Mitsuboshi Colors

Seriale animowane z całego świata :)
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8082
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 139
x 950
Kontakt:

Mitsuboshi Colors

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

Temat poświęcony japońskiej kreskówce, która miała swoją premierę 7 stycznia na antenie japońskich telewizji AT-X, BS11 i Tokyo MX. Jej idea jest prosta, a mimo to wywołująca mimowolny banan na twarzy :)

Promo art:
Mitsuboshi Colors.jpg
Opening: Zwiastun: Jak wskazuje sam tytuł kolorowe, wesolutkie anime komediowe o przemądrzałych, głośnych i pełnych energii dziewczynkach uważających się siebie za Colors - samozwańczą grupę stojącą na straży pokoju ich miasta :D.

Początkowo w pierwszych minutach troszkę obawiałem się, że raczej będzie to seria nie dla mnie, ale wystarczyło kilka chwil, abym przekonał się do konceptu i zaczął się mimowolnie uśmiechać. Wszystko za sprawą bogatej wyobraźni małych bohaterek i interakcji z dorosłymi bohaterami, których spotykają na swojej drodze podczas codziennych wędrówek. Tym ostatnim czasem udziela się entuzjazm obrończyń, innym razem podchodzą z rezerwą do ich pomysłów, a niektórzy są nawet wprost źli - i to nie bez powodu :). Właśnie umieszczenie niejako ludzi dorosłych w opowieści przedstawianej z perspektywy dzieci, pełnym ich psikusów, rozwiązywanych przez nich zagadek sprawiło, że bardzo dobrze bawiłem podczas oglądania pierwszego odcinka. Osobiście najbardziej rozbawiła mnie scena z piekarnią, bo była taka realistyczna, a przy tym nadal tak infantylna odebrana od strony dziewczynek.

Polecam. Seria nie jest dostępna niestety legalnie w Polsce, ale można ją znaleźć nieoficjalnie tu i tam.

Tak na zakończenie - widać, że akcja nie dzieje się w Stanach Zjednoczonych. Tam anime skończyłoby się w nieprzyjemny sposób po 10 minutach ;). Scena z policjantem:
[ Spoiler ]
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Animacje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: panlukinek i 9 gości