Telenowele i seriale tureckie

Forum fanów telenowel :)
Extremaduro
Użytkownik
Posty: 62
Rejestracja: 17 kwie 2013, 14:23
x 1

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Extremaduro »

Od 13 sierpnia o 6.00 drugi sezon "Kontraktu na miłość".
vlv
Junior
Posty: 824
Rejestracja: 13 sie 2016, 6:41
x 121
x 114

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vlv »

To było wiadomo. Bardzo fajne, uwielbiam ten serial, niemniej jednak bardzo boli przerwanie OHB, tym bardziej że tak niewiele zostało do zakończenia serialu
Telenowele w wysokiej jakości z lektorem i w oryginale do sprzedania dla kolekcjonerów. Info PW.
Jantar
VIP Expert
Posty: 4425
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 246
Kontakt:

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

DiegoWolferss pisze:Mam pytanie, trochę takie nie w temacie, a mianowicie chodzi mi o kolejność tureckich seriali emitowanych na TVP2 o 17, począwszy od "Tylko z Tobą". Ewentualnie czy jakiś był też przed owym serialem?
Byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedź :)
1, Imperium miłości - pierwszy turecki TVP2 w 2015 r., ale emisja w godzinach 14.50-15.50 (pomiędzy 2-a serialami tureckimi TVP1)
2. Po tygodniowej przerwie po zakończeniu Imperium w pasmo o 17.00 weszła koreańska Cesarzowa Ki
3. Tylko z tobą - emisja odc. 1-69
4. powtórka Imperium miłości w paśmie o 17.00 - wyemitowano odc. 1-12
5. powtórka Tylko z tobą - odc. 1-69 z tygodniową przerwą około 65 odcinka
6. premierowo Tylko z tobą od odc. 70-ego do końca
7. Cena miłości
8. Nadzieja i miłość
9. Meandry uczuć
10. Czarna perła

Tak się przedstawiało całe pasmo.
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
DiegoWolferss
Użytkownik
Posty: 79
Rejestracja: 13 sie 2016, 19:18
x 1
x 1

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DiegoWolferss »

Dziękuję ^-^ ^-^
https://my.w.tt/XQi5246pqQ - zapraszam, moja książka "Tylko z Tobą" :) i nie, nie jest to fanfiction o tureckim serialu "Tylko z Tobą" ;) aczkolwiek akcja toczy się także w Turcji ^-^
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

Emisja "Kontrakt na miłość" jest codziennie. Skoro są to tylko problemy z zakupieniem, to mają cały miesiąc, żeby to naprawić. Wątpię jednak, że zobaczymy serial po "Kontrakcie...", bo trzeba jeszcze zrobić tłumaczenie i lektor musi jeszcze przeczytać wszystko... Mam nadzieję, że zobaczymy kontynuację.
A są jakieś newsy na temat serialu, który zobaczymy po "Czarnej Perle"? Nie wiem dlaczego, ale mam przeczucie, że pomimo wzrastającej oglądalności w tym paśmie o prawie 100% pojawi się tam jakiś polski serial... Dziwnie się czuję, że nie ma powtórek "Korony Królów", oby moje przeczucia nie sprawdziły się.
Jantar
VIP Expert
Posty: 4425
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 246
Kontakt:

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

Przecież powtórka Korony królów właśnie jest emitowana i skończy się tuż przed nowymi jesiennymi odcinkami. Powtórka premierowych odcinków Korony moim zdaniem może wejść w pasmo o 16.00, a wtedy będzie problem z umiejscowieniem Wiecznej miłości, która może przejść do Dwójki. Z tego bowiem, co już widać po ramówce, jak i z kolejnych informacji na temat poszczególnych seriali wnioskuję, że Jedynka na jesień jest planowana jako "antena narodowa" - od godz. popołudniowych do późno nocnych widzę wyłącznie seriale, filmy polskie + wiadomości + publicystykę polityczną. Nawet by mnie nie zdziwiło, gdyby tak miało zostać przynajmniej do końca kadencji PiS-u, bo po komentarzach w necie sądząc, tego właśnie oczekują pisowscy wyborcy. Jedynka jest zresztą bardziej popularną anteną TVP, a Kurski chce na niej umieścić wszystkie seriale historyczne - szczególnie, że przypada akurat setna rocznica odzyskania niepodległości.

Już to pisałam wcześniej i powtórzę: boję się tylko, że przy okazji takiego ustawienia ramówki Jedynki dla zwiększenia oglądalności jej seriali historycznych Kurski będzie też grzebał przy ramówce Dwójki. Są już pierwsze plotki, że M jak miłość i Na dobre i na złe będą emitowane godzinę później, żeby nie zabierały widzów Leśniczówce. Ale mogą z kolei zabrać widzów politycznej publicystyce, na co Kurski i PiS też nie pójdą, więc mogą przesunąć je na wcześniejsze godziny, co z kolei może skutkować usunięciem pasma tureckiego.

Jak jednak będzie wyglądała ostateczna ramówka na wrzesień, przekonamy się w sierpniu.
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
vlv
Junior
Posty: 824
Rejestracja: 13 sie 2016, 6:41
x 121
x 114

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vlv »

LOL, dzisiaj "Kontrakt na miłość" był o 3:45. Rekord chyba. A nawet nie wiedziałem że w soboty leci. Ciekawe czy ktoś wstał :)
Telenowele w wysokiej jakości z lektorem i w oryginale do sprzedania dla kolekcjonerów. Info PW.
pablo21
Junior
Posty: 1206
Rejestracja: 12 lut 2012, 19:29
x 110
x 177

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pablo21 »

Zmienili ramówkę w ostatniej chwili i odc. lecą też w weekendy także. Tak samo zrobili z "Królową serc" przy już końcowych odc. :-(
Emisja odc. cały tydzień.
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

Ich ramówka jak na razie jest nieźle pokręcona. We wtorek 31 lipca o 4:40 wpisany jest "Kontrakt na miłość - odc. 12", a o 4:45 "Biesiada na cztery pory roku - odc. 2". Tym samym w każdy piątek i sobotę nie widać serialu w ramówkach.
Jantar
VIP Expert
Posty: 4425
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 246
Kontakt:

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

pablo21 pisze:Zmienili ramówkę w ostatniej chwili i odc. lecą też w weekendy także.
A spójrzcie w ten post:

http://forum.media2.pl/viewtopic.php?f= ... 05#p450964

Tak to jest, jak się nieuważnie czyta wpisy na forum...

Poza tym, emisja Kontraktu TYLKO w ten weekend. W następne weekendy odcinków już nie będzie i zostaje tylko emisja poniedziałek - piątek.

Drugi sezon Kontraktu jest podzielony na odcinki 45-minutowe, których jest 108.
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Telemann
Junior
Posty: 1460
Rejestracja: 07 wrz 2017, 11:51
x 195
x 80

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Telemann »

Kara Sevda czyli Wieczna miłość wpisana jest w programie dla prasy od 24.08 (piątek) o 16:05 na TVP1.
Pozdrawiam, Telemann :)
Jantar
VIP Expert
Posty: 4425
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 246
Kontakt:

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

Do emisji 1-go odc. jest jeszcze ponad miesiąc. Jeszcze mogą zmienić i dosłownie w przeddzień wpisać coś innego. Dopiero co zrobili taki numer z serialem "Pan wzywał, milordzie?" na TVP Kultura - tydzień przed emisją 1-go odcinka wyrzucili serial BBC i wstawili polski archiwalny. Także jeszcze nie ma się z czego cieszyć.
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

2. Sezon serialu "Kontrakt na miłość" będzie numerowany od odcinka 1 (inaczej niż w przypadku OHB).
vlv
Junior
Posty: 824
Rejestracja: 13 sie 2016, 6:41
x 121
x 114

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vlv »

Szkoda ze podzielili na krótkie odcinki.
Telenowele w wysokiej jakości z lektorem i w oryginale do sprzedania dla kolekcjonerów. Info PW.
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

W TVP 2 wpisana jest znana nam już wszystkim nazwa "serial fabularny" po emisji "Czarnej Perły" o 17:15. Jak myślicie kiedy poinformują o premierze i czy koniecznie będzie to pasmo tureckie?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości