[TVN] Mali giganci (2015-2017)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
Captain_M
VIP Expert
Posty: 3918
Rejestracja: 17 lis 2013, 10:51
x 27
x 317

[TVN] Mali giganci (2015-2017)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Captain_M »

http://www.tvn.pl/showbiz/nowy-talent-s ... 8,0,0.html

I potwierdziło się show dla dzieci.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38067
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3626

[TVN] Mali giganci

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Ojoj czyli będzie kolejne show , ciekawe jak to wyjdzie i jakie pojawią się dzieciaki , no i jakie jury:)

Pobieżnie szukałem jakiś filmików z zagranicznych edycji ,ale nie znalazłem na szybko , ma ktoś?
Awatar użytkownika
Captain_M
VIP Expert
Posty: 3918
Rejestracja: 17 lis 2013, 10:51
x 27
x 317

[TVN] Mali giganci

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Captain_M »

http://en.wikipedia.org/wiki/Peque%C3%B ... _series%29

Tutaj sporo o Meksykańskiej wersji. Z tego wynika, że w programie znajdzie się 7 drużyn - w każdej po 4 osoby - jedna osoba od śpiewu, dwie od tańca (duet) i kapitan, który ma mieścić się w kategorii "charyzma". Jurorów jest aż 6 - każdy ocenia od 1 do 10. Wygrywa cała drużyna, nie 1 osoba.
Awatar użytkownika
Reality
VIP Expert
Posty: 653
Rejestracja: 12 lip 2012, 9:24
Lokalizacja: Warszawa
x 54
x 98

[TVN] Mali giganci

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Reality »

Mimo to liczę że TVN nie zrezygnuje z planowanego "Rising Star"...
Na pewno byłby to ciekawszy wybór niż "Mali giganci"
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38067
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3626

[TVN] Mali giganci

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Morgan94 pisze:http://en.wikipedia.org/wiki/Peque%C3%B ... _series%29

Tutaj sporo o Meksykańskiej wersji. Z tego wynika, że w programie znajdzie się 7 drużyn - w każdej po 4 osoby - jedna osoba od śpiewu, dwie od tańca (duet) i kapitan, który ma mieścić się w kategorii "charyzma". Jurorów jest aż 6 - każdy ocenia od 1 do 10. Wygrywa cała drużyna, nie 1 osoba.
Ojej to strasznie dziwaczne zasady , to zwycięstwo drużyny jeszcze i tylu jurorów , chyba pół TVN hah .
Awatar użytkownika
Captain_M
VIP Expert
Posty: 3918
Rejestracja: 17 lis 2013, 10:51
x 27
x 317

[TVN] Mali giganci

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Captain_M »

Te drużyny to według mnie dobry pomysł, dzieci w grupie nie będą aż tak się stresowały.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13153
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2248
x 2434

[TVN] Mali giganci

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Nie wiem czemu, ale swoim tytułem przypomniał mi film pt. "Mali agenci". Taka drobnostka. :) Interesujące jest to, gdzie TVN może wprowadzić ten program. Wiem, że będzie stawiał w ciemno - lecz myślę, że znalazłoby się miejsce na weekend, ale nie w paśmie prime-time. Ten program nie pasuje raczej na pasmo prime-time. Chyba, że rzeczywiście dadzą w sobotę o 20:00? To bym się zdziwił.
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
cfcpoland
Poster
Posty: 1528
Rejestracja: 11 maja 2014, 15:09
x 2

[TVN] Mali giganci

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: cfcpoland »

Ciekawe co się znajdzie w sobotę o 20 wiosną w TVN? Coś mi się wydaje że to wejdzie o tej porze wtedy, chyba nie Rozenek i ten piekielny hotel..
Awatar użytkownika
Captain_M
VIP Expert
Posty: 3918
Rejestracja: 17 lis 2013, 10:51
x 27
x 317

[TVN] Mali giganci

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Captain_M »

W sobotę albo zobaczymy "YCD" albo "Małych gigantów". Raczej innej opcji nie widzę.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38067
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3626

[TVN] Mali giganci

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Wg mnie MA będą w sobote jako młode dziecko po MT , YCD w środy , a w niedzielę PH zamiast MC.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

[TVN] Mali giganci

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Ja obstawiam sobotę o 20:00, YCD czuję, że wróci na swoją stałą porę, czyli środy 21:30-23:00... Hotel Hell i PR zostaje niedziela 20 i poniedziałek 21:30... Choć chyba HH w niedziele, a PR w poniedziałki, że utrzymać "modowy trend" w ten dzień.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVN] Mali giganci

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Reality pisze:Mimo to liczę że TVN nie zrezygnuje z planowanego "Rising Star"...
A był w ogóle planowany?
N-O-R-O-N pisze:Nie wiem czemu, ale swoim tytułem przypomniał mi film pt. "Mali agenci". Taka drobnostka. :) Interesujące jest to, gdzie TVN może wprowadzić ten program. Wiem, że będzie stawiał w ciemno - lecz myślę, że znalazłoby się miejsce na weekend, ale nie w paśmie prime-time. Ten program nie pasuje raczej na pasmo prime-time. Chyba, że rzeczywiście dadzą w sobotę o 20:00? To bym się zdziwił.
Pozornie nie, ale patrząc na wersje zagraniczne oraz na informacje podawane przez Wirtualne Media - wydaje się pewne, że program trafi do ścisłego prime-time'u. Z tych informacji wynika wstępnie, że chodzi o pasmo sobota godz. 20:00 (za "X Factor", którego z pewnością nie zobaczymy wiosną).

Swoją drogą - jak zabawny potrafi być nasz rynek programów rozrywkowych. Kto by się jeszcze dwa miesiące temu spodziewał, że wielki muzyczny show "X Factor" zastąpi jakieś dziecięce talent-show.:P

Już tak mówiąc na poważnie, to z tego, co wyczytałem w Wikipedii i oglądając program na YT, to program ma całkiem fajną formułę, i tu paradoksalnie pojawiają się moje obawy, skoro nawet zagranicą nowe programy talent-show - nawet w ciekawymi zasadami i regułami oraz z świetnie zrealizowane - osiągają kiepskie wyniki widowni. A to, że format osiągnął sukces w Hiszpani i w Ameryce Łacińskiej (tam w dwóch krajach powstały aż dwie edycje) - o niczym jeszcze nie świadczy. Przypomnę ostatni przykład TVP2 - czyli "SuperSTARcie", gdy przed startem chwalono się, że program osiągnął 50 proc. udziałów w Norwegii i w Rosji, a jak się w Polsce skończyło - wszyscy wiemy. Niemniej - jak to głosi tradycja - trzeba będzie sprawdzić jak format sprawował się będzie w praktyce i jak przyjmie go widownia - to najważniejsze. Bo czy ktoś przed emisją spodziewał się, że "Twoja Twarz..." i "Rolnik..." w Polsce okażą się aż takimi sukcesami? ;)

Warto też dodać, że Polska będzie pierwszym krajem z poza krajów o językach hiszpańskim, portugalskim, czy katalońskim, i pierwszym w tym regionem Europy, gdzie powstanie lokalna wersja tego formatu. Dotychczas TVN był kojarzony z wielkimi - hitowymi światowymi formatami - więc może od Polski - format osiągnie furorę na świecie. :D

A nagrody dla uczestników w jednej edycji były całkiem pokaźne - m. in. zestawy PlayStation, wycieczki do parków rozrywkowych na świecie, lalki, samochodziki itp. :D
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38067
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3626

[TVN] Mali giganci

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Hhaha a, ale nagrody , możesz wkleić linka do wersji zagranicznej?
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13153
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2248
x 2434

[TVN] Mali giganci

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Trzeciak pisze:Niemniej - jak to głosi tradycja - trzeba będzie sprawdzić jak format sprawował się będzie w praktyce i jak przyjmie go widownia - to najważniejsze. Bo czy ktoś przed emisją spodziewał się, że "Twoja Twarz..." i "Rolnik..." w Polsce okażą się aż takimi sukcesami? ;)
Ja tam uważałem, że TTBZ osiągnie sukces, bo przede wszystkim Polsat postawił znakomity dzień a także porę emisji, (no i do tego że gwiazdy znane lub mniej znane nie tylko śpiewają, lecz się też przebierają = fajne charakteryzacje mamy w tym programie :) ) i zrobił bardzo dobrą polską wersję, którą aż chce się oglądać ;)
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6094
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 507
x 1575

[TVN] Mali giganci

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

W TTBZ drugoplanowe postacie są siłą (trenerki + adamski), trzecioplanowe (charakteryzacja) może trochę mniej, ale też robią swoje.
Nie będę robić offtopu dlatego napiszę, że coś nie czuję tego formatu dziecięcego, bo jednak Polska nie jest żywiołowym krajem. Zwróćcie uwagę, że sukces osiągnął program Duże Dzieci, gdzie te maleństwa jednak siedziały na pufach i słuchały gości.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości