Telenowele

Forum fanów telenowel :)
Majka2312
Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: 10 maja 2017, 21:23
x 1

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Majka2312 »

Ja tam się cieszę, że Zbuntowanego anioła można znowu zobaczyć na Pulsie;) Dawno nie miałam okazji oglądać..Fajnie, że puszczają po 2 odcinki;D
dawid99
Junior
Posty: 1479
Rejestracja: 26 lut 2014, 14:38
x 2
x 1

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dawid99 »

Ciekawe jak tam z oglądalnością powtórki "Zbuntowanego anioła"... Jak na razie jest nadal w programie TV Puls, więc chyba nie jest tak źle. Czy się mylę?

vlv
Junior
Posty: 843
Rejestracja: 13 sie 2016, 6:41
x 122
x 117

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vlv »

Dopiero tydzień emisji, chyba za szybko, żeby wyrokować. Ale też myślę że źle nie jest. Zobaczymy czy się utrzyma. To dość długa telenowela.
Telenowele w wysokiej jakości z lektorem i w oryginale do sprzedania dla kolekcjonerów. Info PW.
lena21
Użytkownik
Posty: 51
Rejestracja: 07 lut 2016, 17:53

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: lena21 »

Ciekawe jak z oglądalnością Elif dla mnie to coś innego jeśli o tureckie seriale chodzi tylko tam jest strasznie dużo złych postaci. Przykro się ogląda jak traktowana jest Elif.
Johny Begood
Poster
Posty: 2070
Rejestracja: 11 lut 2012, 16:34
x 1

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Johny Begood »

dawid99 pisze:Ciekawe jak tam z oglądalnością powtórki "Zbuntowanego anioła"... Jak na razie jest nadal w programie TV Puls, więc chyba nie jest tak źle. Czy się mylę?
Jest bardzo dobrze. Oby nie zapeszyć... :D
CZERWONE I NIETRANSPARENTNE LOGO EKRANOWE JEST OK! :D
Jantar
VIP Expert
Posty: 4435
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 248
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

Może będzie szansa na inne perełki z dawnych lat. Z chęcią obejrzałabym cykl "trzech Marii" z Thalią + Rosalindę, póki Televisa jeszcze je dystrybuuje...
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Awatar użytkownika
M@rcin
VIP Expert
Posty: 3366
Rejestracja: 14 cze 2012, 21:58
x 424
x 756
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: M@rcin »

Zgadzam sie z Jantar, warto wykorzystać że kultowa "Maria z przedmieścia" jest jeszcze dostępna w sprzedaży.

"Marimar" i "Rosalinda" zostaly już niestety wycofane.
dawid99
Junior
Posty: 1479
Rejestracja: 26 lut 2014, 14:38
x 2
x 1

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dawid99 »

Oby wynik się utrzymał na takim poziomie i może z czasem coś ruszy z telenowelami. :P

Jantar
VIP Expert
Posty: 4435
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 248
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

M@rcin pisze:Zgadzam sie z Jantar, warto wykorzystać że kultowa "Maria z przedmieścia" jest jeszcze dostępna w sprzedaży.

"Marimar" i "Rosalinda" zostaly już niestety wycofane.
Niedawno czytałam w prasie meksykańskiej, że ma się zmienić zarząd Televisy, bo pod rządami obecnego prezesa zyski poleciały drastycznie w dół: kanały Televisy tracą oglądalność, Televisa sprzedaje znacznie mniej produkcji na rynki zagraniczne, kiepsko też stoi ich platforma internetowa. Nie wykluczone w tej sytuacji, że zaczną przywracać do sprzedaży najbardziej pożądane tytuły telenowel.
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Awatar użytkownika
AgnieszkaWawa
Użytkownik
Posty: 234
Rejestracja: 13 mar 2015, 8:32
x 31
x 6

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: AgnieszkaWawa »

Dziwi mnie to, że w Polsce nie powtarza się telek z Thalią. Liczylam na Rosalindę jako, że jest jej ostatnią telką i stosunkowo nie tak starą. Jest z tego samego roku co ,,Zbuntowany.."
Awatar użytkownika
M@rcin
VIP Expert
Posty: 3366
Rejestracja: 14 cze 2012, 21:58
x 424
x 756
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: M@rcin »

AgnieszkaWawa, przeczytaj co napisałem wyżej.

Ze starszych telenowel Televisy, które stały się u nas kultowe, są dostępne jeszcze tylko "Maria z przedmieścia", "Paulina" i "Cristina".
po31
Obserwator
Posty: 278
Rejestracja: 19 cze 2015, 15:23

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: po31 »

Pauliny i Cristiny nigdy już nie powtórzono TVN wyemitowal tylko raz Esmeralda była 2 razy. Dziwię się ze skoro są dostępne to Tv Puls czy Tv 4 nie wykorzysta tego... I mam nadzieje ze Tv 4 zakupi z televisy choć jeszcze Mi adorable maldition
Awatar użytkownika
M@rcin
VIP Expert
Posty: 3366
Rejestracja: 14 cze 2012, 21:58
x 424
x 756
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: M@rcin »

Jak już jesteśmy w temacie dawnych telenowel, to warto wspomnieć, że po latach Ana Maria Orozco i Jorge Enrique Abello ponownie wcielają się w bohaterów kultowej "Brzyduli". Historie telenoweli przeniesiono na deski teatru w Kolumbii:) Udało się skompletowac nie tylko tych samych aktorów, ale również reżysera, scenarzystów, czy nawet makijażystów pracujących przy telenoweli.

Obrazek
Awatar użytkownika
AgnieszkaWawa
Użytkownik
Posty: 234
Rejestracja: 13 mar 2015, 8:32
x 31
x 6

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: AgnieszkaWawa »

M@rcin pisze:AgnieszkaWawa, przeczytaj co napisałem wyżej.

Ze starszych telenowel Televisy, które stały się u nas kultowe, są dostępne jeszcze tylko "Maria z przedmieścia", "Paulina" i "Cristina".
A niby dlaczego wyskoczylam z Thalią? :) Przeczytałam dokładnie twój post. Chciałam tylko wyrazic swoje ubolewanie nad tym, że ,,Rosalinda" jest juz nieodstępna a liczylam na to, że może w koncu któras stacja zdecyduje się ją puścić.
pablo21
Junior
Posty: 1231
Rejestracja: 12 lut 2012, 19:29
x 114
x 178

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pablo21 »

"Kobiety w czerni" wracają od początku w emisji do WP TV o 6.00 rano od 29 maja :-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google Adsense [Bot] i 15 gości