[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Parowka09
VIP Expert
Posty: 4464
Rejestracja: 12 lis 2014, 16:06
x 796
x 253

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Parowka09 »

Klasyfikacja za 7 odcinek:
10 p. - Młynarczyk
7 p. - Traczyk
6 p. - Miko
5 p. - Krakowiak
4 p. - Guzik
3 p. - Lazer
2 p. - Lato
1 p. - Szczepaniak
Klasyfikacja po 7 odcinkach:
44 p. - Szczepaniak
42 p. - Miko
40 p. - Krakowiak
35 p. - Traczyk
31 p. - Guzik i Młynarczyk
26 p. - Lazer
17 p. - Lato

4.miejsce w generalce Lato jest totalną pomyłką. Miał jeden bardzo dobry występ i tyle. Szkoda Młynarczyka, bo wczoraj miał bardzo dobry występ.
Awatar użytkownika
Liberat
Obserwator
Posty: 633
Rejestracja: 26 lut 2018, 16:55
x 57
x 127

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Liberat »

@Parowka09 Ja uważam zupełnie inaczej. Lato był genialny jako Blunt i Martin, bardzo dobry jako Eleni i Derulo, jak na warunki z Florence też sobie poradził, jedynie Się zaliczyłbym do parodii, a Soler, mimo że całkiem dobry, nie porwał mnie. Uważam jednak, że dobre występy Filipa przewyższają te złe i że zdecydowanie zasługuje na finał.
Inspiration comes in the middle of the night when you should be doing homework.
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
Posty: 1807
Rejestracja: 01 sty 2018, 13:13
x 844
x 1009

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 3rd »

Ja natomiast uważam, że przy poziomie, jaki reprezentują Krzysztof, Anna, Natalia, Joanna, Janek, Izabella - miejsca w finale dla Filipa i Andrzeja po prostu nie ma.
Parowka09
VIP Expert
Posty: 4464
Rejestracja: 12 lis 2014, 16:06
x 796
x 253

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Parowka09 »

Liberat pisze:@Parowka09 Ja uważam zupełnie inaczej. Lato był genialny jako Blunt i Martin, bardzo dobry jako Eleni i Derulo, jak na warunki z Florence też sobie poradził, jedynie Się zaliczyłbym do parodii, a Soler, mimo że całkiem dobry, nie porwał mnie. Uważam jednak, że dobre występy Filipa przewyższają te złe i że zdecydowanie zasługuje na finał.
Jako Blunt ładnie zaśpiewał, ale swoim głosem ;). Eleni, Sia wyszły parodie, jedynie jako Martin był bardzo dobry.
Osiula
Poster
Posty: 1510
Rejestracja: 01 kwie 2018, 9:21
x 449
x 905

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Osiula »

I właśnie to pokazuje, że ile ludzi, tyle opinii :D Filip zaśpiewał niby swoim głosem jako Blunt, ale oni mają wokale prawie identyczne, z tą "żabką", no to co miał chłopak zrobić :D Uchwycił za to wszystkie smaczki, znam każdy milimetr "You're Beautiful" i mogę zaświadczyć, poza tym nastrój tego występu był niesamowity. Dla mnie rozwalił w tamtym odcinku po całości, podobnie jak jako Martin - czego by nie mówić o Filipie, spokojniejsze piosenki, w których potrzeba stworzyć "atmosferę", genialnie mu wychodzą.
Ale dobrze, że się wymieniamy opiniami, to tylko pokazuje, jak różne są gusta ;)
drugatwarz
Użytkownik
Posty: 35
Rejestracja: 13 sie 2017, 20:13
x 3

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: drugatwarz »

Dla mnie Filip jest najlepszy z mężczyzn w tej edycji,
Iza z kobiet.

Ich występy mają niesamowitą atmosferę :D
^-^
Awatar użytkownika
Liberat
Obserwator
Posty: 633
Rejestracja: 26 lut 2018, 16:55
x 57
x 127

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Liberat »

Racja, bardzo ciekawe jest to jak różne opinie są między nami. :D Tak czy siak, miejmy nadzieję, że Filip i wszyscy inni uczestnicy zaskoczą nas w kolejnych odcinkach i w finale - czy to jako finalista, czy jako osoba w duecie. :)
Inspiration comes in the middle of the night when you should be doing homework.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Wg mnie te wszystkie opnie też świadczą o tym, że jechanie po jurorach, że to dno, porażka, tragedia itp., też było w 90% bezpodstawne, bo ich opinie też są zawsze subiektywne, co podkreślają. Oczywiście co innego jest negatywne ocenianie jurora za sposób wypowiedzi, jego nudność czy zbyt ostre podejście, ale co do ocen, to widzowie jak każdy, jedynie obiektywnie można wskazać, że ktoś fałszował, ale od kilku edycji na szczęście uczestników fałszujących nie ma, mogą się pojawić tylko pojedyncze nutki z fałszem.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6095
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 507
x 1578

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

Nie jestem co prawda aktywnym użytkownikiem tego wątku, ale dość regularnie go przeglądam. Moim zdaniem jesteśmy w tej edycji najbardziej podzieleni co do ocen. Wcześniej mniej lub bardziej, ale byliśmy zgodni, stąd taka niechęć do jurorów była, nie mówiąc o dziwnych opiniach. Kuszewski w sumie zrobił to samo co Jordan w TzG, spowodował, że inni się lekko opamiętali, choć do samej użyteczności obu wymienionych osób można polemizować.
ttbzfani123
Obserwator
Posty: 491
Rejestracja: 24 lut 2018, 13:30
x 22
x 15

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ttbzfani123 »

OCENY ZA 7 ODCINEK
10 pkt - Ania (znowu mnie zaskoczyła, uzyskała barwę Ałły 1:1, jej śmiech i ruchy były genialne)
7 pkt- Krzysztof (kolejny jego wspaniały występ, oddany Redfoo w 100% - jest to wielki faworyt do wygranej edycji)
6 pkt- Filip (wykonał kawał dobrej roboty, choreografia wymagała poświęcenia, ale poradził sobie znakomicie)
5 pkt - Andrzej- (nie był to występ tak dobry jak Filipa, Ani i Krzysztofa lecz zasługuje na mocne 6, minusem jest to że pomylił zwrotki)
4 pkt- Janek (występ dobry, lecz mogłoby być lepiej)
3 pkt- Natalia (w niektórych momentach barwa Beyonce była widoczna, ruchy były w 40% dobre)
2 pkt- Ruda (nie zachwyciła mnie w tym odcinku, wolę ją w roli kobiet)
1 pkt- Iza (no nie była to barwa Ani tylko barwa jej, lecz było czysto, ale nie porwała mnie)
kubaj0
Obserwator
Posty: 303
Rejestracja: 28 paź 2015, 15:53
x 536
x 10

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kubaj0 »

Wiecie, ja nie wiem co Wy tutaj ciągle wychodzicie z tym "eurowizyjnym" odcinkiem. Jestem na 99%, że to nie będzie miało miejsca. Zapewne w zagranicznych stacjach te same kanały co emitują "TTBZ" emitują też Eurowizję i da się to pogodzić, w Polsce jakoś niespecjalnie widzę, żeby się na to zanosiło.

Nie wiem też co jest z tym wyjątkowym "szczęściem" Andrzeja do męskich ról. To już przestaje być zabawne, a wręcz mnie już irytuje.

Ogólnie do wczoraj myślałem, że "zaproś przyjaciela" i "pojedynek" umarli śmiercią naturalną po poprzednim sezonie, a jednak jeszcze są :D chociaż z tych 2 "atrakcji" pojedynek wydaje się być lepszą opcją, a marnowaną bardzo w tym programie.

Moja punktacja za siódmy odcinek:
10p. - Krzysztof Szczepaniak (kolejny raz fenomenalnie!)
7p. - Anna Guzik (bardzo dobra Ałła Pugaczowa)
6p. - Andrzej Młynarczyk (Był to zdecydowanie najlepszy występ Andrzeja! Jury go moim zdaniem mocno skrzywdziło - 9p. przy 37 dla Filipa O.o. Dobrze, że dostał 10 punktów bonusowych. Pierwszy raz porządnie schował swój głos, ale w sumie dziwi mnie trochę to, że dopiero teraz. Dostaje samych facetów, nie są to aż takie wyzwania ogromne. Czyżby we wcześniejszych przypadkach Andrzej się wystarczająco nie przykładał ? :/)
5p. - Janek Traczyk (podobało mi się - chyba się powoli do niego przekonuję)
4p. - Ruda (w końcu dobry facet w jej wykonaniu)
3p. - Izabella Miko (bez szału, ale było w miarę)
2p. - Natalia Krakowiak (bez szału, chyba najsłabsza Beyonce w tym programie)
1p. - Filip Lato ( Zaburzył sobie "sinusoidę" w mojej punktacji. Jak dla mnie, bardzo niezasłużona wygrana. Głosowo w ogóle niepodobny, a zadanie dość mocno pod niego. Występ ogólnie mi się nie podobał, ale jak już zobaczyłem ze zdziwieniem stojące jury to już się trochę z wygraną jego zacząłem liczyć... dla mnie porażka, Kamil Bijoś kilka edycji temu był 10 razy lepszy. A tak na marginesie, to jestem zawiedziony doborem utworu - skąd oni wzięli go, do wczoraj nawet nie wiedziałem o jego istnieniu :P Derulo ma tych hitów kilka czy trochę więcej, a wzięli mu takie nie wiadomo co)

Moja punktacja po 7 odcinkach:
63p. - Krzysztof
40p. - Anna
35p. - Natalia
30p. - Janek
29p. - Ruda
27p. - Izabella
25p. - Filip
18p. - Andrzej

W sumie w finale chcę widzieć Krzysztofa i Anię, Janek mi też nie przeszkodzi. A czwarte miejsce w sumie może zająć każdy, byle nie Andrzej ;)
Awatar użytkownika
Lupus28
VIP Expert
Posty: 2347
Rejestracja: 23 lut 2012, 19:47
Lokalizacja: Kraków/Biecz
x 2103
x 1045

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lupus28 »

kubaj0 pisze:Zapewne w zagranicznych stacjach te same kanały co emitują "TTBZ" emitują też Eurowizję i da się to pogodzić
No właśnie nie, w Hiszpanii na przykład Eurowizja emitowana jest przez publiczny kanał La1, Tu cara me suena (czyli oryginał TTBZ) przez prywatny kanał Antena 3. Eurowizyjny odcinek był tam już dwa razy. To samo w Grecji - Eurowizja i tamtejsza wersja TTBZ emitowane są przez kanały należące do różnych nadawców, a odcinek eurowizyjny jest co edycję. Czyli się da.
kubaj0
Obserwator
Posty: 303
Rejestracja: 28 paź 2015, 15:53
x 536
x 10

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kubaj0 »

No to mój błąd :D ale jakoś odcinka eurowizyjnego w polskim TTBZ nie widzę nadal.
Awatar użytkownika
Captain_M
VIP Expert
Posty: 3918
Rejestracja: 17 lis 2013, 10:51
x 27
x 317

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Captain_M »

10 - Szczepaniak
7 - Lato
6 - Guzik
5 - Traczyk
4 - Młynarczyk
3 - Miko
2 - Krakowiak
1 - Lazer

Szczepaniak 10+10+7+7+6+2+10=52
Miko 3+5+10+6+7+10+3=44
Traczyk 2+6+2+10+5+4+5=35
Lazer 7+2+3+4+10+7+1=34
Krakowiak 5+7+5+5+1+6+2=32
Guzik 4+3+6+3+3+5+6=30
Lato 6+1+4+2+4+1+7=25
Młynarczyk 1+4+1+1+2+3+4=16
Awatar użytkownika
Liberat
Obserwator
Posty: 633
Rejestracja: 26 lut 2018, 16:55
x 57
x 127

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Liberat »

Jordi pisze:Dla mnie Krzysiek nawet jak nie zrobi głosu, to postaciowo ZAWSZE jest "w punkt" jeśli chodzi o styl śpiewu, charakter wokalisty, ruchy sceniczne, ale też zgodzę się, że Enej poszedł mu najsłabiej jak do tej pory (ale i tak przyzwoicie) - pozostałe wykony były bardzo dobre, a 3 otarły się o geniusz dla mnie.
A z tym to się akurat nie zgodzę. Lubię Krzyśka i uważam, że jest jednym z lepszych uczestników tej edycji, ale Sołoducha, mimo, że wesoły i energiczny, nie zgadzał się zarówno wokalnie, jak i postaciowo. Lolek nie skacze z akordeonem jak sarenka, tylko, choć nadal radosny, pozostaje dość "stateczny" w ruchu.

Ale zmieniając nieco temat, zastanawia mnie jedna rzecz, do której się odniosę, i nie chcę teraz wchodzić usilnie w czyjąś opinię czy rozpoczynać jakąś wojnę na argumenty. Jak pewnie widać, odkąd jestem tutaj na forum (czyli stosunkowo od dość niedawna), na bieżąco śledzę temat o TTBZ. Oczywiście widzę, że Krzysiek jest faworytem wielu i zgadzam się, że postaciowo i wokalnie prawie zawsze jest świetny. No ale zdarzył się ten Enej, i dla wielu było to coś typu "wokalnie to nie było to, ale energicznie i postaciowo naprawdę super", więc sporo osób dało mu z 4, 5, czy nawet 6 pkt za ten występ. Teraz jednak przyszedł m.in. Filip z Jasonem Derulo, którego parę (lub nawet więcej) osób skrytykowało za niepodobny wokal i błyskawicznie dało 1-2 pkt. A co z resztą? Choreografia, wejście w rolę, itd., które były naprawdę świetne? Oczywiście nie chcę teraz nikogo o cokolwiek osądzać czy podawać się za wielkiego fana/obrońcę Filipa (co widać po mojej punktacji, w końcu jest u mnie na 4-5. miejscu razem z Natalią Krakowiak, a nawet bez punktacji uważam, że są przynajmniej 2-3 lepsze osoby, w tym właśnie Krzysiek), ale mam wrażenie, że przymykanie oka na występy Krzyśka, nawet, jeśli są, powiedzmy to sobie wprost, nieudane, i doszukiwanie się samych zalet jest nie fair w stosunku do reszty uczestników, u których wystarczy tylko niepodobny głos, i występ od razu jest dla wielu zły. Tym samym oczywiście rozumiem, że każdy ma prawo do własnej opinii, ale ważne jest również, aby ta opinia była konstruktywna i obiektywna.

Ja osobiście uważam, że Filip dał radę zarówno wokalnie, jak i postaciowo. Tak, słyszałem przez większość występu Jasona Derulo, ale jeszcze większą robotę zrobiła tutaj właśnie genialna choreografia i wejście w postać.

Takie jest moje zdanie na ten temat. Tak jak powiedziałem, nie chcę wszczynać żadnych kłótni, co najwyżej jakąś wspólną dyskusję, bo uważam, że Krzysiek czasem bywa przez forumowiczów wręcz przeceniany, a niektórzy uczestnicy - niedoceniani.
Inspiration comes in the middle of the night when you should be doing homework.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości