Telenowele

Forum fanów telenowel :)
Jantar
VIP Expert
Posty: 4435
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 248
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

AnaPaula pisze: pojawił się nadawca - New Television Sp. z o.o,
Jednoosobowa spółka wpisana do rejestru KRS 24 maja 2018 r. Poza tym nigdzie nie ma żadnych informacji na jej temat. Podane nazwisko prezesa, ale także brak jakichkolwiek informacji. Kapitał zakładowy 5 tys. zł - 100% akcji w rękach prezesa zarządu.

http://www.krs-online.com.pl/new-televi ... 89913.html

https://mojepanstwo.pl/new-television-polska

Jak dla mnie to jest jakiś dziwny twór. Jak na "przedsiębiorcę" z serwisem internetowym nie ma podanej żadnej strony, żadnego serwisu, nic. Kompletnie nic poza tymi 2 stronami urzędowymi nie wychodzi na "wujku google"...
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

A ja myślałem, że to jakieś VOD jak np. Player. Jedna z grup tłumaczyła ten serial i właśnie New Television zablokował go na CDA.
Awatar użytkownika
PPM
VIP Expert
Posty: 1903
Rejestracja: 22 sie 2006, 18:05
Lokalizacja: Kraków
x 68
x 98

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PPM »

Nie wiem czy wiecie, ale dzisiaj nad ranem (albo dla kogoś w środku nocy) według ramówki o 3:40 była emisja telenoweli „Kontrakt na miłość” i to chyba wyjątkowa pora emisji bo w następną noc z soboty na niedzielę nie ma takiej pozycji w ramówce.
Jantar
VIP Expert
Posty: 4435
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 248
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

@PPM, pisaliśmy o tym w wątku telenowel tureckich :) Tak, podawałam informację z tygodniowym wyprzedzeniem, chociaż chyba niewielu zauważyło sądząc po wczorajszych wpisach w temacie.
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
pablo21
Junior
Posty: 1226
Rejestracja: 12 lut 2012, 19:29
x 114
x 178

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pablo21 »

Ja obejrzałem i dzisiaj i wczoraj po tym jak mnie załatwili z emisją powtórkową "Królowej serc" pod koniec spr. ramówkę na stronie stacji bardzo często. :-(
Awatar użytkownika
M@rcin
VIP Expert
Posty: 3365
Rejestracja: 14 cze 2012, 21:58
x 423
x 755
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: M@rcin »

Brazylijska telenowela "Siedem żyć" od 9 sierpnia w iTVN.

https://www.novela.pl/premiery/siedem-z ... ia-w-itvn/
pablo21
Junior
Posty: 1226
Rejestracja: 12 lut 2012, 19:29
x 114
x 178

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pablo21 »

Uwaga!!! Nieoficjalne i niepotwierdzone jeszcze info. Podobno po "Esmeraldzie" jednak Polsat odkopie swoje archiwum i wyemituje w TV4 klasyczną telenovelę znaną z anteny swojej i powtórkowej emisji kiedyś w TV4. Chodzi o "Cud Miłości - Milagros" - produkcja peruwiańskiej TV America. :-)
Ciekawe kto ma prawa do produkcji TV America bo przecież firma upadła dawno temu?

To jest niepewne info ale pewien blog o telenovelach podaje to za potwierdzone info! Z drugiej stronie jeśli nie "Paulina" (podobno już dawno kupili ją w zestawie z "Esmeralda" od Televisy?) to ten tytuł też super że odgrzebią jeśli się potwierdzi. Po 2 odc. o 16 i 17 akurat bo jest długa. Drugie nieoficjalne info to że o 15 w TV4 powtórka powtórkowa emisja "Dziekie Serce".
P.S.: Tylko proszę mnie nie hejtować przekazuje info jakie do mnie dotarło, które nie jest jeszcze potwierdzone oficjalnie przez nadawcę w ramówce.
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

A jaki blog podaje takie informacje?!
Jantar
VIP Expert
Posty: 4435
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 248
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

Rany, 2 super telenowele!!!! Oby to była prawda!!!!

Co do "Milagros" to bodajże w zeszłym roku, góra 2 lata temu, była emitowana na kanale Pasiones, a więc jest w obiegu sprzedażowym.

EDIT: Teraz mnie tknęło... @Pablo, masz na myśli "Dzikie serce" z Yanezem, Arambulą, etc, czyli telenowelę Televisy emitowaną na Zone Romantice? Czy może jednak argentyński "Dziki księżyc" z Gabrielem Corrado, Millie Stegman i Kariną Zampini, emitowaną kiedyś na Polsacie / TV4???
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Awatar użytkownika
justyn173
Użytkownik
Posty: 62
Rejestracja: 05 lut 2014, 18:03

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: justyn173 »

Liczę na to, że któraś z polskich stacji telewizyjnych zainteresuje się tą produkcją: Mnie osobiście oczarowała, nie tylko fantastyczną fabułą, ale i wspaniałą grą aktorską, a także jakością realizacji produkcji itp.
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

Novela.pl odpisała na te komentarze, że to "Informacje wyssane z palca przez pewne blogi"... Moim zdaniem to kłamstwo przecież Novela.pl "1." wiedziała by o emisji tych seriali a nie jakiś blog.
Kilka dni temu na swoim fanpage dodała post:
"Powtórki czy premiery? Na które latynoskie seriale liczycie tej jesieni?" - a zdjęcia dała Maricruz z "Dzikiego serca". Przypadek? Nie sądzę :lol: Może czeka nas powtórka "Dzikiego serca" ale moim zdaniem była to kiepska telka.
Fajnie by było gdyby Czwórka zostawała jesienią 3. pasma telenowel.
15.00 - powtórka jakiejś telenoweli z Czwórki - "Mój grzech" lub "Triumf miłości".
16.00 - powtórka hitu z lat 90. - np. "Paulina" lub "Cud miłości".
17.00 - premiera - np. "Lo imperdonable" lub "Que te perdone Dios".
Moim zdaniem taka ramówka bardzo upasowała by się oglądalnościowo w Czwórce.
pablo21
Junior
Posty: 1226
Rejestracja: 12 lut 2012, 19:29
x 114
x 178

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pablo21 »

Jantar mam na myśli "Dzikie serce", które już było emitowane na TV4 raz premierowo. To nie jest klasyk przecież a nowa adaptacja "Marimar" Televisy.
Adix2004 a skąd wiesz czy novela.pl mówi Ci prawdę teraz? Na pewno wiedzą co poleci wcześniej od stacji ale dostali zakaz na wypuszczenie tego w eter wcześniej niż pojawią się zapowiedzi nadawcy. Ja powtarzam. Zaczekajmy na oficjalne info czy to prawda czy na nadawcę TV4. Teraz napisałem że są takie informacje ale brak potwierdzenia.
Jantar
VIP Expert
Posty: 4435
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 248
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

@Pablo, zapomniałam o TYM "Dzikim sercu". Ale to dlatego, że w sumie niedawno było i była powtórka, więc jakoś tak nie brałam pod uwagę w tym zestawie przywracania telenowel sprzed lat.
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Awatar użytkownika
AgnieszkaWawa
Użytkownik
Posty: 234
Rejestracja: 13 mar 2015, 8:32
x 31
x 6

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: AgnieszkaWawa »

justyn173, zaciekawił mnie ten serial pomimo, że rosyjskiego nie trawię. Z tego co rozumiem ktos w necie bedzie go tłumaczył i wrzucał tak ?
Awatar użytkownika
justyn173
Użytkownik
Posty: 62
Rejestracja: 05 lut 2014, 18:03

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: justyn173 »

AgnieszkaWawa pisze:justyn173, zaciekawił mnie ten serial pomimo, że rosyjskiego nie trawię. Z tego co rozumiem ktos w necie bedzie go tłumaczył i wrzucał tak ?
Ja jestem w tym serialu zakochana, i to nie tylko ze względu na opowiedzianą historię, ale i głównego bohatera imieniem Vlad Obrazek
Serial będzie tłumaczony i publikowany z polskimi napisami :D Ale mam cichą nadzieję, że ktoś pokusi się o jego emisję w polskiej TV...

Obrazek
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości