[Telefe] Zbuntowany anioł

Forum fanów telenowel :)
Awatar użytkownika
Mocny FULL
Activist
Posty: 2631
Rejestracja: 27 lip 2010, 19:19
Lokalizacja: Essen [Deutschland]
x 10

[Telefe] Zbuntowany anioł

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mocny FULL »

To telenowela prod. Argentyna, 1998-1999

Obsada:

Gogó Andreu
Norberto Díaz
Segundo Cernadas
Silvia Baylé
Roberto Antier
Emilio Bardi
Mariana Arias
Paola Krum
Facundo Arana
Gustavo Guillén

Moja własna ocena: 10/10
Tą telenowelę chyba każdy z Was pamięta, jedna z najlepszych którą widziałem w Polsacie/TV4.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Srały muchy, będzie wiosna. Będzie trawka lepiej rosła - wł.

INNA
Grzelich1996
Junior
Posty: 1019
Rejestracja: 11 lis 2010, 13:02
Lokalizacja: Kodeń
x 5

Zbuntowany anioł

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Grzelich1996 »

Pamiętam ten serial. Leciał właśnie w Polsacie - najpierw w latach 2000-2001, później w 2004-2005. Natalia Oreiro i Facundo Arana wystąpili jeszcze w dwóch serialach: Kachorra, to ja i Jesteś moim życiem, o których ja na tym forum założyłem właśnie wątki.

Pamiętam jeszcze, że w 83. odcinku Świata według Kiepskich był na telewizorze Kiepskich marki Okił teledysk do piosenki Natalii Oreiro pt. Cambió dolor, która wykorzystywana była do czołówki i tyłówki tego serialu. A jeszcze wcześniej była na tym telewizorze jedna scena z tego serialu (z N. Oreiro i F. Araną).

Jeszcze pamiętam, jak w programie Disco Relax był puszczany ww. teledysk z tą piosenką w oryginale oraz teledysk do piosenki jakiejś polskiej piosenkarki (piosenka nazywała się Do serca rytm), na melodię piosenki Cambió dolor. A jeszcze kilka lat temu w programie Jaka to melodia? Natasza Urbańska w towarzystwie artystów teatru Buffo śpiewała piosenkę pt. Dwa razy dwa, także do melodii wspomnianej już piosenki Natalii Oreiro.
http://www.youtube.pl/telefilmkoden2 - mój profil na YouTube
Awatar użytkownika
Mocny FULL
Activist
Posty: 2631
Rejestracja: 27 lip 2010, 19:19
Lokalizacja: Essen [Deutschland]
x 10

Zbuntowany anioł

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mocny FULL »

Grzelich1996 pisze:Pamiętam jeszcze, że w 83. odcinku Świata według Kiepskich był na telewizorze Kiepskich marki Okił teledysk do piosenki Natalii Oreiro pt. Cambió dolor, która wykorzystywana była do czołówki i tyłówki tego serialu. A jeszcze wcześniej była na tym telewizorze jedna scena z tego serialu (z N. Oreiro i F. Araną).
Też pamiętam ten odcinek ,,Kiepskich".
A jeszcze kilka lat temu w programie Jaka to melodia? Natasza Urbańska w towarzystwie artystów teatru Buffo śpiewała piosenkę pt. Dwa razy dwa, także do melodii wspomnianej już piosenki Natalii Oreiro.
Jeśli dobrze pamiętam, to w ,,Przebojowej nocy" Natasza Urbańska również zaśpiewała tę piosenkę wraz z artystami z teatru Buffo.
Srały muchy, będzie wiosna. Będzie trawka lepiej rosła - wł.

INNA
Majka2312
Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: 10 maja 2017, 21:23
x 1

Zbuntowany anioł

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Majka2312 »

Aj! ten serial niby już swoje lata ma ale w ogóle się nie nudzi;) Fajnie, że dzięki stacji Puls możemy go znowu zobaczyć w telewizji;) i to codziennie po 2 odcinki!
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

Zbuntowany anioł

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

@Majka cóż za niesamowicie naturalny entuzjazm ! :) Ja też dziękuje za serial stacji Puls ! :)
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Zbuntowany anioł

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Grzelich1996 pisze: Jeszcze pamiętam, jak w programie Disco Relax był puszczany ww. teledysk z tą piosenką w oryginale oraz teledysk do piosenki jakiejś polskiej piosenkarki (piosenka nazywała się Do serca rytm), na melodię piosenki Cambió dolor. A jeszcze kilka lat temu w programie Jaka to melodia? Natasza Urbańska w towarzystwie artystów teatru Buffo śpiewała piosenkę pt. Dwa razy dwa, także do melodii wspomnianej już piosenki Natalii Oreiro.
Pamiętam to. Telewizja Polsat puszczała teledysk do serialowej piosenki "Cambió Dolor" Natalii Oreiro nie tylko w programie Disco Relax ale i poza nim jako wypełniacz. Piosenka zawsze była jednak niedokończona gdyż była w połowie urwana. Polską wersje piosenki pod nazwą "To serca rytm" (lub po prostu "Serca Rytm") wykonywała w programie Disco Relax piosenkarka Lena i nie był to teledysk a nagranie w studiu programu: https://youtu.be/QJK7tKgdJLM
Poland - Aktywnie najlepszy!
Anita28
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 13 sty 2019, 16:34

[Telefe] Zbuntowany anioł

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Anita28 »

Uwielbiam, moja ulubiona telenowela ;D
https://lubiehiszpanie.pl/zbuntowany-an ... bil-polske
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[Telefe] Zbuntowany anioł

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Jestem ciekaw czy gdyby po ewentualnym sukcesie Natalii na "Sylwestrze Marzeń" w TVP2 nasza publiczna kupiła prawa do serialu lub nawet całej trylogii to osiągnęłaby sukces. Moim zdaniem tak gdyby poleciał w Jedynce po 16 lub w Dwöjce po 19.
Poland - Aktywnie najlepszy!
vlv
Junior
Posty: 824
Rejestracja: 13 sie 2016, 6:41
x 121
x 114

[Telefe] Zbuntowany anioł

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vlv »

Też o tym myślałem. Nie wiem czy Puls nie ma Zbuntowanego na wyłączność.
Telenowele w wysokiej jakości z lektorem i w oryginale do sprzedania dla kolekcjonerów. Info PW.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[Telefe] Zbuntowany anioł

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

To jest właśnie ciekawe choć Puls chyba takiej wyłączności nie posiada.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
M@rcin
VIP Expert
Posty: 3357
Rejestracja: 14 cze 2012, 21:58
x 422
x 753
Kontakt:

[Telefe] Zbuntowany anioł

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: M@rcin »

Przecież Puls nie wykupił tych praw na wieczność. Zapewne juz ich nie posiadają.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[Telefe] Zbuntowany anioł

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Zresztą Puls niestabilnością pory emisji chyba wręcz utrudniał oglądanie więc żadna strata. Ciekawe czy teraz TVP wykupi serial na jego 20 lecie emisji w Polsce.
Poland - Aktywnie najlepszy!
vlv
Junior
Posty: 824
Rejestracja: 13 sie 2016, 6:41
x 121
x 114

[Telefe] Zbuntowany anioł

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vlv »

Jeżeli miałoby to być kosztem np jakiegoś nowego tureckiego serialu, to lepiej żeby tego nie kupowali. Uwielbiam tę tenelowele, mam do niej wielki sentyment, ale Puls swoją emisją skutecznie mi ją (i zapewne nie tylko mi) obrzydził.
Telenowele w wysokiej jakości z lektorem i w oryginale do sprzedania dla kolekcjonerów. Info PW.
Awatar użytkownika
Hombre
Użytkownik
Posty: 93
Rejestracja: 04 paź 2017, 0:18
x 3
x 26

[Telefe] Zbuntowany anioł

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Hombre »

Poland pisze: 28 gru 2019, 13:29 Zresztą Puls niestabilnością pory emisji chyba wręcz utrudniał oglądanie więc żadna strata. Ciekawe czy teraz TVP wykupi serial na jego 20 lecie emisji w Polsce.
Puls nie potrafił w pełni wykorzystać tej emisji powtórkowej. Publiczna z pewnością zrobiłaby to lepiej. Już teraz wystarczy popatrzeć jak reklamowany jest Sylwester i jego gwiazdy, w tym Naty. Trzymam kciuki za emisję "Zbuntowanego anioła" w TVP.
FORUM o telenowelach i serialach ->>> http://www.lastelenovelas.fora.pl/
Jesteśmy także na Facebook'u ->>> @lastelenovelasforum
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[Telefe] Zbuntowany anioł

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Ja bym nawet puścił całą trylogię telenowel z Naty w Polsce czyli także "Kachorrę" i "Jesteś moim życiem" które to spokojnie można znaleźć na Youtube.
Poland - Aktywnie najlepszy!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot], Marek99 i 7 gości