Pop Team Epic (Poputepipikku)

Seriale animowane z całego świata :)
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
Kontaktowanie:

Postautor: Tomek » 07 sty 2018, 17:54

No to temat, w którym możemy sobie porozmawiać o najgorszym anime w historii :lol:. Polecam, pierwszy odcinek wyszedł dzisiaj - pierze lepiej mózg niż pollena 2000 używane kondomy. Nigdy wcześniej nie czułem takiej potrzeby obejrzenia jednego epizodu dwa razy pod rząd ;).

Klimatyczny plakat:
Pop Team Epic Anime.jpg
Błyskotliwy trailer (openingu nie będzie po SPOILERY ;))
Fabuła:
Absurdalna komedia z nawiązaniami i meta humorem o dwójce licealistek - krótkiej i łatwo wpadającej w furię Popuko oraz długiej i raczej spokojniej Pipimo. Na podstawie 4-panelowej mangi Poputepipikku w internecie kojarzonej z masy memów.

Anime jest udostępniane legalnie na Crunchyroll. Dałbym linka do nielegalnego streamu/torrenta, ale boję się, że @Karol mnie zbanuje ;).
Pop Team Epic smile.jpg
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
Kontaktowanie:

Postautor: Tomek » 08 sty 2018, 16:37

Pierwszy odcinek anime Pop Team Epic trafił do youtube, więc można sobie obejrzeć.
[ Spoiler ]
Miłego oglądania ;)
Pop Team Epic.png
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
Kontaktowanie:

Postautor: Tomek » 15 sty 2018, 4:59

Prawdziwy(?) opening anime Pop Team Epic z drugiego odcinka

Teledysk do jej piosenki - "POP TEAM EPIC" śpiewanej Sumire Uesaka
[ Spoiler ]

Okładka singla :D
Pop Team Epic muzyka.jpg

Wspaniały artykuł o pierwszym odcinku serialu - jak okazuje się poszczególne segmenty robiły inne grupy animatorów, w tym też wyeksponowani w odcinku Francuzi :)
http://www.crunchyroll.com/anime-featur ... -team-epic

Pierwszy odcinek został obejrzany milion razy na serwisie Nico Nico w 24 godziny po premierze :)
http://www.crunchyroll.com/anime-news/2 ... n-two-days

Do krytyki serialu odniósł się reżyser - Ikuo Geso. Powiedział, że nazwanie tego anime "nawet g*wnem jest jak komplement." :lol:
https://www.animenewsnetwork.com/intere ... it/.126174

Co do odczuć względem drugiego odcinka to myślałem, że po tygodniu moje pozytywno-negatywne odczucia wobec tej durnej serii opadną, że mi się już to znudzi. Tymczasem twórcy dowalili na początku odcinka takim durnym żartem, że nadal mnie te żygi wypluwane przez animatorów jarają. Podoba mi się ta beka z dzisiejszych animowanych fantasy, scenki live i przede wszystkim trollowanie duchem :D

Od takich rzeczy to ja mogę zaczynać swój poranek - lepsze niż kawa :).
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
Kontaktowanie:

Postautor: Tomek » 19 sty 2018, 15:22

Jakiś fan kryjący się pod nickiem HIGEYOSI360 stworzył moda Skyrima, dodającego hełmy stylizowane na Popuko i Pipimi - bohaterki Pop Team Epic. Prezentacja z przerywnikiem gry do której nawiązywał pierwszy odcinek anime :).

The Hoshiiro Girldrop - fikcyjne anime z serii Pop Team Epic będące kalką japońskich romansów animowanych doczekało się wydania własnej mangi w dniu 11 stycznia :lol:
http://www.crunchyroll.com/anime-news/2 ... p-to-manga
Hoshiiro Girldrop.jpg
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
Kontaktowanie:

Postautor: Tomek » 31 sty 2018, 20:06

Scena z anime Pop Team Epic oraz teledysk "Earth, Wind, & Fire - Side by Side" - porównanie parodii do oryginału :)
Rozwaliło mnie też nawiązanie do pewnych postaci i kreskówki ze stajni Hanna Barbera, które pasowało tu jak ulał :lol:
[ Spoiler ]
Już od samego początku tego segmentu jakoś ten koncept mi się z tą produkcją skojarzył.

Czwarty odcinek to chyba najlepszy dotychczasowy odcinek pod względem animacji, jednocześnie humor nie był tak konsternujący (przynajmniej patrząc na dotychczasowe dokonania tej serii), chyba przez to, że nie było tylu krótkich segmentów jak w poprzednich epizodach. W ogóle te anime to majstersztyk pod względem różnorodności animacji - od bazgrołów przez francuski trójwymiar po poklatkowe kukiełki :D. Co tydzień siadam z podejściem "meh...", a kończę z bananem na twarzy, bo nawet jak nie zrozumiem "co autor miał myśli" to i tak dobrze to się ogląda :).
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
Kontaktowanie:

Postautor: Tomek » 24 lut 2018, 2:33

Hellshake Yano, czyli fragment siódmego odcinka Pop Team Epic - nie wiem, jak coś takiego nazywa się, ale to jest po prostu genialne :D
Ile ci ludzie odpowiedzialni za to anime wkładają pracy w ten burdel :D

Wróć do „Animacje”