Ja, on i Eva

Forum fanów telenowel :)
roomaniaks44
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 29 lis 2012, 20:02

Ja, on i Eva

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: roomaniaks44 »

Witam, ogladacie ten serial? Mnie strasznie zaciekawiło to jak ładnie przebrali tego faceta za babeczkę, wygląda super i te nogi haha :) Jeśli ogladacie to który bohater wam najbardziej przypadł do gustu, a który nie...?
Ja osobiscie uwielbiam Evę a nienawidzę plutarka
Jantar
VIP Expert
Posty: 4435
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 248
Kontakt:

Ja, on i Eva

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

Aktor, który gra Juana Carlosa / Evkę, ma w swoim dorobku przeważnie role komediowe, choć nie tylko. Charakteryzacja na Evkę jest świetna. Pasuje do niego idealnie. W ogóle to obecnie jeden z lepszych seriali na polskich kanałach. Plutarca oczywiście nie daje się lubić - to menda, jakich mało. Nawet Rebekę można lubić, choć też ma nie jedno na sumieniu :) Może dobierze mu się do skóry i przyprawi go przynajmniej o wielką migrenę...
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Awatar użytkownika
Para su viaje a través de
Użytkownik
Posty: 32
Rejestracja: 04 sty 2013, 15:09

Ja, on i Eva

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Para su viaje a través de »

Wszyscy są genialni.
Od Evy do Onesima :)

Tam po prostu aktorzy grają, nie to co u nas (pożal się Boże) .

Adriano - słodziaczek.
Mimi - cieplutka.

A czarne charaktery wiadomo, że muszą irytować. To znak, że aktor znakomicie wywiązał się ze swojego zadania. :)
Awatar użytkownika
SzymonNP
VIP Expert
Posty: 2686
Rejestracja: 27 sty 2010, 14:15
Lokalizacja: Poznań
x 611
x 130
Kontakt:

Ja, on i Eva

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SzymonNP »

Aż chce się zacytować pewnego "klasyka":
ARTUR B. wątek Puls 2 pisze:O ku*wa!
Przepraszam, musiałem. Z reguły jestem tolerancyjny, ale jest to jak mniemam profesjonalne forum medialne, nie mogłem się powstrzymać.
Najnowszy wpis - wejdź
27/01/10-18/07/18 Szytr Wielki | Od 18/07/18 SzymonNP
Pozdrawiam, Szymon.
Jantar
VIP Expert
Posty: 4435
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 248
Kontakt:

Ja, on i Eva

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

Szytr, chyba pomyliłeś wątek! To temat tej konkretnej telenoweli, a nie którejkolwiek ze stacji telewizyjnych czy spraw związanych z mediami, emisjami itd, a dział nazywa się "Seriale telewizyjne" - chyba więc logiczne jest, że w tym temacie rozmawiamy o tym serialu, bo ten wątek po to właśnie został utworzony! Twoje uwagi są więc tu kompletnie nie na miejscu i nie wnoszą absolutnie nic do tematu! Bądź więc łaskaw ograniczyć się do lektury, a jeśli temat cię nie interesuje to najlepiej w ogóle tu nie zaglądaj - tak, jak ja nie zaglądam w tematy, które mnie nie interesują i w których nie mam nic do powiedzenia!
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
jmk
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 12 sty 2013, 5:53

Ja, on i Eva

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jmk »

Szytr, nie wzywaj Pana Boga swego nadaremno :)

Evka jest świetna, szczególnie Jaime Camil (JC/Eva) i Marcelo Cordoba (Plutarco). Obaj grają genialnie (kiedyś aktorzy w polskich serialach też tak grali :( ale mało kto już o tym pamięta, bo to dawno temu było).
Lucero, niestety mnie nieco rozczarowała - postać Heleny jest nudna i pozostaje w cieniu reszty, na przykład Rebeki, Mimi, Adriano...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości