Telenowele

Forum fanów telenowel :)
Jantar
VIP Expert
Posty: 4435
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 248
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

M@rcin pisze:No ale oczywiście łatwiej i taniej wycisnąć jak cytrynę posiadane jeszcze prawa.
Tak naprawdę nie wiemy, jakie są warunki licencji, więc raczej trudno mówić o "wyciskaniu posiadanych praw".
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Awatar użytkownika
M@rcin
VIP Expert
Posty: 3365
Rejestracja: 14 cze 2012, 21:58
x 423
x 755
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: M@rcin »

Bardzo wątpliwe aby odnawiali prawa do "Królowej serc", czy "Dziesięciu przykazań". Mają dostępne więc korzystają, a nuż się uda.
Jantar
VIP Expert
Posty: 4435
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 248
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

Prawa pewnie jeszcze mają, ale mogli kupić z góry na 2 emisje. Mogą być też inne uwarunkowania, jak np. jakieś kary w przypadku braku emisji, czy chociażby regulacje dotyczące powtórek następnego dnia. Licencje zawierają nie tylko prawa do emisji i ich okres, ale także ustalane jest mnóstwo innych warunków, o których możemy nie wiedzieć, ani nawet nie przypuszczać, jakie są.
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

M@rcin pisze:"Królowa serc" jednak nie znika z anteny. Od 26 lutego dalsze odcinki będą emitowane o godzinie 5:00.
Skąd ta informacja? Na stronie Pulsu jest do 16.02, a na Telemagazynie do 23.02 :)
Awatar użytkownika
M@rcin
VIP Expert
Posty: 3365
Rejestracja: 14 cze 2012, 21:58
x 423
x 755
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: M@rcin »

Tutaj masz ramówkę TV Puls do pierwszych dni marca:
http://programtv.naziemna.info/program/ ... 2018-02-26
Awatar użytkownika
karolina1995
Obserwator
Posty: 453
Rejestracja: 01 mar 2016, 20:17
x 20
x 24

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: karolina1995 »

Jesli dobrze obliczylam to 9 marca na Itvn konczy sie " Milosc po milosci " ( Amar despues de amar). Wiec mysle ze w przyszlym lub 2 tygodnie dowiemy sie co zastapi ta telenowele. Oby to bylo telemundo :)
La malquerida/mujer de nadie/Trzy siostry
Despertar contigo/Pasion y poder/
Kobieta z Vendaval/zakazany owoc/Dziedziczka/
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

Fajnie by było, gdyby te produkcje z ITVN znalazły miejsce w TVN 7. Fakt kiedyś im się nie udawało (Niewinna intryga), ale teraz nie ma żadnej konkurencji telenowelowej ze strony Pulsu
Pinirini
Użytkownik
Posty: 173
Rejestracja: 30 lis 2017, 10:45
x 8

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pinirini »

I kobiete ze stali rowniez zakonczyli po 23 odcinkach na tvn7.
vlv
Junior
Posty: 839
Rejestracja: 13 sie 2016, 6:41
x 122
x 117

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vlv »

Ktoś się orientuje, ile odcinków będzie mieć trzeci sezon "To moje życie" i kiedy mniej więcej się skończy?
Telenowele w wysokiej jakości z lektorem i w oryginale do sprzedania dla kolekcjonerów. Info PW.
Jantar
VIP Expert
Posty: 4435
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 248
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

Trzeci sezon kończy się na 100-ym odcinku tureckim, a my aktualnie jesteśmy w 76-ym tureckim.
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

vlv pisze:Ktoś się orientuje, ile odcinków będzie mieć trzeci sezon "To moje życie" i kiedy mniej więcej się skończy?

Trzeci sezon będzie miał 123 odcinki i zakończy się na 290, a jeśli Puls wykupi czwarty sezon to będzie miał 111 odcinków i cała historia zakończy się w 401 epach ;)
Awatar użytkownika
AgnieszkaWawa
Użytkownik
Posty: 234
Rejestracja: 13 mar 2015, 8:32
x 31
x 6

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: AgnieszkaWawa »

Moim zdaniem mądrzej by było w Tv4 o 16 puscic klasyk jak ,,Paulina" a o 17 ,,Nie igraj z aniołem" lub odwrotnie. Wtedy wyciagneliby wiecej z obu telek i ponownie zarobili na ,,Nie igraj.." bo obawiam się,że ogladalność bedzie słaba i może bardzo rozczarowac stację. Ileż razy można ogladac to samo ? Widzowie są aż tak naiwni ?
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

AgnieszkaWawa pisze:Moim zdaniem mądrzej by było w Tv4 o 16 puscic klasyk jak ,,Paulina" a o 17 ,,Nie igraj z aniołem" lub odwrotnie. Wtedy wyciagneliby wiecej z obu telek i ponownie zarobili na ,,Nie igraj.." bo obawiam się,że ogladalność bedzie słaba i może bardzo rozczarowac stację. Ileż razy można ogladac to samo ? Widzowie są aż tak naiwni ?

Ja natomiast uważam, że jeszcze lepiej by było, gdyby TV4 o 16:00 dało jakąś telenowelę z lat 80 czy 90, a o 17:00 premierę np. "Lo Impernonable"
Awatar użytkownika
AgnieszkaWawa
Użytkownik
Posty: 234
Rejestracja: 13 mar 2015, 8:32
x 31
x 6

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: AgnieszkaWawa »

Atahan pisze:
AgnieszkaWawa pisze:Ja natomiast uważam, że jeszcze lepiej by było, gdyby TV4 o 16:00 dało jakąś telenowelę z lat 80 czy 90, a o 17:00 premierę np. "Lo Impernonable"
Ależ oczywiscie, że tak. Jednak pogodzona z faktem, że po raz setny poleci ,,Nie graj.." głośno marzyłam o pogodzeniu obu stron i puszczeniu ,,Nie igraj" i czegoś ze staroci lub nowość.
Awatar użytkownika
M@rcin
VIP Expert
Posty: 3365
Rejestracja: 14 cze 2012, 21:58
x 423
x 755
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: M@rcin »

Niestety, ale ostatnio nasze stacje boją się nowych telenowel jak ognia. Druga sprawa, że po świetnych wynikach policyjnych paradokumentów, Czwórka mocno zwiększyła oczekiwania i te ok. 3% najwidoczniej nie jest już dla nich zadowalające.

Jeśli chodzi o ten strach przed premierami, to absolutnie niesłuszny. W dalszym ciągu na rynku można wyłuskać prawdziwe perełki. Takie telenowele jak "Mi adorable maldicion", "El vuelo de la Victoria" czy "Sin tu mirada" są jak żywcem wyjęte z końca lat 90-tych. Jeśli sięgnąć głębiej w archiwa Televisy, to takich niewykorzystanych przez nasze telewizje szans jest znacznie więcej - "Inocente de Ti" (pierwsza samodzielna telenowela Nathalie Lartilleux), porywające "Contra viento y marea", "Alborada", "Peregrina", "Heridas de amor", czy wielki hit Meksyku w postaci "Fuego en la sangre" (remake "Gorzkiej zemsty, a właściwie jej pierwowzoru).
Nawet w Aztece jest jedna taka perła, a mianowicie "Pobre Diabla" (pierwowzór siegającej 6%SHR "Kotki" w TV4).
Z Venevison też już się powtarzam, ale "Gata Salvaje" i "Angel rebelde"są idealnie skrojone pod polskiego widza telenowel.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: SiłaSerca i 11 gości