[TVN] Mali giganci (2015-2017)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
kolos
Obserwator
Posty: 588
Rejestracja: 20 lut 2016, 22:08
x 1
x 18

[TVN] Mali giganci

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kolos »

A oceniając to 2 odcinek nie był gorszy od pierwszego - byli dužo lepsi tancerze, trochę słabsi śpiewający i najmłodsi którzy na razie dla mnie są pewną niewiadomą.

W szczegółach:

DRUŻYNA AGUSTINA (Agustin Aguerrola)

T: Nina/Kasia vs Maja/Amanda - wygrana Niny i Kasi w pełni zasłużona, aspirują do miana najlepszej pary tanecznej tej edycji MG

Ś: Hania Sztachańska vs Julia Tłuczkiewicz - Zasłużone zwycięstwo Hani która dołacza do czołówki śpiewających tej edycji, Julia jednak mocno przekombinowała, za dużo było tych ruchów ciałem, znacznie przesadzone to było.

J: Amelia Ząbkiewicz vs Jakub Lelonek - Tu dobra decyzja, choć calościowo Amelia na mocną nie wygląda. Będzie ciągnąć drużynę w dół.

ATOMY ROMY (Roma Gąsiorowska)

T: Natasza/Oliwia vs Oliwia/Kaja - wybór Nataszy i Oliwii był jak najbardziej dobry, to najmocniejsza para programu obok pary tanecznej z drużyny agurroli.

Ś: Magadalena Sulińska vs Maria Nowak - No tu był wybór między słabym a słabym, aż się zdzwiłem choč poztywne że jury wytknęlo dziewczynom błędy. W tej sytuacji wybór był po lini własnej sympatii i tego która dziewczynka ma więcej wdzięku i uroku. W tym kontekście wybór Magdy był dobry. Wydaje się mieć pewien potencjał.

J: Hania Gut vs Artur Droś - No tu mam wątpliwości mimo iż ogólnie byłem za Hanią. Chyba tu zdecydowało to że chlopiec jest pozbawiony charakteru. Ale jednak utalentowany jest. Czego co do Hani pewny nie jestem. Niestety nie dostrzegłem też u niej potencjału na robienie show. Ona wygląda na taką co będzie pleść trzy po trzy byle mówič. Hania wyglada mi na najsłabszą pośród wszystkich najmłodszych. Ale kto wie, ocenianie przez jury bywa dziwne...

SUPERMOCNE (Paulina Krupińska)

T: Nina/Paulina vs Nikola/Ada - Tu mamy do czynienia z największym nie porozumieniem 2 odcinka ale rozumiem że skoro zmontowano duet na poteby programu to dziewczyny nie mogły odpaść w przedbiegu. Ale wydaje mi się że tanczący z tej drużyny będą zaniżać wyniki Supermocnych. Nikola i Ada były jednak wyraźnie lepsze.

Ś: Oliwia Ogorzelska vs Julia Chmielarska. Tu też można mieć wątpliwości ale rozumiem czemu Oliwia przeszła a Julia nie. Oliwia ma jednak nieco więcej potencjału na robienie show. Zakładam jednak że najwyżej punktowana nie będzie.

J: Alicja Smyk i Matylda Czarnota (przeszły obie) - decyzja o wspólnym awansie była moim zdaniem sluszna choć pewnie nie fair wobec innych decyzji i dzieci które występowały wcześniej. Ciekawe czy wspólne występy nie obnižą walorów obu dziewczynek. Bo obie i nie najgorzej śpiewają i fajnie recytują wiersze i jeszcze mają "gadane" i to tak sensownie. Ale jednak wspólne występy... mogą za dobrze nie wyjść. Bliźniaczki/siostry czy nawet pary "zakochanych" to rozumiem. Ale dwie zupelnie sobie obce dziewczynki?? To može się nie udać. .

Na uwagę zasługuje fakt że obie dziewczynki mimo (bardzo) mlodego wieku są youtuberkami. Przy czym Alicja została nią chyba pod wplywem Matyldy gdyż Matylda jest dużo bardziej aktywna na youtube.

Reasumując:

Z sześciu drużyn najmocniejsi wg. mojej wstępnej symulacji są na równi Pogodni i Drużyna Aguerolli a najsłabsze są Atomy Romy choć ta drużyna ma jednych z najmocniejszych tancerzy. Zaś drugie najslabsze są Supermocne. Tytani wyglądają na względnie mocnych tu wszystko zależy od najmlodszej z drużyny Wiktorii która może być lokomtywą drużyny ale nie musi. Sporo mogą wnieść śpiewajace siostry ale też nie muszą. Podobną siłę jak Tytani wydają się mieć Niezlomni tu są jednak pewne znaki zapytania przy obu Oskarach bo mogą ale nie muszą być mocnymi punktami programu, z koleji na tancerzach Niezlomni będą tracić.

Nawiasem mówiąc z 6 drużyn aż 4 są calkowice zlożone z dziewczynek.

Dla porównania w 2 edycji drużyny złożonej z samy dziewczynek nie było ani jednej a w 1 edycji były takie dwie.
Nie oglądam kłamliwego i stronniczego TVN-u.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVN] Mali giganci

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Finałowy odcinek 3 edycji programu TVN pokaże w Boże Narodzenie 25 grudnia o 16:45.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
kolos
Obserwator
Posty: 588
Rejestracja: 20 lut 2016, 22:08
x 1
x 18

[TVN] Mali giganci

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kolos »

No to wysoka oglądalność finału zapewniona :)

A calkiem na poważnie czy wiadomo jaka była oglądalność dwóch pierwszych odcinków 3 serii MG??

I ciekawe czy choćby rozważana jest prdoukcja, kolejnego czwartego sezonu. Moim zdaniem powinien kolejny sezon MG być.
Nie oglądam kłamliwego i stronniczego TVN-u.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVN] Mali giganci

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Tak wyglądał przebieg drugiego odcinka "MG 3" (z zaznaczeniem głosów jurorów oraz repertuaru).

[ Spoiler ]
Recenzując drugi odcinek - widać, że Egurrola najbardziej surowo dobrał dzieciaki do drużyny. Zarzucał wokalistom brak choreografii i pewności, punktował nieźle tancerzy, ale jak widać przyniosło to efekt. Jego drużyna jest jedną z dwóch najmocniejszych jeśli chodzi o tą edycję programu.

U Gąsiorowskiej obie wokalistki niestety pogubiły się podczas występu co jurorzy wreszcie zauważyli, choć i tu jest dla mnie mały zgrzyt w końcowej decyzji. Tak samo jeśli chodzi o najmłodszych. Na szczęście jedyny porządnie tańczący w tym programie duet hip-hopowy pokonał średnio tańczący duet teatru tańca.

No i na koniec "Supermocne" Krupińskiej. O ile duet tancerek (sklejony co prawda w programie jak najbardziej wybrany prawidłowo) jest mocnym ogniwem, o ile duet najmłodszych nie budzi u mnie kontrowersji, tak w przypadku wokalistek znów mieliśmy dwa dość nieudane występy. Taki, a nie inny wybór jury biorąc pod uwagę jej doświadczenie w tego typu programach mnie nie dziwi, aczkolwiek zbyt dużo i to zbyt mocnych ozdobników było w wykonaniu utworu "Unconditionally". Jej imienniczka - Olivia Wieczorek - dwa lata temu w "MG" wykonała ten utwór nawet z pewną lekkością i delikatnością i dlatego tego słuchało się dużo fajniej.

Podsumowując - drugi odcinek uratował honor tancerzy tej edycji programu, choć i tak pod tym względem jest słabiej, niż rok temu, szczególnie, że werdykty były często jednoznaczne. U najmłodszych widać już pewną rutynę, i nie sądzę, byśmy byli świadkami takich odkryć jak np. Wiktoria Gąbka, Małgosia Mudzik, czy Kinga i Staś. U wokalistów - delikatnie rzecz ujmując jest słabo. Jedyni wokaliści, którzy potrafią czysto śpiewać i na dodatek - mają spory potencjał są w Drużynie Agustina i Pogodnych. Reszta wokalistów, która awansowała - tak podejrzewam - miałaby spory problem z przejściem "Przesłuchań w ciemno" w "The Voice Kids".

W niedzielnym odcinku rozpocznie się zbieranie punktów. Jako pierwsi zbiorą je Drużyna Agustina, Atomy Romy i Supermocne. Warto dodać, że najmłodsi wezmą udział w quizie, a opiekunowie w specjalnej konkurencji ze swoimi drużynami i za to można zdobyć bonusowe punkty. Co jak co, ale tą konkurencję drużynową z opiekunami mogliby już darować. Nie dość, że mało kreatywne, to jeszcze nic nie wnoszą.
kolos pisze: Ś: Magadalena Sulińska vs Maria Nowak - No tu był wybór między słabym a słabym, aż się zdzwiłem choč poztywne że jury wytknęlo dziewczynom błędy. W tej sytuacji wybór był po lini własnej sympatii i tego która dziewczynka ma więcej wdzięku i uroku. W tym kontekście wybór Magdy był dobry. Wydaje się mieć pewien potencjał.
Ja akurat po tylu programach muzycznych jakie obejrzałem o wiele bardziej kieruje się warsztatem technicznym, i pod tym względem Marysia Nowak popełniła ich o wiele mniej.
kolos pisze:T: Nina/Paulina vs Nikola/Ada - Tu mamy do czynienia z największym nie porozumieniem 2 odcinka ale rozumiem że skoro zmontowano duet na poteby programu to dziewczyny nie mogły odpaść w przedbiegu. Ale wydaje mi się że tanczący z tej drużyny będą zaniżać wyniki Supermocnych. Nikola i Ada były jednak wyraźnie lepsze.
Akurat tu nie widzę żadnego nieporozumienia - werdykt jest jak najbardziej właściwy, szczególnie, że duet był technicznie lepszy tanecznie, nie zaprezentował tylko kilku ruchów na krzyż, i na dodatek ich występ miał duszę, czego o występie pierwszego duetu powiedzieć nie mogę. Jeśli to duet, który został niedawno zmontowany, to mogę tylko ściągnąć czapki z głów, szczególnie, że tu wszystko było równo. Zresztą to nie pierwszy zmontowany duet. Już takie mieliśmy w pierwszej edycji przy Supermocnych Uli Chincz i w drugiej przy Niezłomnych Magdy Mołek.
kolos pisze:Z sześciu drużyn najmocniejsi wg. mojej wstępnej symulacji są na równi Pogodni i Drużyna Aguerolli a najsłabsze są Atomy Romy choć ta drużyna ma jednych z najmocniejszych tancerzy. Zaś drugie najslabsze są Supermocne. Tytani wyglądają na względnie mocnych tu wszystko zależy od najmlodszej z drużyny Wiktorii która może być lokomtywą drużyny ale nie musi. Sporo mogą wnieść śpiewajace siostry ale też nie muszą. Podobną siłę jak Tytani wydają się mieć Niezlomni tu są jednak pewne znaki zapytania przy obu Oskarach bo mogą ale nie muszą być mocnymi punktami programu, z koleji na tancerzach Niezlomni będą tracić.
Akurat dla mnie i tak najsłabszą ekipą są Tytani Brzozowskiego - tu nie widzę ani jednego mocnego punktu. Zarówno Atomy Romy jak i Supermocne mają bardzo mocnych tancerzy i dość dobrych maluchów. Zgodzę się, ze Drużyna Agustina Egurroli i Pogodni Mensah to dwie najmocniejsze ekipy w tej edycji programu.

Co do punktowania - z tego, co można wywnioskować w zwiastunie
[ Spoiler ]
Jeszcze jedna ciekawostka. Otóż tworzenie drużyn pokazano nie w tej kolejności, w której rzeczywiście nagrano. Podczas tworzenia ekipy Agustina na widowni widać było tancerki z drużyny Krupińskiej, które odpadły po ostatecznych eliminacjach do drużyny.
kolos pisze:A calkiem na poważnie czy wiadomo jaka była oglądalność dwóch pierwszych odcinków 3 serii MG??

I ciekawe czy choćby rozważana jest prdoukcja, kolejnego czwartego sezonu. Moim zdaniem powinien kolejny sezon MG być.
Próbowałem wyciągnąć tą informację, ale musimy uzbroić się w cierpliwość do poniedziałku/wtorku. Wiadomo tylko tyle, że oglądalność jest gorsza od pierwszych dwóch odcinków drugiego sezonu. Na dodatek podczas emisji programu TVN nie jest już liderem w paśmie. A ponieważ finał zostanie wyemitowany w dniu, w którym rynek reklamowy po najgorętszym okresie w roku wręcz "zeruje się", to raczej nie ma się co spodziewać kolejnego sezonu programu w przyszłym roku.

A to wspomniany wcześniej wywiad z nową jurorką - Sonią Bohosiewicz: http://film.interia.pl/telewizja/news-s ... Id,2463732
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
kolos
Obserwator
Posty: 588
Rejestracja: 20 lut 2016, 22:08
x 1
x 18

[TVN] Mali giganci

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kolos »

kolos pisze: Ś: Magadalena Sulińska vs Maria Nowak - No tu był wybór między słabym a słabym, aż się zdzwiłem choč poztywne że jury wytknęlo dziewczynom błędy. W tej sytuacji wybór był po lini własnej sympatii i tego która dziewczynka ma więcej wdzięku i uroku. W tym kontekście wybór Magdy był dobry. Wydaje się mieć pewien potencjał.
Ja akurat po tylu programach muzycznych jakie obejrzałem o wiele bardziej kieruje się warsztatem technicznym, i pod tym względem Marysia Nowak popełniła ich o wiele mniej.
Tylko że w tym programie warsztat techniczny nie koniecznie ma aż takie znaczenie (a i tak w tym aspekcie lepsza była Magda)
Po za tym to Chylińska stwierdziła że to Magda Sulińska popełniła mniej błędów i lepiej się ratowała. z czym ja się akurat w pełni zgadzam. Magda miała przynajmniej ambitną piosenkę, a Marysia Nowak raczej takiego "samograja" co nie dużym nakładem sił daje duży efekt a i tak nie dała rady. Jak dla mnie ta decyzja była akurat bardzo dobra, do tego - jak na warunki tego programu - była to decyzja mądrze skomentowana i uzasadniona.
kolos pisze:T: Nina/Paulina vs Nikola/Ada - Tu mamy do czynienia z największym nie porozumieniem 2 odcinka ale rozumiem że skoro zmontowano duet na poteby programu to dziewczyny nie mogły odpaść w przedbiegu. Ale wydaje mi się że tanczący z tej drużyny będą zaniżać wyniki Supermocnych. Nikola i Ada były jednak wyraźnie lepsze.
Akurat tu nie widzę żadnego nieporozumienia - werdykt jest jak najbardziej właściwy, szczególnie, że duet był technicznie lepszy tanecznie, nie zaprezentował tylko kilku ruchów na krzyż, i na dodatek ich występ miał duszę, czego o występie pierwszego duetu powiedzieć nie mogę. Jeśli to duet, który został niedawno zmontowany, to mogę tylko ściągnąć czapki z głów, szczególnie, że tu wszystko było równo. Zresztą to nie pierwszy zmontowany duet. Już takie mieliśmy w pierwszej edycji przy Supermocnych Uli Chincz i w drugiej przy Niezłomnych Magdy Mołek.
Jednak Nikola i Ada wykonywały zdecydowanie trudniejsze elementy gimnastyczno - taneczne. Nawet jeśli to było trochę chaotyczne to zawsze był to występ z gatunku nietypowych i nie często się zdarzających, zwłaszcza w tym programie . Natomiast występ Niny i Pauliny był mocno bezbarwny, Nadrabiały - zwłaszcza Nina mimiką twarzy, wyrażanymi emocjami, zaangażowaniem ale tanecznie jakoś cudowne to nie było.
Akurat dla mnie i tak najsłabszą ekipą są Tytani Brzozowskiego - tu nie widzę ani jednego mocnego punktu. Zarówno Atomy Romy jak i Supermocne mają bardzo mocnych tancerzy i dość dobrych maluchów. Zgodzę się, ze Drużyna Agustina Egurroli i Pogodni Mensah to dwie najmocniejsze ekipy w tej edycji programu.
Tytani mają bardzo dobrą najmłodszą (czyli Wiktorię Nowicką). Najlepszą wśród wszystkich najmłodszych obok duetu z Supermocnych. Do tego siostry Szweterówny (śpiew) mimo pewnych mankamentów mają ciekawy potencjał. Faktycznie kuleje natomiast u Tytanów i to mocno taniec. Tytani nie muszą jednak iść na pierwszy ogień, zwłaszcza że Niezłomni Bieniuka oraz zwłaszcza Atomy Romy też szczególnie mocno nie wyglądają.
Atomy Romy bronią się tylko tancerzami, bo już najmłodsza w ich ekipie Hania Gut to duża nie wiadoma, jak dla mnie ma mniej potencjału niż więcej. W każdym razie niczym nie zachwyciła w pierwszym występie, ani talentem ani charyzmą po za tym że ogólnie jest urocza, spokojna i jak to się mówi "daje się lubić" (co w tym programie nie zawsze się zdarza). A i śpiewającą to wiadomo ze Atomy Romy mają akurat słabą.

Na koniec "Supermocne" Krupińskiej. (...) tak w przypadku wokalistek znów mieliśmy dwa dość nieudane występy. Taki, a nie inny wybór jury biorąc pod uwagę jej doświadczenie w tego typu programach mnie nie dziwi, aczkolwiek zbyt dużo i to zbyt mocnych ozdobników było w wykonaniu utworu "Unconditionally". Jej imienniczka - Olivia Wieczorek - dwa lata temu w "MG" wykonała ten utwór nawet z pewną lekkością i delikatnością i dlatego tego słuchało się dużo fajniej.
Nie można powiedzieć że występ Juli Chmielarskiej był nie udany (tak to kolejna z uczestniczek preelimancji do Dziecięcej Eurowizji jakby ktoś nie wiedział). Twierdzę ze była lepsza od Oliwii Ogorzelskiej. Jednak Oliwia która jakiś grubych błędów śpiewając nie popełniła, ma coś co można nazwać charyzmą. Mimo wszystko w jej wykonaniu te "ozdobniki" nie były ani przesadne ani przytłaczające tak jak to było np. w przypadku występu Juli Tłuczkiewicz która aspirowała do drużyny Egurroli. Tam prawie śpiewu nie było tylko same ozdobniki. W Oliwi dostrzegam to coś co każe mi być za nią :)
Podsumowując - drugi odcinek uratował honor tancerzy tej edycji programu, choć i tak pod tym względem jest słabiej, niż rok temu, szczególnie, że werdykty były często jednoznaczne.
Poziom tancerzy silą rzeczy musiał być wyższy skoro jednym z trenerów był Agustin Egurrola.
U najmłodszych widać już pewną rutynę, i nie sądzę, byśmy byli świadkami takich odkryć jak np. Wiktoria Gąbka, Małgosia Mudzik, czy Kinga i Staś.
Nie ma może takich osobowości jak Wiktoria Gąbka czy Małgosia Mundzik. Ale np. trudno mi uznać że Kinga i Staś byli jakimiś odkryciami programu zwłaszcza że ich występy wszystkie co do jednego były słabe, szybko (po 2,3 razach) przestali mieć coś ciekawego do powiedzenia. A cały ich "urok" opierał się na ich niby "związku". Większość najmłodszych z 3 edycji oceniłabym jednak wyżej niż Kingę i Stasia z pierwszej. Małgosia Mundzik też miała zero talentu za to ciekawą osobowość, teraz osobą w tym rodzaju jest Zosia Zalewska, do tego ma ledwie 5 lat więc..)

Na pewno maluchy z 3 edycji są dużo ciekawszymi postaciami niż maluchy z edycji 2. Na szczęście w tym przypadku zrezygnowano z kopiowania wcześniejszych wzorców i wyszło (póki co na dobre). Moim zdaniem kandydatkami na odkrycie są Wiktoria Nowicka, Amelia Ząbkowicz oraz Alicja Smyk (dwie ostatnie recytowały wiersze nie gorzej niż Wiktoria Gąbka, z tym ze Alicja startuje w duecie co jej walory może skutecznie osłabić).
U wokalistów - delikatnie rzecz ujmując jest słabo. Jedyni wokaliści, którzy potrafią czysto śpiewać i na dodatek - mają spory potencjał są w Drużynie Agustina i Pogodnych.
Takie trochę uroki wybierania uczestników przez każdego z trenerów z osobnej grupy, może lepsze by było jakby wszyscy wybierali ze wszystkich zgłoszonych. Faktycznie Hania Sztachańska (ale to jej podejście nr. 2 do programu), oraz duet Urszula Kowalska - Franciszek Budz (aczkolwiek tu oboje mogą dużo stracić ze swoich walorów na śpiewaniu w duecie) wyglądają na najmocniejszych śpiewających.

Jednak brakuje mi Arety Pawlickiej i trochę może mniej Juli Chmielarskiej. Spokojnie mogliby zastąpić Oskara Brzostowskiego i Magdę Sulińską. Wtedy poziom śpiewu byłby naprawdę przyzwoity.
Reszta wokalistów, która awansowała - tak podejrzewam - miałaby spory problem z przejściem "Przesłuchań w ciemno" w "The Voice Kids".
Nie krzyżowałbym tak śpiewających z Małych Gigantów. Jednak nasze reprezentantki na dziecięcą Eurowizję zarówno z 2016 jak i 2017 roku przewinęły się przez Małych Gigantów. a co najmniej kolejne cztery startowały w preeliminacjach (Dominika Ptak, Monika Urbanowicz, Urszula Kowalska i Julia Chmielarska). Nie zdziwię się jeśli w 2018 na Eurowizji dla dzieci też będzie nas reprezentować jakaś uczestnika MG.

Po za tym na razie nie wiadomo jaki będzie poziom polskiego The Voice KIds. Po za tym że na pewno selekcja będzie ostrzejsza i oparta na zdecydowanie mocniejszych i konkretniejszych przesłankach niż ma to miejsce w przypadku "Małych Gigantów"/ No i jury w The Voice Kids będzie jednak odrobinę bardziej profesjonalne niż to w MG.
Ostatnio zmieniony 17 lis 2017, 16:44 przez kolos, łącznie zmieniany 3 razy.
Nie oglądam kłamliwego i stronniczego TVN-u.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVN] Mali giganci

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

kolos pisze: Jednak Chylińska stwierdziła ze Magda Sulińska popełniła mniej bledów i lepiej się ratowała. co ja w pełni popieram.
Nie do końca. Chylińska powiedziała, że obie dziewczynki zaliczyły błędy, tyle, że Magda "lepiej" się ratowała - w tym sensie, że lepiej zachowywała się twarzą i głosem, ale dużo bardziej jak modelka, niż wokalistka.
kolos pisze:Jednak Nikola i Ada pokazywały zdecydowanie trudniejsze elementy gimanstyczno - taneczne. Nawet jeśli to było trochę chatocyzne to zawsze był to występ z gatunku nietypowych. Natomiast występ Niny i Pauliny był mocno bezbarwny, Nadrabiały - zwłaszcza Nina mimiką twarzy, wyrażanymi emocjami, zaangażowaniem ale tanecznie jakoś cudowne to nie było.
Zupełnie się z Tobą nie zgodzę. Akurat - nawet pod względem technicznym - występ Niny i Pauliny miał jakieś przesłanie, dużo bardziej się go pamięta od kolejnego występu duetu akrobatycznego, który tutaj niczym specjalnym się tak naprawdę nie wyróżnił - nawet jeśli były dość trudne figury akrobatyczne.
kolos pisze:Tytani mają dobrą najmłodszą (czyli Wiktorię Nowicką). Najlepszą wśród wszystkich najmłodszych obok duetu z Supermocnych. Do tego siostry Szweterówny (śpiew) mimo pewnych mankamentów mają ciekawy potencjał. Faktycznie kuleje natomiast u Tytanów i to mocno taniec. Tytani nie musża iśc na pierwszy ogień, zwłaszcza że Niezłomni Bierniuka też szczególnie mocno nie wyglądają. Natomiast Atomy Romy bronią się tylko tancerzami, bo już najmłodsza w ich ekipie Hania Gut to duża nie wiadoma, raczej dla mnie ma mniej potencjału niż więcej. W każdym razie niczym nie zachwyciła w pierwszym występie, po za tym ze ogólnie jest urocza, spokojna i jak to się mówi "daje się lubić". a i śpiewającą to wiadomo ze Atomy Romy mają słabą.
Dla mnie akurat najmłodsza Tytanka niestety odstaje od reszty maluchów, ale tak jak pisałem tydzień temu - ta kategoria nie ma specjalnie określonych kryteriów oceny.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
kolos
Obserwator
Posty: 588
Rejestracja: 20 lut 2016, 22:08
x 1
x 18

[TVN] Mali giganci

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kolos »

Zupełnie się z Tobą nie zgodzę. Akurat - nawet pod względem technicznym - występ Niny i Pauliny miał jakieś przesłanie, dużo bardziej się go pamięta od kolejnego występu duetu akrobatycznego, który tutaj niczym specjalnym się tak naprawdę nie wyróżnił - nawet jeśli były dość trudne figury akrobatyczne.
Przyznałbym ci rację gdyby występów akrobatycznych było w MG na pęczki, tymczasem takich prawie w tym programie nie było. To występ Niny i Pauliny był z gatunku "jednego z wielu" choć przyznam ze był na ile mógł - w ich wykonaniu bardzo dobry technicznie. Ale żeby zachwycał to nie. Poprzednie dwie edycje pokazały że kojarzone na potrzeby programu duety taneczne zupełnie się nie sprawdzają. Trudno żeby w tym przypadku było lepiej w tym aspekcie.
Dla mnie akurat najmłodsza Tytanka niestety odstaje od reszty maluchów, ale tak jak pisałem tydzień temu - ta kategoria nie ma specjalnie określonych kryteriów oceny.
Zupełnie nie rozumiem czemu nie chcesz dostrzec potencjału w Wiktorii Nowickiej. Nie dość ze jej występ był jednym z lepszych wśród maluchów to jeszcze ma ciekawą osobowość. No ale zgadzam się ze jeśli Wiktoria nie będzie najwyżej punktowana w swojej kategorii to Tytani mają problem bo tancerze u nich słabi, a śpiewające nie pewne.
Nie oglądam kłamliwego i stronniczego TVN-u.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVN] Mali giganci

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

kolos pisze:Przyznałbym ci rację gdyby występów akrobatycznych było w MG na pęczki, tymczasem takich prawie w tym programie nie było. To występ Niny i Pauliny był z gatunku "jednego z wielu" choć przyznam ze był na ile mógł - w ich wykonaniu bardzo dobry technicznie. Ale żeby zachwycał to nie. Poprzednie dwie edycje pokazały że kojarzone na potrzeby programu duety taneczne zupełnie się nie sprawdzają. Trudno żeby w tym przypadku było lepiej w tym aspekcie.
Tyle, że takie duety akrobatyczne średnio rozwijają się podczas programu, co pokazała druga edycja. Zresztą trudno porównywać show dance (który jest takim "sacro polo" wśród styli tanecznych), do jazzu, który ma głębię i duszę.
kolos pisze:Zupełnie nie rozumiem czemu nie chcesz dostrzec potencjału w Wiktorii Nowickiej. Nie dość ze jej występ był jednym z lepszych wśród maluchów to jeszcze ma ciekawą osobowość. No ale zgadzam się ze jeśli Wiktoria nie będzie najwyżej punktowana w swojej kategorii to Tytani mają problem bo tancerze u nich słabi, a śpiewające nie pewne.
Moim zdaniem jej występ był najsłabszy. Trudno zaśpiewanie paru prostych piosenek, powiedzenie paru prostych zdań uznać za coś wybitnego, i dlatego - po pierwszym wrażeniu - potencjału nie widzę. Ale jak już powtórzę po raz ostatni - to i tak tylko kwestia gustu, skoro kategoria nie ma sprecyzowanych kryteriów oceny.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
kolos
Obserwator
Posty: 588
Rejestracja: 20 lut 2016, 22:08
x 1
x 18

[TVN] Mali giganci

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kolos »

Tyle, że takie duety akrobatyczne średnio rozwijają się podczas programu, co pokazała druga edycja. Zresztą trudno porównywać show dance (który jest takim "sacro polo" wśród styli tanecznych), do jazzu, który ma głębię i duszę.
To już kwestia gustu, do mnie zawsze bardziej przemawiają występy akrobatyczne. Choć mogę się zgodzić że z przyczyn oczywistych takie duety mają ograniczone pole rozwoju. W występie taneczym Niny i Pauliny można doszukać się oczywiście głębi i duszy ale jakoś nie jestem pewny czy to jest najistotniejsze w tańcu. Elementy taneczne które pokazywały nie były nadzwyczajne, a w przypadku akrobatek już tak.
Moim zdaniem jej występ był najsłabszy. Trudno zaśpiewanie paru prostych piosenek, powiedzenie paru prostych zdań uznać za coś wybitnego, i dlatego - po pierwszym wrażeniu - potencjału nie widzę. Ale jak już powtórzę po raz ostatni - to i tak tylko kwestia gustu, skoro kategoria nie ma sprecyzowanych kryteriów oceny.
[/quote][/quote]
Tak to można powiedzieć o każdym z najmłodszych uczestników, przyczym Zosia Zalewska zaśpiewała tragicznie więc nawet tego o niej nie można powiedzieć no ale ma "gadane". Pozostałe dzieci śpiewały tak sobie. Gdybym miał oceniać za sam śpiew na pierwszym miejscu postawiłbym Wiktorię potem Amelię i Alicję Smyk. Natomiast oceniając inne elementy takie jak osobowość to już inna kwestia.

Zdaję sobie sprawy że kryteria oceniania maluchów w MG są dziwne ale to już 3 edycja i sposób oceniania maluchów jest już dla mnie w miarę oczywisty. Chyba że Sonia Bohosiewicz która jest nowa w jury będzie oceniać zyupełnie inaczej. Ale na razie nie wygląda by miała się różnić stylem od Bujakiewicz.
Nie oglądam kłamliwego i stronniczego TVN-u.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVN] Mali giganci

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

kolos pisze:. W występie taneczym Niny i Pauliny można doszukać się oczywiście głębi i duszy ale jakoś nie jestem pewny czy to jest najistotniejsze w tańcu. Elementy taneczne które pokazywały nie były nadzwyczajne, a w przypadku akrobatek już tak.
Skoro taniec jest pewną formą sztuki, a nie tylko sportu, to jak najbardziej jest to to najbardziej istotna część w występach. A jak na swój styl - elementy taneczne były opanowane do perfekcji - w przypadku akrobatek już nie.
kolos pisze:Zdaję sobie sprawy że kryteria oceniania maluchów w MG są dziwne ale to już 3 edycja i sposób oceniania maluchów jest już dla mnie w miarę oczywisty. Chyba że Sonia Bohosiewicz która jest nowa w jury będzie oceniać zyupełnie inaczej. Ale na razie nie wygląda by miała się różnić stylem od Bujakiewicz.
Daleki przy oglądaniu tego typu programów jestem od oceniania tak jak jury. Taka prawda, że w formacie nie ma jasno określonych żadnych konkretnych kryteriów ocen poza tym, że najmłodszy uczestnik ma być przebojowy lub charyzmatyczny. Nie ukrywam, ze Tytanka do takiego ogólnego opisu najmniej mi pasuje. Jedyne co można zauważyć, to jednak to, że jury ocenia uczestników pod kątem... targetu TVN-u. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
kolos
Obserwator
Posty: 588
Rejestracja: 20 lut 2016, 22:08
x 1
x 18

[TVN] Mali giganci

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kolos »

Skoro taniec jest pewną formą sztuki, a nie tylko sportu, to jak najbardziej jest to to najbardziej istotna część w występach.
No ale taniec to jednak sport, ozdobniki estetyczne nie powinny przytłaczać i stanowić większości występu. Po za tym wolę może nieco mniej perefekcyjnie wykonanie rzadko pokazywanych figur akrobatycznych niż może nawet perfekcyjnie wykonanie podstawowych elementów i układów tanecznych które były w tym programie pokazywane milion razy.

Daleki przy oglądaniu tego typu programów jestem od oceniania tak jak jury. Taka prawda, że w formacie nie ma jasno określonych żadnych konkretnych kryteriów ocen poza tym, że najmłodszy uczestnik ma być przebojowy lub charyzmatyczny. Nie ukrywam, ze Tytanka do takiego ogólnego opisu najmniej mi pasuje. Jedyne co można zauważyć, to jednak to, że jury ocenia uczestników pod kątem... targetu TVN-u. :)
Też jestem daleki od oceniania jak jury. To raczej pragmatyzm i doświadczenie dwóch wcześniejszych edycji - orientuję się już w podejściu jury do maluchów i skorygowałem podejście na tyle by się nie rozczarowywać. U mnie liczy się na pierwszym miejscu talent dziecka ale nie odrzucam już osobowści dziecka jako ważnego czynnika skoro u jury ona liczy się w pierwszej kolejności a kwestia umiejętności jest drugorzędna choć nie pozbawiona zupełnie znaczenia.
A to że TVN ocenia uczestników pod kątem włsnego targetu to pewnego rodzaju oczywista oczywistość. Choć w przypadku maluchów to chyba nie do końca.
Nie oglądam kłamliwego i stronniczego TVN-u.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVN] Mali giganci

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

kolos pisze:
Skoro taniec jest pewną formą sztuki, a nie tylko sportu, to jak najbardziej jest to to najbardziej istotna część w występach.
No ale taniec to jednak sport, ozdobniki estetyczne nie powinny przytłaczać i stanowić większości występu. Po za tym wolę może nieco mniej perefekcyjnie wykonanie rzadko pokazywanych figur akrobatycznych niż może nawet perfekcyjnie wykonanie podstawowych elementów i układów tanecznych które były w tym programie pokazywane milion razy.
Tylko, że to nie sport narodził taniec, a obyczaje, więc wyraz artystyczny jak najbardziej powinien się liczyć. Zresztą mało kto ogląda tą dziedzinę sztuki tylko dla tego, że coś lub nie zostało dobrze odtańczone. Oczywiście - "MG" są konkursem i technika się liczy, ale tu jest tylko podstawą, a nie najważniejszym piętrem tortu.

A to, co zobaczymy już za ponad 65 minut w trzecim odcinku programu:
*http://maligiganci.tvn.pl/wideo,2969,v/ ... 81161.html
*http://maligiganci.tvn.pl/wideo,2969,v/ ... 81202.html
*http://maligiganci.tvn.pl/wideo,2969,v/ ... 81219.html

Z tego co widać - będziemy mieć pewną innowację realizacyjną. Opiekunowie zabiorą swoje drużyny do miejsc, gdzie na co dzień pracują jako gwiazdy (Egurrola zabierze swoją drużynę rzecz jasna do Egurrola Dance Studio, a Gąsiorowska swoje Atomy do teatru lub plan filmowy).

Mimo, że sporo krytycznych uwag mogę napisać o tej edycji programu, to trzeba przyznać, że ta edycja jest najlepiej realizowana ze wszystkich. Na pochwałę zasługują szczególnie szerokie kadry na studio podczas najazdu na Chajzera przed nadaniem nazwy drużyny, czy animacje na ekranach LED-owych. Sam prowadzący nawet się wyrobił. Nie krzyczy, ani specjalnie nie epatuje sobą, jak zdarzało się to jeszcze w poprzednich edycjach. :)

----------------

No i walka o punkty się rozpoczyna. Oby jak najwięcej w pełni zasłużonych "10", a jak najmniej nieporozumień jurorów.

Pierwsze zaczynają SUPERMOCNE Miss Polonia 2012.

Na duży plus czołówki z animacjami loga drużyn i nazwisk uczestników.

I występ Oliwii Ogorzelskiej za nami. Występ lepszy niż na castingu, ale te ozdobniki wciąż rażą. Średnia to 9,3 Ale z "10" to Sonia przesadziła. Nawet Bujakiewicz aż tak nie dawała za pierwszy występ.

Średnia to 9,3 i tyle trafia na konto Supermocnych.

I teraz występ małych dziewczynek. Krótki występ tylko mnie upewnił, że połączenie dziewczynek było dobrym pomysłem. :)

Z każdą kolejnym odcinkiem dostrzegam jak coraz bardziej wypalonym jurorem jest Wojewódzki - pytania były od czapy.
Średnia 9,7. Razem już 19

I teraz występ tancerek. Mam spore wątpliwości, czy dobrze został dobrany utwór na początek realizacji, a szczególnie do jazzu. Niestety - elementy akrobatyczno-taneczne nie były do końca wykończone. Tu występ niestety słabszy od castingowego.

Średnia 9,7. Moim zdaniem wszystkie oceny były przesadzone. Razem 28,7.

Teraz "Kalambury". Co jak co - ale ten element nijak nie pasuje do talent-show. Zresztą w 2 edycji nie była to żadna innowacja. Dodam, że oba hasła dziewczyny odgadły w 21,1 sekundy.

Teraz Drużyna Agustina..

Pierwsza występuje Hania Sztachańska. Głosowo jest wręcz prawie idealnie. Delikatnie tylko kulał angielski. Nie mniej biorąc pod uwagę poprzednie oceny - dobrze, ze tu jest pierwsza pełna "10".

Teraz Amelia Ząbkowicz. Powiem szczerze, że ten występ nie specjalnie mnie przekonał, mimo, że bardzo fajnie wybrnęła z wpadki.
Średnia to 9,7. Razem to 19,7.

Na koniec tancerki. Przepiękna choreografia, technicznie tylko trochę było niedoskonale. Nie mniej wokalistkę i tancerki Agustin ma jedne z najmocniejszych. :)

Średnia także to 9,7. Razem mamy 29,4 i drużynę Agustina na prowadzeniu. :)

Podpowiadanie jurorów tym bardziej uświadamia mi absurdalność tej konkurencji. A na tą chwilę "Supermocne" Krupińskiej przegonią "Drużynę Agustina" Egurroli tylko dlatego, że były lepsze w "Kalamburach". Na dodatek - mimo, ze występ tanecznych "Agustinek" był lepszy od "Supermocnych" to dostały tyle samo punktów.

I teraz Quiz. Ewidentnie dziewczyny z "Super Mocnych" w nim dominują. "Atomka Romy" próbuje ich dogonić. "Agustinka" prawie tam w ogóle nieinstnieje.

"Karierę można zrobić w "MG"". Cóż za puenta tego quizu.

No i ostatnia drużyna dziś - Atomy Romy.

Występ Magdy Sulińskiej znacznie lepszy od tego z zeszłego tygodnia, choć trochę była przytłumiona. Nie było to bliskie ideału jak przy Sztachańskiej, ale nie tak zły jak Ogorzelskiej.

9,3 punkta - taka jest średnia i tyle trafia do Atomów Romy.

Teraz Hania Gut. Występ bardzo dobry, ale po co ta próba przekupstwa jurorów?

Średnia 9,7 - mamy razem już 19 pkt.

Po przerwie występ tancerek Romy i Kalambury.

Oliwia trochę odstawała od swojej starszej siostry co było pyło widać w w występie. Nie mniej występ lepszy od Super Mocnych i gorszy od Agustinek. Średnia 9,7 - mamy 28,7

No i Atomy Romy błyskawicznie poradzili sobie z kalamburami. I to oni zdobędą kolejny punkt.

Na razie Agustin ma 29,4, Atomy i Supermocne po 28,7, ale już Atomy Romy zdobyły punkt za kalambury i wychodzą na prowadzenie - razem mamy 29,7.

I teraz czekamy na wynik quizu. No i co do przewidzenia - "Supermocne" dostają punkt za quiz. I w ten sposób - Drużyna Agustina z 1 spadła na 3 miejsce.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
kolos
Obserwator
Posty: 588
Rejestracja: 20 lut 2016, 22:08
x 1
x 18

[TVN] Mali giganci

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kolos »

I występ Oliwii Ogorzelskiej za nami. Występ lepszy niż na castingu, ale te ozdobniki wciąż rażą. Średnia to 9,3 Ale z "10" to Sonia przesadziła. Nawet Bujakiewicz aż tak nie dawała za pierwszy występ.


Faktycznie występ Oliwii lepszy niż na castingu, mnie jej "ozdobniki" nie rażą bo jednak zachowuje umiar w tym. Zgadzam się z Chylińską że pilnowała się żeby dobrze zaśpiewać. I to wyszło przyzwoicie choć wiadomo że pewnych mankamentów się nie ustrzegła.

Bohosiewicz niestety na minus - szasta samymi "10" co psuje program, ale Chylińska nie wiele lepiej (tylko dwa razy bez "10"). Z koleji wojewódzki prawie bez 10. Niestety widać skala ocen zmniejszyła się do przedziału 9-10, połówkowych ocen też jak widać już nie ma. A przecież w pierwszej edycji zdarzyły się nawet oceny 7 i 7,5 a 8 i 8,5 takie rzadkie nie były.
I teraz występ małych dziewczynek. Krótki występ tylko mnie upewnił, że połączenie dziewczynek było dobrym pomysłem. :)
A mnie upewniły że to jednak był zły wybór choć dzisiaj w swojej kategorii były i tak najlepsze. I to mimo że obie dziewcynki w duecie tracą wiele ze swoich atutów.
Z każdą kolejnym odcinkiem dostrzegam jak coraz bardziej wypalonym jurorem jest Wojewódzki - pytania były od czapy.
Średnia 9,7. Razem już 19
Zgadzam się, choć Chylińska niewiele lepsza a najgorsze że maluchy też nie miały nic ciekawego do powiedzenia. Coraz bardziej nieudolnie jury stara się " wkręcić" dziecko w sytuację by było śmiesznie i o ile na castingowych odcinkach jeszcze się to udawało to teraz zupełnie nie. Robi się denerwująco, do tego te glupie pytania trafiają też do tańczących i śpiewających czego raczej wcześniej nie było.
I teraz występ tancerek. Mam spore wątpliwości, czy dobrze został dobrany utwór na początek realizacji, a szczególnie do jazzu. Niestety - elementy akrobatyczno-taneczne nie były do końca wykończone. Tu występ niestety słabszy od castingowego.
Zgadzam się że to było raczej takie sobie. Co mnie akurat nie dziwi po przeciętnym występie castingowym. Widać że producenci na siłę starają się przykryć ich mankamenty oprawą czy jak teraz strojami ale tym razem to nie wyszło. Znów parę podstawowych elemntów na krzyż i tyle. A dynamika występu gdzie??
Średnia 9,7. Moim zdaniem wszystkie oceny były przesadzone. Razem 28,7.
Jak prawie wszykie oceny każdego występu każdej drużyny tego odcinka. Ale przy tak wąskiej skali ocen (9-10) trudno żeby było inaczej.
Teraz "Kalambury". Co jak co - ale ten element nijak nie pasuje do talent-show. Zresztą w 2 edycji nie była to żadna innowacja. Dodam, że oba hasła dziewczyny odgadły w 21,1 sekundy.
A mi się to podoba. Kalambury dobrze sprawdzają inteligencję starszej części drużyny (inteligencję maluchów sprawdza się quizem), to wprawdzie skutek uboczny ale ciekawa sprawa. Jedyne zastrzezenie jakie mam to najmlodsi którzy nijak nie przydają się w tej konkurencji. I nie powinny w tym uczestniczyć. Maluchy mają swój quiz.
Pierwsza występuje Hania Sztachańska. Głosowo jest wręcz prawie idealnie. Delikatnie tylko kulał angielski. Nie mniej biorąc pod uwagę poprzednie oceny - dobrze, ze tu jest pierwsza pełna "10".
Technicznie było świetnie ale jednak mi zgrzytało. Cały utwór nie został zaśpiewany równie świetnie. Oczywiście z trójki śpiewających była najlepsza ale żeby jej śpiew jakoś porywał to nie.
Teraz Amelia Ząbkowicz. Powiem szczerze, że ten występ nie specjalnie mnie przekonał, mimo, że bardzo fajnie wybrnęła z wpadki.
Średnia to 9,7. Razem to 19,7.
Fakt że zachowała zimną krew i kontynuowała dalej. Inne dziecko mogloby się rozpłakać. Za to wielki plus. Ale jednak ona mnie rozczarowała. Liczyłem jednak na więcej w jej wykonaniu. Trzeba chyba poczekać jak będzie deklamować wiersz.
Na koniec tancerki. Przepiękna choreografia, technicznie tylko trochę było niedoskonale. Nie mniej wokalistkę i tancerki Agustin ma jedne z najmocniejszych. :)
Fakt, trochę czuję wprawdzie niedosyt, ale tancerki agustina bez wątpienia są najlepsze.
Podpowiadanie jurorów tym bardziej uświadamia mi absurdalność tej konkurencji.
Cóż kalambury pokazały ze drużyna augerroli jest słaba w skojarzeniach. Podpowiadanie jurorów miało na celu uratowanie sytuacji. Tak by wyszły z rozgrywki z dwoma nieodgadnięciami. Nadal uważam kalambury za dość pozyteczną konkurencję.
I teraz Quiz. Ewidentnie dziewczyny z "Super Mocnych" w nim dominują. "Atomka Romy" próbuje ich dogonić. "Agustinka" prawie tam w ogóle nieinstnieje.
Przebieg quizu jak dla mnie došć przewidywalny, wiadomo bylo ze duet będzie przewodził - co dwie gęby to nie jedna, do tego dziewczyny należą do inteligentnych, natomiast Hania jak przewidywałem słabiutko, mówiła dla mówienia. Amelia gdzieś pośrodku.
Występ Magdy Sulińskiej znacznie lepszy od tego z zeszłego tygodnia, choć trochę była przytłumiona. Nie było to bliskie ideału jak przy Sztachańskiej, ale nie tak zły jak Ogorzelskiej.
Faktycznie Magda zrobiła duży postęp w stosunku do castingu. Wiadomo ze pewnego poziomu nie przeskoczy ale balem się że będzie gorzej więc tu duży plus. Jedyne co mi się niepodobało to jury które znowu i to dość obsesyjnie podkreślało jak to ładną i uroczą dziewczynką jest Magda. Jest to prawda ale to jednak nie są wybory małej miss a konkurs talentów. Jeszcze podkreślanie uroku osobistego u maluchów rozumiem, reguły konkurencji mają szersze ale po co to w przypadku wokalistki??
Teraz Hania Gut. Występ bardzo dobry, ale po co ta próba przekupstwa jurorów?
Występ Hani był bardzo słaby dlatego próbowała się ratować wyjatkowo toporną autopromocją ale dla mnie to tylko spotęgowało kiepski efekt. To była bardzo przeciętna recytacja. Jak dla mnie na dziś jest najsłabszą uczestniczką wśród najmlodszych.
Oliwia trochę odstawała od swojej starszej siostry co było pyło widać w w występie. Nie mniej występ lepszy od Super Mocnych i gorszy od Agustinek. Średnia 9,7 - mamy 28,7
8-latka, można jej wybaczyć :). Niestety wygladalo mi to tak jakby celowo podłożono dziewcynom taki układ i dano bardzo słabą oprawę występu żeby wypadły słabo. Dobrze że poradziły sobie na tyle dobrze na ile mogły i nie odbiło się to na ocenach.
No i Atomy Romy błyskawicznie poradzili sobie z kalamburami. I to oni zdobędą kolejny punkt.
Jak dla mnie sensacja a myślałem ze już 21,1 s supermocnych jest nie do pobicia. Widać że dziewczyny są bardzo inteligentne.
I teraz czekamy na wynik quizu. No i co do przewidzenia - "Supermocne" dostają punkt za quiz. I w ten sposób - Drużyna Agustina z 1 spadła na 3 miejsce.
No i drużyna Aguerroli może przypadkiem odpaść z programu jako pierwsza, zwłaszcza ze trudno spodziewać się innego oceniania w następnym odcinku niż 9-10 a do tego jeszcze pkt za quiz i kalambury... Czarno to widzę. No ale bylo wiadomo ze za quiz pkt nie dostaną a kalambury poszły im fatalnie. Trochę szkoda w występach byli najlepsi a przegrają za słabości w dodatkowych konkurencjach.
Nie oglądam kłamliwego i stronniczego TVN-u.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVN] Mali giganci

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Mamy zaskoczenie. Wyniki oglądalności na pasmo są wręcz znakomite. Co prawda program stracił widzów, ale format wciąż jest liderem pasma. A więc chyba rzeczywiście trzeba szykować jeszcze jedną edycję. :): http://[link zakazany]/artykul/ma ... erem-rynku

Chyba TVN trochę może żałować, że stacja nie zaryzykowała i program nie jest emitowany w slocie zaraz po zakończeniu "Mam Talent!":
Obrazek
Obrazek
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN] Mali giganci

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

A tak obawiałeś się ;) A tu 2 mln i TVN nawet z niechcianej zapchajdziury potrafi zrobić hit :) Nawet jak oglądalność trochę spadnie, to jak na to, że to nieporywający program, 2 mln super wynik.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości