Telenowele

Forum fanów telenowel :)
Awatar użytkownika
PPM
VIP Expert
Posty: 1903
Rejestracja: 22 sie 2006, 18:05
Lokalizacja: Kraków
x 68
x 98

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PPM »

Ale początkowo leciały w innym paśmie i z racji słabej oglądalności spadły na 6:00. Myślisz, że kolejną serię tej telenoweli emitowaną po raz pierwszy w tv wrzucą z marszu tak wczas rano i nie dadzą szansy w innym paśmie?
Awatar użytkownika
M@rcin
VIP Expert
Posty: 3357
Rejestracja: 14 cze 2012, 21:58
x 422
x 753
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: M@rcin »

@PPM, "To moje życie" już raz się nie sprawdziło. Po co znów ryzykować z tak niepewnym tytułem?

Ramówka TV Puls na stronie biura reklamy pełna jest takich kwiatków. Wg niej "Królowa serc" startuje dopiero 6 listopada o godz. 13:50.

Wg tej samej ramówki, "Zbuntowanego anioła" pod koniec listopada zastąpi... "Zbuntowany". Ktoś walnął byka, albo Puls faktycznie szykuje nową telenowelę pod takim tytułem, ale już na grudzień.
Ostatnio zmieniony 26 paź 2017, 21:37 przez M@rcin, łącznie zmieniany 3 razy.
Jantar
VIP Expert
Posty: 4425
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 246
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

@PPM, dokładnie tak. Idę o zakład, że serial w tym paśmie ma dość zadowalające wyniki, jak na powtórkę - inaczej już dawno by go zdjęli, jak ostatnio Słodką miłość. I pewnie w Pulsie idą tym tropem, że jak w to pasmo wrzucą premierowe odcinki to wyniki powinny pójść jeszcze w górę. Tym bardziej, że widzowie czekają na dalszy ciąg i wieść o emisji rozejdzie się lotem błyskawicy po wszystkich grupach facebookowych i forach. Po co więc mieliby ryzykować w innym paśmie, skoro widzowie już przywykli do tej godziny i mają duże szanse polepszyć wyniki? Gdyby w innym paśmie się nie sprawdziło to znowu po tygodniu serial byłby zdjęty, a widzowie znów wkurzeni.
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Soy Defne
Użytkownik
Posty: 35
Rejestracja: 21 lis 2015, 2:43

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Soy Defne »

Ja pamiętam, gdy Puls wyemitował powtórnie Sezon na miłość (Kiraz Mevsimi) i większość ludzi (jak nie każdy) uważała, że skoro zdecydowali się na powtórkę to wyemitują również 8 odcinków drugiego sezonu. Niestety nie wyemitowali drugiego sezonu. Trochę podobna sytuacja miała miejsce z Kontraktem na miłość (Ask Yeniden). Też było mówione, że Puls ma zakupiony drugi sezon tego serialu. Tylko w przypadku AY parę dni przed powtórką pierwszego sezonu zrezygnowali z powtórkowej emisji. Sytuacja z To moje życie była podobna do poprzednich, też obiecywali, że wyemitują kolejny sezon (w trzecim kwartale roku, albo na jesieni, już nie pamiętam), a każdy wie, że tego nie zrobili.
W związku z powyższym uważam, że nawet powtórkowa jakiegoś serialu nie daje żadnej pewności, ani cienia nadziei na to, że zostanie wyemitowany kolejny, obiecywany sezon.
Jantar
VIP Expert
Posty: 4425
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 246
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

Tyle, że w przypadku Sezonu na miłość nigdy nie pisali, że mają kupione te 8 odcinków. Natomiast w przypadku Kontraktu i To moje życie pisali na facebooku, że kolejne sezony są kupione.
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Awatar użytkownika
AgnieszkaWawa
Użytkownik
Posty: 234
Rejestracja: 13 mar 2015, 8:32
x 31
x 6

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: AgnieszkaWawa »

M@rcin pisze:W "Esmeraldzie" też tak było ;) Jak dla mnie Graciela i Adrian skradli całe show.
Widzę, że mamy bardzo podobny gust. Ja też uwielbiam ich wątek i bardzo kibicuje ich miłości :) Można nawet powiedzieć że oglądam serial dla nich :)
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

Na stronie Pulsu ramówka jest do 23 października, więc zapewne za tydzień wyjdzie na jaw czy są nowe odcinki "To Moje Życie", czy nie. :D
Ann
Użytkownik
Posty: 239
Rejestracja: 13 lip 2011, 19:52
x 2

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ann »

AgnieszkaWawa pisze:
M@rcin pisze:W "Esmeraldzie" też tak było ;) Jak dla mnie Graciela i Adrian skradli całe show.
Widzę, że mamy bardzo podobny gust. Ja też uwielbiam ich wątek i bardzo kibicuje ich miłości :) Można nawet powiedzieć że oglądam serial dla nich :)
Ja miałam tak samo :) Uwielbiałam tą parę - mieli taką piękną historię :)
Awatar użytkownika
M@rcin
VIP Expert
Posty: 3357
Rejestracja: 14 cze 2012, 21:58
x 422
x 753
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: M@rcin »

Jeszcze ten przepiękny utwór w tle:
https://www.youtube.com/watch?v=j7eUaLUnUyY
Ann
Użytkownik
Posty: 239
Rejestracja: 13 lip 2011, 19:52
x 2

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ann »

Piękni i bardzo smutny motyw jak sie wie jak to się wszystko kończy.
Awatar użytkownika
M@rcin
VIP Expert
Posty: 3357
Rejestracja: 14 cze 2012, 21:58
x 422
x 753
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: M@rcin »

Hiszpanie z Nova tv, to jednak znają się na rzeczy. Na antenę stacji powraca doskonale również u nas znana "Marina".
[ Spoiler ]
Televisa wypuściła kolejne promo "Sin tu mirada". Tym razem z nowym doktorem Malaverem ;)
[ Spoiler ]
Tymczasem "Esmeralda" w minionym tygodniu już dwa razy zebrała prawie 500 tys. widzów. Rewelacyjnie wyniki zbierają również poranne emisje powtórkowe. Odcinek z 25 pazdziernika emitowany o godz. 10:00 obejrzało ponad 238 tys. widzów (5,30% udziałów w rynku).

Więcej szczegółów na: http://www.novela.pl/na-goraco/blisko-p ... esmeraldy/
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

Ciekawe, czy "Królowa serc" będzie też na PlayPuls.
vlv
Junior
Posty: 824
Rejestracja: 13 sie 2016, 6:41
x 121
x 114

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vlv »

Pewnie tak, bo chyba przy pierwszej emisji też była.

Skoro poruszony został temat playpuls, to szkoda, że TV Puls jakoś nie rozwija i niespecjalnie dba o swój vod. Już pomijam ciągłe problemy z odtwarzaniem, brak możliwości wyboru jakości obrazu itp, ale chodzi mi o ofertę. Fajnie, gdyby nawet za dodatkową drobną opłatą można było obejrzeć wcześniej emitowane na antenie seriale i telenowele. Przerobić licencje na emisję online, a te swoje okropne lombardy i lekarzy mogą dalej dawać dla wszystkich za free. Coby nie mówić o TVP oni w zasadzie każdy serial udostępniają przez określony czas na vod. Wszystko jest opisane i nigdy nie ma problemów z odtwarzaniem.
Telenowele w wysokiej jakości z lektorem i w oryginale do sprzedania dla kolekcjonerów. Info PW.
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

Też tak uważam.
Wiem, że podobno zakup seriali (w tym wypadku telenowel) jest inny dla VOD, a inny dla TV, ale te seriale i telenowele, do których mają jeszcze dostęp dodać na PlayPuls. Dodać, choć nie mówię tego chętnie, reklamy i jakieś zyski by już były. Dodatkowo można by było obejrzeć telenowele (i inne programy), które leciały choćby 3 czy 4 lata temu.
pablo21
Junior
Posty: 1206
Rejestracja: 12 lut 2012, 19:29
x 110
x 177

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pablo21 »

Od 7 listopada 2017 w WP TV codziennie o 7.05 powtórka od początku serialu hiszpańskiego "Sześć sióstr". Powtórki codziennie o ok 4.00 nad ranem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości