Telenowele

Forum fanów telenowel :)
Jantar
VIP Expert
Posty: 4425
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 246
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

Katalog Televisy podaje:
Technical Data

Duration 185 x 30'
Original Format Televisa
Availability SD
Genre Melodrama
Year 1995
Wg mnie emisja będzie po prostu po 2 odc. dziennie, a finałowy będzie krócej.
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
xime
Użytkownik
Posty: 109
Rejestracja: 21 paź 2013, 15:37
x 4
x 1

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: xime »

"Maria z Przedmieścia" to chyba dobry wybór. A godzina jest pewna? Czytałam, że ma lecieć o 15:40, czyli to by znaczyło że będzie się pokrywać z Kara Sevda na Jedynce? :(
Ta druga telenowela to remake "Esmeraldy"? Odważnie z ich strony, że zaraz po "Esmeraldzie" puszczą jej przeróbkę, ale może jest w tym jakaś metoda na widza.
pablo21
Junior
Posty: 1206
Rejestracja: 12 lut 2012, 19:29
x 110
x 177

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pablo21 »

Kanał eksportowy Televisy TLNovelas (dostępny np. w Hiszpanii!) emitował tą telenovelę w wersji 90 odc gdzie każdy odc. trwał po 40-45 min. U as prawdopodobnie ta będzie chyba bo portal novela.pl podaje w opisie 90 odc.
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

xime, z Kara Sevda raczej nie wygra, ale będzie blisko, jeśli chodzi o oglądalność. Co do Sin tu Mirada, to raczej dobrze, że od razu wykupili, jeszcze Pulsowi by się odwidziało i by ich uprzedził. :lol:
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Wiki eng podaje 92 epy. Wiki hiszpańska 185 oryginalnie i 92 jako wersja "international".
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

"Maria z przedmieścia" to bardzo dobry wybór. Oglądalność na pewno będzie bardzo dobra. Oczywiście, że nie zwycięży z "Wieczną miłością" na Jedynce, która pewnie będzie miała 2 mln ale "Maria..." powninna mieć gdzieś powyżej pół miliona. "Maria..." będzie miała 90 odcinków po 45 min dlatego koniec powinien być w styczniu. Na pewno będę oglądał :)
"Światło twoich oczu" to może też nie jest taki zły wybór. Trochę bezsensu, że po emisji "Esmeraldy" będzie "Sin tu mirada" czyli ta "sama" historia. Jednak "Sin tu mirada" różni się od pierwowzoru nie tylko finałem ale różnymi wątkami. Oglądalność moim zdaniem również powinna być dobra jednak na pewno schowa się przy "Marii...". Odcinków powinno być 117. Czyli finał w lutym. Lepsza emisja "Sin tu mirada" niż kolejna powtórka "Nie igraj z aniołem" i innych odgrzewanych kotletów. Na pewno będę oglądał :)
Dziwię się, że TV Puls nie pójdzie po ciosem i niewyemitują jakieś kultowej telki np. "Pauliny" czy "Rosalindy". Patrząc na wyniki "Esmeraldy" w Czwórce czy każdej powtórce "Zbuntowanego anioła" jakie dobre zbiera wyniki to "nowa" kultowa telenowela w Pulsie np. "Paulina" to byłby dobry pomysł.
vlv
Junior
Posty: 824
Rejestracja: 13 sie 2016, 6:41
x 121
x 114

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vlv »

Też się cieszę na Sin tu mirada. Dużo osób narzeka i pisze, że to złe posunięcie puszczać to od razu po Esmeraldzie. Według mnie wręcz przeciwnie. Kiedy, jak nie teraz.
@Addix,Sin tu mirada nie ma przypadkiem 112 odcinków, a nie 117?
Telenowele w wysokiej jakości z lektorem i w oryginale do sprzedania dla kolekcjonerów. Info PW.
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

Może wersja eksportowa ma więcej odcinków. Wkrótce się dowiemy.
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

W sumie to sam już nie wiem ile "Sin tu mirada" ma odcinków. Na Wikipedii widziałem, że 112. Gdzieś indziej widziałem, że 117 a na YouTube jest ostatni odcinek po hiszpańsku numerowany jako 111. Ja ogólnie czytałem, że 117 bo nie które odcinki lecą więcej niż 45 min. Ale nie jestem pewien i nie chcę Was wprawać w błąd.
Awatar użytkownika
justyn173
Użytkownik
Posty: 62
Rejestracja: 05 lut 2014, 18:03

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: justyn173 »

Jak ja bym chciała, by okazało się to prawdą!
Obrazek
Jantar
VIP Expert
Posty: 4425
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 246
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

Adix2004 pisze:W sumie to sam już nie wiem ile "Sin tu mirada" ma odcinków. Na Wikipedii widziałem, że 112. Gdzieś indziej widziałem, że 117 a na YouTube jest ostatni odcinek po hiszpańsku numerowany jako 111. Ja ogólnie czytałem, że 117 bo nie które odcinki lecą więcej niż 45 min. Ale nie jestem pewien i nie chcę Was wprawać w błąd.
Katalog Televisy podaje oficjalnie takie info:
Technical Data

Duration 112 x 60´
Languages Spanish
Availability HD , SD
Genre Melodrama
Year 2017
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

Niestety przez cały wrzesień w TV Puls nic się nie zmienia. Rano premiero "Kontrakt na miłość" i powtórka "Dziesięć przykazań" i "Niewolica Victoria" a po południu "Zbuntowany anioł". Wieczorem nowe odcinki "Lombrad...". W między czasie w ciągłe powtórki "Lombardu..." i "Kobry...". Żadnej nowej telenoweli ani jakiegoś nowego serialu. Mogli w jednym paśmie "Zbuntowanego anioła" dać jakąś telenowele. Może w październiku coś się zmieni ale wątpię.
Czyli jednak 112. odcinków. Ok. Dzięki za info. Czyli koniec i tak powinien być w lutym.
Ostatnio zmieniony 15 sie 2018, 16:09 przez Adix2004, łącznie zmieniany 1 raz.
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

justyn173 pisze:Jak ja bym chciała, by okazało się to prawdą!
Obrazek
Niestety, ale na bank nie jest to prawda. Puls od dawna nie używa już sloganu "Nastaw się na relaks". Poza tym to nie pierwszy raz spotkaliśmy się z czymś takim. Nie zdziwię się, gdyby tą grafiką zajęła się Fittela, która ma kanał na YouTube. Takie same informacje wyssane z palca podawała z telenowelą "Rosario" i jakąś rumuńską, która w tytule miała coś z honorem.
Jantar
VIP Expert
Posty: 4425
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 246
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

Regularnie ktoś (śmiem twierdzić, że ciągle ta sama osoba) od dobrych kilku lat rozpuszcza plotki o rzekomo zakupionych serialach i telenowelach przez Puls wrzucając na różne serwisy zdjęcia i videa ze wstawionymi logo stacji. Zastanawia mnie to, dlaczego ciągle to robi. Powyższy serial nie jest pierwszym, ani zapewne ostatnim.
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
vlv
Junior
Posty: 824
Rejestracja: 13 sie 2016, 6:41
x 121
x 114

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vlv »

Dokładnie, chyba na chomikuj ta osoba też "działa". Na dodatek logo wklejone tak nieudolnie, jakby dziecko w paincie to zrobiło. Nie wiem, czemu mają służyć te fake newsy. Wcześniej był spam o jakiś serial z gościem w turbanie, a teraz jakieś ruskie dziadostwo.
Mogli by sobie darować.
Telenowele w wysokiej jakości z lektorem i w oryginale do sprzedania dla kolekcjonerów. Info PW.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości