Zapomniane kreskówki

Seriale animowane z całego świata :)
Bartosz Makowski
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 29 cze 2016, 12:36

Zapomniane kreskówki

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bartosz Makowski »

Motomyszy z Marsa rządzą.
michal
VIP Expert
Posty: 3106
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:55
x 41
x 99

Zapomniane kreskówki

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: michal »

Jestem ciekaw, czy ktoś z Was jeszcze to pamięta? https://www.youtube.com/watch?v=ltw_0nfQvoY
Dodam, że ta produkcja była emitowana w drugiej połowie lat 90. w TVP1.
GOSIEK
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 22 lis 2016, 22:57

Zapomniane kreskówki

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: GOSIEK »

Witam, mam zagwostke, moge dziecko zostalo maniakiem serialu bylo sobie zycie, ale pamietam jeszcze inny, charakterystyczna postac z wasikiem przenosi sie w czasie, to slaby opis, a Ja nie moge znalesc nic podobnego w obrazach na wszechwiedzacym googlu, ktos kojarzy?
Przegladam rozne fora ale ani sladu :-S
Awatar użytkownika
Pzet
Junior
Posty: 1055
Rejestracja: 24 sty 2011, 9:54
x 182

Zapomniane kreskówki

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pzet »

Czy może chodzić o tych panów?
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
dana1993
Obserwator
Posty: 335
Rejestracja: 18 maja 2012, 16:56
Lokalizacja: Poland:P
Kontakt:

Zapomniane kreskówki

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dana1993 »

Faceci w czerni, Alvin i wiewiórki oraz The Incredible Hulk są obecnie zapomnianymi kreskówkami,co jakiś czas temu leciały na Polsacie.
DANA TO NIE IMIĘ
DANA TO KREJZOL
GOSIEK
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 22 lis 2016, 22:57

Zapomniane kreskówki

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: GOSIEK »

Niestety, to byl taki maly, jakby we wloskim stylu wasik...ale dzieki za probe
cinucha22
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 24 paź 2016, 18:37
Kontakt:

Zapomniane kreskówki

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: cinucha22 »

GOSIEK pisze:Witam, mam zagwostke, moge dziecko zostalo maniakiem serialu bylo sobie zycie, ale pamietam jeszcze inny, charakterystyczna postac z wasikiem przenosi sie w czasie, to slaby opis, a Ja nie moge znalesc nic podobnego w obrazach na wszechwiedzacym googlu, ktos kojarzy?
Przegladam rozne fora ale ani sladu :-S
Ten sam producent emitował też kreskówkę "Był sobie człowiek".. tam też cofano się w czasie. Może o to chodzi ?
Krótka historia o moim paleniu Desmoxan opinie
GOSIEK
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 22 lis 2016, 22:57

Zapomniane kreskówki

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: GOSIEK »

cinucha22 pisze:
GOSIEK pisze:Witam, mam zagwostke, moge dziecko zostalo maniakiem serialu bylo sobie zycie, ale pamietam jeszcze inny, charakterystyczna postac z wasikiem przenosi sie w czasie, to slaby opis, a Ja nie moge znalesc nic podobnego w obrazach na wszechwiedzacym googlu, ktos kojarzy?
Przegladam rozne fora ale ani sladu :-S
Ten sam producent emitował też kreskówkę "Był sobie człowiek".. tam też cofano się w czasie. Może o to chodzi ?
We wszystkie seriach bylo sobie... występuje te same postaci, ostatnio w domu intensywnie powtarzamy je, niestety to cos innego, ale nie moge sobie nic więcej przypomniec...
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Zapomniane kreskówki

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Ja z kolei mile wspominam serial "Animaniacy" a zwłaszcza najlepszą piosenkę z tego serialu - tą o państwach :D
Poland - Aktywnie najlepszy!
Maćkowski
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 08 cze 2017, 15:24

Zapomniane kreskówki

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Maćkowski »

No to pewnie ucieszy Cię fakt, że zapowiedzieli nową wersję tej bajki. ;)

https://kartunsy.pl/newsy/powstaj-reboo ... nimaniacy/
darume
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 14 lip 2017, 18:48
Lokalizacja: krakow
Kontakt:

Zapomniane kreskówki

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: darume »

Dziwię się, że Polsat lubi sypać powtórkami Pokemonów. Te już leciały w samym Polsacie, potem jeszcze w Juniorze i na koniec TV4.
Awatar użytkownika
Pablo1989
Użytkownik
Posty: 41
Rejestracja: 29 lis 2009, 22:39
x 1

Zapomniane kreskówki

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pablo1989 »

Tak wpadam raz jeszcze na ten temat i muszę przyznać kiedy go przejrzałem raz jeszcze od deski do deski to zrobiło ciepło na sercu.
I tak poszukuję pewnego serialu animowanego(Kukiełkowego) z Minimaxa

Serial był o losach jakiejś załogi statku kosmicznego, nie dam głowy imion postaci ale załoga składała się z Kapitana, Nawigatora i jakaś kobieta pełniąca rolę pokładowego oficera medycznego i naukowca, i jeszcze ktoś tam był ale nie wiem kto. Z odcinków pamiętam że wylądowali na jakieś planecie gdzie wrogo nastawieni kosmici zamrażali załogę i ta kobieta naukowiec szukała sposobu aby uratować załogę by mogli uciec z tej planety.

Tak poza tym z zapomnianych kreskówkach bardzo wspominam tą kreskówkę z kasety VHS
Chuck Norris i jego Karatecy. :) W rzeczy samej kreskówka z Chuckiem Norrisem w roli głównej.
Najbardziej mi zapadł ten moment kiedy Chuck udaje się w pogoń z jakiś kolesiem co porwał jego podopiecznego dzieciaka Klawo
I tak dochodzi do jakieś przystani gdzie dwóch kolesi łowi sobie ryby i tak Chuck bierze jeden z motocykli gdy jeden koleś odwraca się i mówi
-HEJ! to mój motor
na co Chuck
-Wybaczcie panowie akcja ratunkowa jestem Chuck Norris po czym odjechaŁ
a koleś kręci głową z niedowierzaniem mówiąc -Ach ci Amerykanie.
Początek (Dziennik Telewizyjny)
Obrazek

Obrazek
Końca (Wiadomośći)
Sharlootka
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 03 sty 2018, 21:12

Zapomniana bajka/kreskówka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Sharlootka »

Witam!
Jak byłam mniejsza, jakieś 10 lat temu leciała bardzo fajna kreskówka. Była tam rodzina która miała jakieś moce, ojciec i matka mieli syna i córkę. Syn jeśli pamiętam był nastolatkiem a córka małym dzieckiem które teoretycznie powinno uczyć się mówić a mówiło jak dorosły. Pamiętam trzy urywki z tej kreskówki

1) w czołówce syn opowiadał o swojej rodzinie dodając że oni mają moce a on nie, czołówka kończyła się jak syn wychodził z domu a rodzice z córką wnieśli się w powietrze.

2) W jednym z odcinków była telewizja u tej rodziny w domu. Córka miała zająć się telewizją by ich sekret nie wyszedł na światło dzienne, nie mogła nic powiedzieć więc udawała że mówi, wiecie gaworzy jak małe dziecko

3) był taki odcinek że w mieście szalała roślinność i że pnącza złapały przyjaciółkę i syna a ten nie wiedział co zrobić.

Z góry dziękuję za pomoc

Post przeniesiony. Prosimy o wykorzystywanie już założonego tematu do tego typu zapytań. - Tomek
nowy555
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 02 lut 2018, 14:52

Zapomniane kreskówki

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: nowy555 »

Witam poszukuje 2 bardzo zapomnianych kreskówek. Mogę coś pomylić bo miałem wtedy góra 4 lata.

1: Była to chyba syrena która szukała kryształów(chyba 5). W tym celu przeszkadzał jej jakiś nwm kosmita (chudy, szary i kryształy miały go uzdrowić i dać moc) wraz z 2 kompanami. Byli w jakieś bazie a ich "szef" za jakąś osłoną która go chroniła. Pamiętam jeszcze, że 1 z jego kompanów miał moc zamrażania.

2: To było chyba jakieś anime. Gość z mieczem/kataną którego kontrolowało coś czarnego na ręku. Zapamiętałem 1 scenę w związku z tym w której to coś zmuszało go do wyciągnięcia miecza i zabicia kogoś, a on powstrzymywał swoją rękę 2 ręką (jakby walczył sam ze sobą). W 2 scenie zapamietałem, że ktoś płacił za miske ryżu złotem(samorodkami złota) i ta osoba co sprzedawała ryż się zdenerowała, że nie dostała pieniędzy.


Więcej nie pamiętam. Za wszelkie sugestie dziękuje.
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8081
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 139
x 950
Kontakt:

Zapomniane kreskówki

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

Jeśli chodzi o to drugie, to w anime Bleach jest wątek żywych mieczy, a sam główny bohater ma dodatkowo swoje tak jakby złe alter-ego, które chce przejąc kontrolę nad jego ciałem i kataną.

Dobrze, że powiedziałeś ile miałeś wtedy lat, ale nie wspomniałeś, ile masz obecnie :rolleyes: .
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Animacje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości