[TV4] Włatcy móch - One

Seriale animowane z całego świata :)
Frontowiec
VIP Expert
Posty: 4539
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:24
Lokalizacja: Szczecin / Kamień Pomorski
x 54
x 169
Kontakt:

Włatcy móch

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Frontowiec »

Ostatnio zacząłem wspominać z sentymentu ''Włatcy móch'', gdzie powiem że była to bardzo świetna animacja w reżyserii Bartosza Kędzierskiego. Najlepszy był zdecydowanie odcinek pt. ''Pranie mózgów'', jak główni bohaterowie pod wpływem filmu dokumentalnego najpierw zostali nazistami, później komunistami a na koniec amerykańskimi komandosami (jeszcze odcinek z parodią teleturnieju ''Jeden z dziesięciu'' i Wujkiem Samo Zło był świetny). Najlepszymi postaciami w ''Włatcach móch'' byli zdecydowanie Czesio, Marcel i Pułkownik.
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Włatcy móch

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Nie zapominaj jeszcze o Misiu Przekliniaku który też potrafił rzucić ciętymi ripostami :)
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
atomówka96
VIP Expert
Posty: 1595
Rejestracja: 02 maja 2016, 9:45
x 473
x 114

Włatcy móch

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: atomówka96 »

Rzeczywiście, kreskówka jakby teraz stała się prawdziwym kultem w historii współczesnej kinematografii mimo, że kreska i design postaci nie był aż do końca ładny, a co dopiero to już 11 lat ma już ten serial. Aczkolwiek jak byłam młoda to nie przepadałam za tym, jakby nie moje klimaty i humor, z czasem jak nic innego nie było w MTV (gdy leciały jeszcze kreskówki dla dorosłych) to jakoś się przekonałam do "Włatców móch". Teraz mogę powiedzieć, że bardziej wolę to niż paskudnie narysowaną "Blok Ekipę".
Awatar użytkownika
sebastiannn
User of the Year 2023!
Posty: 5513
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:38
x 1173
x 1531

[TV4] Włatcy móch

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sebastiannn »

Dziś 11 odcinek Włatcy móch na TV6 o 20:00 i o 20:30 odcinek 12.
Już od 6 lat na forum.media2.pl :)
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Włatcy móch

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

atomówka96 pisze:Rzeczywiście, kreskówka jakby teraz stała się prawdziwym kultem w historii współczesnej kinematografii mimo, że kreska i design postaci nie był aż do końca ładny, a co dopiero to już 11 lat ma już ten serial. Aczkolwiek jak byłam młoda to nie przepadałam za tym, jakby nie moje klimaty i humor, z czasem jak nic innego nie było w MTV (gdy leciały jeszcze kreskówki dla dorosłych) to jakoś się przekonałam do "Włatców móch". Teraz mogę powiedzieć, że bardziej wolę to niż paskudnie narysowaną "Blok Ekipę".
Blok Ekipa to pseudohumor pokroju poprzedników czyli Kapitana Bomby czy Konia Rafała.
Włatcy Móch się broni samą genialnością. Najlepsi bohaterowie oprócz chłopaków (z których najlepsi są Anusiak i Czesio) to bez wątpienia Higienistka, Przekliniak, Pani Frau i Zajkowski. Nie trawię za to Angeliki i żuli spod cmentarza.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[TV4] Włatcy móch

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Twórcy "Włatców Móch" chyba myślą o jego powrocie bo wypuścili teledysk do piosenki w wykonaniu Czesia: https://kultura.onet.pl/film/wiadomosci ... cs&utm_v=2
Poland - Aktywnie najlepszy!
ManiakTV
Obserwator
Posty: 465
Rejestracja: 05 wrz 2018, 12:10
x 46
x 30

[TV4] Włatcy móch

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ManiakTV »

jeśli Polsat myśli o reaktywacji "Władcuf much" to bardzo dobrze!
ale oby się nie skończyło to klapą, jak Idol :E

Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[TV4] Włatcy móch

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Ciekawe czy serial faktycznie trafi do Polsatu czy zostanie jednak w TV4. Jeżeli trafi to najpierw powinny zostać pokazane poprzednie odcinki.
Przy okazji dziwi mnie jedna sprawa - do TV4 trafiają produkcje z Polsatu a odwrotnie już nie - zwłaszcza gdy są na zlecenie stacji.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Patryk M

[TV4] Włatcy móch

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Patryk M »

Poland pisze: 10 sty 2019, 23:16 Twórcy "Włatców Móch" chyba myślą o jego powrocie bo wypuścili teledysk do piosenki w wykonaniu Czesia: https://kultura.onet.pl/film/wiadomosci ... cs&utm_v=2
Ponadto Polsat na swój oficjalny kanał na YT wstawił dzisiaj fragment jakiegoś odcinka. Chyba rzeczywiście coś jest na rzeczy...
ManiakTV
Obserwator
Posty: 465
Rejestracja: 05 wrz 2018, 12:10
x 46
x 30

[TV4] Włatcy móch

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ManiakTV »

To, że trafiło na oficjalne konto w Polsacie, nie oznacza że serial/bajka trafi do głównej anteny, inne zapowiadacze "Czwórkowe" też trafiały do oficjalnego konta ;)
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[TV4] Włatcy móch

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

W moim odczuciu w ogóle całe portfolio Polsatu od strony kanałów ogólnych jest nieco dziwne. Kanały TV4 i TV6 które raczej powinny być kablowo-satelitarne robią za kanały a taki Polsat 2 którym powinien być niczym TVP2 czy Puls 2 jest marginalizowany.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

[TV4] Włatcy móch

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Pozycja TV4 i TV6 oraz Polsatu 2 wynika wprost z historii telewizji komercyjnej w Polsce, która przekłada się na pewne przyzwyczajenia widzów, z którymi się nie igra.

Polsat 2 mimo dość długiej historii istnienia, zawsze był tylko uzupełnieniem oferty głównej anteny. Dobrze wiesz, że nigdy nie znaleziono dla niego stałej, sensownej formuły. I przede wszystkim od początku był telewizją wyłącznie satelitarną.

Z kolei TV4 to efekt przekształcenia Naszej TV w twór programowo i poniekąd kapitałowo powiązany z Polsatem, a także TVN. Jednak według prawa Polskie Media (nadawca) były niezależnym polskim przedsiębiorstwem z koncesją ogólnopolską, dlatego Czwórka rozwijała się tuż obok Polsatu - dość wolno, ale jednak. Z tego samego powodu dostała też miejsce naziemne dla TV6.

Dla widza to dalej różne kanały. TV4, TV6, Polsat to kanały dla mas dostępne wszędzie , Polsat 2 dla mieszczuchów i Januszy posiadających satelitarny talerz 🙂
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[TV4] Włatcy móch

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

TV4 i TV6 są różnymi kanałami tylko ze względu na nazwę - w rzeczywistości jednak to już zwyczajne Polsaty. Nawet ich logo już przypomina te jakie ma główny Polsat.
Dlatego jest ten chaos o którym pisałem - zamiast mieć flotę ogólnych (głównych) kanałów Polsat ma pewne zamieszanie w tej kwestii a szkoda bo można by to logicznie ogarnąć.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[TV4] Włatcy móch

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Wraca temat serialu "Włatcy Móch" który doczeka się nowych odcinków. Na profilach instagramowym i chyba też facebook'owym przedstawiono nawet nowych bohaterów i kadry z czołówki.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Manieq
VIP Expert
Posty: 3146
Rejestracja: 29 kwie 2016, 20:18
x 858
x 1637

[TV4] Włatcy móch

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Manieq »

Problem w tym, że nic takiego nie ma ani na FB, ani na IG. Prawdopodobnie ktoś omyłkowo to wrzucił i po paru minutach zniknęło.
Pozdrawiam, Manieq | 💙💛
ODPOWIEDZ

Wróć do „Animacje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości