[TVP1] O! Polskie Przeboje (2017)

Archiwalne programy Telewizji Polskiej.
Alek1224
Thinker
Posty: 5526
Rejestracja: 03 lut 2016, 11:01
x 82
x 514

[TVP1] O! Polskie Przeboje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Alek1224 »

Kurczę, liczyłem na specjalny koncert na Festiwalu a nie wspomnienia w tym programiku.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVP1] O! Polskie Przeboje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Znasz już program tegorocznego KFPP w Opolu? Jedno nie wyklucza drugiego. A Wielkanoc to święta w pewnym sensie związane ze śmiercią i niczym dziwnym jest to, iż wspominany jest niedawno zmarły artysta.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVP1] O! Polskie Przeboje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

3 czerwca specjalny - dwugodzinny finał tegorocznej edycji programu "O!Polskie Przeboje", gdzie młodzi artyści, którzy nie wygrali finałów miesiąca będą walczyć o dzikie karty będące przepustką na "Debiuty" podczas 54. KFPP "Opole 2017".
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVP1] O! Polskie Przeboje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

1/4 kwartetu z Link 4 jest w Kijowie, a pozostałe 3/4 ("The Chace") dziś występuje w programie. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
Posty: 6216
Rejestracja: 30 sie 2007, 13:43
x 144
x 600

[TVP1] O! Polskie Przeboje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamilo »

Michał Krzymowski w najnowszym "Newsweeku" twierdzi, że dotarł do kosztorysu programu. Wynika z niego, że produkcja jest przepłacona trzy-, a nawet czterokrotnie.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVP1] O! Polskie Przeboje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Przy tak małej scenie wątpię, by spowodowało to jakieś spore długi w TVP.

Tymczasem skoro miasto Opole zabroniło używać TVP nazwy "KFPP w Opolu" to prawdopodobnie w tą i w następną sobotę nie zobaczymy "O!Polskich Przebojów". :)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVP1] O! Polskie Przeboje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Jednak wszystko wskazuje na to, że zarówno dzisiejszy, jak i ostatni odcinek za tydzień dojdą do skutku w związku z możliwym powrotem TVP i miasta Opola do negocjacji w sprawie 54 KFPP w Opolu. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
Alek1224
Thinker
Posty: 5526
Rejestracja: 03 lut 2016, 11:01
x 82
x 514

[TVP1] O! Polskie Przeboje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Alek1224 »

No może być z tym problem bo Radek Kobiałko poinformował na FB, że został odsunięty od reżyserowania programu.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVP1] O! Polskie Przeboje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

To jest świetne hah, jedna z rąk Kurskiego, niby popierał, ale oficjalnie tego nie napisał :) hah. Nie żal mi go, bo jego produkcje były jak z PRL, ale to pokazuje jak się Kurski rozprawia ze swoimi też :)
TVP podjęła decyzję o odsunięciu mnie od reżyserii mojego programu “O!Polskie Przeboje”. Jak to bywa z czarnymi listami w TVP korytarze wiedziały, że się na niej znalazłem, za popieranie protestu Artystów i negatywną ocenę Kurskiego, już jakiś czas temu a ja o tym dowiaduję się ostatni i nieoficjalną drogą…
Korytarze ostatnie kilka dni powtarzały wciąż nowe wersje decyzji TVP. Najpierw myślano podobno o ściągnięciu z anteny dwóch ostatnich odcinków programu realizowanego w miejscu gdzie przed chwilą Opole nie wpuściło ekip TVP. Potem, gdy okazało się, że to jednak TVP będzie prosić Opole o powrót do rozmów o festiwalu a nie odwrotnie trzeba było zadowolić się odsunięciem mnie od programu.
Nie odezwał się do mnie nikt z TVP1. Nie dostałem żadnego wyjaśnienia takiej decyzji. Dyrektorzy z TVP uprzedzali mnie już wcześniej, że “nic już nie zrobię w TVP” jeśli będę upierał się przy zapraszaniu określonych Artystów a w ostatnich tygodniach kiedy odmówiłem reżyserii koncertu piosenek Wojciecha Młynarskiego wbrew woli jego rodziny zapowiadano, że to mój koniec...cokolwiek miałoby to znaczyć ;)
TVP twierdzi, że już pod koniec kwietnia zrezygnowało z robienia koncertu z piosenkami Wojciecha Młynarskiego tymczasem jeszcze dwa tygodnie później wysyłano do mnie maile z opisem tego koncertu i próbowano wywierać naciski bym go zrealizował.
Takie przykłady mógłbym mnożyć. Proszą mnie o nie kontaktujący się od wielu dni dziennikarze ale konsekwentnie odmawiam kontaktów z mediami bo nie chce być wciągany w te wymiany ciosów mając tyle przyjemniejszych rzeczy do robienia zawodowo i prywatnie ;)
Dziękuję wszystkim Artystom i całej ekipie programu “O!Polskie przeboje” - to była fantastyczna przygoda. Wrócimy do niej wkrótce ;)
Do zobaczenie na KFPP Opole 2017 w Opolu również wkrótce ;)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVP1] O! Polskie Przeboje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Tak jak się można było spodziewać - dzisiejszy odcinek - w związku z zamieszaniem wokół 54 KFPP w Opolu - był odcinkiem "The Best of..." + nieemitowane dotąd fragmenty. W każdym razie nic specjalnie nowego tam nie ujrzeliśmy. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVP1] O! Polskie Przeboje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Kobiałko chyba puściły emocje po jego odsunięciu:
Dzisiaj został nagrany ostatni odcinek pierwszego sezonu "O!Polskich Przebojów" .
Ponieważ zostałem odsunięty przez TVP od jego reżyserii pojawiłem się na planie na zaproszenie Artystów i przy okazji zadbałem o dobre samopoczucie całej ekipy organizując specjalny catering ku pokrzepieniu- serc też ;)
Bufet serwował dzisiaj zamówiony przez mnie rosół....z Kury ;) Gar rosołu był nie tylko smaczny i cieszył się dużą popularnością ale był to też z pewnością najbardziej fotografowany i komentowany rosół i w Polsce
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVP1] O! Polskie Przeboje

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Jakby wydał Kurę po (O)polsku to też byłoby coś. :)

Wracając do ostatniego odcinka programu, który w zasadzie nie był na żywo (jedynie było ogłoszenie wyników, ale o tym później), to w finale maja wystąpiły 3 uczestniczki programów talent-show - Aga Damrych (dotarła do Top 16 zeszłorocznej siódmej edycji "TVoP" odpadając po pierwszym odcinku "Live"), The Chance (znana z "X Factor"), i Dominika Ptak (znana z "Małych Gigantów"). Wygrała, co już wspomniał @Poland w innym wątku ta trzecia uzyskując prawie 74 proc. głosów. Ze względów wiadomych prawie cały finał programu został puszczony z odtworzenia, jedynie i to w sposób - delikatnie rzecz ujmując bardzo śmieszny - wyniki na żywo sprzed ekranu, jeśli nie blueboxa na tle z logo programu przedstawili Anna Maciejewska i juror programu - Piotr Iwicki. Nie było tam Anny Butrym, która także prowadziła resztę nagranego programu.

Przynajmniej do czasu, kiedy nie wyjaśni się sprawa organizacji 54. KFFP w Opolu zwycięzcy programu "O!Polskie Przeboje" znajdą się wraz ze swoimi utworami na specjalnej składance debiutantów, która i tak miała zostać wydana nawet, gdyby "Debiuty" w Opolu się odbyły. Na koniec prowadzący program podziękowali za wszystkie wiosenne sobotnie popołudnia, i jeszcze raz puszczono utwór pt. "Tak jak Wiatr" Dominiki Ptak. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVP”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości