Telenowele

Forum fanów telenowel :)
Awatar użytkownika
M@rcin
VIP Expert
Posty: 3365
Rejestracja: 14 cze 2012, 21:58
x 423
x 755
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: M@rcin »

Z cyklu Wspomnień Czar:
Przed laty do oglądania "Pauliny" w TVN zapraszała sama Leticia Calderon.
Poniżej zwiastun "Pauliny" z mówiącą po polsku Gabrielą Spanic: :)
[ Spoiler ]
Na tym kanale YT znajdziecie dużo więcej takich perełek.
Awatar użytkownika
karolina1995
Obserwator
Posty: 453
Rejestracja: 01 mar 2016, 20:17
x 20
x 24

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: karolina1995 »

Jak tos nie wie to na CDA jest Dona Barbara z polskimi napisami. To link do odc. :) http://m.cda.pl/video/142196147
La malquerida/mujer de nadie/Trzy siostry
Despertar contigo/Pasion y poder/
Kobieta z Vendaval/zakazany owoc/Dziedziczka/
AnaBr
Użytkownik
Posty: 62
Rejestracja: 15 lip 2016, 14:22
x 2

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: AnaBr »

Nowa telenowela portugalska iTVN "Czas zemsty , czas miłości "czyli "Ouro verde". Od 8 marca. :)
Extremaduro
Użytkownik
Posty: 62
Rejestracja: 17 kwie 2013, 14:23
x 1

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Extremaduro »

AnaBr pisze:Nowa telenowela portugalska iTVN "Czas zemsty , czas miłości "czyli "Ouro verde". Od 8 marca. :)
Nie stosuj spacji przed postawieniem przecinka.
vlv
Junior
Posty: 839
Rejestracja: 13 sie 2016, 6:41
x 122
x 117

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vlv »

Bez przesady. Każdemu mogło się zdarzyć, jeśli już pilnujesz porządku tutaj, to nie cytuj posta nad tobą, jeśli się do niego odnosisz.

@topic
Ciekawe czy wrzucą tę telenowelę na playera.
Z tego, co widziałem ma sporo odcinków, ale żadnych opinii się nie doszukałem. Dziwny wybór telenoweli moim zdaniem.
Telenowele w wysokiej jakości z lektorem i w oryginale do sprzedania dla kolekcjonerów. Info PW.
dawid99
Junior
Posty: 1479
Rejestracja: 26 lut 2014, 14:38
x 2
x 1

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dawid99 »

Według mnie to dobry wybór. TVI produkuje świetne, ambitne, wysokobudżetowe telenowele. Mimo że ich seriale są długie, to nie ma co liczyć na nudę. Duża liczba wątków i ciekawa tematyka - to ich cechuje. Ostatnio nawet decydują się na nagrywanie swoich produkcji na innych kontynentach, i tak np. "Ouro verde" nagrywano częściowo w Brazylii, "A Impostora" w Mozambiku i Chile, zaś "A Herdeira" jest kręcona w Meksyku i hiszpańskiej Galicji.
Myślę, że serial powinien być ciekawy i jeśli będzie dostępny w polskiej wersji językowej i będzie czas, to z chęcią obejrzę. :)

Awatar użytkownika
M@rcin
VIP Expert
Posty: 3365
Rejestracja: 14 cze 2012, 21:58
x 423
x 755
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: M@rcin »

No właśnie, ambitne! Dobrze, że dla iTVN ważniejsza od wyników oglądalności jest kasa z opłat abonamentowych. Gdyby było odwrotnie, to zarówno ten tytuł jak i wcześniejsze przez nich emitowane, nie miałyby większych szans utrzymać się na antenie. Owszem, znajdzie się kilka wyjątków jak "W obronie honoru", czy "Kiedy będziesz moja", ale reszta tylko do TVP Kultura, a już w szczególności te dwie ostatnio emitowane, czyli "Miłość po miłości" i "Na przekór przeznaczeniu".
AnaBr
Użytkownik
Posty: 62
Rejestracja: 15 lip 2016, 14:22
x 2

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: AnaBr »

Nadal nie wiadomo nic o oglądalności "Nie igraj z aniołem" ? :)
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

"Na przekór przeznaczeniu" dostępne już w platformie Player

http://www.novela.pl/premiery/na-przeko ... player-pl/
Awatar użytkownika
AgnieszkaWawa
Użytkownik
Posty: 234
Rejestracja: 13 mar 2015, 8:32
x 31
x 6

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: AgnieszkaWawa »

M@rcin, dobijasz tą Pauliną i robisz mi jeszcze wiekszy apetyt na nią :) WHY Tvn, WHY ??
Awatar użytkownika
M@rcin
VIP Expert
Posty: 3365
Rejestracja: 14 cze 2012, 21:58
x 423
x 755
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: M@rcin »

Tutaj jeszcze inna perełka:

"Cristina"
[ Spoiler ]
Telenowela była kolejnym wielkim hitem TVN-u zaraz obok "Esmeraldy" i "Pauliny". Jeszcze jakiś czas temu stacja chwaliła się wynikami "Cristiny" w swoim kalendarium. Obecnie emitowana na Węgrzech, gdzie radzi sobie równie dobrze jak "Esmeralda". Doskonale widać, że to kolejny ponadczasowy hit. Dodam, że remakem tej historii jest świetnie nam znany z TV4 "Triumf miłości".

Przy okazji warto przypomnieć, że drogę do sukcesu "Cristiny" utorowała inna produkcja z Adelą Noriegą w roli głównej, czyli "Maria Izabela":
[ Spoiler ]
Jantar
VIP Expert
Posty: 4435
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 248
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

M@rcin pisze:Tutaj jeszcze inna perełka:

"Cristina"
[ Spoiler ]
Telenowela była kolejnym wielkim hitem TVN-u zaraz obok "Esmeraldy" i "Pauliny". Jeszcze jakiś czas temu stacja chwaliła się wynikami "Cristiny" w swoim kalendarium. Obecnie emitowana na Węgrzech, gdzie radzi sobie równie dobrze jak "Esmeralda". Doskonale widać, że to kolejny ponadczasowy hit. Dodam, że remakem tej historii jest świetnie nam znany z TV4 "Triumf miłości".
A ja jeszcze dodam, że TVP3 na przełomie lat 80 i 90 emitowała wcześniejszą wersję "Cristiny", czyli wenezuelską telenowelę "Cristal" z Jeanette Rodriguez, Carlosem Matą i Lupitą Ferrer w rolach głównych. Po 3-ch telenowelach na antenach TVP w latach 80-ch z Lucelią Santos i 4-ej "W rytmie disco" była to piąta telenowela w historii polskiej telewizji - jeszcze przed pasmem wspólnym Polonii1 z jej telenowelami.
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
dawid99
Junior
Posty: 1479
Rejestracja: 26 lut 2014, 14:38
x 2
x 1

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dawid99 »

Nie wiem, czy to odpowiedni temat, ale od tego poniedziałku, 26 lutego o 15:50, Jedynka rozpocznie emisję włoskiego serialu o tematyce miłosnej "Wszystko dla pań" ("Il paradiso delle signore"). :)

Jantar
VIP Expert
Posty: 4435
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 248
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

@dawid99, Temat nieodpowiedni, o serialu można dyskutować w temacie TVP1, albo załóż temat serialu w dziale seriali zagranicznych.
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Awatar użytkownika
karolina1995
Obserwator
Posty: 453
Rejestracja: 01 mar 2016, 20:17
x 20
x 24

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: karolina1995 »

Po zakonczeniu Celeste na P1 nie bedzie innej telenoweli, tylko jakis serial z Rosji.
La malquerida/mujer de nadie/Trzy siostry
Despertar contigo/Pasion y poder/
Kobieta z Vendaval/zakazany owoc/Dziedziczka/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Jantar, SiłaSerca i 22 gości