[TVN] Mali giganci (2015-2017)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49675
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

[TVN] Mali giganci

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

wiatriwoda pisze:A tu 2 mln i TVN nawet z niechcianej zapchajdziury potrafi zrobić hit
A to tylko jeszcze bardziej dobija Ninę Terentiew i Polsat na ćwierćwiecze. :P TVN zna swój target i wie jaki program jemu zaoferować, a te wyniki jeszcze bardziej potwierdzają jego - nie bójmy się tego określenia - absolutną dominację.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

Re: [TVN] Mali giganci

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Nie przesadzajmy w każdym prawie poście ze wspominaniem o Ninie, bo to zakrawa na lekki obłęd ;)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49675
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

[TVN] Mali giganci

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Jaka przesada, skoro Polsat w tym paśmie dopiero zajmuje 3 miejsce (emitowane są tam m. in. powtórki "Naszego nowego domu"), a ta jesień jest to już jego czwarty przegrany sezon z rzędu, z czego ten najbardziej ze względu na katastrofalne wyniki "Wyspy przetrwania" i średnie "#SMPS"? Widzowie przestają już kupować wtórność Polsatu, i niestety taka jest prawda. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

Re: [TVN] Mali giganci

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Właśnie o to chodzi :) powtarzasz kolejny raz, to samo piszesz :) nawet powstał wątek o stagnacji Polsatu, gdzie można w kółko o tym :)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49675
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

[TVN] Mali giganci

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Pokaż mi, gdzie się w poprzednich dwóch postach powtórzyłem?
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

Re: [TVN] Mali giganci

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Po prostu w wielu postach, w różnych wątkach piszesz o klapach Polsatu, na czele z WP, nie kwestionuje racji, tylko przesadę w powtarzaniu i jeździe po Ninie, nawet tu w info o dobrych wynikach MG. I tylko tyle :) Ale spoko, jak masz ochotę to pisz :) Dobranoc.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49675
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

[TVN] Mali giganci

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Jeżeli Nina nie wyciąga odpowiednich wniosków ze swoich wcześniejszych porażek (a lampka ostrzegawcza w głowie powinna się zapalić już w momencie ekspresowego wylotu z ramówki "Surprise, surprise"), no to trudno jej - i to nawet ostro - nie krytykować, a 25-lecie stacji chyba powinno skłonić do pewnych znaczących refleksji. Zresztą napisałem tylko krótki przytyk, resztę o TVN-ie, a ty od razu aż z nadmiarem zinterpretowałeś mój post. A to, że gorąca dyskusja trwa na ten temat nawet na forum fanów Polsatu już wystarczająco świadczy, że coś jest delikatnie rzecz ujmując nie tak. To tak kończąc OT.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
kolos
Obserwator
Posty: 588
Rejestracja: 20 lut 2016, 22:08
x 1
x 18

[TVN] Mali giganci

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kolos »

Oglądalność mniej więcej taka jakiej się spodziewałem. Nie jakaś super wysoka ale te dwa miliony to nie jest zły wynik. Zobaczymy jak będzie dalej bo jednak z reguły najwyższą ogládalność mają odcinki castingowe a potem oglądalność trochę spada. Ciekawe co z tym zrobi TVN.
Nie oglądam kłamliwego i stronniczego TVN-u.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVN] Mali giganci

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Czaja chciał 2 milionów i ma. Dla mnie to spory sukces TVN, że o 17:00 pobili wszystkich i są liderem - zwłaszcza Nasz Nowy Dom chyba pierwszy raz od dawna stracił fotel lidera...

Faktycznie ciekawe, czy gdyby te wyniki się utrzymały, to TVN nie pomyśli o 4 sezonie.

Ale powinni zmienić Bohosiewicz - nawet powrót Bujakiewicz będzie okej. Sońka w tworzeniu drużyn była okej, ale już w 3 epie sadziła 10 za 10... Przesada grubo, a i teksty ma dość słabe niestety,,,
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49675
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

[TVN] Mali giganci

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Przebieg 3 odcinka programu z uwzględnieniem repertuaru, haseł w kalamburach i ocen jurorów::
[ Spoiler ]
kolos pisze:A mi się to podoba. Kalambury dobrze sprawdzają inteligencję starszej części drużyny (inteligencję maluchów sprawdza się quizem), to wprawdzie skutek uboczny ale ciekawa sprawa. Jedyne zastrzezenie jakie mam to najmlodsi którzy nijak nie przydają się w tej konkurencji. I nie powinny w tym uczestniczyć. Maluchy mają swój quiz.

Tylko póki co "Mali Giganci" jeszcze są programem talent-show - nie teleturniejem, a jak na razie dzięki "Kalamburom" może dojść do jednego z największych nieporozumień w historii polskiej wersji programu. A co do najmłodszych - to "Quiz" nie tyle sprawdza ich inteligencję, co kreatywność i pewność (nie arogancję) na scenie, co jak najbardziej można podpiąć pod artyzm.
kolos pisze:Przebieg quizu jak dla mnie došć przewidywalny, wiadomo bylo ze duet będzie przewodził - co dwie gęby to nie jedna, do tego dziewczyny należą do inteligentnych, natomiast Hania jak przewidywałem słabiutko, mówiła dla mówienia. Amelia gdzieś pośrodku.

Co warto dodać - duet zgłaszał się wiele razy i to najszybciej. :)
kolos pisze:Faktycznie Magda zrobiła duży postęp w stosunku do castingu. Wiadomo ze pewnego poziomu nie przeskoczy ale balem się że będzie gorzej więc tu duży plus. Jedyne co mi się niepodobało to jury które znowu i to dość obsesyjnie podkreślało jak to ładną i uroczą dziewczynką jest Magda. Jest to prawda ale to jednak nie są wybory małej miss a konkurs talentów. Jeszcze podkreślanie uroku osobistego u maluchów rozumiem, reguły konkurencji mają szersze ale po co to w przypadku wokalistki??

Ja aż tej obsesyjności aż tak nie zauważyłem, a nie da się nie zauważyć, że z wyglądu rzeczywiście wokalistka przypomina nieco swoją opiekunkę Romę Gąsiorowską. :) Zresztą nie miało to przełożenia na oceny, gdzie zdobyła najniższą średnią wieczoru razem z Oliwią Ogorzelską.

kolos pisze:No i drużyna Aguerroli może przypadkiem odpaść z programu jako pierwsza, zwłaszcza ze trudno spodziewać się innego oceniania w następnym odcinku niż 9-10 a do tego jeszcze pkt za quiz i kalambury... Czarno to widzę. No ale bylo wiadomo ze za quiz pkt nie dostaną a kalambury poszły im fatalnie. Trochę szkoda w występach byli najlepsi a przegrają za słabości w dodatkowych konkurencjach.

I to jest właśnie najbardziej absurdalne w tym formacie. Obyśmy tylko eliminacji Drużyny Agustina nie wykrakali.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
kolos
Obserwator
Posty: 588
Rejestracja: 20 lut 2016, 22:08
x 1
x 18

[TVN] Mali giganci

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kolos »

A co do najmłodszych - to "Quiz" nie tyle sprawdza ich inteligencję, co kreatywność i pewność (nie arogancję) na scenie, co jak najbardziej można podpiąć pod artyzm
To samo właściwe można by napisać o znaczeniu kalamburów dla śpiewaków i tancerzy ;) W 1 edycji MG kalamburów nie było i z perspektywy czasu można powiedzieć że to było dobre posuniecie że kalambury dodano. W 1 edycji tancerze i śpiewający byli trochę takimi kukłami co to działały w sekwencji: -wykonanie śpiewu/tańca - ocena - "wypad" ze sceny i tyle. Teraz przynajmniej widać że drużyna jest drużyną. Ciekawi mnie czy miałbyś jakiś alternatywny pomysł na zwiększenie udziału tancerzy i śpiewaków w programie po za własnymi wykonaniami? Bo ja szerze mówiąc nie bardzo mam pomysł, a kalambury uważam za dobry acz nieidealny wypełniacz tej luki która wcześniej była. Przynajmniej wygrana jest tu rzeczowa i konkretna bo mierzona w sekundach :) Już prędzej Quiz dla najmłodszych budzi u mnie mieszane odczucia przez na ogól średnio udany dobór pytań. Akurat w tym odcinku nie było tak źle bo i dzieci raczej całkiem inteligentne (w końcu trzy 7-latki były...) i z głupich pytań udało się wyjść bez żenady.
I to jest właśnie najbardziej absurdalne w tym formacie. Obyśmy tylko eliminacji Drużyny Agustina nie wykrakali.
Absurdalny to jest sposób oceniania wykonawców przez jury. Gdyby było bardziej rzeczowo i konkretnie (no i ostrzej) to oceny byłyby inne a bonusowe punkty nie miałyby aż takiego znaczenia. Po za tym Drużyna Agustina sama sobie winna - kalambury w ich wykonaniu to był jednak dramat a i ich najmłodsza było wiadomo że będzie drużynę ciągnąć w dół.
Ja aż tej obsesyjności aż tak nie zauważyłem, a nie da się nie zauważyć, że z wyglądu rzeczywiście wokalistka przypomina nieco swoją opiekunkę Romę Gąsiorowską. :)
Nie chodzi o podobieństwo do Romy(?). Magda Sulińka jest obiektywnie ładną dziewczynką ale walory jej urody jako właściwie pierwszoplanowe podkreślano i w odcinku castingowym i przy pierwszym jej występie. Jak dla mnie o ten jeden raz za dużo.
Zresztą nie miało to przełożenia na oceny, gdzie zdobyła najniższą średnią wieczoru razem z Oliwią Ogorzelską.
A ta najniższa ocena to była.. dwie "9" i jedna "10"... Niestety ale Bohosiewicz okazała się fatalna jurorką. Co przy i tak słabym wojewódzkim i Chylińskiej dobrego efektu nie może dawać.
Nie oglądam kłamliwego i stronniczego TVN-u.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49675
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

[TVN] Mali giganci

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

kolos pisze:To samo właściwe można by napisać o znaczeniu kalamburów dla śpiewaków i tancerzy W 1 edycji MG kalamburów nie było i z perspektywy czasu można powiedzieć że to było dobre posuniecie że kalambury dodano.
Zupełnie się nie zgodzę. Pierwsza edycja okazała się hitem, bo liczył się przede wszystkim - mimo wielu kontrowersji, które dotyczyły tego programu - talent dzieciaków. Ciężko tu mówić o kreatywności czy artyzmie przy "Kalamburach", bo tu trzeba odgadnąć konkretne powiedzenie, przysłowie, rzecz czy postać. "Quiz" tym jeszcze się broni, ze mimo, iż prowadzący zadaje konkretne pytania, to jest tu pełna dowolność i pole do popisu.
kolos pisze:W 1 edycji tancerze i śpiewający byli trochę takimi kukłami co to działały w sekwencji: -wykonanie śpiewu/tańca - ocena - "wypad" ze sceny i tyle. Teraz przynajmniej widać że drużyna jest drużyną.
To, że uczestnicy zbierają punkty na jedno konto, wspierają się za kulisami, i na dodatek mają wspólnego opiekuna, to jeszcze nie czuć, że jest drużyną?
kolos pisze:Ciekawi mnie czy miałbyś jakiś alternatywny pomysł na zwiększenie udziału tancerzy i śpiewaków w programie po za własnymi wykonaniami?
Chociażby zwiększenie ilości wspólnych wykonań, bo póki co drużyna występuje wspólnie na razie tylko w finale. Nie mówię o występach w całej grupie, ale chociażby żeby były duety np. wokalista-maluch, czy tancerz-maluch.
kolos pisze: Przynajmniej wygrana jest tu rzeczowa i konkretna bo mierzona w sekundach Już prędzej Quiz dla najmłodszych budzi u mnie mieszane odczucia przez na ogól średnio udany dobór pytań. Akurat w tym odcinku nie było tak źle bo i dzieci raczej całkiem inteligentne (w końcu trzy 7-latki były...) i z głupich pytań udało się wyjść bez żenady.
Ja tego nie neguję, tylko, że tu punkt dostaje tylko jedna drużyna, a czasem decydować mogą nawet dziesiąte części sekund. Przy quizie i tak punkt przyznaje jury, więc tu jeszcze można to podpiąć pod talent.
kolos pisze: Absurdalny to jest sposób oceniania wykonawców przez jury. Gdyby było bardziej rzeczowo i konkretnie (no i ostrzej) to oceny byłyby inne a bonusowe punkty nie miałyby aż takiego znaczenia.
Z tym się zgodzę, szczególnie, że trzy duety taneczne zostały ocenione tak samo, a tak nie powinno być, bo występy wyraźnie od siebie odstawały poziomem. Z tą ostrością to jednak nie przesadzał - w końcu w programie występują jeszcze dzieci.
kolos pisze:Po za tym Drużyna Agustina sama sobie winna - kalambury w ich wykonaniu to był jednak dramat a i ich najmłodsza było wiadomo że będzie drużynę ciągnąć w dół.
Żaden opiekun nie tworzy drużyny pod kątem tego, czy drużyna poradzi sobie w kalamburach, czy nie, a bardziej pod względem talentu. Nawet jeśli występ Ząbkowicz nie przekonał, to jednak Drużyna Agustina nie powinna odpaść ze względu na jedną z najmocniejszych wokalistek i tancerki.
kolos pisze:Nie chodzi o podobieństwo do Romy(?). Magda Sulińka jest obiektywnie ładną dziewczynką ale walory jej urody jako właściwie pierwszoplanowe podkreślano i w odcinku castingowym i przy pierwszym jej występie. Jak dla mnie o ten jeden raz za dużo.
Właśnie przez to, ze Gąsiorowska mimo wieku wciąż ma urodę nastolatki chciałem powiedzieć, że Sulińska jest rzeczywiście urodziwą dziewczyną. :) Ale jeśli jurorzy nadmiernie to podkreślają, to zgodzę się, że to lekka przesada.
kolos pisze:A ta najniższa ocena to była.. dwie "9" i jedna "10"... Niestety ale Bohosiewicz okazała się fatalna jurorką. Co przy i tak słabym wojewódzkim i Chylińskiej dobrego efektu nie może dawać.
Chylińska jest w tym składzie jedyną osobą, którą da się jeszcze obronić. Ale skoro tylko te trzy osoby decydują o przebiegu programu to rzeczywiście wiele o nim mówi.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49675
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

[TVN] Mali giganci

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
sebastiannn
User of the Year 2023!
Posty: 5528
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:38
x 1187
x 1540

[TVN] Mali giganci

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sebastiannn »

Wczoraj z programem pożegnała się "Drużyna Augustina".
Na prowadzeniu "Niezłomni" Jarka Bieniuka, którzy początkowy byli na ostatnim miejscu, a wybili się na prowadzenie.
Już od 6 lat na forum.media2.pl :)
Awatar użytkownika
kolos
Obserwator
Posty: 588
Rejestracja: 20 lut 2016, 22:08
x 1
x 18

[TVN] Mali giganci

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kolos »

No i odpadła jako pierwsza, niestety DRUŻYNA AUGUSTINA...

Ale po kolei:

Jako pierwsi występowali TYTANI a w zasadzie Tytanki Rafała Brzozowskiego, uzyskali komplet "10" w sumie 30 pkt. Do tego nędznie zaprezentowali się w kalamburach. Najwyraźniej producenci programu przeanalizowali kalambury z 2 edycji i każą jurom wkraczać i podopowiadać gdy widać że drużynie idzie źle. Moim zdaniem to absurdalne ale cóż. Przynajmniej nie wygrali kalamburów. a mogli bo 47 sekund to nie był tragiczny wynik.

Występy:

Śpiew: Jak się spodziewałem siostry Szwetrówny zrobiły bardzo dobre wrażenie 3x10 było pewnie przesadą ale jak wszystkie oceny w tym programie. Podoba mi się ten duet i ich śpiewanie.

Taniec: Był dość słaby, przynajmniej w moim odczuciu, owszem dziewczyny pokazały się i tak z lepszej strony niż na castingu ale 3x10 to była gruba przesada nawet jak na warunki tego programu.

Junior: Wiktoria była najlepsza z trójki maluchów wczorajszego odcinka ale i tak mnie nie powaliła. Liczyłem na ciut więcej. Warto jednak zauważyć pierwszy w historii programu występ rodzica na scenie Małych gigantów :) Ocena 3x10 była moim zdaniem jednak przesadzona. Inna sprawa że żaden z uczestników tej kategorii nie wyróżnia się talentem jakoś szczególnie lub choćby trochę. Więc te 3x10 dla Wiktorii nie były aż tak dziwne jak dla reszty jej drużyny.

Podsumowując : Tytani wyszli na jedną z mocniejszych ekip (przynajmniej w ocenach) co jest jednak nie sprawiedliwe wobec drużyny agustina ale tez pogodnych.

Jako drudzy występowali POGODNI Omeny Mensah. Zdobyli także komplet punktów (30). Jak dla mnie akurat oni zasłużyli na ten wynik. Szkoda jednak że nie wygrali tych kalamburów ani nie dostali pkt za quiz.

Śpiew: Tu był absolutny fenomen. Bałem się że nie będzie dało się sensownie połączyć śpiewu Urszuli i Franciszka. Jednak o dziwo to wyszło świetnie. Chociaż widać było że o śpiewie w duecie nie ma mowy. To były raczej dwie indywidualności śpiewające razem piosenkę. Skoro i tak wyszło genialnie to oceny 3x10 były więcej niż zasłużone

Taniec: Występ Igi i Igora nie był zły. Mam poczucie nie dosytu bo jednak zabrakło mi tańca w parze. Ten układ nie był dobry dla nich. Mimo to poradzili sobie na tyle dobrze na ile mogli. Jednak oceny 3x10 wobec ocen innych tancerzy np. z drużyny agustina były mocno przesadzone.

Junior: Zosia miała zdecydowanie mocno przeciętny występ. Plusuje tylko zabawnymi wypowiedzeniami po występach (choć i z tym we wczorajszym odcinku było blado). I raczej tylko za to dostała 3x10 pkt. Bo za sam występ nie powinna dostać więcej niż 3x8 pkt.

Podsumowując: zasłużenie wysoka lokata w stawce (3 miejsce). Ale obawiam się ze odadną przed finałem. Juniorkę mają jednak słabą, W tańcu może też być rożnie. Chyba ze uzbierają dodatkowe punkty. Nie dużo im zabrakło żeby wygrali kalambury.

Jako ostatni prezentowali się NIEZŁOMNI Bieniuka. Uzbierali w sumie za występy 29,1 pkt, najmniej ze wszystkich ekip (zasłużenie). Ale o dziwo dostali oba dodatkowe punkty, Uczciwe wygrali kalambury ale ten dodatkowy punkt za quiz dla tej ekipy był jednak naciągany.

Śpiew: Potencjał Oskara Brzostowskiego jest ciągle dla mnie zagadką. To było dobre ale nie nadzwyczajne wykonanie. Mnie nie przekonuje. 2x10 i raz 9 to było akurat.

Taniec: Aleksandra i Ignacy zatańczyli dziś najlepiej ze wszystkich 3 duetów. To było to o co chodzi. Dlatego brak 3x10 pkt przyjąłem ze zażenowaniem.

Junior: Oskar Sadowski wprawdzie występy ma takie sobie, ale wygrywa osobowością. Oceny 2x10, raz 9 były raczej w sam raz. Punktu za quiz nie powinien był jednak dostać.

Końcowa klasyfikacja: (jeszcze bez pkt za quiz i kalambury):

1. Tytani 30 pkt
Pogodni 30 pkt
3. Atomy Romy 29,7 pkt
Supermocne 29,7 pkt
5. Drużyna Agustina 29,4 pkt
6. Niezłomni 29,1 pkt

Jednak Niezłomni zdobyli oba punkty bonusowe i z ostatniego miejsca, awansowali na pierwsze (!)

1. Niezłomni 31,1 pkt
2. Tytani 30 pkt
Pogodni 30 pkt
4. Atomy Romy 29,7 pkt
Supermocne 29,7 pkt
6. Drużyna Agustina 29,4 pkt - odpadają

Odpadła zupełnie niezasłużenie Drużyna Agustina. Niestety przy tak żenującym systemie oceniania musiało się tak stać. Najlepsza drużyna odpadła jako pierwsza. Najsłabsza jest liderem stawki Wiem że to program TVN-u i trudno się było spodziewać choćby minimum poziomu i jakości. Ale jednak w 1 i 2 edycji jakieś tam granice rozsądku były zachowane w ocenianiu. Teraz tak naprawdę Bohosiewicz jest zbędna. Na jej stanowisku od razu można by wypisać 10 i tak nikogo nie oceni niżej. Chylińska niewiele lepsza a Wojewódzki jest najwyraźniej od stawiania 9. Skład jury był słaby od początku ale nie wiedziałem że może być jeszcze gorzej.

Teraz jest tak ze dwie najsłabsze drużyny są na czele a najlepsza odpadła... Z całej Drużyny Agustina najbardziej mi szkoda Hani Sztachańskiej. W poprzedniej edycji nie została wybrana do drużyny, teraz się dostała ale odpadła już po pierwszym odcinku. A w tym programie była najlepszą śpiewającą obok duetu z Pogodnych...

W następnym odcinku walka o nieodpadnięcie z programu stoczy się między Atomami Romy a Supermocnymi (Na lepsze wyglądają Atomy Romy, ale większe szanse daję supermocnym - producenci nie będą chcieli zbyt szybko się pozbyć z MG jednak barwnego duetu najmłodszych czy Oliwii Ogorzelskiej oraz zmontowanego na potrzeby programu duetu tanecznego), Choć nie można wykluczyć że przy odrobinie pecha odpadnie druga najlepsza drużyna programu czyli Pogodni..
Nie oglądam kłamliwego i stronniczego TVN-u.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 6 gości