w stosunku do siebie, ale nie wydaje mi się, żebym go jakoś faworyzowała - owszem, otrzymał ode mnie trzy dziesiątki, ale i dwie jedynki oraz dwójkę ;) U innych użytkowników, jak tak obserwuję, raczej zawsze "zarobił" coś niższego. Mam Filipa na drugim miejscu w generalnej (powinien być na trzecim lub czwartym, ale tak wyszło), ale nie uważam, żeby dorównywał poziomem Krzysiowi. Co do niego na szczęście się zgadzamy - jest cudowny i sama wcześniej napisałam, że wcale nie przeceniany :D

W ogóle ze zwrotami "przeceniany" i "niedoceniany" to bym uważała, sama ich nie lubię, bo często są używane w nieobiektywny sposób.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

@Severussoholiczka.

No i tu mamy zupełnie inne zdanie, bo dla mnie Filip ma albo wykonawców bardzo pod siebie, albo kobity, które wszystkie robi na jedno kopyto O.o

Dla mnie słabe i mierne wykony ma właśnie zwykle Filip (prócz Blunta i Martina), a nie Krzysiek, gdzie do tej pory tylko Enej mu głosowo nie wyszedł O.o A Filip? W kółko słyszę tę jego "żabowatą" barwę głosu nawet jak popiskuje robiąc kobity... Jedyny wykon gdzie to ukrył to Dean, czyli może jak chce, ale widocznie głównie mu się niezbyt chce :P

Iza taka super? Bez urazy, ale jej Jurksztowicz to nie było to... To był 100% jej głos, a to trochę za mało nawet jak czysto zaśpiewane. Tak samo Natalia w ostatnim epie.

Ruda jest coraz lepsza, ale początki sorry, ale były cieniutkie. Cugowski był tragiczny, Organek był tragiczny...


Ja do nikogo tu żalu nie mam, ale mam też świadomość, że piszę dosadnie i na pewno dyskusja rozwija się poprzez moją "miłość" do występów Krzysztofa ;) Tak jak napisałem nic na to nie poradzę, że dla mnie jest ewidentnie najlepszy i moim zdaniem ma najbardziej różnorodny kołowrotek. Był pop, było polskie, były babki i to zupełnie różne, był folk, była głupota, a teraz będzie megaciężki Rammstein.
Severussoholiczka
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 04 paź 2017, 15:29

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Severussoholiczka »

@Jordi
Postaram się uszanować Twoje zdanie choć rzeczywiście bardzo się różnimy w kwestii Krzysztofa i Filipa.
I żeby było jasne, nie mam nic do Krzyśka, znałam go wcześniej choćby z Accantusa a Filipa kojarzyłam wcześniej tylko z jednej piosenki z Sound&Grace. Odnoszę się więc tylko i wyłącznie do tego co widzę w TTBZ i szczerze to uważam dokładnie tak jak napisałam wyżej.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Po prostu widać, jak bardzo mogą się różnić opinie. Krzysiek i Filip wzbudzają największe poruszenie w temacie ;)

Ja np jeszcze uważam, że Krakowiak nie jest tak dobra jak niektórzy tu oceniają, ale każdy ma swoje zdanie, swój rozum i swoje upodobania i wiadomo, że nasze rankingi są raczej jednak subiektywne, choć na pewno większość stara się zachować choć trochę obiektywizmu :)
Osiula
Poster
Posty: 1510
Rejestracja: 01 kwie 2018, 9:21
x 449
x 905

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Osiula »

Tak już kończąc tą "kłótnię" - prawdziwy sprawdzian umiejętności uczestników będzie za tydzień :) Krzysiu ma mega trudnego Rammsteina, który jest bardzo od jego barwy odległy, Janek Zauchę, czyli trzeba będzie obudzić w sobie wulkan charyzmy (liczę, że w końcu mnie zachwyci!), Anka niestety znowu faceta i to ciężkiego raczej, Natalia Grzeszczak, czyli może pojechać znów wszystko swoim głosem, no a Filip... wszyscy wiemy XD Nie pamiętam, kiedy ostatnio tak czekałam na jakiś występ :D
Jedynie Andrzej znów banalny facet...
Awatar użytkownika
sebastiannn
User of the Year 2023!
Posty: 5512
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:38
x 1173
x 1531

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sebastiannn »

Moja punktacja za 7 odcinek:
1p Krzysztof - przez całą piosenkę słyszałem tylko i wyłącznie barwę Krzyśka, która jest slyszalna praktycznie w każdym jego występie.
2p Natalia - brakowało jej do Beyonce chociaż sam występ mi się podoba, na plus też charakteryzacja choć trochę przypomina Mariah Carey w połączeniu z Kasią Popowską. ;)
3p Janek - o ile refreny jakoś poszły tak w drugiej zwrotce już głos Janka był bardziej widoczny, jako Zaucha czuję, że da czadu
4p Iza - starała się jak mogła, wyszło całkiem fajnie, ale tylko na tyle punktów
5p Andrzej - jestem w szoku, że Andrzej dał tak świetny występ! Ciekawe czy to tylko jednorazowo. No i sam fakt, że do tej pory nie wylosował żadnej kobiety jest nie fair w stosunku do innych uczestników, którzy zmienili płeć już 5 razy (Ania: Krawczyk, Hutchense, Sławomir, Chmielnik, Idol) a inni 4 razy (Janek: Wyszkoni, Sinatra, Przybylska, Gaynor, Iza: Hans, Prince, Chaplin, MJ).. Zastanawiam się też po co były mu te szpilki, o których z takim entuzjazmem opowiadał 2 miesiące temu xD
6p Ruda - myślałem, że wyjdzie to na wzór Organka, a tu takie zaskoczenie! Od 4 odcinka Ruda się naprawdę otworzyła o serwuje nam znakomite metamorfozy
7p Filip - świetnie odegrana i zaśpiewana postać! Jak dla mnie murowany kandydat do finału, jak nie na wygraną
10p Ania - drugi raz z rzędu nie zostawiła mi wyboru.... Po prostu idealna była! Jeden z lepszych wykonań w tej edycji. Mistrzostwo!
Już od 6 lat na forum.media2.pl :)
Awatar użytkownika
Liberat
Obserwator
Posty: 633
Rejestracja: 26 lut 2018, 16:55
x 57
x 127

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Liberat »

Ojej, widzę, że podczas mojej nieobecności dyskusja nieco się rozwinęła. Oczywiście nie miałem na celu nikogo atakować ani narzucać swoich opinii, po prostu zastanawiałem się nad tym "przymykaniem oka" na pewnie niedociągłości u Szczepaniaka, podczas gdy reszta uczestników nie może na nic takiego liczyć, ale niech już to będzie zależne od gustu.

Odwołam się tylko jeszcze do kilku spraw.
Jordi pisze:Eleni - do dziś nie rozumiem, jak ktoś może uważać to za dobry wykon. To był poziom Sii i do tego kilka fałszów, a Filip jest piosenkarzem, więc uważam, że takie coś nie powinno mieć w ogóle miejsca.
Ja natomiast nie rozumiem, co aż takiego złego jest w tym występie, żeby porównywać to do tragedii, jaką była Sia. Oprócz troszkę zbyt żywej gestykulacji w refrenie, nie zauważyłem tu żadnych innych wpadek. Głosowo zrobił tyle ile mógł, a widać, że przynajmniej się starał, a całokształt wyszedł bardzo ładnie.
Jordi pisze:Poza tym jeśli mam być szczery, to Krzysiek ma w większości o wiele trudniejsze zadania od Filipa i pomijając Enej aż w 6 podołał, w tym 2 bardzo trudne postaci kobiece. Filip nawalił z wszystkimi kobietami, jak i moim zdaniem niezbyt trudnym Solerem. Różnica ogromna...
Z kwestią trudności zadań po trochu się zgodzę, a po trochu nie, nawet nie tyle co patrząc na to w moim subiektywnym odczuciu, ale obiektywnie oceniając trudność poszczególnych zadań. Zacznę raczej od pań.
Krzysiek:
- Shirley Bassey - ciemny, typowy głos dla czarnoskórej wokalistki, gdzie Krzysiek nie musiał się zbytnio trudzić w zmienieniu swojej barwy na taką. Wywijanie na obcasach/szpilkach/koturnach, itp., też raczej trudności mu nie stanowiło, bo w końcu miał już w tym doświadczenie;
- Meryl Streep - też nie uważam, aby było to jakieś bardzo trudne zadanie. Wejść w falset, trochę powyć i pofałszować. Filip, tak samo jak Krzysiek, ze śpiewaniem w różnych rejestrach raczej problemu nie ma, to i to zadanie byłoby dla niego wykonalne.

Teraz Filip:
- Sia - tragedia, lecz nie z powodu wykonywania po prostu kobiety, lecz ze względu na niesamowitą trudność w podrobieniu takiej postaci. Może ktoś stwierdzi, że grubo przesadzam, ale jestem wielkim fanem Sii od kilku lat i wyraźnie słyszę oryginalność jej barwy oraz widzę charyzmę jej osobowości;
- Eleni - raczej najłatwiejsza kobieta z tych trzech i tym samym ta, która wypadła najlepiej. Eleni, przynajmniej w tej piosence i w tym występie, nie ma niczego charakterystycznego, czego można by się uchwycić, więc Filip wyszedł, wcielił się, zaśpiewał i wyszło mu bardzo dobrze;
- Florence Welch - tu powiedziałbym praktycznie to samo co o Sii. Jestem fanem Florence i doskonale wiem, że nikt przenigdy jej nie podrobi. Tu Filipowi, mimo to, wyszło lepiej niż z Sią, gdyż zmiana głosu nie poszła w złą stronę, a w atmosferze występu było coś magicznego i urzekającego.

Ich facetów trudno jest mi porównać, choć Krzysiek chyba jednak miał z nimi nieco trudniej.

Ogólnie podsumowując uważam, że jeśli Filipowi nie wyszła np. kobieca rola, to tylko ze względu na trudność wcielenia się w tę postać, bo z dotychczasowymi męskimi metamorfozami (oraz Eleni) poradził sobie bardzo dobrze (oprócz Alvaro, który nawet nie tyle co był w jakiejkolwiek kategorii zły, ale zwyczajnie mnie nie porwał). Uważam, że np. gdyby Krzysiek zamiast Shirley dostał Się, a zamiast Meryl - Florence, wcale nie lepiej poradziłby sobie z tymi postaciami, po prostu nie umiem sobie tego wyobrazić.

To chyba byłoby na tyle, parę spraw wyjaśniliśmy i przedyskutowaliśmy wspólnie, także dziękuję za wymianę zdań i podzielenie się swoimi opiniami. :D
Ja dołączam się do @Osiula i również z ciekawością wyczekuję sobotniego odcinka, gdyż praktycznie każdy wylosował kogoś, z kim trudno jest się zmierzyć.
Inspiration comes in the middle of the night when you should be doing homework.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 3rd, Lexie_NY i 9 gości