[TVN] Mali giganci (2015-2017)

Archiwalne programy TVN.
Damianou18
Activist
Posty: 4282
Rejestracja: 13 mar 2016, 17:18
Lokalizacja: Szczecin
x 1013
x 88

[TVN] Mali giganci

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damianou18 »

Hmmm, coś mi się wydaję, że za tydzień odpadną Atomy Romy. 58,9 pkt to trochę mało, patrząc ile punktów mają Niezłomni i Pogodni.
Awatar użytkownika
kolos
Obserwator
Posty: 584
Rejestracja: 20 lut 2016, 22:08
x 1
x 18

[TVN] Mali giganci

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kolos »

Analiza odcinka 5:

Jako pierwsi wystąpiły SUPERMOCNE Pauliny Krupińskiej, zdobyły razem 30 pkt (komplet). A w sumie z pkt z poprzedniego odcinka mają 59,7 pkt

Najpierw śpiew: Oliwia Ogorzelska tym razem całkiem dobrze zaśpiewała, trochę zbyt dużo było tych ozdobników no ale samo wykonanie było solidne i przyzwoite. Jednak ocena 3x10 moim zdaniem była przesadna w tym przypadku: Był raczej wyrazem faworyzowania tej drużyny przez jury niż zdolności Oliwii.

Maluchy: Alicja i Matylda były dziś najlepsze w swojej kategorii. Prawdzie śpiewały raczej słabo za to aktorstwo które pokazy - świetne. (Ale Matylda ma w tym doświadczenie bo grywa w reklamach) To pierwszy występ który pokazał że ich połączenie w parę było dobrym pomysłem. Trochę nie wychodzi w odpowiadaniu na pytania bo jednak próbują się przekrzykiwać.

Taniec: Nina i Paulina kolejny raz zatańczyły bardzo słabo, ta guma/wstęga zamiast im pomagać to wyraźnie przeszkadzała w tańcu i krepowała. Plusją tylko wkładaniem emocji w taniec co po raz kolejny wychwyciła Chylińska. Ale ile razy można tylko na tym bazować?? Moim zdaniem 3x10 dla tej pary było nierozumieniem. Ale widać od poczatku ze są mocno faworyzowane przez jury. w odcinku 5 był to najsłabszy występ taneczny.

Na koniec drużyna zmierzyła się w konkurencji "Kim jestem?" znanej już z poprzedniej edycji. Supermocne uzyskały w sumie czas 42,6 sekundy, jednak naciągały zasady pokazując na migi co przedstawia obrazek. Widać było że o ile drużyny dobrze się czują w tej konkurencji to już trenerzy zdecydowanie nie. Krupińskiej ale też Romie Gąsiorwskiej i Brzozowskiemu słabo szło zgadywanie. Nie trafiony pomysł był tez z tymi potrawami. To jednak powinny być postacie.

Jako drudzy występowali a w zasadzie występowały ATOMY ROMY

Śpiew: Maga Sulińska była dziś najsłabsza z trójki a w zasadzie czwórki śpiewających. Zgadzam się z Chylińską zę Magda śpiewała bardzo nierówno - w jedynych elementach świetnie w innych słabo. Moim zdaniem jednak została oceniona zbyt ostro (2 x 9 pkt i raz 9,5 pkt) zwłaszcza wobec pobłażliwego oceniania Oliwii Ogorzelskiej.

Maluchy: Hanna Gut recytowała tym razem lepiej niż poprzednio. Nie jestem pewny czy na ekran telewizora trzeba było wywlekać jej seplenienie i robić sobie trochę żarty z tego (jury) choć nie z Hanii oczywiście. Samo wykonanie Hani było raczej przeciętne. Po za tym ze ogólnie wzbudza sympatie wiele autów nie ma.

Taniec: Siostry Perygówny zaliczyły dziś najlepszy występ dnia i dużo lepszy niż swoje dwa poprzednie. Fakt że momentami synchronizacja nie była idealna. Ale młodsza z sióstr ma tylko 8 lat więc można wybaczyć. To był dobry, pełny dynamiki występ który się świetnie oglądało. 3x10 pkt zasłużone.

W sumie Atomy uzyskały 29,2 pkt a w "Kim Jestem?" osiągnęły czas 48 sekund, Roma Gąsiorowska wyraźnie nie poradziła sobie w tej konkurencji. W efekcie Atomy Romy niemal na pewno odpadną z dalszej rozgrywki.

Ostatnie były TYTANKI Brzozowskiego

Śpiew: Siostry Szwetrówny dziś najlepiej w swojej kategorii choć zgadzam się Z Chylinską ze rock to nie są ich klimaty przynajmniej starszej ze sióstr. Mimo to poradziły sobie więc tu plus. Oceny dostały raczej adekwatne (dwa razy 10 iraz 9,5) choć na tle zawyżonych ocen Oliwii Ogorzelskiej to siostry powinny tez dostać komplet.

Maluch: Wiktora Nowicka mnie zawodzi ale i tak się trzyma w czołówce swojej kategorii. Dziś śpiewała lepiej niż ostatnio. Gorzej było z resztą ale ma w sobie to coś.

Taniec: Laura i Ada zatańczyły zupełnie nieźle bardzo trudny układ. Moim zdaniem zostały ocenione nie sprawiedliwe (dwa razy 9,5 i raz 10) na tle faworyzowanych tancerek ze Supermocnych.

W sumie drużyna uzbierała 29,5 pkt a w konkurencji Kim Jestem? uzyskały czas 37 sekund i wygrały dodatkowy punkt.

Był też gość specjalny dla maluchów (w miejsce quizu) którym był Krzysztof Hołowczyc. Wyszło blado. To była raczej autopromocja Hołowczyca niż atrakcja dla maluchów które były raczej zagubione i nie wiedziały co mówić. Bonusowy punkt zostanie przyznany za tydzień za ta konkurencję ale najlepszy był duet Alicja i Matylda, tyle że zdobyły punkt za quiz poprzednim razem wiec drugi raz z rzędu go nie dostaną. W tej sytuacji punkt powinien zostać przyznany Wiktorii Nowickiej która zrobiła w spotkaniu z gościem specjalnym najlepsze wrażenie zaraz po duecie.

Klasyfikacja po 5 odcinku:

1. TYTANKI 60,5 PKT
2. SUPERMOCNE 59,7 PKT
3. ATOMY ROMY 58,9 PKT
4 NIEZŁOMNI 31,1 PKT
5 POGODNI 30 PKT
Nie oglądam kłamliwego i stronniczego TVN-u.
Damianou18
Activist
Posty: 4282
Rejestracja: 13 mar 2016, 17:18
Lokalizacja: Szczecin
x 1013
x 88

[TVN] Mali giganci

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damianou18 »

Z programu odpadają Atomy Romy.

Tytani na prowadzeniu 62,5 okt.
Pogodni 61,5 pkt
Supermocne 60,7 pkt.
Niezłomni 59,4 pkt.

Czy finałowy odcinek to będzie miał emisję w Wigilię?
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

[TVN] Mali giganci

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

Nie. 25 grudnia.
2008-2023
Awatar użytkownika
kolos
Obserwator
Posty: 584
Rejestracja: 20 lut 2016, 22:08
x 1
x 18

[TVN] Mali giganci

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kolos »

Damianou18 pisze:Z programu odpadają Atomy Romy.

Tytani na prowadzeniu 62,5 okt.
Pogodni 61,5 pkt
Supermocne 60,7 pkt.
Niezłomni 59,4 pkt.
Czyli praktycznie już znamy finałową trójkę - będą to TYTANI,POGODNI oraz SUPERMOCNE bo nie wyobrażam sobie żeby zdecydowanie najsłabsi w całej 3 edycji Niezłomni weszli do finału.

Że POGODNI będą w finale było dość pewne, Co do TYTANÓW jak widać miałem rację wbrew temu co pisał Trzeciak - Wiktoria Nowicka jest drugą najlepszą w swojej kategorii zaraz po duecie Alicja - Matylda a i siostry Szwetrówny tak jak mówiłem są wysoko punktowane.

Trochę na kredyt w trójce są SUPERMOCNE ale to efekt mocnego faworyzowania duetu tanecznego z tej drużyny. Inna sprawa że po przedwczesnym odpadnięciu Drużyny Agustina nie było mocnego trzeciego kandydata do finału.

Trochę mi szkoda Atomów Romy zwłaszcza sióstr Nataszy i Oliwii Peryga. Jednak Magda Sulińska ciągnęła tę drużynę w dól. Moim zdaniem Atomy Romy powinny być wyżej niż na 5 miejscu sklasyfikowane.
Nie oglądam kłamliwego i stronniczego TVN-u.
Damianou18
Activist
Posty: 4282
Rejestracja: 13 mar 2016, 17:18
Lokalizacja: Szczecin
x 1013
x 88

[TVN] Mali giganci

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damianou18 »

No i zgodnie z przewidywaniami odpadają Niezłomni. W finale wystąpią Pogodni, Tytani oraz Supermocne.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[TVN] Mali giganci

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Kasia Cerekwicka, Patrycja Markowska i Michał Szpak gośćmi specjalnymi finału.

http://party.pl/tv-show/michal-szpak-w- ... -31610-r3/
Patryk M

[TVN] Mali giganci

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Patryk M »

Trzecią edycję "MG" wygrywa drużyna Omeny Mensah!
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVN] Mali giganci

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Zdecydowanie jedyne słuszne rozstrzygnięcie. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
kolos
Obserwator
Posty: 584
Rejestracja: 20 lut 2016, 22:08
x 1
x 18

[TVN] Mali giganci

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kolos »

Tylko na tle występów castingowych. Bo na tle finalu i dwóch poprzednich odcinków to jednak z tej trójki finalowej pogodni byli najslabsi. Moim zdaniem powinni byly wygrac Tytanki które byly najbardziej wyrównaną drużyną. U Pogodnych duet śpiewajacy nie wypalił, juniorkę mieli słabiutka i tylko tancerze ich ratowali.
Nie oglądam kłamliwego i stronniczego TVN-u.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[TVN] Mali giganci

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Program oglądało 1,75 mln widzów.

Czyli sukces, którego miało nie być, jak zrobić go z niczego :)

http://[link zakazany]/artykul/og ... owa-edycja
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVN] Mali giganci

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Owszem, widownia zdecydowanie lepsza niż wszyscy się spodziewaliśmy, ale sytuację żadnym sukcesem nazwać jednak nie można. Program ostatecznie przestał być liderem pasma w 4+, a udziały 11,6 proc w grupie komercyjnej - o 3 punkty procentowe niższe od "Ugotowanych" - nie mogą specjalnie zadowolić TVN-u. Zresztą po 3 odcinkach program i w ogólnej, i w komercyjnej miał ponad 14 proc udziałów, miał pozycję lidera pasma, a topowymi były tylko 3 pierwsze odcinki programu, co oznacza że show zaczął gwałtownie podczas edycji tracić widownię, a niektóre odcinki albo nie miały 10 proc. w grupie komercyjnej, albo miały tylko nieco ponad ten pułap, a to dla premierowego show nadawanego w TVN-ie jest już katastrofą.

Wygląda więc na to, że z końcem tego roku żegnamy jednak ten program i pewien krótki okres w historii TV, a szukanie utalentowanego artystycznego narybku TVN-owi będzie musiało wystarczyć za pomocą "Mam Talent!". :)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
kolos
Obserwator
Posty: 584
Rejestracja: 20 lut 2016, 22:08
x 1
x 18

[TVN] Mali giganci

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kolos »

No cóż nic dziwnego ze 3 pierwsze odcinki miały najwyzszą oglądalnośc, tsk bylo w każdej edycji. Trzeba powiedzieć ze w przekroju całosci 3 sezon zawiódł. O ile odcinki castingi były zachęcajace i dawały nadzieję to dalej było tylko gorzej.

Ciekawe czy będzie kolejny sezon ale moim zdaniem nie ma sensu tego robić. Każdy kolejny sezon coraz bardziej razi stucznością i jest coraz mniej interesujący.

Mnie by się marzył Mam Talent dla dzieci, to by bylo coś odświeżajacego formułę. Bo obecny Mam Talent jest w takim samym marazmie i jest tak samo sztuczny jak Mali Giganci.
Nie oglądam kłamliwego i stronniczego TVN-u.
Awatar użytkownika
sebastiannn
User of the Year 2023!
Posty: 5512
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:38
x 1173
x 1531

[TVN] Mali giganci

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sebastiannn »

Powiem szczerze, że dwóch poprzednich edycji nie oglądałem, ale tą oglądałem z przyjemnością, no ale... Czy jury potrafi przyznać niższe punkty niż 9-10? To jest takie bardzo sztuczne. By nie urazić dziecka jakby dostało 5-6 punktów to zawsze dają 9-10 i zawsze komentują tak samo...
Już od 6 lat na forum.media2.pl :)
Awatar użytkownika
kolos
Obserwator
Posty: 584
Rejestracja: 20 lut 2016, 22:08
x 1
x 18

[TVN] Mali giganci

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kolos »

No masz rację. Niestety to TVN i czego się bylo spodziewac?? Nawet w pierwszej edycji która byla zapowiadana i prowadzona zdecydowanie ostrzej niż 2 i 3 edycja nie bylo oceny niższej niż 7. System oceniania najbardziej niszczył ten program. A juz w 3 edycji doszlo do absurdu. Niestety Bohosiewicz okazala się fatalną jurorką, Chylińska i Wojewódzki od początku nie byli trafionymi wyborami.

No cóz, niespodziewam się po TVN-e ze stworzy jakiś lepszy talent show z dziećmi.
Nie oglądam kłamliwego i stronniczego TVN-u.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości