Boku no Hero Academia (My Hero Academia - Akademia Bohaterów)

Seriale animowane z całego świata :)
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert

Postautor: AtoMan » 27 lip 2018, 18:06

Dopóki nie podłączyli mi neostrady nie wiedziałem, że ktokolwiek popiera PiS - Józef Piłsudski na swoim blogu
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
Kontaktowanie:

Postautor: Tomek » 27 lip 2018, 18:30

Wiem, z ciekawości spojrzałem na dane piosenkarza (okazało się, że bardziej aktora) w wikipedii :D.

Nawet miałem o tym napisać w poście z twojego względu, ale uznałem, że to trochę nie na temat i przede wszystkim - trochę głupio udawać specjalistę od czegoś, co nie zna się. I jeszcze dodatkowo uświadamiać kogoś, kto o tym najpewniej wie :lol:.
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert

Postautor: AtoMan » 27 lip 2018, 18:54

Koleś ostatnio faktycznie jest na fali, i niestety w 2014 zabrakło go w filmie crossoverowym - ale to ostatnio częsta przypadłość, pół biedy, że nie robią już numerów z losowym aktorem głosowym zastępującym nieobecnych :P W zeszłym roku jednak wziął udział w sesji zdjęciowej z okazji wydania mangowego sequela serialu.

Szczerze przyznam, że wokalu w jego wykonaniu jeszcze nie słyszałem (poza wykonaniem pewnej piosenki w rzeczonym serialu, ale nie był to utwór pozwalający na zbytnie popisy wokalne :P) - obadam, jak wrócę z pracu ;)
Dopóki nie podłączyli mi neostrady nie wiedziałem, że ktokolwiek popiera PiS - Józef Piłsudski na swoim blogu
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
Kontaktowanie:

Postautor: Tomek » 10 sie 2018, 9:45

Wypowiedź Masahiko Minami - prezesa studia Bones - podczas panelu anime Boku no Hero Akademia od KAZÉ Deutschland (nasze, dawne Anime Virtual ;)). Miejsce i czas akcji: niemiecki konwent AnimagiC 2018, 5 sierpnia 2018.

Pytanie: czy będą kolejne sezony serialu? :)

Tłumaczenie:
"Nie mogę powiedzieć nic konkretnego, inaczej zostałbym skrzyczany przez Toho [producenta serialu]... ale Bones ma 5 podstudiów. Studio C, które robiło HeroAca, nie ma żadnych, innych projektów planowanych na następne dwa lata."

Stream z panelu:
https://youtu.be/kgRZZYZtmiE
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
Kontaktowanie:

Postautor: Tomek » 13 sie 2018, 11:49

Oficjalny konto My Hero Academia na twitterze zamieściło kilka sekwencji akcji z filmu kinowego - wraz z surową "key-frame" animacją :)

Jeśli o wyniki kinowe "My Hero Academia: Two Heroes" to produkcja zarobiła w pierwszym tygodniu ponad 500 milionów jenów (około 4,5 miliona dolarów), zajmując czwarte miejsce w japońskim box office'ie.

Wróć do „Animacje”