[TVP2] The Voice Kids

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
vissi

[TVP2] The Voice Kids

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vissi »

Właśnie oglądam powtórkę z wczoraj, a raczej ogladałam-bo niestety jaki cyrk jak Górnik odstawiła wołajac syncia na scenę-jest dla mnie niezjadliwy. Po chwili wiadomo z te biedne uzdolnione dzieci nie sa tam najważniejsze, show jurowów sie liczy...
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
Posty: 1814
Rejestracja: 01 sty 2018, 13:13
x 846
x 1017

[TVP2] The Voice Kids

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 3rd »

A ja się nie zgodzę. Tak jak w przypadku głównego wydania The Voice of Poland również przeszkadza mi w oglądaniu to pajacowanie podczas przesłuchań w ciemno (tu największy popis daje od zawsze Maria Sadowska), tak w wersji dla dzieci uważam, że jest to robione wyłącznie po to, by młodzież poczuła się na scenie jak najbardziej swobodnie, a w trenerach zobaczyła nie gwiazdy z telewizji, a osoby które są tam, by im pomóc. Takie są moje odczucia. To powinna być przede wszystkim dobra zabawa, a nie wyścig po wygraną, i widać że produkcja bardzo o to dba.

A Górniak jaka jest każdy wie, można ją lubić albo nie, ale według mnie w tym formacie akurat wyjątkowo się sprawdza. Na każdym kroku wychodzi jej klasa. Gdyby w przyszłości ktoś miał ją tam zastąpić, nie widzę na to miejsce nikogo innego prócz Natalii Kukulskiej i Ani Wyszkoni.
Sashenka
Obserwator
Posty: 357
Rejestracja: 27 maja 2017, 15:48
x 246
x 17

[TVP2] The Voice Kids

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Sashenka »

Też mi się wydaje, że w tym programie więcej uchodzi, żeby zmniejszyć stres dzieci. Podoba mi się to, że widać, iż młodzi uczestnicy nie są pozostawieni samym sobie – mają wsparcie wszystkich wokoło (przynajmniej tak to wygląda w TV).
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49675
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

[TVP2] The Voice Kids

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

maciek959595 pisze:Dostałem taka wiadomość na fb od The Voice Kids "16 odcinków z przesłuchaniami w ciemno (po dwa każdej soboty), 6 odcinków z bitwami (podobnie po dwa) oraz półfinał i finał. Pozdrawiamy :) " czyli aż 8 sobót z przesluchaniami w ciemno trzy soboty z bitwami i jeden pogljnal i jeden finał . Dużo aż 8 sobót z przesluchaniami ;)
Raczej wiadomość nie od oficjalnego profilu, bo ramówka na stronach TVP, i profil oficjalny programu mówią co innego, i pierwszą "Bitwę" zobaczymy już 3 lutego.

Oto, co zobaczymy za kilka minut na TVP2: I jeszcze jedna, dość znacząca informacja. Ze względu na wysoki poziom uczestników producenci w porozumineiu z holenderskimi licencjonadawcami postanowili rozszerzyć drużyny trenreów do 18 osób w każdej drużynie. Taka sytuacja ma miejsce pierwszy raz w światowej edycji formatu. :): http://ww.telemagazyn.pl/artykuly/the-v ... 62471.html
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49675
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

[TVP2] The Voice Kids

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Na razie jest zgodnie z planem. Średnio 2,1 mln widzów obejrzało pierwsze trzy odcinki, a w minioną sobotę program śledziło prawie 2,4 mln widzów: http://[link zakazany]/artykul/2- ... erem-rynku
Pozdrawiam, Trzeciak
maciek959595
Użytkownik
Posty: 79
Rejestracja: 07 wrz 2017, 21:20
x 3

[TVP2] The Voice Kids

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: maciek959595 »

To wiadomość z oficjalnego facebooka
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49675
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

[TVP2] The Voice Kids

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

No to ktoś dał ciała, bo finał wpisano na 24 lutego, a ostatnie "Blindy" już 27 stycznia.
Pozdrawiam, Trzeciak
maciek959595
Użytkownik
Posty: 79
Rejestracja: 07 wrz 2017, 21:20
x 3

[TVP2] The Voice Kids

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: maciek959595 »

Przepraszam, jednak to pomyłka napisałem jeszcze raz i mi odpisano że źle podliczono ilość odcinków. Więc Tvp dobrze podało:)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49675
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

[TVP2] The Voice Kids

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

W ogóle profil programu na Facebooku notorycznie daje ciała. Dziś w jednej z odpowiedzi napisali, że nie będzie odcinku na żywo, a przecież zwycięzca zostanie wybrany drogą głosownia SMS-owego.

Warto dodać, że dziś była sytuacja, którą już znamy wiele razy z "The Voice of Poland". W programie wystąpiła dziewczyna i chłopak, który tworzą duet wokalny, ale w programie wystąpili osobno. Dziewczyna odwróciła wszystkie fotele, a chłopak tylko jeden. Obaj trafili do drużyny Dawida.

W ogóle dużo razy dziś wszyscy trenerzy się obracają. I sporo dzieciaków trafia do drużyny Dawida.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
Posty: 1814
Rejestracja: 01 sty 2018, 13:13
x 846
x 1017

[TVP2] The Voice Kids

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 3rd »

Sytuacja z tym duetem mocno naciągana. Chodzi mi tu o słabo wyreżyserowaną akcję, gdy na koniec mieli zaśpiewać w duecie "Love on the brain". Trochę mnie to zraziło.
A po minie małej Swietłany podczas gdy wybierała Edytę widać było, że na 100% nie zrobiła tego z własnej woli. ;)
dawid1993wodz
Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: 05 lis 2017, 20:53

[TVP2] The Voice Kids

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dawid1993wodz »

wg mnie Emilia ładnie śpiewała i wg mnie wygra ten program Emilia wybrała drużynę chłopaków
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11285
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 660
x 1879

[TVP2] The Voice Kids

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Do tego sztuczne zdziwienie Kwiatkowskiego, że oni się znają. Rozśmieszyło mnie także wręczanie koperty przez Zdrójkowskiego na basenie chłopakowi, który był "zaskoczony", że "TVK" już w Polsce, no ale ten element w programie zawsze wychodzi drętwo. ;D
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49675
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

[TVP2] The Voice Kids

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Teraz na scenie już wspólnie już duet braci, który przygodę z programem już zakończył. Swoją drogą nawet w wizytówce sparodiowali pewien wielki niewypał ubiegłorocznej jesieni konkurencyjnej stacji ze słoneczkiem w logo. ;D
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

[TVP2] The Voice Kids

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Oglądam program po raz pierwszy. Nigdy nie widziałem tak tandetnego udawania emocji przez jury, szczególnie Dawida Kwiatkowskiego. :lol:
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
Posty: 1814
Rejestracja: 01 sty 2018, 13:13
x 846
x 1017

[TVP2] The Voice Kids

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 3rd »

Normalnie to prezentuje się dużo bardziej zjadliwie. Mam wrażenie, że dziś po prostu wybrane zostały najbardziej żenujące fragmenty.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: patryk.nowak, unagi i 36 gości