Telenowele i seriale tureckie

Forum fanów telenowel :)
evaluna1999
Użytkownik
Posty: 41
Rejestracja: 17 lip 2017, 15:38
x 18
x 4

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: evaluna1999 »

"Wieczna miłość" będzie emitowana jednak w trakcie wakacji. 1 odcinek w poniedziałek 2 lipca o 16 w TVP 1. :)
https://www.telemagazyn.pl/artykuly/wie ... 65285.html
vlv
Junior
Posty: 839
Rejestracja: 13 sie 2016, 6:41
x 122
x 117

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vlv »

Super wiadomość.
Telenowele w wysokiej jakości z lektorem i w oryginale do sprzedania dla kolekcjonerów. Info PW.
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

Wiadomość o "Kara Sevda" od 2 lipca jest nie ważna, ponieważ stacja zamierza dokończyć historyczną telenowelę "Wspaniałe stulecie Sułtanka Kosem Murad IV" o godz. 16:00.
evaluna1999
Użytkownik
Posty: 41
Rejestracja: 17 lip 2017, 15:38
x 18
x 4

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: evaluna1999 »

A ile odcinków tego zostało ?
Jantar
VIP Expert
Posty: 4435
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 248
Kontakt:

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

To jest naprawdę świetna wiadomość!!!! Oczywiście, jeżeli się potwierdzi w ramówkach.

Zostało ok. 30 odcinków tureckich, czyli może być do ok. 90-u naszych w zależności od długości oryginalnych.
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

https://www.tvp.pl/prasa/programTVP1/p0702_T1D.txt

Zostało chyba trochę mniej, bo cały sezon ma 30 odcinków, a z tego co pamiętam TVP ruszyło z drugim sezonem, ale przerwało, bo szli już na styk z emisją w Turcji.

EDIT: Zostało 13-14 odcinków w wersji tureckiej.
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

Od 19 lipca w TV Puls powtórka 1. sezonu "Kontrakt na miłość" o godzinie 6.00. Zamiast "To moje życie!".
Nie wiem czy "To moje życie!" zostanie przerwane czy poleci ostatni odcinek... Nie śledzę serialu, więc nie wiem na jakim jesteśmy tureckim odcinku a streszczeń serialu nie ma.
18 lipca TV Puls wyemituje 335 odcinek serialu czy jest to finał czy przerwa w emisji?
Prawdopodobnie po emisji 1. sezonu "Kontraktu na miłość" zobaczymy nieemitowany dotąd 2. sezon! Więcej informacji w dziale TV Puls na stronie!
Jantar
VIP Expert
Posty: 4435
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 248
Kontakt:

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

@Adix2004, po co kopiujesz informacje z tematu stacji i to jeszcze z błędami? Wszystko zostało już dawno napisane.
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
MoonSwan
Obserwator
Posty: 423
Rejestracja: 14 lut 2014, 16:13
x 4
x 2
Kontakt:

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MoonSwan »

Jantar ale nie każdy wchodzi we wszystkie fora i czyta każdą nową informację. Są osoby, które czytaja tylko wybrane subfora, te która nas interesują. Gdyby nie pojawiła się tutaj ta informacja to pewnie nie miałabym pojęcia, że przerywają "To moje Życie". Odpowiadając na wcześniejsze pytanie - 355 odcinek to nie koniec OHB. Z tego co pamiętam to wszystkich polskich odcinków OHB miało być ponad 400, chyba 431, więc ciekawe co znów Puls wymyśli skoro w połowie przerywa OHB.
vlv
Junior
Posty: 839
Rejestracja: 13 sie 2016, 6:41
x 122
x 117

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vlv »

Dzięki za informację. Ja śledzę tylko wątki telenowele tureckie i zwykłe, więc bym nie wiedział o tym.
Myślę, że ważne informacje warto dwa razy zamieścić w temacie danej stacji i w temacie telenowel.

No cóż, bardzo się cieszę, że będzie drugi sezon Kontraktu bo już pisałem wielokrotne, że bardzo czekam na jego dokończenie, tym bardziej, że @Jantar pisała już dawno, że drugi sezon kupili już jakiś czas temu, ale z nieznanych powodów go nie emitują.
Szkoda, że przerywają OHB, który też niby mieli wykupiony cały. Boję się, że Kontrakt może również nie polecieć w całości.
Ach ten Puls, ach...
Telenowele w wysokiej jakości z lektorem i w oryginale do sprzedania dla kolekcjonerów. Info PW.
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

Dokładnie. 335 odcinek OHB to będzie ok. 114 odcinka tureckiego, a wszystkich jest 131. Szkoda, że przerywają. Według mnie dałoby się to inaczej załatwić, żeby wyemitować całe 401 odcinki. "Kontrakt..." mógłby być o 8:00, ale przecież lepiej dać o 5:00 i zabrać jeden serial.
Jantar
VIP Expert
Posty: 4435
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 248
Kontakt:

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

vlv pisze:Szkoda, że przerywają OHB, który też niby mieli wykupiony cały. Boję się, że Kontrakt może również nie polecieć w całości.
No właśnie okazało się, że OHB nie mają wykupionego w całości. Najwyraźniej kiedy zakup był negocjowany, odcinki były jeszcze w produkcji i nie była znana ich ostateczna ilość. Teraz jest problem, żeby namówić Puls na dokończenie. Niedawno gdzieś mi mignęła informacja, że stacja ma nowego dyrektora programowego, co oznacza, że p. Jacek już za to nie odpowiada. Jeśli chodzi o Kontrakt to ten tak, jest kupiony w całości i jeśli nawet zostanie przerwany to jest szansa, że będzie dokończony. Chociaż o tej godzinie 6.00 pasmo tureckie utrzymuje się już prawie półtora roku, bo najpierw poleciała duża część Sili, teraz ponad 320 odc. OHB, a ma być jeszcze Kontrakt. Jak na Puls to wyjątkowo długo mamy to pasmo o stałej porze.
MoonSwan pisze:Jantar ale nie każdy wchodzi we wszystkie fora i czyta każdą nową informację. Są osoby, które czytaja tylko wybrane subfora, te która nas interesują.
vlv pisze: Ja śledzę tylko wątki telenowele tureckie i zwykłe, więc bym nie wiedział o tym.
Myślę, że ważne informacje warto dwa razy zamieścić w temacie danej stacji i w temacie telenowel.
Niestety, nie ja wymyśliłam tą regułę. Jako moderator stosuję się do zasad i regulaminu forum podanych przez administrację. Sama wiele razy też podawałam informacje w tematach stacji i w konkretnych dotyczących tematu z tym samym argumentem, co wasz i wpisy zawsze były usuwane. Także zgłoście uwagi adminowi.
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
vlv
Junior
Posty: 839
Rejestracja: 13 sie 2016, 6:41
x 122
x 117

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vlv »

Skoro nie kupili wtedy całości OHB to nie ma szans na dokończenie. Identyczna sytuacja była przecież z Sezonem na miłość. Ileż to się widzowie naprosili, żeby dokupić te ostatnie 8 odcinków. O ile pamietam padł argument "nie, bo w Turcji te odcinki miały małą oglądalność". Powtórka z rozrywki.
Telenowele w wysokiej jakości z lektorem i w oryginale do sprzedania dla kolekcjonerów. Info PW.
Jantar
VIP Expert
Posty: 4435
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 248
Kontakt:

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

Tyle, że w przypadku Sezonu na miłość sprawa dotyczy całego drugiego sezonu serialu, natomiast w przypadku OHB dostaliśmy początek sezonu i urywają nam serial w jego środku. O ile w przypadku Sezonu może któraś stacja dałaby się namówić na emisję tylko 2-j serii, o tyle w przypadku OHB żadna stacja nawet by nie rozważyła pociągnięcia sezonu do końca.
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
vlv
Junior
Posty: 839
Rejestracja: 13 sie 2016, 6:41
x 122
x 117

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vlv »

To prawda, jednak dla mnie ten podział tureckich seriali na sezony jest bez sensu. To jest tylko umowne, wiadomo, że jest przerwa wakacyjna i na jesień zazwyczaj są dalsze odcinki. Ja traktuje to jako całość. Serial przedstawia jakąś jedną historię i że ktoś sobie podzieli to na 3 części i nazwie to sezonem, to już nie jest istotne. Zresztą Turcy nawet nie mają tego typowego dla amerykańskich seriali nazewnictwa np. S02E08, tylko normalnie dalej kontynuują numerację bolum 35, 36 itd co by wskazywało, że nie dzielą seriali na typowe sezony, ale patrzą na nie jako na jedną całość.
Chodzi mi o to, że nieważne czy ktoś sobie dzieli seriale i nazywa to sezonem, serią czy transzą. Wszystkie one są częścią pewnej całości i jeśli zaczyna się coś emitować to należałoby to skończyć.
Telenowele w wysokiej jakości z lektorem i w oryginale do sprzedania dla kolekcjonerów. Info PW.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości