Captain Tsubasa - klasyczna wersja oraz nowe anime z 2018 roku

Seriale animowane z całego świata :)
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
Kontaktowanie:

Postautor: Tomek » 25 cze 2018, 18:38

"Miło" z ich strony. Dwa odcinki codziennie to zbyt wiele dla osoby dorosłej - raz, że człowiek ma mało czasu, a drugie - Kapitan Tsubasa w dużej dawce może męczyć swoją prostotą I naiwnością.

Sam skończyłem oglądać na około 28 odcinku przez tą ostatnie kwestię. Mecz Meiwy z Furano przelał czarę goryczy - pierwsza z drużyn powinna dostać dwie czerwone kartki w trakcie spotkanie, niestety Kojiro jako ważna postać ma przywilej bezpardonowego faulowania, a twórca nie zdążył jeszcze(?) zaprezentować młodym widzom, jak kończą się brutalne przewinienia w piłce nożnej. Skutek jest taki, że jeden z piłkarzy przeciwnej drużyny lata przez większość meczu po murawie kuśtykający, a sędzia nie wyciąga z tego powodu żadnych, poważnych konsekwencji :lol:.

Z powodu tej naiwności musiałem też odpocząć od nowego Tsubasy, ale do niego za niedługo powrócę :).

Ze starą chyba dam sobie spokój, bo nieszczęsne TVP Sport chyba nie kupiło normalnej licencji na streaming - z tego, co widzę tylko 20 ostatnich epizodów jest dostępnych (spróbujcie sobie wejść na linki, które dawałem na poprzedniej stronie). Brawo! Jak ktoś chciałby sobie teraz zacząć oglądać to może zapomnieć o początku. Ależ to żałosne :(
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert

Postautor: AtoMan » 25 cze 2018, 23:49

Na sport.tvp.pl widzę odcinki od 36... i 18 ;) Na vod.tvp.pl z kolei jest równe 20. Na szczęście niektórzy składowali odcinki na bieżąco ;)
Dopóki nie podłączyli mi neostrady nie wiedziałem, że ktokolwiek popiera PiS - Józef Piłsudski na swoim blogu

Wróć do „Animacje”